Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6886
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235243 Üzenet linkje2015-09-01 09:46:16 

egyébként miért irodánál foglalsz szállást? arra gondolok, h ha jól láttam akkor ti önállóan, autóval utaztok az országba. ha ezt bevállaljátok, akkor mire jó az, h a szálláslehetőségiteket ennyire nagyon leszűkítitek?
a neten elképzelhetetlen mennyiségű szállás várna rád (jelentékeny számban még magyarul is), melyeket a legspeciálisabban szűrhetnél le a ti személyre szabott igényeitek szerint, az irodás kínálattal szemben az utazók által írt, valós tapasztalások alapján választhatnál, az ország jelentős részében nem kéne előre fizetned semmennyit sem előlegként....és egyszerűen nem látom, h mindezzel szemben mi van a mérleg másik serpenyőjében? látható, h semmivel sem biztosabbak és biztonságosabbak (sőt), előre kell fizetni, szűk az elérhető kínalat, általában drágább, nehezebb róluk minőségben is és mennyiségben is releváns infókat összeszedni...

# 6887
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235248 Üzenet linkje2015-09-01 13:17:52  Válasz a #235243. hozzászólásra Előzmény #235243

Teljesen igazad van. Nem szoktunk irodanal foglalni. Iden nagyobb volt a hajtas es gyorsabb volt ez a megoldas mint napokat olvasgatni, donteni. Igy lepett eletbe ez a verzio! Ha nem irtak volna cirka egy honapra reakciot a kifogasra mar el is felejtettem volna az egeszet... Egy elnezest a problemaert siman eleg lett volna! Ennyi a sztori nem tobb!
# 6888
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Luco78
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235401 Üzenet linkje2015-09-05 21:38:35 

sziasztok!

érdeklőnék, hogy az Apollon travel a két hetes turnust hogy számolja a katalógus árak alapján?

jövő nyárra tervezzük az utat, de a katalógusban nem térnek ki a több hetes foglalás feltételeire.

előre is köszi.

# 6889
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235403 Üzenet linkje2015-09-05 22:02:49  Válasz a #235401. hozzászólásra Előzmény #235401

Szia,
ha megnézed a katalógusban, az első sor az ultra first minute,
második sor first minute,
harmadik ill. negyedik sorban levő ár a második hét,
személyenként.

# 6890
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Luco78
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235406 Üzenet linkje2015-09-05 22:19:42  Válasz a #235403. hozzászólásra Előzmény #235403

Köszi Ave46!

Magam is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos. Jól jött a megerősítés.

Jövőre több családdal indulunk neki az útnak, és szeretnék előre kalkulálni egy kicsit.

Még egyszer köszi.

# 6891
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235409 Üzenet linkje2015-09-06 08:36:05  Appolo

ebbe az évbe is appolonnal voltunk 2 turnus +magán egy pár nap Pargán Bookingo foglalás.Egyénileg szoktunk utazni saját autoval. Az ultrát.és a firtstet nem tudjuk igénybe venni de jan febr foglalunk igy megkapjuk a kedvezményt ebbe az évbe10ezer volt a kedvezmény. Jövöre Kefaloniát néztük ez évben is tervbe volt Lefkada lett belöle. Ha találnánk jo apatrmant 2személyre vagy valami szállást valahol akkor az lesz a cél . Valoszinü 3 turnus egybe és ugyanugy saját autoval.
Semmi gondunk nem volt az irodával nagyon jol sikerült . tavaly Grandnál foglaltun az is jo tökéletes volt/Korfu/

# 6892
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szatkatka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235468 Üzenet linkje2015-09-10 21:14:50 

Idei irodás tapasztalataink a Grandtourssal. Volt szerencsénk idén kétszer is eljutni Görögországba, először júniusban Toloba. Az ottani szállásunk, a Stella apartman szinte tökéletes volt. Új hűtő, külön fagyasztó résszel, mini sütő, tisztaság, nagy ágyak, állandó melegvíz ellátás, jó elhelyezkedés. Csak 1-2 hiba volt a katalógusban hirdetetthez képest. A mi apartmanunkon nem volt szúnyogháló, pedig a szálláshelyet úgy hirdették. 2 szoba kivételével mindegyik az volt, de a miénk nem. A kinti képviselőjüktől, Ágitól kaptunk szúnyogirtót, így a probléma megoldódott, mondjuk az ígért szúnyogháló jobb lett volna. A hirdetett wifi sem működött, nem net nem volt, hanem wifi jel, így máshonnan kellett netet szerezni. Egyebekben minden ok volt. Aztán Korfu, Sofoklis apartman idén augusztusban. Nem modern szállást vártunk a képek alapján, de tisztát és nem igénytelen, lelakott, lepusztult szállást. Készítettünk néhány képet, mindenki eldöntheti ezek alapján, milyen is volt a szállásunk. Ismételt takarítást nem kértünk, mondhatjátok, miért nem. Láttuk az elsőt. Már ott voltunk a szállásnál, a terasz előtt. A takarítónő folyó víz alatt áztatta a rezsókat!!!! A porfist nem ismerte, egy "ecsetvonással" végig mosta a teljes apartmant, igaz a terasz kimaradt. Inkább megoldottuk, nem várva, hogy esetleg átkozódva visszajöjjön. Egyébként pedig elveim szerint úgy gondolom, az elsőnek kellett volna tisztává varázsolni a szobánkat, hisz aki nem reklamál, az csak ilyen mocskot érdemel? A két szemetesünket kicserélték, miután leveleztem a cég tulajdonosával, de egyéb nem történt. A hazaútja viszont 40 embernek, nekünk is igen élményteli lett. Kiérdemeltük, hogy ne legyen részünk a másik két Grandos busszal hazajövőnek jutó 3 órás Korfu városi városnézésben, hanem a korábbi kommppal és egy csak görögül beszélő sofőrrel vezetett görög busszal utazhattunk Ioannináig. Ott a görög sofőr faképnél hagyott minket, bezárta a buszát, és eltűnt. Mi a csomagjaink mellett várhattuk, hogy a Grand2 értünk jön. Mindezt éjszaka egy lakott területen kívüli benzinkútnál. A telepített idegenvezetőt felhívtam, hogy mikor érkezik a megváltás, de ő nem tudott válaszolni???!!!Vagy nem lehetett válaszolnia? Állítólag telefonálgatására sem kapott új infót. Visszahívására jó sokat kellett várnunk. Újabb kb.1 óra után egy másik társunk türelme is elfogyott, felhívta a katalógusban megadott ügyeleti számot. Közölték, kb. fél óra, és értünk jön a busz. Addig 5 euróért fogyaszthatunk a közeli büfében. Megtettük. Befutván a Kefalóniáról jövő busz felvett bennünket, 2,5 óra vadkemping után. A "Jó estét" is csak az egyik sofőrtől jutott el hozzánk. Megjegyzésemre a másodpilóta már köszönt. Bepakolás, felszállás. Üdvözlésünk: "Ha már mindenki felszállt, indulunk is." Éjszaka révén se tv, se semmi, sötét és aludj. Mondjuk másnap is csak a tv jutott, filmvetítés technikai probléma miatt elmaradt. A buszon utazó Kefalóniáról jövő utasokat megkérdeztük, a busszal semmilyen probléma nem volt, időben indultak is. Gazdaságosabb lehetett ez a megoldás... A külön kalandért még köszönet is illeti az irodát, csuda kis csoport alakult közöttünk, akik próbáltuk a helyzetet kalandként megélni, csökkenteni az iroda által okozott bosszúságot. Hát ez a mi kis történetünk. Tanulságul. A képeim a Sofoklis aparmanról (Korfu) saját facebook oldalamon nézhetők meg külön albumban. Elérhetősége:https://www.facebook.com/katalin.szathmari.1/photos_albums Üdv. Katalin
# 6893
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235469 Üzenet linkje2015-09-10 21:36:00  Válasz a #235468. hozzászólásra Előzmény #235468

Látom kiraktátok tripadvisor-ra is! Jól tettétek... A képek alapján jobbra számítottatok gondolom: http://www.grandtours.hu/gorog.....?tab=kepek

Ettől azért sírni lenne kedve az embernek! Egész jól fogadtátok az utazási iroda örömére...

# 6894
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235471 Üzenet linkje2015-09-11 09:38:59 

jesszusom Kati, megnéztem a képeidet, ez elképesztő!!! icon_sad.gif Nem szoktunk nagy igényt támasztani a szállások felé, de ez nagyon durva! Én kértem volna másik szobát, ez a minimum, ha nem a kártérítés... amit meg a hazaútról írtál, hááát, én szarul viseltem volna , nagyon! Le a kalappal a türelmetek előtt!
# 6895
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szatkatka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235473 Üzenet linkje2015-09-11 18:50:13 

Nem voltam ideges, én 3 óra várakozásra készültem lelkiekben. Mivel minket a 3 órával hamarabbi komppal küldtek át a szárazföldre, mint a másik két buszt. (Mi 40-en nem nézelődhettünk Korfu városban, változott a program, hiába ígérték meg még a meetingen, amikor megérkeztünk. ) Köztudott, hogy a Grandos buszok összevárják egymást Szegednél. Nyilvánvaló volt tehát, hogy mi ott fogunk álldogálni a benzinkúton kb 3 órát, Ioanninában, hiszen annyival vagyunk előrébb a többi busznál. Utastársaim ezt nem akarták nekem elhinni, ők azt sem tudták, hogy a többiek addig nézelődnek Korfuban, míg mi álldogálunk a prérin. (Bocsánat, a telepített új idegen vezető szerint nem a prérin, hanem egy benzinkúton lesz a találka. Szerintem elég préris volt a kút helyzete.) Mi előző este megkérdeztük a többi utast, ezért tudtuk, hogy ők Korfu városban lesznek 3 órát, csak mi 40-en szívunk a Grand akciója miatt. Hát ezért próbáltam pozitívan felfogni a dolgot. És így is lett. Csak 2,5 óra lett a 3 óra helyett a várakozás.
# 6896
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
351 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235723 Üzenet linkje2015-09-27 20:15:10 

Már elôfoglalási lehetôséget láttam a Holidaylines oldalán.De készülôdik valami a Neoline oldalán is...Mi lesz itt?!
# 6897
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236028 Üzenet linkje2015-11-01 12:51:08 

Az Apollon Travelnél már foglalható egy két település. icon_smile.gif
# 6898
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petraax
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236237 Üzenet linkje2015-11-24 18:10:34 

Sziasztok!
Mi a véleményetek a Holidaylines-ról? Valaki utazott már velük? Jövőre lehet velük mennénk. Tapasztalatok?
Előre is köszönöm, petraax (:

# 6899
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236238 Üzenet linkje2015-11-24 19:03:44 

Szia!A Holidaylines szuper!Nagyon jó buszok és szállások
# 6900
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236239 Üzenet linkje2015-11-24 19:08:29 

Hova utaznátok velük?Mi Olympic Beachen voltunk. Oda 16óra volt az út.Vissza meg 14óra45 perc alatt értünk Pestre.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 459 460 461 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu