Parga
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 10546
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212819 Üzenet linkje2014-01-30 17:11:03  Válasz a #212814. hsz-ra

Vacsorát szerintem teljesen felesleges befizetni, mert ha beülsz valahová akkor is azt kapod, csak sokkal nagyobb a szabadság.
# 10547
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212828 Üzenet linkje2014-01-30 20:34:01  Válasz a #212814. hsz-ra Előzmény #212814

Parga

A Zorbas az sztem lent van a városi strandnál a kikötőhöz közel a legforgalmasabb helyen.

Nem kell a váron átmenni max a vár mellett a nagy lépcsőn
de lehet rövidebb úton menni.

Nincs olyan közel kb 10-15 perc, de maga a séta is egy élmény és este úgyis oda megy le az ember.
Viszont visszafele kicsit meredek, de én biztos bevállalnám.

Ja igen az apartmanban gyönyörű nagy teraszunk volt tengerre való kilátással ez az emeletieknél van a földszintieknél sztem a fák betakarnak a kilátásba viszont hűvösebb.

# 10548
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laciszilvia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212829 Üzenet linkje2014-01-30 20:35:05 

Laciszilvia írta:
Sziasztok !Újak vagyunk itt a fórum ,Görögben már jártunk sajnos rossz utazási irodával és sajna rossz apartmanba icon_sad.gif de a kedvünket nem szegte így idén Pargát néztük ki ezért szívesen vennék ha írnátok konkrét árakat ,kenyér ,tej,ásványvíz, éttermit . Olvastam vissza icon_smile.gif de elég sok infó van de nem konkrétum icon_smile.gif Idén a G.T. utaznánk busszal velük már nyaraltunk jók icon_smile.gif de nekik is az első desztinációjuk itt. Lenne még kérdésem szerintetek érdemes vacsira befizetni ? 19900 /fő /hét Nagyon szép tényleg az Alexia apartmanjuk de a vacsi a Zorbas étteremben lenne milyen messze van egymástól mert ha jól vettem ki közte van a vár hogy lehet azon keresztül járni ?A másik apartmanjuk a Nanos lenne ami nekünk be jön . (Bár mindegyik szép icon_smile.gif ) de nagyon szeretnénk reggel a teraszon kávézni tengert nézve icon_smile.gif Nagyon szépen köszi mindenkinek a segitségét,véleményét . Laci & Szilvia

# 10549
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Berytibi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212834 Üzenet linkje2014-01-30 20:46:52  Válasz a #212814. hsz-ra Előzmény #212814

Véleményem szerint is inkább saját magatok döntsétek el hol vacsiztok.... Mi mindig magunk rendezzük, de pl láttam a GT-nál Korfun hol volt a kaja, mivel egy alkalommal mi is kipróbáltuk, de nekünk az nem jött be, így célszerűbb meghagyni ezt a szabadságot, mint egy hétig esetleg szívni...icon_smile.gif
# 10550
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Breki1
Törzstag
Törzstag
1676 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212837 Üzenet linkje2014-01-30 21:11:38 

A Zorbas itt van a szigettel szembeni kiugró nyelvnél


# 10551
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laciszilvia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212843 Üzenet linkje2014-01-31 06:54:30 

Sziasztok !Nagyon szépen köszönjük a segitséget azt hiszem a vacsi kilőve icon_smile.gif szállás még nincs eldöntve .Nanos apartmanról tudtok valamit? Üdv:Laci & Szilvia
# 10552
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lori
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212884 Üzenet linkje2014-02-01 12:02:28 

laciszilvi! Ajánlom a Grandtouors Utazási Iroda lapját a facebookon, vagy a grandtours.hu oldalt. Az irodáról annyit, hogy még nem találkoztam ennél korrektebbel. lori
# 10553
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laciszilvia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212888 Üzenet linkje2014-02-01 13:09:12 

Iori !Köszönöm mi is utaztunk már velük és Pargát is velük tervezzük idén csak sajna apartman még bizonytalan jó lenne kávézni a teraszról de a térdfájós lábunkat vajon mennyire viselné meg a távolság .Ezért vacilálunk a Nanos, Alexia, és ami közel van mindenhez az a Miltos ?Vajon melyik ? De majd Okt ig. el tudjuk csak dönteni .Szép hétvégét .icon_smile.gif Üdv :Laci& Szilvia
# 10554
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Yegenye
Aktív fórumos
Aktív fórumos
53 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212901 Üzenet linkje2014-02-01 16:02:00 

Laciszilvia írta:
Iori !Köszönöm mi is utaztunk már velük és Pargát is velük tervezzük idén csak sajna apartman még bizonytalan jó lenne kávézni a teraszról de a térdfájós lábunkat vajon mennyire viselné meg a távolság .Ezért vacilálunk a Nanos, Alexia, és ami közel van mindenhez az a Miltos ?Vajon melyik ? De majd Okt ig. el tudjuk csak dönteni .Szép hétvégét .icon_smile.gif Üdv :Laci& Szilvia


Én úgy tudom, hogy a Miltosban 4 férőhelyes szobák vannak. Másrészt, ha megnézed a GT honlapján az online foglalásokat, túl sok szabad időpont és szoba nem nagyon akad már... Jó lesz igyekezni.

# 10555
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laciszilvia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212902 Üzenet linkje2014-02-01 16:21:11 

Yegenye !Köszi ,hogy aggódsz icon_smile.gif de nem szeretnénk elkapkodni .Igen utána néztem most én is igazad van de a leírásnál 2-3 fő van megadva . Akkor maradna a Nanos amire kisebb vagy nagyobb hegyre kell menni sajnos vagy a Zorbas? icon_smile.gif Üdv :Laci & Szilvia
# 10556
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szilvus21
Aktív fórumos
Aktív fórumos
152 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212929 Üzenet linkje2014-02-02 12:36:40 

Laciszilvi! Pont ehhez hasonló kérdést tett fel a grandos fórumba az egyik érdeklődő. Ő is azt mondta, hogy egészségügyi okokból nem nagyon tudna hegyet mászni és ő a Miltos és a Zorbas között vacilált ha jól emlékszem. Neki grandos munkatárs ezért a Zorbast ajánlotta. Szerintem ezzel kapcsolatban nyugodtan fordulhatsz Grand Balázshoz a grand tours honlapján a fórumon és ő minden kérdésedre válaszol! icon_smile.gif
# 10557
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laciszilvia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212934 Üzenet linkje2014-02-02 14:33:30 

Szilvus 21 !Nagyon köszönöm .Érdeklődnék Tőled milyen tapasztalatod van éttermi árak, bolti ?Olvastam van valamelyik étteremben palacsinta igaz? Gyros ,salik hol finomabb ? Oktober elején milyen az idő? Üdv :Laci & Szilvia
# 10558
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szilvus21
Aktív fórumos
Aktív fórumos
152 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212940 Üzenet linkje2014-02-02 16:36:35 

Éttermek közül mi igazából 2-t próbáltunk ki mert én is előtte összeszedtem az infókat itt a fórumon hol vannak jó árak, nagy adagok és finom kaják. Elsőnek a KRIONERY étterembe voltunk, nem tudom nektek hol lesz majd a szállásotok de ez pontosan ott van ahol le lehet menni a Piso Krionery strandra. Nagyon kis hangulatos étterem mi ott grillezett kardhalat és polipot ettünk a párom ivott egy Mythos sört én meg ásványvizet. Kb. 21 eurót fizettünk a végén mindennel meg voltunk elégedve de a nagy és abszolút kedvencünk a YANNIS taverna volt. Ez is azon a részen van mint az előbbi úgy tudnám neked behatárolni h az Apollonos Bakas szállástól kintebb kell gyalogolni nem a város fele hanem a másik irányba és pont az apartman oldalában van. Nagyon hangulatos családias apartman de mindig volt bőven vendég viszont helyünk is mindig volt. Itt 2x ettünk 2személys haltálat. ISTENI FINOM volt de tényleg. Volt rajta grillezett garnéla, panírozott tintahal karikák, egészbe sült apró szardínia vagy szardella azt nem tudom és egy nagy grillezett sztem durbincs volt. Ezenkívül köretnek volt mellé sült krumpli és saláta. Itt egy vacsora ára kettőnknek kb.23 euró körül volt de nagyon jól laktunk. Mind a 2 helyen kaptunk a végén köszönetajándékot. Gyrost mi a 33-ban ettünk. Igazából nekünk az annyira bejött h máshol nem is próbáltuk ki az ha jól emlékszem 2.2 euró körül volt a párom kipróbálta ott a suvlakit is de neki nagyon nem jött de azt mondta nagyon rágós volt a húsa de az is kb. ilyen árba volt pitába kérve. A bolti árak magasabbak mint itthon de nem volt annyira vészes mert szintén olyan boltokat kerestünk fel amiről írták, hogy jó árakon lehet vásárolni. Mi a Coop-ba és a Dallasba vásároltunk. Ezek viszonylag olcsó boltok mert vannak ettől jóval drágábbak is. A COOPba szegényesebb a kínálat de apadolgokat meg lehet találni viszont a DALLASba minden van ami szem szájnak ingere még souvenirek is és a hűtőmágnesek is sokkal olcsóbbak mint a bazárosoknál. A párom az egyik bazárosnál 2.5 euróért vett hűtőmágnest míg én a Dallasba 1.3-ért de szappannal együtt 1.5ért is lehet ott kapni. Sajnos konkrét élelmiszer árakat nem tudok mondani mert 2012-ben voltunk. Tényleg most jut eszembe palacsintát is ettünk a 33-ban, nagyon finom volt és elég nagy nem olyan mint itthon 1-2 euró között volt az ára érdemes amúgy megkóstolni. Mi minden reggel pékségből vett péksütit ettünk sokfélét kóstoltunk nagyon finomak. Sajnos abban nem tudok neked segíteni, hogy októberben milyen idő van mert mi júliusba voltunk de szerintem nem lehet rossz. Még annyit jó tanácsként, hogy érdemes szétnézni eldugottabb utcákba mert én rátaláltam olyan boltokra ahol olcsóbbak voltak ugyan azok a dolgok mint a népszerű turistákkal teli utcákban. icon_smile.gif
# 10559
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laciszilvia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#213006 Üzenet linkje2014-02-03 18:49:29 

Szilvus21 !Nagyon szépen köszönjük a sok segítséget jegyzeteltünk icon_smile.gif Apartman kérdés még nem dőlt el de már körvonalazódik ha lehet majd két főre foglalni a Miltosba akkor azt választjuk ha nem akkor a Zorbast mert nem szeretnénk kisebb hegyet mászni térd fájósak vagyunk sajna icon_sad.gif amúgy jó lett volna a teraszon kávézni reggelente ezért még Nanos on gondolkodunk de okt mennénk ezért van még időnk eldönteni icon_smile.gif ezekhez képest a bolt ,étterem hol helyezkedik el ? Hűtő mágnest nekünk is kell hoznunk mert gyűjtők vagyunk és szeretjük a finom borokat nem mennyiségre hanem minőségre megyünk tudnál olyan helyet ahol lehet venni inni egy jó kis bort? ajándékba is azt szoktunk hozni meg csokit icon_smile.gif Programokról írnál bővebben voltatok ? Nagyon köszönjük .Szép estét .Üdv :Laci & Szilvia
# 10560
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Yegenye
Aktív fórumos
Aktív fórumos
53 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#213008 Üzenet linkje2014-02-03 19:09:07 

Laciszilvia írta:
Szilvus21 !Nagyon szépen köszönjük a sok segítséget jegyzeteltünk icon_smile.gif Apartman kérdés még nem dőlt el de már körvonalazódik ha lehet majd két főre foglalni a Miltosba akkor azt választjuk ha nem akkor a Zorbast mert nem szeretnénk kisebb hegyet mászni térd fájósak vagyunk sajna icon_sad.gif amúgy jó lett volna a teraszon kávézni reggelente ezért még Nanos on gondolkodunk de okt mennénk ezért van még időnk eldönteni icon_smile.gif ezekhez képest a bolt ,étterem hol helyezkedik el ? Hűtő mágnest nekünk is kell hoznunk mert gyűjtők vagyunk és szeretjük a finom borokat nem mennyiségre hanem minőségre megyünk tudnál olyan helyet ahol lehet venni inni egy jó kis bort? ajándékba is azt szoktunk hozni meg csokit icon_smile.gif Programokról írnál bővebben voltatok ? Nagyon köszönjük .Szép estét .Üdv :Laci & Szilvia


Nyilván ti tudjátok, hogy mikor foglaltok, de jelezném, hogy amióta lehet foglalni a GT-nál, folyamatosan foglalnak opcionálisan más utazási irodák. Mivel mi a Nanosban fogunk lakni, így annak az online foglalási oldalát elég sűrűn nézegetem, s látom, hogy egyre több a rózsaszín mező. Egész turnusokra teszik rá a kezüket más irodák, ergo egyre kevesebb lesz a hely magánál a GT-nál.

Mi december 21-én foglaltunk, és pl. az augusztus 20-i hétre - amikor megyünk - az Alexiában már nincs hely. Pedig csak egy bő hónap telt el azóta. Az utószezon olcsóbb, többen jelentkezhetnek... de arra is volt már példa, hogy az utolsó, vagy akár az utolsó két turnust törölte a GT, mert épphogy kevés volt a jelentkező. Azt hiszem, mivel Parga új desztináció, inkább az első lehetőség valósul meg.

Csaxólok... de tényleg ti tudjátok.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 703 704 705 ... 745 746 747   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu