Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6736
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henrietta0522
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225969 Üzenet linkje2015-01-10 13:47:32 

Sziasztok! Én 1997 óta utazom a Grand-dal, debreceni vagyok, így nekem ez a kézenfekvő, innen indul, ide érkezik vissza. Nekem semmi negativ tapasztalatom nem volt a megállásokkal kapcsolatban. 4 óránként áll meg a busz. 4 éve már a kisfiammal utazom, bármikor szükség volt rá, szóltam a buszvezetőknek és szó nélkül megálltak. Annyi volt, hogy szóltak, hogy most csak az szálljon le akinek igazán szükséges. Én még soha nem éreztem hiányát a a buszon lévő toalettnek.
# 6737
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fireman
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226069 Üzenet linkje2015-01-14 14:11:13 

Sziasztok!
2002 óta minden évben fájó szívvel néztem Görögország térképét és az akkori nyaralás képeit. Sajnos a minden évben gondolatban tervezett út elmaradt. Most 13 év után ismét visszatérünk Sartiba, de már 5 fősre bővült kis családommal. Nagyon várjuk már mi is és a gyermekek is. Az Apollonnál fizettem be én is 5.-én, de én egy utazás közvetítőjénél akinél egy áldott lélek sem volt icon_smile.gif)

Gondoltam megosztom veletek ezt a remek hírt! icon_smile.gif

# 6738
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226073 Üzenet linkje2015-01-14 15:45:05 

fireman,jó időt,jó utat,és jó szórakozást nektek!!!Addig még bizonyára irogatunk ide... icon_lol.gif
# 6739
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
351 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226192 Üzenet linkje2015-01-18 14:42:18 

Sziasztok Neoline/Kalandozastravel Nei Poris árai
Megjelentek honlapjukon. Mivel tavaly nem mertem annyira előre foglalni azóta pedig 2 emailemre nem válaszoltak z Apollonnál így nagyon megörültem a Neoline ajánlatának és árainak.

# 6740
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zeus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
189 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226200 Üzenet linkje2015-01-18 17:30:24 

AEOLUS utazási irodánál akartam foglalni 10 főre utat egyénileg 10-12napos turnust néztünk ki több helyen /ár értékarányosan/ nagyon tetszett minden ajánlat.
Telefon beindult a szervezkedés mindenki be volt sózva irány görög.
A lendület tartott egy félnapot míg nem közölte velünk az utazási iroda nem ad el egy utat sem egyénileg csak buszost.
Nekik a legfontosabb a buszt megtölteni.
Akkor miért hirdet egyéni utakat.
A barátom berágott és ő is elkezdett szervezkedni közölte hogy van egy ismerőse másik utazási irodába és övéké az apartman amit kinéztünk és 20% kedvezménnyel mehetünk csak euroval kell fizetni.
Most egy kicsit beszívtuk ezzel a frank árfolyam változtatással.

# 6741
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Theia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
371 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226228 Üzenet linkje2015-01-19 12:53:58 

Az Apollon Travelben nagyot csalódtam. icon_sad.gif
Már 3-szor utaztunk velük, és eddig mindig emailben intéztem minden évben a foglalást, soha nem volt gond, minden rendben volt.
Az idén ez nem mondható el.
Már tavaly december közepén érdeklődtem náluk, akkor másnap jött a válasz, majd két hetet kellett várni a következő emailre.
Addigra már az elsőnek kiszemelt apartmanban nem volt hely.
Sebaj, akkor egy másikat választottunk, és mellette volt még egy olyan kérdésem, hogy át lehet-e módosítani buszos utazásról egyénire az utazási szerződést, mert ha úgy alakul, akkor autóval megyünk.
Elküldtem az emailt, nem kaptam választ rá.
Két hét múlva rájuk írtam, akkor gyorsan válaszoltak.
Lazán közölték, hogy már a második apartmanban sincs hely, másik időpontot nézhetnek-e nekem icon_question.gif
Mindkét apartmanról lekéstünk a gyors kommunikáció miatt.....
Szerintem az emailjeikkkel is foglalkozniuk kéne.
Válaszomban közöltem, hogy nekünk nem jó más időpont, mivel már tavaly novemberben be kellett adnom a szabadságigényemet, amin nem lehet változtatni, és direkt az Apollon turnusához igazodva számoltam ki a szabit....
Így, ha semelyik apartmanban nem lesz hely, akkor máshol foglalunk.
Erre már nem válaszoltak.....
Valószínűleg itt is az lehet, hogy a busz megtöltése a legfontosabb, illetve a pesti utasok, akik személyesen be tudnak menni az irodába foglalni, illetve a régi jó ismerősök, törzsutasok előnyt élveznek egy emailben érdeklődő "törzsutas" előtt...... Már nem érzem magam annak..... icon_sad.gif
Telefonálgatni nem tudok, általában az utazási iroda nyitvatartási ideje alatt dolgozom, nem lehet nálunk telefon, ha hívnának sem tudnám felvenni, ezért gondoltam én, kis naiv, hogy emailben gond nélkül tudom intézni idén is, mint eddig.....

Úgyhogy autóval megyünk, de nem is bánjuk, mert sokkal jobb apartmanokat foglaltunk le - Vikosz-szurdok, Ammoudia, Lefkada, Meteora - és több helyre el fogunk jutni.
A buszos út+autóbérlés helyben sem jön ki sokkal olcsóbbra. (Isten ments fakultatívra befizetni icon_smile.gif )
Bocsánat, hogy így kifakadtam, csak a tapasztalataimat szerettem volna megosztani.
Az Apollonnál esik a színvonal, ezt évről évre érzem, Nea Plagia, most meg Nea Potidea.... Más irodáknál pedig.....
A lényeg, hogy nem fogunk senkitől és semmitől függeni, ez lesz az első autós görög utunk, már nagyon várjuk. icon_smile.gif

# 6742
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Suvimarta
Aktív fórumos
Aktív fórumos
279 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226232 Üzenet linkje2015-01-19 14:19:49 

Annyira örülök, hogy nem tudom színvonaltalannak látni a Kassandra félszigetet- Nea Potideat vagy Nea Plagiat, de URAM BOCSÁ egyik helyet sem...
# 6743
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226233 Üzenet linkje2015-01-19 14:23:13 

Kicsit én is csalódtam, de maradtam Náluk... én szintén az idei szabimra gyúrtam, Tolora... sokat vártam, Decemberben már írtam, választ nem kaptam, az volt az utolsó árlista ami kijött tavaly náluk. Másnap reggel nyitáskor írtam, és hívtam őket, foglalnék, fizetnék, a három legolcsóbb szállás közül bármelyikbe, előszezon 1-2-3 hét, az is mindegy lett volna...
Azt mondták, az első 5 és az utolsó 5 turnus már tele van... gondolhatod, majdnem sírtam:(
Picit csalódtam én is ezért, nem esett jól, pedig tízen sok év alatt nem volt gondom soha icon_sad.gif
Mind1, idén egyszerűbb, és olcsóbb lesz a nyarunk. Ilyen még úgysem volt.

Plagia egyébként nem volt szinvonal alatti... más, nyugis, pihenős.... azért elvoltam ott 2 hétig icon_smile.gif

# 6744
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226236 Üzenet linkje2015-01-19 15:19:35  Válasz a #226228. hsz-ra Előzmény #226228

Sajnos választ én sem kaptam az Apollontól bő 2 hét alatt. Pedig ha a busz megtöltése a cél, akkor még örülhetnének is, mert mi idén pont a buszt szeretnénk foglalni náluk icon_smile.gif
Theia! Nem tudom, miért színvonal alatti Nea Plagia? Tavaly nagyon kellemes két hetet töltöttünk ott, és nem hinném, hogy "gagyibb" volt, mint bárhol a Chalkidikin. Gyönyörű víz, szép tengerparti sétány, és a szállással is minden rendben volt. Potideán sajnos még nem voltam, de velük nem is leszek, mert irtózat drága az egyetlen apartmanjuk. Az irodát illetően viszont egyet kell értenem Veled, momentán a kommunikáció teljes hiánya tapasztalható náluk. Ami nem tetszett, hogy az új nyaralóhelyet nagy nehezen december 28-án bedobták a köztudatba - mi is arra vártunk -, viszont a többi addigra hetek óta foglalható volt. Az ár miatt Potidea nem játszik, mivel nincs gyerekkedvezmény, de máshová meg nem is kísérletezem velük, mert meglepne, ha lenne még hely icon_sad.gif. Így maradna az egyéni foglalás - már találtunk is ott, ahová mennénk -, de sajna gyalog nem tudunk lesétálni, a busznál meg sajnos az Apollon a nyerő. Azért még nem adom fel, most a legbizonytalanabb a szabadságom időponjta icon_cry.gif

# 6745
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226247 Üzenet linkje2015-01-19 17:51:55 

Csatlakozom én is a Anyuci68,Ágica,és Theia-hoz.Én is érzem az Apollonnál a változást,és negatív irányban.Már november elejétől zaklattam telefonon őket egy fix időpont Sarti esetén, vártak egy csoport visszajelzésére hetekig,hogy mennyien lesznek,akik persze lefoglalták a belső jobb fekvésű házakat,még az új Danielt is,maradt a Dina,Michailis,ahonnan mi a gyerekkel nem sétálunk be.Évente 2-szer utazunk velük,lánykoromban 3-szor ,mióta létezik az iroda.Persze,nekik ez jobb,egybe eladni,kevesebb probléma.Végül vki visszamondott egy belső házat,és így maradt hely,az én páromnak is novemberbe le kellett adni a szabadságigényét.Augusztusra direkt úgy írta be,hogy hétfő és pénteki is lehet,péntek amennyiben nem lesz hely Apollon Görögo. akkor Robinson Bulgária.Van egy listám,hétfői indulásúak,2 belőlük tuti esélytelen,mert aug.17-ben gondolkodunk,/Parga-Lefkada/ így marad Toló,Paralia,és nagyon a végén Nei Pori.Mindegyik helyen voltunk már több alkalommal,Pori-n egyszer,de az elég is volt.Péntek nem jöhet szóba,mert Plagia-Potidea mérete szempontjából olyan kicsi lehet,hogy este elunnánk magunkat.Nálunk Parga a mérce.Akkor már Paralia.én úgy sakkoztam,hoyg látva évről-évre Toló-Hotel Elektra mindig van Last M. hely is ,akár olcsóbban is.mint a First m.-ba.Ágica írta az utolsó 5 turnust,hogy nincs hely,ez előtte van.Nálunk a GT.nem jöhet szóba a gyerekkedvezmény hiánya miatt,több tízezer a különbség 3 főnél,mert a gyerek is teljes árat fizet.Anyuci is így van ezzel.Aeolus nem 7 éjszakás,Dias még gondolatba sem,Ibusz horror ár,és a buszuk se jó,és mi buszhoz vagyunk kötve,buszjegyet nem akarnak eladni,pedig szállást találnánk,habár a forint/euró árfolyam,?? 3 hét múlva tudok foglalni az augusztust,a júniust kifizettem,arra már félretettem a költőpénzt is,nem megy egyszerre a kettő.Akkor augusztus közepén induló turnusok telítettségéről tudok infót adni.Milyen jó lenne egy olyan rendszer mint a GT-nek? Jó lenne,ha az Apollon munkatársai is olvasnák a fórumot,mint a Grandnál teszik.
# 6746
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226258 Üzenet linkje2015-01-19 20:31:40 

Az elmúlt két hétben senki ne csodálkozzon azon az emaileket nem olvasták vagy nem válaszoltak rá. A befizetésekkel voltak elfoglalva. Ha valakinek fontos a nyaralás akkor érdemes személyesen bemenni és elintézni. Akkor azonnal megcsinálják a szerződést és nem kell idegeskedni lesz vagy nem lesz az út.
A másik megoldás felkeresni a lakhelyhez legközelebbi utazási irodát ami kapcsolatban van az Apollonal. Itt se kerül többe és azonnal a szerződést kiállítva meg van a nyaralás.
Az utak egyszerre jelentek meg továbbá a két ünnep között alig voltak nyitva. Ezért lassú az emailes komunikáció.

# 6747
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
351 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226259 Üzenet linkje2015-01-19 21:27:41 

Tavaly éreztem először ezt a negatívitást Apollonnál, amikor telefonon lefoglaltam az apartmant és 3 perccel későbbi emailemre azt válaszolták már nincs meg, igaz jobban jártunk a partközelség miatt. Idén ezért is a Kalandozással megyünk, újra Nei Pori de nem bánom nagyon szeretjük a partot a többi részletkérdés...10 éves a legfiatalabb 70 éves a legidősebb "csapattagunk" vágyunk az újdonságra, idén először tudunk autót bérelni ha minden igaz ez már feldobja a nyaralást, eddig nem volt jogsi...
# 6748
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226265 Üzenet linkje2015-01-20 07:19:05  Válasz a #226247. hsz-ra Előzmény #226247

Szia Rep! Nem tudom, mekkora a csemetétek, az enyém most 14 és tavaly Nea Plagián töltöttünk 2 hetet, nem unatkoztunk. Előszezonban unalmas lehet - bár mi a nyugit szeretjük - , de mi júli végén augusztus elején voltunk ott. Csodás kirándulások indulnak, Plagia pedig már szinte egybeépült Flogitával, ami forgalmasabb, zsúfoltabb Plagiánál. Kisebb gyereknek pl. szórakozásként ott van Plagián minden este a vidámpark, dodgemmel, nagy hajóhintával, kis vonattal, Flogitán végig a sétányon éttermek, szórakozóhelyek, hatalmas választékkal rendelkező cukrászda. A tenger meg Paraliánál és Nei Porinál milliószor szebb, lányom 2-3 méter mélyről nagyon szép kagylókat hozott fel.
Ez a hozzászólás nem éppen ide tartozik, de mivel itt soroltad az esélyes és esélytelen nyaralóhelyeket, azért írtam ide.

# 6749
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rudiandi67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
157 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226465 Üzenet linkje2015-01-25 18:00:44 

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy utazott-e valaki már az Aeolus irodával, repülővel, Pozsonyból? Tapasztalatokra lennék kíváncsi? Magával az irodával már voltam buszos úton, semmi problémánk nem volt velük, de a Pozsonyból induló repülős útra kíváncsi lennék. Előre is köszi az infókat.
# 6750
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fireman
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226487 Üzenet linkje2015-01-26 13:52:44 

Sziasztok!

Én is utazásközvetítőhöz mentem be, kb. 20 perc alatt már le is volt foglalva az Apollonos út!
December elején írtam nekik, meg még 2 Göröghonnal foglalkozó irodának, de azóta válaszra sem méltattak.
Biztos az a fontosabb ügyfél aki az iroda előtt áll, mert az biztos foglalni is fog, az e-mailes érdeklődőknek meg marad a maradék....

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 449 450 451 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu