Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6496
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223413 Üzenet linkje2014-08-17 01:22:36 

Apollonnak ki a tulajdonosa? A Dias szállással(Sarti) megint probléma volt:( . Egyre közelebb kerül a 2. csődhöz.
# 6497
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223414 Üzenet linkje2014-08-17 01:30:26 

Lemaradt: Stavrosról jöttek haza barátaim. Azt mondták: "Rengeteg szemét van az utcákon,szabad strandrészek piszkosak, szemetesek. Többet nem mennek Stavrosba." Új idegenvezető megint rossz választás volt. Gyerekek,szerintetek a Dias irodából olvassa valaki a fórumot? [/list]
# 6498
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223434 Üzenet linkje2014-08-17 14:06:28 

Azért nem semmik vagytok icon_biggrin.gif

Tarama írt egy hsz-t, ami valóban nem 100%-ig ide való aztán erre jött vagy 10 hasonló válasz icon_rolleyes.gif

De hogy ne álljak be a sorba: Befürödtek a görög uttal.

# 6499
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223442 Üzenet linkje2014-08-17 16:29:36  Válasz a #223434. hsz-ra Előzmény #223434

Vicosz is erre utalhat fentebb. És ennél az irodánál jól megfigyelhető desztinációk folyamatos csökkenése. Én is úgy sejtem, hogy közeleg a vég számukra.
De írókám is otthon van a témában, mert hogy Sartit szigetnek titulálja.

# 6500
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223546 Üzenet linkje2014-08-19 14:14:09 

Szia Vicosz!
Az Apollon Pesti utazási iroda,magyar vezetéssel.Lehet sokan kövezni fognak de szerintem a legjobb.Évek óta velük járok.A sofőrök segítőkészek,rendesek.A busszal sincs gáz,legalábbis amikor voltam nem volt.A szállások egyszerűek tiszták.Az idegenvezetők jól felkészültek és bármivel fordulhatsz hozzájuk.Persze ez az én tapasztalatom.Ők hoztak haza mikor a Németh travel csődbe ment.Szóval nyugodt szívvel ajánlom őket
Jó utat!

# 6501
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223558 Üzenet linkje2014-08-19 16:03:53 

Szia, Vadevezős!

Mi tudjuk,hogy Apollon milyen minőségű. Azért van jó idegenvezetőjük és azért van jó buszuk és sofőrjük,mert időben fizetik + meg hosszútávon szeretnének még vendégeket. De NEM ez volt a kérdésem.

Vadevezős, Milyen volt Sartin? Biztos vagyok abban,hogy a szállással és utazással nem volt problémátok icon_smile.gif max. az utazótársakkal icon_smile.gif .

# 6502
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223559 Üzenet linkje2014-08-19 16:29:05 

Mi is Apollón-pártiak vagyunk. Nekünk sem volt velük soha semmi gondunk. A sofőrök előtt le a kalappal! Jól és biztonságosan vezetnek. Kedvesek, udvariasak. Jól kezelik a különböző helyzeteket. Én is csak ajánlani tudom mindenkinek.
# 6503
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223573 Üzenet linkje2014-08-19 20:20:31  Válasz a #223413. hsz-ra Előzmény #223413

Vicosz, görög tulajdonosa van az Apollon Travelnek.
# 6504
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223591 Üzenet linkje2014-08-20 03:09:04 

Köszönöm a válaszokat,de nem igazán nyugtattatok meg. Azért kérdeztelek meg benneteket, mert azt hallottam a Jorgosz is tulajdonosa. Jövő héten, többen indulunk útra és ilyenkor szokott előfordulni,hogy kint maradnak v. hiába reklamálsz és veteted fel a jegyzőkönyvet a szállással kapcsolatban. Azt hiszem - megnyugtató lesz jövőre, ha netten foglalunk szállást ahogyan a többiek tanácsolták. Még egyszer nagyon szépen köszönöm kedvességeteket, hozzá szólásotokat .
# 6505
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223604 Üzenet linkje2014-08-20 12:05:34 

Mi már rengetek irodánál megfordultunk az elmúlt évek alatt!
Barátnőm ment pár éve Apollonnal és pont azt fogta ki,amikor nem volt jó a szállás,nem voltak kedvesek sem a sofőrök...stb.Mi is mentünk velük már,nem volt problámánk semmivel sem.

Nekünk a Holyday Lines tetszett a legjobban eddig.A sofőrök mindent visznek,pozitív értelemben.
Mentünk Ibusszal is,amikor a 20 órás útból,36 órás út lett,mert elromlott álítólag a légkondi ,no komment!Persze nem Ibusz busz volt,mert gyűjtőbusz,minden féle irodától voltak utasok,így nem az Ibusz tehet róla,mégis azt mondod,hogy velük sem mész többet....icon_smile.gif
Granddal is mentünk párszor,ott inkább apróbb szervezési problémák voltak(ill. nekünk és csak egyszer), pl.lefoglalod a fix ülőhelyet és totál máshova ültetnek.Persze visszakértük az árát.Sok ismerősöm szereti őket és csak jókat mondanak.

Mentünk sok kicsi irodával is pl.Bécsbe és azt mondtuk,hogy velük többet soha!Bunkó volt mindenki és alig vártuk,hogy vége legyen az útnak,ami 1 napos volt.

Amelyik tetszett viszont,az a Kalandozás Travel,velük többször is voltunk 1-2 napos kirándulásokon.

Egyénenként változó,hogy ki-mit vár el egy irodától és ennek függvénye lesz minden!














Pár éve már magunk szervezzük az útjainkat( autó,repülő) és biztos,hogy ha valami nem sikerül,akkor csak magunkat okolhatjuk,nem a sofőröket,az idegenvezetőt,a szállásadót...stb.

# 6506
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emerald
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
42 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223610 Üzenet linkje2014-08-20 18:49:18  Idézet innen: #223413

Vicosz írta:
Apollonnak ki a tulajdonosa? A Dias szállással(Sarti) megint probléma volt:( . Egyre közelebb kerül a 2. csődhöz.


Az Apollon magyar, családi tulajdonban álló, jól működő utazási iroda.

# 6507
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Dobaki2
Törzstag
Törzstag
538 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223611 Üzenet linkje2014-08-20 19:34:00 

Eddig az Apollonnalelégedettek voltunk már hosszú évek óta. Idén két helyre mentünk. Az első hét Nidri Sunrise apartman (ez jo vólt), azomban a második héten Pargán a Bakas apartman "kriminális" volt. Standard apartmant foglaltunk, erre kaptunk egy olyan méretű apartmant, amelyben a két ágyat összetolva az ágyaktól a falig volt kb 30-40 cm. A fürdőszoba a lépcsőházra nyillott, tehát ha zuhanyoztunk vagy éppen a wc.- voltunk, akkor nyitott ablaknál a lépcsőházból minden látható lett volna. Kifogásoltuk az idegenvezetőnél, hogy mi nem smart studiót kértünk, ugyanis a Bakas-ban ilyen is van olcsóbb áron, erre a válasz az volt hogy nem a mi 7. számú studiónk a smart studió, hanem a 4. számú. A furcsa az egészben az, hogy amikor összehasonlítottuk a két studiót akkor kb1,5-2 m2 külömbség volt, és ráadásul fürdőjük nem a lépcsőházra nyillott. Egyébként a Bakas-ban vannak normális méretű stúdiók is, mert hát ezt is lecsekkoltuk. Azt nem értem ha már az év elején lefoglalok egy normális studiót, akkor miért egy kis szutyok, majd hogy nem egy raktárnak való helyiséget kapok. Ugyan azon pénzért miért nem kaptam azonos méretű studiót mint más? Vagy akkor adták volna olcsóbban, bár akkor inkább mást válayztok! Mi autóval mentünk (a nick képen lévővel), és lehet hogy a buszosaknak adták a jobb studiót? Akkor inkább kifizettem volna buszjegy árát is, ha csak ezen múlt volna!!! Írtam az Apollonnak a visszaérkezés után kb. 2 hete, de még nem válaszoltak. Tudom 30 nap aválaszolási határidő, de azért ha balhés vagyok akkor nem várnám ki a 30 napot! Majd reflektálok a fórum olvasóinakarról, hogy mivel magyarázza ezt az Apollon Travel. Remélem valamivel kárpótólnak ezért az elcseszett 1 hétért. Ja igen, még volt egy negatívum! Az ágyak 175 cm-nél nagyobb embereknek kényelmetlenek. Én pl. átlósan voltam kénytelen aludni az ágyon. Vannak a studióról képeim is,de ezzel nem terhelnék senkit.

Bocsi de tabletról írok ezért elnézést kérek a helyesírásért.

# 6508
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223615 Üzenet linkje2014-08-20 19:58:16 

Szia Vicosz!
Nagyon jó csapat jött most össze,ez eddigi legjobb szinte.Senki nem ette végig az utat,időben visszaért mindenki,az okmányokkal is minden rendben volt.A szállás is tuti volt,csak az idő volt kevés.

# 6509
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dinata
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223619 Üzenet linkje2014-08-20 20:16:39  Válasz a #223611. hsz-ra Előzmény #223611

Szia dobaki!

Kicsit elszomorít amit írtál a Bakas-ról. Jövőre ott szerettünk volna megszállni. Esetleg nem tudnál mégis pár képet csatolni róla ?
Ezek után mondjuk lehet inkább másikat választunk. :/

Szerencsére a mostani szállásunkkal teljesen megvagyunk elégedve. Az idő is príma.

# 6510
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223623 Üzenet linkje2014-08-20 20:46:17 

Sziasztok!

Kedves, Dobaki ! Engem is érdekel,de szerintem másokat is a valóság - nagyon sajnálom és remélem jegyzőkönyvet vettetek fel az idegenvezetővel. Gondolom,úgy könnyebb csatolni mellé a fényképeket. Az ágyak hosszára ez nem jellemző. Látod - eggyel több ok, hogy odafigyeljünk. Köszönjük Neked!!! Kérlek szépen:oszd meg velünk az ügy végét,mert ez tanulságos Mindenki számára.

Helló, vadevezős!! Nagyon köszönjük a gyors válaszodat és külön örülök,hogy remekül éreztétek Magatokat!!! icon_smile.gif)))

Szeretnék még sok-sok ilyen pozitív visszajelzést olvasni. Ugye, Ti is!?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 433 434 435 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu