Leptokaria
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erici
Aktív fórumos
Aktív fórumos
310 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#23927 Üzenet linkje2007-03-28 18:29:27 

Hello Moszatka! Hát nyáron bizony tele van a strand.
A fotóalbumban van egy Gyrosos kép, ott a srác /tulaj/ perfekt beszéli a magyart, bár nekünk azt mondta a szülei görögök.
Sok magyar hangot ott nem fogsz hallani, német és lengyel túrista van bõven.
Ajánlom vigyél mûanyag cipõt a vízbe, bár a sétálóutcán még olcsóbban láttam, mint nálunk.
Egyébként a nászút , olyan idézõjeles, 15 éves házassági évfordulónk volt szeptemberben, és annak alkalmából voltunk ott. Üdv! Erici

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#24406 Üzenet linkje2007-04-02 17:03:22 

Szia Erici!
Gratula a szép évfordulóhoz (így utólag is)!
Cipõ a sünök ellen szükséges? Vagy szúrnak a kavicsok? Tavaly Sartin vettem, de nem jó benne úszni.
Idén biztosan több lesz a magyar, mert sok iroda indít oda utakat. A közbiztonság milyen? Az árak milyenek? Összehasonlítva pl. Paraliával vagy Sartival (ha esetleg jártál valamelyiken).
Köszi az infót!
Üdv.: Moszatka

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erici
Aktív fórumos
Aktív fórumos
310 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#24647 Üzenet linkje2007-04-04 17:09:17 

Hello Moszatka!
A cipõ a kavicsok ellen kell, bár rengetegen voltak mezítláb, engem speciál szúrt. Az árakról: tavaly jöttek velünk a buszon olyanok, akik Paralián nyaraltak- az árak megegyeztek, Sartit viszont drágábbnak mondták. A közbiztonságról: ha lopnak, ott a magyar lop.(bocs, hogy ezt mondom, de így van, bár nem igazán jellemzõ)

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25227 Üzenet linkje2007-04-12 13:25:31 

Úgy látom nem sokan jártatok még Leptokaria-nicon_sad.gif
Senki nem ír mostanában.
Na, nem baj, majd ha mi hazajövünk...icon_smile.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25419 Üzenet linkje2007-04-16 10:51:37  Válasz a #24647. hsz-ra Előzmény #24647

Szia Erici!

Egy kérdésem lenne Hozzád: szerinted a Hotel Afroditi-ben adnak törölközõt? Elég sok helyet foglal a bõröndben és ha adnak, akkor nem viszek csak strandra valót.

Elõre is köszi!
Szép napot!
Moszatka

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25588 Üzenet linkje2007-04-18 11:58:56 

Sziasztok!
Erici!
Olvastam egy nagyon negatív kritikát a neten az Afroditi Hotelrõl, miszerint koszos, zajos és kellemetlen illatok terjengenek.
Igaz ez? Kezdek elkeseredni. Te mit tapasztaltál? Lehet, hogy ez a vendég csak egy "faksznis" alak?
Üdv.: Moszatka

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#25685 Üzenet linkje2007-04-19 09:30:30 


# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25691 Üzenet linkje2007-04-19 10:54:30 

De szép kék a tenger!
Remélem ilyen szép és tiszta lesz:)

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erici
Aktív fórumos
Aktív fórumos
310 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#26976 Üzenet linkje2007-05-07 16:57:13 

Hello Moszatka!
Szerintem az Afroditi nagyon jó hely! Egyáltalán nem büdös- igaz, mi a 3. emeleten voltunk.Kedves volt a tulaj. A pincér Jorgosz néha duzzogott, mert állandóan õ volt a másik kolléga helyett is. Engem speciel imádott, fényképezkedett velem és a páromnak magyarázott állandóan, hogy a magyar csajok igazán jók-vagy valami hasonlót, már amit megértettünk. Az idegenvezetõ tavaly... Ildikó volt,- egy tünemény. Talán annyi negatív élményem volt, hogy a tengerparton levõ trafikos néni nem szolgált ki, mert nem értette, "hogy mi kéna, ha vóna" és bezárta elõttem az ablakot. Szóval ne izgulj! Nekem nagyon bejött és vissza akarok menni Leptokáriára.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erici
Aktív fórumos
Aktív fórumos
310 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#26977 Üzenet linkje2007-05-07 17:06:22 

Törölközõt mi nem kaptunk. Azt hiszem írtam, hogy mi a szálloda apartmanjában voltunk. Szerintem ezt az utazási irodában megmondják.
# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#28165 Üzenet linkje2007-05-17 11:04:49  Válasz a #26977. hsz-ra Előzmény #26977

Szia Erici!

Köszönöm szépen a megnyugtatást, eléggé megijedtem, hogy el lesz szúrva a nyaralásunk az egyik "élménybeszámolóban" említett kellemetlenségek miatt...
Már nagyon várom, már csak bõ két hónap icon_rolleyes.gif
Ti mentek valamerre idén?

Szép napot!

Üdv.: Moszatka

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erici
Aktív fórumos
Aktív fórumos
310 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#28400 Üzenet linkje2007-05-20 11:41:04 

Szia Moszatka!
Ha igazán jót akartok strandolni, akkor menjetek át Nei Porira vonattal. Mi is átmentünk egy párszor. Olyan gyorsan odaértünk, hogy a kalauz leggyintett egyet és még jegyet se kellett vennünk. A piacra mindenképp menjetek el, majd az idegenvezetõ megmondja, hogy melyik nap van, én már nem emlékszem rá. Ikont nem érdemes Leptokárián venni, mert nagyon drága, igaz kézmûves munka és gyönyörû, ezért én vettem. Ha mentek a Meteorákhoz, akkor útközben megálltok a Tempi völgyében, ott nagyon olcsó koppintások vannak, de azok is szépek, ajándéknak megteszi.
Üdv.! erici
Mi most Paraliára megyünk

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#28442 Üzenet linkje2007-05-20 22:49:54  Válasz a #28400. hsz-ra Előzmény #28400

Szia Erici!

Mi 2 éve voltunk Paralián, akkor voltunk a Meteoráknál is és megáltunk az ikonfestõmûhelynél, így ikonunk már van icon_smile.gif
Leptokárián a strand nem igazán jó, hogy Ti inkább átjártatok Nei poriba? Az az igazság, hogy mi idén kényelmi szempontokat is figyelembe véve döntöttünk tengerparti hotel mellett, hogy csak egy ugrás legyen a víz icon_rolleyes.gif
Nem tudom mennyire érné meg nekünk átmenni így... Mennyiben más a tenger és a part?
Paralián merre lesz a szállásotok? A központi rész nagyon zajos, mi nem teljesen a központban voltunk és mégis nehezen tudtunk pihenni...
De egyébként szuper jó nyüzsis hely:)
Szép napot!
Moszatka

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erici
Aktív fórumos
Aktív fórumos
310 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#28614 Üzenet linkje2007-05-22 19:04:27 

Hello Moszatka! A víz tiszta Leptokárián. Rajtam kívül mindenki mezítláb gázolt a vízbe, de nekem cipõ kellett a kövek miatt. A kövek egyébként lapos, kerek, szebbnél-szebb kövek. Nei Pori homokos, azért mentünk át. Paralián a fõúton leszünk a Kyriakiban. Én nagyon bírok aludni, úgyhogy nem félek tõle, sõt direkt oda kértük a szállást.
Üdv

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moszatka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#28626 Üzenet linkje2007-05-22 21:55:41  Válasz a #28614. hsz-ra Előzmény #28614

Szia Erici!

Irigyellek, hogy bírsz aludni az éjjeli nyüzsiben icon_rolleyes.gif
Én Paralián nem nagyon tudtam még a távoli zajoktól sem, tavaly Sartin pedig a szemközti erkélyen kaszinóztak hajnalig, nagyon vacak volt, csak felületesen tudtam aludni.
Úgy látom, hogy jobban kedveled a homokos partot, mint a kavicsosat icon_smile.gif Paralián biztosan tetszeni fog a part. Nem kristálytiszta a víz, de finomhomokos a part. Nekem Sarti jött be igazán, mert ott aprókavicsos a part és csodálatos türkizkék- sötétkék a tenger, teljesen tiszta. Jártál már ott?

Üdv.: Moszatka

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 10 11 12   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu