Kalymnos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 331
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82574 Üzenet linkje2008-10-06 20:19:51 

Kaktusz írta:
Sziasztok!

Nincs meg valakinek a Mousellis studiók e-mail címe?
Ami a képeslapjukon rajta van, így:
Csá, Kaktusz


hali,
az emil címet nem tudom, de itt van teló és fax szám is..
https://www.mousellis.gr/english/index.php
mi is pont ott voltunk és imádtuk, nagyon jó helyen van. 12 nap és sutty elillant...de képeket a fotóalbumba feltöltöttem...(egypárat..)
üdv

# 332
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82576 Üzenet linkje2008-10-06 20:23:59 

Szia kónyu!

Igen, az én képeim. Feltettem a fotóalbumba még többet is, külön Kalymnos album címen. És fent van a beszámolóm is!
3 óra 20 percet lehettünk a fővárosban, Pothiában. Ilyen rövid időre eszünkbe sem jutott, hogy motort béreljünk és máshova is elmenjünk. Inkább jártuk és jártuk ennek a gyönyörű, 12 ezer fő lakosú városnak a számtalan girbe-gurba utcáit.
Mit is mondhatnék? Ez csak Pothia. A sziget többi részét a te fotóidról ismerem és azok már megfogtak. A főváros nagyon tetszett és nagyon kedves emberek élnek benne. Egészen biztos, hogy Kalymnosra visszatérünk, a párom is nagy kedvet kapott hozzá!!!



Legutóbb vojandi szerkesztette (2008-10-06 20:27:11), összesen 1 alkalommal
# 333
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82577 Üzenet linkje2008-10-06 20:26:32 

Kedves Gabako:

Ebben a negyedben klasszicista stílusú, szebbnél szebb, de kevés ápolt, inkább elhagyatott, romos villák sorakoznak, inkább egy olasz, mint görög kisvárost idézve. Minden egyes ablak, ajtó, homlokzat egyedi fotótéma (itt jut eszembe Gabako felesége, mert neki ez a kedvenc témája, neki mindenképp el kellene jönnie ide!). icon_wink.gif icon_smile.gif

# 334
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82578 Üzenet linkje2008-10-06 20:50:18 

vojandi írta:
Kedves Gabako:

Ebben a negyedben klasszicista stílusú, szebbnél szebb, de kevés ápolt, inkább elhagyatott, romos villák sorakoznak, inkább egy olasz, mint görög kisvárost idézve. Minden egyes ablak, ajtó, homlokzat egyedi fotótéma (itt jut eszembe Gabako felesége, mert neki ez a kedvenc témája, neki mindenképp el kellene jönnie ide!). icon_wink.gif icon_smile.gif

voltunk Pothiaban..nem is keveset, hisz más város nem igen van Kalymnoson. Nagyon szép volt az egész sziget. És asszem készült ott több házas, ablakos kép..icon_smile.gif

# 335
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82581 Üzenet linkje2008-10-06 21:45:52 

Bocs, nekem ez kimaradt, hogy ti már voltatok Kalymnoson. Amikor ott voltunk és láttam ezeket a gyönyörű ablakokat, rögtön a te feleséged képei jártak a fejemben, hogy ahogy egy megszálott fotográfus általában, ő sem bírna ott magával, nem tudná, hogy hova kapja a fejét...de ha voltatok, nem kell magyaráznom. icon_smile.gif
# 336
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82584 Üzenet linkje2008-10-06 22:04:05  Válasz a #82581. hsz-ra Előzmény #82581

pedig a feltöltött fotóalbum pont onnan van..icon_smile.gif de már nagyon rég volt. De szerintem az egyik legjobb hely volt...kivéve Leros..mert az lett az egyik "szerelmem"
# 337
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82586 Üzenet linkje2008-10-06 23:32:29  Válasz a #82584. hsz-ra Előzmény #82584

Leros...ne is említsd. A nejemmel csak pár órára ruccantunk át Kalymnosról, de szerelem volt az első pillantásra. A kalymnosi albumomban a 925-től a 1040-ig Lerosról készült képek láthatóak. Andi! Nézd meg őket, és garantáltan meglesz egy újabb uticél icon_smile.gif
# 338
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Döme
Törzstag
Törzstag
896 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82587 Üzenet linkje2008-10-07 00:15:16  Válasz a #82586. hsz-ra Előzmény #82586

Kónyu,

nagyon szuper album ! Lehet, hogy Milost felcserélem Kalymnosra ?

# 339
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82597 Üzenet linkje2008-10-07 08:54:03 

Kónyu, mindenképpen aza célom, hogy egyszer leültetem ide mellém a páromat és végignézetem vele is az albumod! icon_smile.gif Mert attól aztán az ember olyan kedvet kap, hogy nem tarthatja vissza az utazástól semmi sem.
Lerosra sajnos nem tudunk elmenni, mert valóban csak egy óránk maradt volna ott lenni és ez nem érte volna meg.
De írtam a beszámolómban a Didekanisos Seaway Expressről, ez lesz a megoldás arra, hogy hogyan járjuk be ezeket a szigeteket, és most nem egy egynapos kirándulásra gondolok, hanem látnivalót függően több napot eltölteni a szigeteken.

# 340
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82623 Üzenet linkje2008-10-07 15:31:41  Válasz a #82587. hsz-ra Előzmény #82587

Milost nem ismerem, de Kalymnosra bármikor visszamennék. Persze "járt" itt a fórumon olyan is, aki csupa rosszat írt róla, lehet én vagyok igénytelen icon_smile.gif
# 341
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Döme
Törzstag
Törzstag
896 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82626 Üzenet linkje2008-10-07 16:29:48  Válasz a #82623. hsz-ra Előzmény #82623

Kónyu,

miért, te még nem hallottad Paraliáról, hogy milyen isteni hely ?
Feltettem Milosról néhány új képet a topicjába, hátha megtetszik...
Bocs az off-ért.

# 342
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
ElChe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#82641 Üzenet linkje2008-10-07 19:06:37 

Szerintem is teljesen jól kivitelezhető ötlet a több szigetes szigetes körút a környéken. Nekem kalymnosi 5, Koson töltött 2 éjszaka jutott, a kompozás jó volt, és hát egy kicsit láttam valamit ebből is, abból is. Az biztos, hogy én is Kalymnosra adnám a voksomat. Meg szeptemberre, a 25 fokos vízben való búvárkodásra. De a többi sziget is megmozgatta a fantáziámat merülésileg.[/img]
# 343
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82647 Üzenet linkje2008-10-07 20:00:34 

Ez a gyorshajó, amit írtam minden nap jár...nincs kedvem mégegyszer leírni, bemáolom ide a beszámolómból:

Egész úton jár az agyam, hogyan lehetne ezzel a gyors express hajóval bejárni a Dodekániszosz-szigeteket. Hétfő kivételével minden nap jár: útját reggel Rhodoson kezdi, ezután Symi, Kos, Kalymnos, Leros, Patmos jönnek, majd visszafelé ugyanígy érinti az összes szigetet. Hétfőnként pedig a kis Kastelorizo szigetre megy, ahová én is nagyon szeretnék eljutni. Mivel minden nap jár, és sokkal gyorsabb, mint a nagy kompok, nagyon jó lehetőség lenne egy ilyen szigetugrálós nyaraláshoz.

Mivel minden nap jár és nagyon gyorsan, így nincs az ember egy egy hetes vagy több napos turnusváltáshoz kötve. Addig lehetnénk minden szigeten, amíg gondoljuk és másnap a hajóval egy szigettel odébbállnánk.
Rhodosra repülnék, ott kezdeném (Symivel) és a legvégén Patmosról átmennék Samosra, onnan repülnék vissza (Athénon keresztül). Simán megoldható.
De most Döme rázsongatott Milosra (és régen odavagyok Keáért), ezért mindjárt megnézem, hogy esik a két sziget egymáshoz képest és mi férne még bele a környéken. Akkor inkább arra mennék - most. icon_wink.gif

# 344
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#85492 Üzenet linkje2008-11-18 15:21:36  Válasz a #82647. hsz-ra Előzmény #82647

Itt is egy kis nosztalgia a tespedő topiktársaknak:-)
http://www.hellasz.hu/fotogaleria/index.php?aid=748&sort=usr

# 345
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Méri0705
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#96185 Üzenet linkje2009-04-24 09:02:39 

Sziasztok! Azután érdeklődnék ,hogy Kalymnoson a partokon vannak zuhanyzók? icon_cool.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 ... 22 23 24 25   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu