Parga
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 10951
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Black90
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228830 Üzenet linkje2015-05-13 08:42:30 

Nidriből? icon_smile.gif
# 10952
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228835 Üzenet linkje2015-05-13 10:09:33 

igen!
# 10953
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
253 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228844 Üzenet linkje2015-05-13 14:35:23 

Szeretném megköszönni a "csoport" hozászólását a problémánkhoz. Ez számunkra "minősíti" a csoport teljes mértékig egyenértékű segítségnyújtását. Ígérem, többé nem fordulok HOZZÁTOK problémáimmal.
Szeretettel. Neipori icon_cry.gif

# 10954
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228848 Üzenet linkje2015-05-13 15:09:57 

Én még új vagyok itt, és sajnos nem tudtam segíteni, mert nincs információm a kérdésedre vonatkozóan. Azért megleptél a hozzászólásoddal.

Bakker, megsértődsz, mert három napon belül pont nem járt itt senki olyan aki tudott volna segíteni?!, mert nem kaptál választ?!

Ez itt egy fizetős szolgáltató centrum, szerinted? Érdekes a hozzáállásod!

# 10955
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Teketoria
Aktív fórumos
Aktív fórumos
63 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228875 Üzenet linkje2015-05-14 09:03:08 

Az első "fecskék" már kint vannak! Most olvasom az élménybeszámolóikat a face-on.:
"Sziasztok. Mi az Alexiaban vagyunk. Legfelso haz,legfelso apartmann.az egesz oblot belatni. a legszebb, legjobb helyen levo apartmann. az ido teljesen jo. tegnap este Ali pasa-naplementes vartura... ki ne hagyjatok. a latvany pazar s az utana levo borkostolo eloetelnek nevezett vacsival is nagyon jo egy gyonyoru etteremben. az uzletek nyitva vannak, ugyanugy mint ahogy tavaly a foszezonban. a csapat nagyon jo. Alexia neni iden csendesebb..
wink hangulatjel
naptejet hozzatok boven... mivel keves a turista, mindenhol azonnal kiszolgalnak minket es nagyon kedvesek. kimondott gorog est nincs azonban a kikotovel szembeni ettermek tobbsegeben a vacsorahoz a felszolgalok(mely nemelyike IGAZI GOROG ISTEN
wink hangulatjel
) rovid tancos-zenes musort is adnak, bevonva abba a turistakat is. hat roviden ennyi
"

# 10956
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
253 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228900 Üzenet linkje2015-05-14 19:40:11  Válasz a #228848. hozzászólásra Előzmény #228848

Az utazásunk előtti napokban már tényleg nem akarok semmit, csak bort, búzát, békességet. Talán egy kis kedvességet.
Ha nem égett volna a körmömre a térkép (amelynek a létezéséről akkor értesültem, amikor a kérést megírtam) nem is foglalkoztam volna az egésszel. No problemo! Szereztem már görög térképet, igaz nincs beírva, hogy melyik apartmanház hol van, de azt hiszem, hogy amennyi időt ott eltöltünk, kibírjuk részletes térkép nélkül.
Annyit még hozzáfűzök, hogy nem mondok le a térképről, hiszen Pargába visszatérünk még!
Üdv: Neipori

# 10957
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228914 Üzenet linkje2015-05-14 21:49:05 

Sziasztok, Lassan elérkezik a mi időnk is. Hadd kérdezzem meg, valahol olvastam a fórumon, hogy Ammoudiából át lehet vízitaxizni Pargára. Hogy van ez a taxizós dolog? Mettől- meddig járnak naponta, milyen költsége van? Nagyon köszi: Emőke
# 10958
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228919 Üzenet linkje2015-05-15 06:45:14 

Szia neipori nagyon jo üdülést még ha nincs is térkép ,probáltam segiteni váltotunk is chatet Pápai Ferivel ,hogy kellene a térkép gyorsan mivel kevés nap van .Ő már Sartiban van idézet a chat:Egy a gondom, a rendeléseket postázást "távirányítom " mert már kint vagyok Go-ban, ez a dolog is lassítja ezért nem mertem ígérni..

Elnézést a rugalmatlanságomért, ezt a helyzetem okozza..
nem tudom kire bizta de ha tudok segitek . jövö hét végétöl mi se leszünk 25-én vagyunk Pargán még beszélek vele hogy is van ez a térkép dolog.
Üdv Dodi

# 10959
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228930 Üzenet linkje2015-05-15 11:21:56 

Szia Dodi!
Azt olvastam a fórumon,hogy Pápai Feri az Ibusz i.vezetője lesz Zaky-n.Írtad,hogy Ferivel beszéltél,és mondta,hogy Sartin van.Mit tudsz erről? Mert mi 3 hét múlva megyünk Apollonos szervezés Sartira,tavaly taliztunk Ferivel,hát egy profi,örülnék,ha a Sithonos Leoék mellett lenne Sartin.Valahogy utána tudsz nála járni.Köszi.Ti saját szervezésben mentek Nidribe? Paja is tünemény volt tavaly,ő volt az Apollon idegenvezetője,pörgős,fiatal srác,nekünk segített Olimpia lányom gyors orvoshoz jutásához,ezen kívül is nagyon jó fej.

# 10960
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228931 Üzenet linkje2015-05-15 11:33:32 

Drága Neipori!
Egy fantasztikus helyre mentek,örülök,hogy a tavalyi Sarti mellett most Pargara is mentek,a megszokott Poris őszi utatok előtt.Parga egy szerelem,ékszerdoboz,a 8 éves Olimpia lányom,és nekem is a szívem csücske lett,a sikátoros utcák,nem lehet eltévedni,meglátod a különbséget. A Rina ház a legjobb választás volt,50 m kb. az Arista bolt,olcsó Pargan,és a pékség sincs messze,bár én nem ezt a pékséget ajánlanám,hanem a gyros 33.mellettit.Krionery strand sincs messze,és a piac se,bár tavaly júni elején 5 árus volt,narancs csúnya de édes 1 euró volt. A Templom udvara az iskola udvara is egyben ha ott leszel látni fogod,vele szemben lesz egy játékbolt,és a játékbolt mellett van egy szendvicseket,és 3-4 pékárut áruló helyes pasi,nála 14 órától 1 euró féláras a pékáruk,isteni meleg bugatsa,és galaktobureko volt fahéjjal a tetején,melegen tartó pultban.Látni fogod.Gál Laci lesz gondolom az i.vezető,idősebb,jó fej,a házinénitek is nyugdíjas,nagyon aranyos.Jó utat,irigyellek Parga miatt,mi 3 hét múlva Sarti/Klioba megyünk.

# 10961
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
253 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228935 Üzenet linkje2015-05-15 12:15:50  Válasz a #228931. hozzászólásra Előzmény #228931

Szia Kedves Rep!
Sajnos változás történt lehet, hogy nem sajnos, ki tudja). Tegnap dél körül tudtuk meg, hogy nem a Rinába, hanem a Milos apartmanba megyünk. Mivel egyiket sem ismerem, egyenlőre még nem sajnálkozom. Majd kinn kiderül. Az biztos, hogy jól fogjuk érezni magunkat az Urammal.
Köszönöm kedves tájékoztató leveledet, nagy hasznát fogjuk venni.
Üdvözlettel: neipori

# 10962
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
253 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228936 Üzenet linkje2015-05-15 12:34:22  Válasz a #228919. hozzászólásra Előzmény #228919

Szia Dodi!
Nagyon aranyos vagy, de mivel már hétfőn indulunk, jó lesz az a térkép jövőre is. A Milos apartmanban lesz végül a szállásunk, nem a Rinában, valamilyen az utazási irodán és rajtunk kívülálló okok miatt.
Biztos jó lesz ott is, így indulunk az útnak. Fő a pozitív hozzáállás.
Ezer köszönet még egyszer, lehet, hogy találkozni is fogunk. Amennyiben hasonlítasz az avatárodra nem foglak eltéveszteni. Megjegyzem, én nem hasonlítok a képemre.

Üdvözlettel: neipori

# 10963
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228938 Üzenet linkje2015-05-15 13:24:15 

Drága Neipori!
Nem értem.Ti személyesen az Apollonnál szoktatok befizetni,nem?? A Milos ház a Grand Tours háza,az i.vezető is ott lakik,a temető közelében,a főúton.Jó helyen,de ez a szállás a GT.leggyszerűbb szállása,a többije csúcs.Kb.5 szoba,földszintesek,nincs erkély ,második emelet,nézd meg a Grand oldalán,talán a konyha külön van,de ebbe nem vagyok biztos,írd le légyszi mi volt,mert tudom,hogy ti Apollonosok vagytok.A közelében lévő Thomas étterembe ne egyetek,ritka gáz a kaja.

# 10964
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228940 Üzenet linkje2015-05-15 13:42:38 

Bocs Nei Pori,Miltos ház a neve a Grand Házának,lehet van egy Milos nevű is azt nem ismerem,vagy neked mondták rosszul,és mégis Miltos lesz az a Grandé.
# 10965
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228960 Üzenet linkje2015-05-16 07:12:00 

Megismétlem az előző kérdésemet, hátha tudja valaki icon_smile.gif
"Sziasztok, Lassan elérkezik a mi időnk is. Hadd kérdezzem meg, valahol olvastam a fórumon, hogy Ammoudiából át lehet vízitaxizni Pargára. Hogy van ez a taxizós dolog? Mettől- meddig járnak naponta, milyen költsége van? "Nagyon köszi: Emőke

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 730 731 732 ... 745 746 747   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu