Toroni
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
M-g1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7307 Üzenet linkje2006-05-20 12:04:32 

Helló Kicsike!
Bocs, hogy csak most, de remélem nem maradtam le a válasszal!
Én csak ifjú házasoknak, meg nagyon szerelmeseknek ajánlom Toronit, mert ott aztán tényleg nem nagyon van mit csinálni! Szeptember elején olyan csönd volt, hogy azt hittem nem is Görögországban vagyok!
Maga a falu nagyon aranyos, a strandja aprókavicsos, nincs nagy tömeg! A víz érdekes a romnál, bemész finoman mélyül, azután kb. 10 méterre a parttól elkezd 45 fokban mélyülni. és ameddig lelátsz, csak ma kékség! Nagyon érdekes és szép! Motorkölcsönzõ tavaly még nem volt, mi bementünk Sartiba, ott béreltünk, a buszjárat pont olyan mint máshol az országban, néha jön, persze sosem pontosan. 2-3 gyrosos van a faluban, pár étterem, van pár super-market, más minden zárva volt. A csapvíz nem iható, még forralás után sem, fõzésre is alkalmatlan, még az intim részek megmosására is palackozott vizet használtunk. Olyan szaga van, hogy meg sem fogjátok próbálni! Ha lesz lehetõségetek, menjetek el Sarti felé, arra nahyon szép partok vannak, nekünk nagyon bejött az a rész, ahol a leállitott épitkezési terület van, megcsinálták az utakat, felüljárókat, majd pause! Ott vannak szép partok, mi oda jártunk szinte minden nap. Keressétek az Ammos beach bárt, jó hely! Toroni persze nagyon szép, jó kis hely lesz szerintem pár év múlva, ha egy picit nagyobb lesz az élet, de így még egy kicsit uncsi!

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7308 Üzenet linkje2006-05-20 13:52:05 

Szia m-g1! Örülök,hogy nem felejtettél el,örömmel olvastam soraidat.Mi általában mindig a nyugisabb helyeket részesítjük elõnyben-nem mintha a nyüzsgést nem kedvelnénk-szeretünk teljesen kikapcsolódni.Persze azért minden jóban benne vagyunk.Szeretünk kirándulgatni,meg csak úgy "céltalanul"sétálgatni.Biztosan fel fogjuk találni magunkat és jól érezzük majd magunkak.Köszi az infokat,12 nap múlva személyesen is megtapasztalhatok mindent.Ha hazajöttem majd írok az élményeimrõl.
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7681 Üzenet linkje2006-05-30 06:52:36  Toroni






# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7682 Üzenet linkje2006-05-30 08:18:48 

Szia Jox. A legjobbkor tetted fel ezeket a képeket-amik nagyon szépek-mert teljes utazási lázban vagyunk.Pénteken indulunk Toroniba,ugyhogy szombaton már személyesen is láthatom a tengerpartot. Egyébként még az után érdeklõdnék,hogy jön-e valaki az Apollon travellel jun-2-án Toroniba vagy Sartiba?
# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7684 Üzenet linkje2006-05-30 08:26:19 

kicsike!

Mi két éve voltunk Toroniban, idén Szeptemberben megyünk újra. Jó nyugis hely.
Nagyon klassz a tengerpartja, tiszta a víz, de még sok fejleszteni való van a parton és a faluban is.
Toroni elõtt is nagyon szép partszakaszok vannak, oda is érdemes elsétálni.

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7685 Üzenet linkje2006-05-30 08:35:57 

Szia Jox Köszönöm az újabb infokat,két hét alatt remélem lesz bõven alkalmunk arra,hogy teljesen felfedezzük ezt a szép falucskát és a környezõ városokat.Bízom benne,hogy jól fogjuk érezni magunkat.
# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9089 Üzenet linkje2006-06-19 11:03:52 

Sziasztok. Tegnap érkeztem haza Toroniból,nagyon szép és jó volt minden.Valóban egy csendes,nyugodt kis városka,de minden van itt is,ami szükséges a jó nyaraláshoz.Végig igazán jó idõ volt,a tenger kellemesen hûs.Szinte valamennyi taverna nyitva,jobbnál jobb ételekkel vár valamennyi.Az egyik kis utca csöppnyi gyroszosánál a legjobb a gyros.A tengerpart elég változatos,kisebb-nagyobb öblök,sziklás vagy apró kavicsos partszakaszok.Nagyon jól éreztük magunkat,sikerült teljesen kikapcsolódni.
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9105 Üzenet linkje2006-06-19 12:24:49 

Szia Kicsike!

Egy élménybeszámolót ugye írsz a nyaralásodról? Az idei aktuális árak is sokat segítenének az ide, vagy a környékre utazóknak. Elõre is köszi.

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9128 Üzenet linkje2006-06-19 16:41:17 

Szia Kvalcsi. A fent irottakon kívül még azt tudnám elmondani,hogy sok fakultativ kirándulási lehetõségvan/Meteorák,Szaloniki,narancs-part,egyéb más hajókirándulások/.Mi Neo Marmarasban voltunk,ahol minden csütörtökön nagy piac van,itt minden van,mi szem-szájnak ingere és föleg jó árakon.Legalább 10%-al olcsóbb.Elmentünk Sartiba is,ahol butikokból van számtalan,szintén kedvezõ árakon.Egyébként a pék és tejáruk drágábbak mint nálunk,a többi hasonló mint nálunk.A gyros pitában1,5 ,tányéron 5, pizzák 7-12,sör 0,5-1,5,metaxa mennyisétõl függõen3,6-4,5-8 euro.
# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9195 Üzenet linkje2006-06-20 10:54:09 

Szia Kicsike!

Aranyos vagy hogy válaszoltál, ugyan én nem magam miatt kérdeztem, mert én jártam azokon a helyeken is amiket említettél. A többiek miatt gondoltam, akik esetleg oda készülnek nyaralni azoknak legyen friss információjuk. Én Zantéra utazom idén.

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9213 Üzenet linkje2006-06-20 13:26:41 

Szia Kvalcsi. Szivesen válaszoltam,mert nekem is jól jöttek azok az információk,amit ezeken az oldalakon olvastam.Remélem hasznára lesz sokaknak.
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10383 Üzenet linkje2006-07-01 22:51:15 

Sziasztok!
Maarti! Mi már sokszor voltunk a Chalkidiki félszigeten, tavaly épp Toroniban. Nekünk nagyon bejött ez az üdülõhely. Mi is Apollonnal voltunk, így a település Marmaras felé esõ végén. Itt közvetlenül a parton nem finom homok van, tehát pl. kisgyerekeknek homokozni nem jó, az én 5 évesemnek is hiányzott. A finomabb homok a part felsõ részén van, az úthoz közel. Amire még oda kell figyelni, az a rengeteg szúnyog, az ott folyó patakok miatt. Mi sajna már csak a Ginában kaptunk helyet múlt évben, a Vangelist elõttünk 1 órával vitték el. Ezt az apartmant véletlenül se válasszátok (ezt már elõttem is írta valaki). Tetõtér beépítés, hõség, millió szúnyog. A ventilátor sem ér sokat, ráadásul az egyik apartmanban (2 van fent) az is elromlott, így a két hétbõl az utolsó három kibírhatatlan volt. Mindez 2000.- Ft-tal olcsóbban, mint a légkondis Vangelis!Az egyetlen, ami elõnye volt, hogy hanos békakarattyolásra lehetett elaludni, mi ezt a részét nagyon élveztük. Az apartmanok tulajdonosa itt lakik a földszinten, egész éjjel bagózik, így a füst ömlik be a fenti apartmanba. De a szúnyogok, meg ez a szállás a legrosszabb. Amúgy nyugis, gyönyörû, a víz kristálytiszta, a tavernákban csupán halk görög zene szól, itt még a vének tanácsa dirigál (hál istennek), ezáltal nagyon hangulatos, legalábbis mi szeretjük. Motort, autót itt nem lehet bérelni. A településnek ezen a felén szinte csak görögök vannak, ami tovább emel a tetszési indexen. Ja! Gyerekek szempontjából fontos: jó kis játszótér van a parton, az enyém nagyon szeretett esténként odajárni. Egy légkondis apartmanban bármikor VISSZAMENNÉNK!

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Abigel24
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10648 Üzenet linkje2006-07-05 10:30:59 

Mi 9 nap múlva megyünk, és a Ginában lesz a szállásunk. icon_sad.gif Már hetekkel ezelõtt is olvastam, hogy mindenkit óva intenek ettõl a helytõl, de hát már be volt fizetve, így nincs mit tenni. Én kaptam egy kedves embertõl beszámolót a toronis élményeirõl és megkértem, hogy készítsen fotót az apartmanról, hiszen most voltak ott nyaralni és érdeklõdött is nekem az ott szállást foglalóktól, hogy érzik magukat. Nem panaszkodtak, mindenki elégedett volt. Lehet, hogy valamelyest változtak a változtatható körülmények, mint például jók voltak a ventilátorok és már nem bagózik a tulaj az ablak alatt. Ezt azért írtam most le, hátha rajtunk kívül másnak is itt lesz a szállása, és hogy a nyaralás elõtt egy héttel ne azon izguljunk, hogy vajon milyen szörnyûek lesznek az éjszakáink.
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xandros
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10708 Üzenet linkje2006-07-05 22:26:34  Kérdések

Sziasztok!

Mi is hamarosan utazunk Toroniba az Apollonnal.
Lenne egy pár kérdésem:

-Szerintetek érdemes befizetni a vacsorára még itthon?
A Sakis étteremben lenne a vacsi. Milyen ott a kaja?

-A csapvizet felforralva lehet belõle készíteni teát, levest vagy inkább a palackozott vizet használjuk?

-Napernyõt, búvárszemüveget lehet ott kapni, vagy vigyünk itthonról?

-Két gyerekkel megyünk így érdekelne milyenek a környezõ strandok?
Hamar mélyül? Tengeri sün van-e?
Bár a gyerekeknek már vettünk vízbe való gumicipõket

-Még egy kérdés: eddig mindig szigeten nyaraltunk és ott a nagy hõséget enyhítette az állandó szél. A toroni tengerparton szokott fújni a szél? icon_wink.gif Bocs, ha kicsit bárgyú e kérdés. /sárkányt is szeretnék vinni/

Elõre is kösz a válaszokat!
Üdv,
xandros.

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10729 Üzenet linkje2006-07-06 07:56:48 

Szia Abigél.
Aggódva figyeltem ezt az oldalt,vajon mit szólsz anyuci68 tapasztalataihoz.Én csak most is azt tudom mondani,hogy akit én megkérdeztem,az nem panaszkodott az apartmanra-lehet,hogy a földszinten lakott-a tulaj egyébként a Sakis éttermi részében fujta a bagóját.Nyaralásunk két hete alatt kb. két szunyoggal találkoztunk pedig a mi szállásunk 50m-re volt a Gina-tól,igaz a terasz ajtaján és a fürdõ ablakán szunyogháló volt.Remélem semmi nem szegi kedveteket és kellemes nyaralás elé néztek.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 44 45 46   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu