Skala Fourka
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 1
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15226 Üzenet linkje2006-09-10 23:07:11  Skala Fourka

Errõl a Chalkidikin fekvõ, érdekes csengésû helyrõl, csak az idén hallottam elõször, Csutektõl. Talán beindul ez a hely is. Mindenesetre Csuteknek itt nyitva van a lehetõség, hogy elmeséljen nekünk mindent errõl a helyrõl.

Andi

# 2
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15229 Üzenet linkje2006-09-11 08:42:19 

Még egyszer köszi a lehetõséget.
Kezdetnek itt egy vihar utáni kép.

# 3
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15231 Üzenet linkje2006-09-11 09:32:23 

Csutek, nincs mit köszönni, ez teljesen természetes. icon_smile.gif
Inkább írj. A képekkel várj, ha Jox hazajön, tölts fela fotoalbumba.

Andi

# 4
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15235 Üzenet linkje2006-09-11 11:46:19 

Amit elsõ nekifutásra írni tudok:
Egy csendes kis üdülõ falu. Aki pihenni akar annak nagyon tudom ajánlani. Gyermekeknek biztonságos a part. Van egy 5-10 m-es sáv kövekkel és süni telepekkel, de utána is csak combközépig ér a víz, kb a parttól 50m-re ért a nyakamig.
A nyüzsgõ helyeket is el lehet érni 10-30 perces kocsikázással.
Akit érdekel a hely, kérdezzen bátran. Ha csak általánosságokat írok, abból kimaradhat sok olyan dolog, ami tényleg érdekelne benneteket.

# 5
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15239 Üzenet linkje2006-09-11 12:14:57 

Isten hozott itthon CSutek!!!! icon_lol.gif

Sajnos millió munkám van, a múlt héten nem is tudtam jönni, de mindent el fogok olvasni, amirõl írsz, nagyon kíváncsi vagyok a helyrõl.
Ez a viharos fotó gyönyörû!!!!!!!

# 6
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15240 Üzenet linkje2006-09-11 12:16:27 

Mennyire csendes hely? Este volt nézelõdési lehetõség? Jól éreztétek magatokat? icon_smile.gif
Mesélj bõvebben!!!

# 7
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15243 Üzenet linkje2006-09-11 12:36:42 

Köszi Andra!

Ez már a vihar után készült. A vihar is "gyönyörû" volt. Csak néhány fát döntött ki.
A vihar után sétáltunk a parton. A hegyekbõl ömlött a víz a tengerbe, nagy hullámok voltak, amik idõnként fura dolgokat hoztak a partra. A kristály tiszta víz legalább olyan csúnya szinû lett, mint a Duna. Ennek ellenére, nekem nagyon tetszett.
A második hét nagyon csendes volt. Motorosok csak ritkán tüntek fel és hamar távoztak. Akkorra már csak az apartmanok harmadában laktak. Az elsõ hét végén tele volt a szálláshelyünk egy görög esküvõ résztvevõivel. Na, az zajos volt. A 3. napon már olyan volt mintha az én fejemen tologatnák a bútort. Szerencsére pénteken jöttek és vasárnap távoztak. Utána senki sem lakott az épületben, rajtunk kívül(4 apartmanos ház).
Szerettünk esténként sétálni. Lehet nézelõdni, de mi a tengerpartot részesítettük elõnyben.
Az apartmanunk kellemes volt. 2 hálószoba, nappali, külön konyha, fürdõszoba, egy nagy és árnyékos erkély+egy napos és szintén nagy erkély. A fürdõ nagyon kicsi volt.
Annak ellenére, hogy kifázott a vesém, és a férjem két napos ágyfogságra ítélt, nagyon klassz volt. Szívesen vissza mennék máris, persze most a gyerekekkel.

# 8
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#15244 Üzenet linkje2006-09-11 12:50:19 

Kedves Csutek!
Üdv itthon! Öröm újra látni a Fórumon!

# 9
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15245 Üzenet linkje2006-09-11 13:11:12 

Köszi Judit!

A nyaralás alatt csak két dolog hiányzott: a gyerekek és a fórum. Mivel még csak szombat este érkeztem, fél lábbal még Görögországban vagyok. Ennek örömére éppen frappézunk a férjemmel. Eredeti, görög frappés pohárból.

# 10
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
HJudit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
306 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#15246 Üzenet linkje2006-09-11 13:13:45 

És nem átallod ezt itt közhírré is tenni icon_question.gif
Na jól van, jóváhagyom icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
És amúgy õszinte részvétem Nektek is és mindenkinek, aki hazatér, mert még élénken él bennem, milyen rossz volt otthagyni Hellaszt icon_cry.gif
Jó aklimatizálódást!

# 11
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rekuc
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
417 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15248 Üzenet linkje2006-09-11 13:23:33 

Szia Csutek!!

Üdv. újra itthon! Várom a képeidet a fotóalbumba!! icon_smile.gif

# 12
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15251 Üzenet linkje2006-09-11 14:06:31 

Szia Rekuc!
Képek csak azután lesznek, amikor Jox haza ér. Ha nem dönt úgy, hogy jobb kint.

Eszembe jutott néhány dolog, ami említésre méltó:
Szép környezetben helyezkedik el a település. Körben szép zöld "hegyek", amiket még én is meg tudok mászni. Habár négy Meteora kolostor után, az Olympos is menne.
Pénz költési lehetõségek: Rengeteg étterem van, sok közvetlenül a parton. Nagyon jó dolog úgy vacsizni, hogy közben látod a naplementét.
Van egy étterem, ami 24 órás nyitva tartással mûködik. Óriási adag gyrost adnak 5,50-ért, de fõszezonon kívül nem ajánlom senkinek. Óriási nyársra szúrják fel a husikát, ezért biztos, hogy nem friss. Ha tele lenne a hely, akkor sem biztos, hogy egy nap alatt elfogy két akkora nyárs. Utólsó napokban nem is láttam vendéget náluk. Csak addig szabad ott enni, amíg a helyi hivatalos közeg is oda jár. A helyben csak az a jó, hogy van egy alkalmazott, aki néhány szót tud magyarul, és kedveli a magyarokat.
Sok a kacat árus. Soha nem alkusznak, németül és angolul "beszélnek". Két pékséget találtunk, nem nagy választékkal. Két super marketet látogattunk, óriási az ár különbség köztük, viszont nem kapsz meg mindent az olcsóbban. A zöldségesek elég drágák, piacot nem találtunk.

# 13
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15253 Üzenet linkje2006-09-11 14:16:32 

Remélem azért meggyógyult most már a veséd!!! icon_eek.gif
Biztosan szép hely lehetett, már alig várom a fotóidat. Csak most Jox oda van, így kénytelenek vagyunk várni vele, de ugya ha megjött, majd teszel fel képeket?
Ezen a helyen szerintem még úgy is nagyon kevesen jártak.

Szegénykém, akkor még nagyon friss neked a hazatérés élménye, tudom milyen rossz az. icon_cry.gif
De majd csak visszarázódsz a hétköznapokba elõbb-utóbb.

# 14
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15255 Üzenet linkje2006-09-11 14:26:11 

A vesém szerencsére már rendben van a férjemnek köszönhetõen. Minden éjszaka takargatott, mint én a lányomat.
Rengeteg szép élménnyel lettem gazdagabb. Néhány hónapig biztosan redben lesz a lelkem.

# 15
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#15257 Üzenet linkje2006-09-11 14:29:15 

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, ezt a kis betegséget leszámítva. Kifázott a veséd? Vagy mi volt a baj?

Amúgy voltatok a környéken kirándulni? Vagy fakultatív programon?
Mesélj már egy picikét bõvebben!!! icon_lol.gif
Mekkora lélekszámú a hely, ahol voltatok? Tiszta, szép hely? Milyen a strandja? Látom elég drága hely.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
1 2 3 ... 19 20 21   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu