Parga
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19361 Üzenet linkje2007-01-25 13:53:57 

Parga nagyon szép hely (Thasszoszon még nem jártam), de tömeg van.
Viszont nem kell kompozni, ha hosszabb kirándulást tervezel.

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rekuc
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
417 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19362 Üzenet linkje2007-01-25 14:19:54 

Köszi az infot Jox, az nem baj ha tömeg van, legalább nem kihalt!

Tudnál javasolni 1-2 kirándulási lehetõséget? Pargaról hogy tudok átmenni Korfura v. Lefkadára?

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19363 Üzenet linkje2007-01-25 14:31:52 

Van, aki nem szereti a tömeget (pl én sem).

Korfura komppal tudsz átmenni Igoumenitszából, Lefkadára pedig Agia Mavrából hídon.

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lacka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
180 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19367 Üzenet linkje2007-01-25 15:09:54 

A Pargatól nem messzire lévõ Ioannina-ról megy hidroplán is Korfura, onnan meg Lefkadara. Igazán különleges élmény lehet!



https://www.airsealines.com/index.php?pageID=1

Érdekesség: a háború elõtt az Égei-tengeren kiterjedt hidroplán-járat hálózat volt a szigetek között, de aztán megszûnt.

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19400 Üzenet linkje2007-01-25 23:41:45 

Köszi Jox! Én is az olyan helyeket imádom, ahol nincs tömeg, az sem baj, ha még turista is alig.
Egyenlõre még nézegetem a könyveket, mind a két helyrõl. Lehet, hogy épp emiatt, amit írtál Thassos felé hajlok inkább.
De még semmi sem biztos! Mind a két helyen rengeteg látnivaló van, illetve a környéken. Unatkozni nem lehet egyiken sem, az biztos! icon_biggrin.gif

# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19566 Üzenet linkje2007-01-29 13:27:15 

anikó!
Jó kérdést tettél fel, mert nekem is ez a két hely most, ahova nagyon-nagyon szívesen elmennék nyaralni.
Tavaly Thassosból csak egy picike darabkát láttam, de az is elég volt ahhoz, hogy beleszeressek. El is határoztam, hogy az idén Thassos lesz a célpont.
Igen ám, de jött ricsi72 Pargaval és teljesen összezavart. icon_lol.gif
Én is nehezen tudnék választani a kettõ közül, de most jelenleg Pargahoz húz a szívem.
Ricsi beszámolója sokat segítene a döntésben. Nem sok mindent tudok Pargaról, érdekelnének a részletek vele kapcsolatban, ezért jól jönne, ha bárki tudna bõvebb infókat adni Pargaról.

# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19578 Üzenet linkje2007-01-29 15:34:32 

Szia Andra! Teljesen így jártam,mint Te, csak nekem eredetileg a Peloponnészosz volt a terv. Ilyen-olyan okok miatt az jövõre tolódott, és a maradék két cél közül nagyon nehezen döntöttem. Sokat lendített a dolgon nekem is Ricsi, illetve az Õ fotói. icon_biggrin.gif
Azután már hozzáolvastam két könyvbõl és így döntöttem Parga mellett. Szeretnénk két hétre menni, és Parga környékén autóval rengeteg helyre el lehet menni és nagyon sok a látnivaló.
Csak a szállással vagyok bajban, mert szeretném jó elõre lefoglalni,b ár csak szeptemberben utazunk, de amíg nem dõl el, hogy 2-en, vagy 3-an, addig nem igazán tudok szállásügyben dönteni.
Ricsit szeretném megkérdezni, hogy melyik irodával voltak, és hol volt a szállásuk, milyen volt? Nem tudom mostanában nézegeti-e ezt a topikot?
Ha igen, megköszönném, ha válaszolnál rá!

Andra, te hogy állsz szállásügyben? Nekem tetszik így képrõl ítélve a Sirene villa, nem tudom ismeri-e valaki "testközelbõl"? icon_biggrin.gif

Angol oldalakon rengeteg apartman és villa található, de még szeptemberre is elég húzós áraik vannak, ezért jobb lenne egy magyar irodán keresztül foglalni. icon_biggrin.gif

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19601 Üzenet linkje2007-01-29 19:18:36 

Anikó, kicsit késõbb, vagy holnap írok ide neked szállásokat, most nincs annyi idõm...errõl írok még mailben is icon_smile.gif
# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19605 Üzenet linkje2007-01-30 08:38:57 

Szia busaianikó!

Ricsi úgy tudom, hogy az Aeolussal volt, vagy csak onnan nézte ki Pargat? icon_question.gif Itthon csak õk utaztatnak oda és szerintem nagyon jó áron. Most néztem, hogy fõszezonban 11 éjszaka busz+ szállás 55 ezerbe kerül. Szerintem ez szuper ár.
Azt hiszem régebben linkeltem be egy oldalt, ahol szállások vannak, lapozz vissza egy kicsit.
Mi ha megyünk, akkor csak utazási irodával tudunk menni, mivel nincs autóm, így kénytelen leszek az õ szállásaik közül választani.

A Siren nekem is tetszik, csak annyi bajom van vele, hogy piszok messze van a központtól.
Viszont vannak fent új szállások is, csak azokról meg képet nem találtam, csak leírást. Próbálok a neten rákeresni, hogy mégis hogy nézhetnek ki.

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19606 Üzenet linkje2007-01-30 08:43:25 

Anikó!

Itt ez az oldal, amin szállások is vannak. Nézz körül, hátha találtok valamit jó áron. Rengeteg Parga kép is van. Gyönyörû hely lehet!!


https://www.pargaweb.com/viewcusten.asp?categorie=Apartments[/url]

# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19607 Üzenet linkje2007-01-30 08:44:29 

Na ezt sikeresen elszúrtam.
Talán most jó lesz.

https://www.pargaweb.com/viewcusten.asp?categorie=Apartments

# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19608 Üzenet linkje2007-01-30 08:55:41 

rekuc!

Az Aeolus oldalán ezeket a kirándulási lehetõségeket írják, de maszakben biztosan sokkal több lehetõség van. Ezért is jó kis hely Parga, mert rengeteg nézelõdnivaló van a környékén.

MITOLÓGIA ÉS A FOLYÓ – ez a kirándulás lehetõséget ad a görög mitológia felfedezésére: Necromanteion jósda, Nikopolis fürdõhely, Zalongo és Gliki faluk, és a mesebeli mitológiában emlegetett Acheron folyó, rafting lehetõséggel.
IOANNINA – reggeli kávé Terovo faluban és Ioannina város megtekintése: vár, múzeum, óvárosi piac. Nissi sziget és Pamvotis tó, amelyet a város kincsének neveznek, Philantropinon kolostor, és Ali Pasa háza. Az utolsó megálló Dodoni településen, a mitológiai Zeus fõisten jósdájába van.
PAXOS, ANTIPAXOS ÉS A KÉK BARLANGOK – egész napjukat a Marco Polo hajó fedélzetén tölthetik, a Kék Barlang vizeiben, Antipxos bûvöletes szigetén és Paxos sziget fõvárosát, Gaios városát is megtekinthetik.
LEFKADA – elsõ megálló Lefkas sziget fõvárosa, utána Kathisma tengerparti strand, fürdési lehetõséggel és a Faneromeni kolostor gyönyörû kilátását csdálhatják meg.
KORFU – Kirándulás az egyik legszebb görög szigetre. Óváros, erõd, és Régészeti Múzeum megtekintése. Ne hagyják ki a sétát a girbe-görbe utcácskákon és a Liston Promenag sétányának finom kávéját.
METEORA – kétnapos kiránduláson vehetnek részt, ahol megkapják a lehetõséget, hogy megtekintsék a természet és az ember által egyaránt alkotott érdekességeket, azaz a Meteora kolostorokat.
ALBÁNIA – Butrint-régészeti nemzeti park, mely az UNESCO Világörökség listájának része, és Saranda város megtekintése

# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19609 Üzenet linkje2007-01-30 09:27:25 

# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19610 Üzenet linkje2007-01-30 09:40:37 

Teljesen belejöttem a nyomozásba. icon_lol.gif
Ez pedig az Irini Stúdió.

https://irinistudios.com/

# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#19617 Üzenet linkje2007-01-30 13:15:02 

Sziasztok! Köszi, hogy gondoltatok rám. Andra végignéztem a szállásokat, és a legtöbbhöz árak is voltak, sajnos ahogy kiszámolgattam nekem elég drágának tûnnek. Nem a magyar pénztárcákhoz vannak igazítva, sajnos.
De az Aeolus és az Euniontravel árai már jobbnak tûnnek. Kértem is ajánlatot az egyiküktõl és azt javasolta, hogy minél elõbb foglaljam le a Sirent, ha érdekel, mert az annyira kedvelt, hogy tavaly már nyár elején le volt foglalva egészen októberig. Úgyhogy valószínû, hogy gyorsan fogunk lépni, mert nekem is tetszik, és mivel még nem tudjuk, hogy ketten megyünk-e vagy hárman, szerintem kettõnknek is megfelel, de hármunknak is, ha úgy alakul, ugyanis apartman/éj van, és mindegy hányan alszunk benne. icon_lol.gif

Azért köszönöm még egyszer a tippeket, Andi tõled is, ha majd küldöd icon_lol.gif azért még nézelõdöm továbbra is. De az biztos, hogy autóval és Parga az uticél!!
Csak egy bajom van! Az, hogy mikor lesz már SZEPTEMBER????? icon_biggrin.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 ... 745 746 747   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu