Búvárkodás
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Túrák, programok, sport
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hatnaba
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25852 Üzenet linkje2007-04-21 12:33:03 

Sziasztok!
Paralián van lehetõség búvárkodásra? Mert kipróbálnám szívesen! Nem veszélyes?

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tiwald
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25853 Üzenet linkje2007-04-21 13:28:22 

Mitõl lenne veszélyes!!!!!!!!!!!!!!!!
# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hatnaba
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25873 Üzenet linkje2007-04-21 21:22:40 

Pl bármi történhet az oxigénpalackkal, és nem jutok oxigénhez, vagy vmelyik tengeri állat megcsíp...stb...
# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#25878 Üzenet linkje2007-04-21 22:18:45 

Nem veszélyes. Elsõre úgysem mehetsz magad, hanem egy "tanárral" és szervezett csoporttal merülsz, ott meg odafigyelnek rád, na meg ne is számíts rá, hogy túl mélyre mentek...
# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hatnaba
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25882 Üzenet linkje2007-04-22 09:47:37 

Köszi Vojandi! Nem tudod véletlenül, h Paralia közelében hol van lehetõség merülni?
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#25886 Üzenet linkje2007-04-22 11:53:02 

Szia Hatnaba!

Nem tudom, én életemben csak egyszer, Kurfun búvárkodtam. De ha visszaolvasol itt, azt hiszem, tavaly voltak a HJuditék valahol Paralia környékén búvárkodni, õ biztosan el tudja neked mondani, hogy volt ez, esetleg írj neki privát üzenetet, mert nem hiszem, hogy gyakran nézi ezt a topikot.

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hatnaba
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25959 Üzenet linkje2007-04-23 15:39:36 

oksi, köszi!
# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#25998 Üzenet linkje2007-04-23 21:33:12 

Hatnaba, üdv a fedélzeten!
Itt vagyok és olvasom, amit írtatok. Nem parálián voltunk, hanem a félszigeten, a középsõn, Sithonián, Sartin nyaraltunk. Azon a környéken vannak jó kis kavicsos, sziklás partszakaszok, ahol érdemes merülni.
Egyáltalán nem veszélyes, ha betartja az ember a szabályokat. Mi elõször voltunk, sehol nem próbáltuk még elõtte és én nagyon élveztem. Jó oktató (vagy inkább vezetõ) kell, aki elmond néhány alapvetõ dolgot, és aztán figyel Rád, segít, ha valami gáz van.... Írj csak nyugodtan, ha van kérdésed. Ha tudok, válaszolok.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ildi74
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#26098 Üzenet linkje2007-04-24 18:32:53 

És nem oxigénnel merülsz, hanem sûrített levegõvel icon_smile.gif
De a próbamerülésen max. 5 méterig visznek és fogják a kezed. Elõtte meg a fontos tudnivalókat elmondják. És nem csíp meg semmi, ha nem nyúlsz hozzá...

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hatnaba
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#26207 Üzenet linkje2007-04-26 09:12:57 

Köszi mindenkinek a segítséget!
Ha lesz még kérdésem,akkor írok...meg persze ha aktuálisabb lesz a téma, mert mi csak aug. 27-én megyünk nyaralni, az még messze van! Addig még átgondolom a búvárkodást! Azt olvastam az egyik katalógusban, h Paralián búvárközpont mûködik. Majd megkeressük icon_biggrin.gif
És Ildi74! Pont az ilyesmikre gondoltam, csípés, meg hasonlók! icon_confused.gif

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tiwald
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#26209 Üzenet linkje2007-04-26 09:31:42  Válasz a #26207. hsz-ra Előzmény #26207

Ha komolyan gondolod akkor addig van idõd letenni egy kezdõ buvártanfolyamot. ( owd )A barátom oktató és májusban indul nála tanfolyás.Ha érdekel össze hozlak vele.
Üdv: Miki

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ildi74
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#26237 Üzenet linkje2007-04-26 18:24:47 

Hatnaba: én már merültem Sartin, Korfun, Rodoszon, de elég gyér az élõvilág azokon a helyeken ahová merülni visznek, úgyhogy biztos nem fog semmi megcsípni. Ha meg mégis, az akkor is megcsípne, ha csak simán fürdenél icon_smile.gif Ráadásul a merüléshez kapsz neoprén ruhát is, amit a fürdéshez gyanítom nem veszel fel. Úgyhogy ne félj, ha érdekel a dolog feltétlenül próbáld ki, nagy émény! És ha bejön a dolog, utána jöhet a tanfolyam is icon_smile.gif Én is Korfun fertõzõdtem meg, és Sartin, Rodoszon már végzett búvárként merültem icon_smile.gif
De ha bármi kérdésed van, csak nyugodtan, ha tudok válaszolok rá.

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hatnaba
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#26311 Üzenet linkje2007-04-27 10:01:07 

Tiwald!
Tanfolyamra nincs idõm, közeleg a vizsgaidõszak. icon_sad.gif

Ildi!
Sztem kipróbálom, csak a barátomat kell vhogy rávennem, mert õ ódzkodik tõle, "egyedül" meg nem szeretnék merülni. Pedig ez jó kis közös élmény lenne!

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tiwald
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#26316 Üzenet linkje2007-04-27 10:51:27  Válasz a #26311. hsz-ra Előzmény #26311

Hidd el találsz társakat a buvárok között.Jó társaság.Én merültem már Görög,koreai,spanyol,ausztrál,olasz,horvát,brazilportugál,német,osztrák,holland stb.Ha 1 kicsit tudsz angolul akkor már oké.Ja és buvárul.
Üdv: Miki
Ui:ha esedékes a tanfolyás szólj.

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#26513 Üzenet linkje2007-05-01 09:49:14 

Kedves Hatnaba!
Nyugodtan vágj bele egyedül is, hiszen a búvárbázison csak kisérõvel lehet menni, aki elmagyarázza, hogy mûködik a felszerelés, melyik kütyü mire szolgál, hogyan tudsz lejjebb, feljebb mozogni a vízben és végig melletted van, figyel rád. A barátod, ha végképp nem tudod rábeszélni, megvárhat a parton, a mi csapatunkban is voltak, akik kint várakoztak, amíg lubickoltunk.
Ja, és teljesen amatõrként vágtunk bele, nem is tudunk "búvárul" még ma sem.... Persze, van néhány gesztus, amit megért az ember gond nélkül, de elsõre úgysem kell hosszasan kommunikálni....
Jó készülõdést, álmodozást! Drukkolok majd, hogy minél jobban sikerüljön az élmény!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Túrák, programok, sport
<   1 2 3 4 ... 9 10 11   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu