Parga
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17512 Üzenet linkje2006-12-13 13:42:30 

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Csak rajtatok múlik, hogy egy helyre megyünk-e megint nyaralni, mert én szinte biztos, ha csak nem jön közbe valami. icon_lol.gif
kvalcsi azt mondta, hogy az Aeolus buszok reggel szoktak indulni, így érdekes lesz Debrecenbõl felérni az indulásra. icon_confused.gif
De nem adom fel, ha kell elõszedem a pesti rokonokat, hogy egy éjszakát ott tölthessünk.
ricsi teljesen megfertõzött Pargaval. icon_redface.gif
Már képek alapján is el vagyok tõle ájulva, élõben gondolom még ezerszer szebb város lehet.

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17513 Üzenet linkje2006-12-13 14:06:52 

Ezt még muszáj betennem, olyan annyira szép!


# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17514 Üzenet linkje2006-12-13 14:35:41 

Olyan annyira....? icon_confused.gif

Ezen az oldalon találtam a pargai augusztus 15-i ünnepségrõl, tüzijátékról videó felvételeket nyaralóktól. Biztosan jó kis ünnepség lehet.

https://www.youtube.com/watch?v=k4PwdXtT9m8&mode=related&search=

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17515 Üzenet linkje2006-12-13 14:47:23 

Szia Andra!!

Hûha, csak úgy izzanak a soraid, teljesen fel vagy izgulva Párgára. icon_smile.gif
Én is így voltam akkor, amikor fordítottam róla a bemutatót. Nagyon bûbájos hely lehet és engem azért is vonz, mert ott van a Zagória, ami küólön egy álom vidék.
Én kétszer nyaraltam Korfun és mindkétszer kihagytam a Paxos-Parga nevû hajókirándulást, mert túl hosszú lett volna a hajókázás. Azt hiszem, Valcsi is ennek keretében volt ott. Szóval akik nyaraltak már Korfun, azoknak nem ismeretlen Parga neve.

Szia Kristin1!

Azt javaslom nektek, hogy írjatok cetliket és összehajtogatva dobjátok egy vázába, majd sorsoljátok ki. Nekünk már nem egy nyralásunk dõlt el ily módon icon_smile.gif Mert mi is döntésképtelenek vagyunk a sok szép hely között.

Andi

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17516 Üzenet linkje2006-12-13 14:57:45 

Szia vojandi!

Teljesen beleszerettem ebbe a városba, nagyon jó lenne, ha jövõre el tudnék jutni oda. icon_lol.gif icon_redface.gif
Találtam egy kis plussz infót Pargaról, egy utas mesélt róla, idézem:

"Ha valaki úgy utazik Pargaba, hogy ott van augusztus 15-én nagy buliban lehet része. Augusztus 15 Parga nagy ünnepe. Történelmi ünnep. Ekkor foglalták vissza Pargat ( hú most nem is tudom kiktõl) Elõadják a visszafoglalást ami persze a tenger felõl történik fáklyás hajókkal. Utánna nagy tüzijáték és utcabál. A parton aztán lehet táncolni. A várból érdemes mind ezt végignézni."

Ez nagyon jó kis program lehet, úgy kellene idõzítani a nyaralást, hogy ez beleessen.


# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17520 Üzenet linkje2006-12-13 15:35:29 

Tudom, hogy kicsit megzakkantam, de ricsi tehet róla... icon_redface.gif icon_lol.gif
Még találtam gyönyörû képeket Pargaról

https://www.parga.estranky.cz/fotoalbum/parga/parga

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17521 Üzenet linkje2006-12-13 15:38:55 

Szóljatok rám és befejezem... icon_redface.gif

[/url]

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17531 Üzenet linkje2006-12-14 06:49:37 

Szia Andra!

Nagyon szuper, hogy megosztottad ezt az infot az aug. 15-i ünnepségrõl! Ha úgy alakul, hogy Pargára megyünk, én is úgy szeretném, hogy ott legyünk aug. 15-én, semmiképp nem akarnám kihagyni ezt a jó kis programot. Nagyon hangulatos lehet.

Szia Andi!

Köszi a tippet, ugyanerre gondoltam tegnap, hogy majd kisorsoljuk az úticélt. Elárulom azért, hogy melyik helyek között vagyok képtelen dönteni: Kos, Rodosz, Parga. Mindegyikért ugyanolyan szinten lelkesedek. Meg az is benne van a dologban, hogy a szigetekre repülõvel mennénk, és én még soha nem repültem, nagyon szeretném kipróbálni. De Parga is nagyon-nagyon tetszik, plusz lehet, hogy anyagiakban jobban jönne ki, mint egy repülõs út valamelyik szigetre. Ezt majd ki kell számolni.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17532 Üzenet linkje2006-12-14 09:08:46 

Szia kristin!

Ha sikerül összehozni a jövõ évi nyaralást, akkor én is biztos úgy idõzítek, hogy 15.-e beleessen a nyaralásba, mert ezt szerintem sem szabad kihagyni. Biztosan nagyon látványos kis ünnepség lehet.
Lehet, hogy egyszerre fogunk nyaralni? icon_lol.gif

Mind a három hely szép, amit kinéztél, de az biztos, hogy Parga a legolcsóbb a három közül. Hogy melyik a legszebb, nem tudom, mert még egyik helyen se jártam, de én még Kosra mennék el nagyon szívesen.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17533 Üzenet linkje2006-12-14 09:11:19 

Amúgy amit belinkeltem videó oldalt, azon pont errõl az ünnepségrõl vannak rövid kis felvételek.
A fáklyás hajóról, meg a tüzijátékról. Nyaralók vették fel, nem tökéletes a minõsége, de egy kis ízelítõt kaphatunk arról az ünnepségrõl.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17534 Üzenet linkje2006-12-14 09:31:05 

Természetesen nézegettem a videokat! icon_wink.gif Nagyon tuti lehet az az ünnepség.

Ha mi is Pargára megyünk, akkor nagy valószínûséggel egyszerre fogunk nyaralni. icon_lol.gif És szerintem is Parga a legolcsóbb a 3 hely közül. Na de majd meglátom még, mi lesz nyáron, a páromtól is függ, hogy õ mit szeretne. Meg attól is, hogy a rávalót elõ tudjuk-e teremteni. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17535 Üzenet linkje2006-12-14 11:40:20 

A "rávaló" miatt kétséges még nekem is a nyaralás. De ha összejön, akkor ide megyek, az biztos.
Imádom Görögországot és tetszik minden kis zegzuga, de ennyire még egy hely sem tudott elvarázsolni, mint ez a kis város, pedig még csak képeket láttam róla. El se tudom képzelni, hogy élõben milyen lehet.

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rekuc
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
417 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19153 Üzenet linkje2007-01-22 13:24:46 

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem Pargaval kapcsolatosan: pl: milyenek az árak? drágábbak az élelmiszerek mint pl Paralian?
Fiataloknak mennyire alkalmas a hely? Kiváncsi lennék még arra is hogy 12 napra kb. mennyi költõpénzbõl lehet kijönni?

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19341 Üzenet linkje2007-01-25 10:55:37 

Szia rekuc!

Engem is érdekelnének ezek a kérdések, ezért nagyon-nagyon várom ricsi72 beszámolóját, de nem nagyon akarja megírni. icon_lol.gif
Én is kíváncsi lennék sok mindenre Pargaval kapcsolatban.

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19360 Üzenet linkje2007-01-25 13:50:09 

Sziasztok! Megint módosult a tervezett program, akárcsak tavaly, és a Peloponnészoszi út helyett most tervezek valami mást.
Nagy gondban vagyok, mert nem tudok dönteni. Parga vagy Thassos?
Írjatok sok-sok infót ide, hogy megkönnyítsétek a dolgomat! Köszi elõre is! icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 745 746 747   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu