Toroni
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10730 Üzenet linkje2006-07-06 08:16:42 

Szia Xandros.
Kérdéseidre válaszolva:szerintem olcsóbban kijössz,ha az étteremben fizetsz-egyébként jól föznek-,-teát,levest nyugodtan lehet csapvizzel fõzni,semmi gondunk nem volt a vizzel,--napernyõt,buvárszemüveget lehet kapni,--a tenger aránylag lassan mélyül,sünökkel csak a sziklás részeken lehet találkozni,--lágy szellõ szinte egész nap fujdogál.
Remélem segitségedre tudtam lenni.

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10731 Üzenet linkje2006-07-06 08:24:43 

Sziasztok!
Nem akartam senkinek kedvét venni semmitõl, a hely nekünk nagyon bejött, amit írtam is, de az biztos, hogy a Ginát semmiképp sem választanánk. Én azért írtam, amit írtam, hogy legyen mivel felkészülni. Mi sem töltöttünk sok idõt a szálláson, viszont minden éjszaka nyitott ajtónál aludtunk, az ajtóban szúnyogriasztó gyertya.Ennek ellenére az 5 évesemen minden reggel új csípések voltak. Ez a közvetlen a ház alatt futó kis pataknak köszönhetõ.Egyébként a nyomok elég árulkodók, a fal tele van leütött szúnyogok nyomaival. A tulaj napközben bagózott az étteremben, éjfél után mindig a földszinti szállásának az erkélyén, persze a füst nem zavar mindenkit. Amiért nincs levegõ, az az, hogy ez egy tetõtér beépítés, a tetõ alakja észrevehetõ, azaz pl. a konyha rész végén nem lehet felállni, mert rögön beütöd a fejed. (csak 160 körüli magasságúak vagyunk, tehát nem a termetünk miatt). Ha épp a szállásotokon vagytok, mondjuk ebédelni, vagy ejtõzni, érdemes figyelni, sok teknõs van a vízben.
Mindenkinek jó nyaralást, és remélem jobb tapasztalatokkal érkeztek haza szállás ügyben, mint mi.

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xandros
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10736 Üzenet linkje2006-07-06 10:04:14 

Szia Kicsike!

Igen, sokat segítettél! Köszönöm.

Üdv,
xandros.

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
143 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10768 Üzenet linkje2006-07-06 13:54:38 

Szia Anyuci68.
Félreértés ne essék,én nem kételkedem szavaidban,csak mi nem tapasztaltunk hasonlókat.Mindezek ellenére biztosan jól éreztétek magatokat és azt hiszem,hogy ez a lényeg.

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#12080 Üzenet linkje2006-07-20 10:13:25  Partszakasz Toroni elõtt pár km-rel


# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Panni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#13702 Üzenet linkje2006-08-11 12:18:54 

Sziasztok!

Alig egy hete jöttünk haza Toroniból.Az eredti uticélunk Metamorfosi volt, ahol interneten keresztül foglaltunk szállást.
A szállás maga is nagyon ramaty volt( jól megkomponált képek a neten), de a tengerpart szó szerint tele emberi és állati ürülékekkel.

Miután 3 nap ki volt fizetve, addig maradtunk, de a második napon, 3 autóval
indultunk új szálláshelyet keresni.5 családnak, ami nem volt egyszerû feladat, szerettünk volna együtt maradni.

Végülis nekünk sikerült Toroniban. Amikor lehajtottunk, már akkor arról beszélgettünk, de jó lenne ez a hely nekünk! Közel a szállás a tengerparthoz, nem mélyül túl gyorsan a tenger, a gyerekeknek is jó.

A kamaszoknak van szórakozóhely, heti egy disco vagy karaoke.

Ahogyan hajtottunk az úton, jobb oldalon van egy bazár. Itt mindent lehet kapni. Ruha, srandcuccok,apró ajándékok.

Nos a tulaj, Jorgosz, akinek innen nem messze van 6 stúdió apartmanja.
Gyorsan elmentünk megnézni, kicsi, de nagyon tiszta hely, klímával, sok pálmafával az udvaron.
40 euro/ nap és a klímáért nem kellett külön fizetni!!!

Mint korábban is írta már valaki, tele görögökkel, alig van túrista, legalábbis csak annyi, ami még elviselhetõ.

Nekünk nagyon bejött a helyremélem jövõre visszamehetünk.

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#13914 Üzenet linkje2006-08-15 07:49:57 


# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#14228 Üzenet linkje2006-08-21 07:15:39 

Szia Panni!
A szállásotok Marmaras, vagy a félsziget vége felé esõ részén volt Toroninak? Mi sajna idén oda nem jutottunk el, mivel az apollonnál már nem volt hely, bár múlt évben is sajna a legrosszabb szállást fogtuk ki náluk. Nincs véletlenül Jorgosznak valami elérhetõsége?
Üdv: Márti

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Panni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#14692 Üzenet linkje2006-08-27 12:43:55 

Szia Márti!

Dehogynem, de már lehet, hogy késõn szólok.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#14724 Üzenet linkje2006-08-28 06:31:52 

Szia Panni!
Nem késõ, ebben az évben már megvolt a görög nyaralásunk, bár elég rosszul sült el (olvashatod a tapasztalatok-utazási irodák oldalon itt a Hellasz.hu-n). Csak hátha jövõre el tudunk jutni megint, ez is egy lehetõség lenne. A mail-címem: t.marti@chello.hu, erre is el tudod küldeni. Köszi

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#20717 Üzenet linkje2007-02-21 10:42:57 


# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eve83
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#22716 Üzenet linkje2007-03-14 12:27:04 

Sziasztok!
Még nagyon új vagyok itt, de remélem azért valaki tud nekem segíteni! icon_redface.gif A páromat nagy nehezen rávettem, hogy menjünk ki Görögországba. Én már voltam , õ még soha. Nem lelkesedik a buszért, de azt mondta megyünk, csak én döntsem el, hogy hova. Toronin gondolkozom nagyon, mert nyugis helyre szeretne menni és szeretné, hogy legyenek kis öblök. icon_eek.gif Ezért örülnék ha valaki tudna nekem segíteni, hogy homokos vagy kavicsos a part, lehet-e motort bérelni stb.
Jó lenne ezt az elsõ közös görögországi nyaralásunkat jól kiválasztani, hogy jövõre õ erõsködjön, h menjünk! icon_lol.gif
Segítségeteket elõre is nagyon köszönöm!!! icon_razz.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#22717 Üzenet linkje2007-03-14 12:39:23 

Homokos a tengerpart. Pár hozzászólással feljebb linkeltem be képeket, azon tökéletesen látszik...

Toroniban nincs autó és motorkölcsönzõ sem (tavaly még nem volt), de a közeli üdülõhelyekrõl (pl Neos Marmaras vagy Sarti), vagy valamelyik helyi irodánál valószínúleg megoldaható.

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#22718 Üzenet linkje2007-03-14 12:44:44 

Toroni biztosan csendes.A part vegyes,de finom-finom homok itt nincs,inkább borsszem nagyságú.nem tudom,lehet-e motort bérelni,de ha át mentek busszal Sartira akkor ott tudtok-legalább látjátok Sartit is.A másik lehetõség:Thassos. A lényeg,hogy nagyon gyorsan dönts,mert már nem nagyon van hely.A fél Magyarország kint lesz.Persze,attól is függ mikor mennétek.Ha nem vagytok idõhöz kötve javasolnám augusztus végét,szeptember elejét.És ha szeptember ,mit szólnátok Skiathoshoz ? Gyönyörû kis sziget,tele öblökkel.Szeptember 21-30,busszal.
# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eve83
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#22724 Üzenet linkje2007-03-14 13:38:10 

Köszönöm szépen a gyors segítségeket!!! icon_lol.gif
Igen én is azon gondolkodtam, hogy majd Sartin bérlünk robogót - kb. mennyibe kerül egy napra?- mert oda mindenképp szeretnék átmenni. Meg persze az egész környéket bejárni.
Hát igen, rémülten olvastam, hogy mennyire fogynak az utak, úgyhogy sürgõsen beszélnem kell a párommal. icon_lol.gif Én úgy terveztem, hogy július-augusztusban mennénk, de félek, nem sok remény lesz rá. icon_cry.gif Próba, szerencse.
Skiathoson már voltam - bár egy kirándulás erejéig - és valóban gyönyörû szép sziget, de elõször a páromat közelebbi helyre "vinném", mert így sem akar buszozni nagyon. De kifogja bírni, mert nagyon megéri!!! icon_cool.gif
Igen, igen Thassoson is sokat gondolkodtam, de az az igazság, még mindig vacilálok a kettõ között. De talán Toroni azért jobb, mert nagyon szeretnék elmenni a híres Narancs-partra!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 44 45 46   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu