Skala Fourka
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 271
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102707 Üzenet linkje2009-06-02 09:00:54  Re:

OldKovi írta:
Az ágyat csak alvásra használhatjuk ebben a pár napban, mivel kiskorúak is lesznek velünk icon_lol.gif

Ebben nem lennék olyan biztos, mert amikor először jártunk ott, az elődeink is kiskorúakkal voltak. De ott voltak a nagyszülők, akik elvitték a gyerkőcöket sétálni, aminek az lett a következménye, hogy leszakadt az ágy és még a vakolat is lejött, ami miatt elég nagy késéssel vehettük át a szállásunkat. icon_lol.gif
Az apartmanokról tudsz valamit? Mert a katalógusban és a neten nagyon kevés kép van, és azok is nagyon régiek.

# 272
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102711 Üzenet linkje2009-06-02 09:35:17  Válasz a #102707. hsz-ra Előzmény #102707

Sajnos semmivel sincs több infó az apartmanról, mint amit tőled tudunk.
A neten is csak ennyi van, pedig már hetek óta keresgélek.
http://www.terra-reisen.com/page.cfm?vpath=util/specialdetail
Nálunk nem lesznek nagyik icon_cry.gif
Igaz már elég nagyok, hogy egyedül is el tudjanak menni sétálni, szórakozni icon_razz.gif

# 273
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102713 Üzenet linkje2009-06-02 09:45:02  Válasz a #102711. hsz-ra Előzmény #102711

Mindkét fourkai nyaralásunkról tettem fel képeket (2006.-2007.). Ha gondolod, keresd meg az albumjaimat és ott a szállásokról is van néhány fotó.
# 274
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102716 Üzenet linkje2009-06-02 09:52:36  Válasz a #102713. hsz-ra Előzmény #102713

Már régen túl vagyok ezen! icon_lol.gif
Amikor tisztázódott hová fogunk menni, "feltúrtam" a netet.
Ezért írtam, hogy amit tudok a környékről, szállásról, azt mind Tőled tudom.
Sok szép képet készítettél, mindet megnéztem.
A fórumot is az elejétől a végéig átolvastam. Éppen ezért vágok neki nyugodt szívvel, mert úgy gondolom, nem érthet csalódás.
Annak ellenére gondolom így, hogy rajtad kívül szinte senki nem volt még ott, vagy legalább is nem írt róla semmit, a honfitársaink közül.
Ígérem, beszámolok az élményekről és a mai állapotokról icon_lol.gif

# 275
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102717 Üzenet linkje2009-06-02 10:02:49  Válasz a #102716. hsz-ra Előzmény #102716

Gondolhatod én mit álltam ki 186 napig! Ugyanis annyi idő telt el a foglalástól az indulásig.
Volt két fénykép amit a neten találtam a szállásról. Sík ideg voltam, mert a legtöbben még a faluról sem hallottak. Jox tett be egy képet, ami a faluról készült madártávlatból. De még az sem volt 100%. Úgyhogy elindultunk a vak világba. De nagyon jó nyaralás volt! icon_biggrin.gif

# 276
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102719 Üzenet linkje2009-06-02 10:23:35  Válasz a #102717. hsz-ra Előzmény #102717

Én már könnyebb helyzetben vagyok icon_lol.gif
Köszönhetően NEKED!
Már én is tűkön ülök, de még van 17 nap az indulásig icon_cry.gif

# 277
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102721 Üzenet linkje2009-06-02 11:10:50  Re:

OldKovi írta:

Már én is tűkön ülök, de még van 17 nap az indulásig icon_cry.gif

Az 66 nappal kevesebb, mint ahány nap múlva én indulok.
Várom, hogy visszaérjetek az új infókkal! Nem teszek le arról, hogy vissza menjek.
Konyharuhát vigyetek! És nincs reszelő, éles kés. WC papírt adnak. Kicsi a hűtő. Szunyog írtót kint vegyetek, mert nagy szükség van rá, és a magyar lapkáktól röhögő görcsöt kapnak a helyi vámpírok.

# 278
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102722 Üzenet linkje2009-06-02 11:48:31  Válasz a #102721. hsz-ra Előzmény #102721

Az én nejem is hasonlóan készül a nyaraláshoz, mint (ahogyan kivettem a leírásaidból) Te. Képes a megszokott dolgokat és a fél konyhát magával hozni. icon_razz.gif
De ez természetesen jól is jön, mivel szinte mindig van minden ami a főzéshez, kajához kell. Nekem meg a pakolás jut, mindennek el kell férnie a kocsiban icon_mad.gif
A vámpírok nem jó hír icon_cry.gif
Na de majd adunk nekik icon_lol.gif

# 279
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102725 Üzenet linkje2009-06-02 12:15:52  Válasz a #102722. hsz-ra Előzmény #102722

Szó sincs arról, hogy a fél házat magammal vinném! Csak amikor tzatzikit akartam készíteni, akkor vennem kellett egy reszelőt.
Erről jut eszembe! Ha mosni akartok, akkor az csak folyóvíznél megy, mert nincs dugó a mosdókagylóban! Nekem van egy műanyag ládám, amibe az apróságokat pakolom (kb 20 literes), én abba szoktam kint mosni.
És az autóba is én pakolok, mert a férjecském nem nagy ász benne. Ugyanis a legszükségesebbeket szereti kipakolni, mert már nem fér be. Ilyenkor szépen kipakolok mindent és a saját rendszerem szerint intézem a dolgokat. Érdekes módon, általában még marad is hely a csomagtartóban. icon_lol.gif

# 280
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102733 Üzenet linkje2009-06-02 12:52:14  Válasz a #102725. hsz-ra Előzmény #102725

A pakolást semmi pénzért nem bíznám másra! icon_mad.gif
Csodálkoznak is, hogyan fér el annyi minden a csomiban. icon_lol.gif
Igaz, nekünk van tetőbox is, ott utaznak a ruhák a sport tanyókban, a fél ház meg a csomiban icon_razz.gif
A dugót megoldom. Viszek itthonról 2-3 méretet, az a zsebemben is elfér icon_lol.gif
Már eddig is rengeteget segítettél! Majd szép képekkel meghálálom! icon_wink.gif

# 281
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102747 Üzenet linkje2009-06-02 14:13:32  Válasz a #102733. hsz-ra Előzmény #102733

Előre is köszönöm! icon_lol.gif Már nagyon várom!
(Tavaly volt valaki Fourkán, priviben kért egy csomó infót, ígért is frisseket, de azóta nem hallottam felőle, amióta elutazott. Lehet, hogy még nem ért haza? icon_lol.gif icon_lol.gif Nem ám félre érteni! icon_wink.gif )
Azért ha lenne még kérdésed, szívesen válaszolok.

# 282
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102765 Üzenet linkje2009-06-02 15:26:01  Válasz a #102747. hsz-ra Előzmény #102747

Bízom benne, Mi haza fogunk érni (bár Én is jobban érezném magam odakint, egy életen át) icon_lol.gif
Van egy ismerősünk, aki kint él, oda házasodott, Katerinibe. Tavaly Ő segített sok mindenben kint. Nei Poriban nyaraltunk, az Ő nyaralójuk pedig Skotinán van, pár percre Poritól. Bizony Ő sem szeretne hazaköltözni már.
De idén a Te ismeretségedre hagyatkozunk, mivel Te profin megismerted a környéket. icon_wink.gif
Ha még eszembe jut valami, foglak "zaklatni"

# 283
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fecsi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102890 Üzenet linkje2009-06-02 20:51:58  Válasz a #102747. hsz-ra Előzmény #102747

Szia Csutek!
Rossz pénz nem vész el (ha rám gondoltál)! Azt kell mondanom, az egyik legcsodálatosabb nyaralásunk volt Fourkán (köszönhetően a Te nagyon hasznos tanácsaidnak is!! Mi 3 kocsival, 3 családdal mentünk és mindannyian el voltunk ragadtatva Görögországgal! Azért kezdem a némileg "rossz" dolgokkal, valóban rengeteg volt a szúnyog, de megfelelő vegyszerezéssel kordában lehetett tartani a "vérszívó" hadat. A másik az utazás hazafelé! Mivel nem bírtunk elszakadni, a hazafelé vezető útba beiktattunk egy Thesszaloniki halpiac és egyéb piac látogatást! A "baj" nem itt kezdődött hanem ezzel a kis kitérővel, késlekedéssel beleszaladtunk török invázióba Röszkénél!! Érdemes megnézni, nincs-e valamilyen ünnepük amikor jön az ember haza, mert akkor az a 6-7 óra határon-veszteglést sokáig emlegetni fogja az utazó inkább érdemes maradni+1 napot!
Beszélgettetek a kajáról, szerintem nem érdemes rengeteg kaját vinni, a sarki gyros árusnál 2-3€ volt egy adag pitában, de olyan finoman elkészítve, hogy én speciell azt ettem 6 napig! 2-szer főztünk, egyszer lángost egyszer rántott húst! Ha van kérdés írjatok! üdv Fecsi

# 284
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102916 Üzenet linkje2009-06-02 22:34:27  Válasz a #102890. hsz-ra Előzmény #102890

Szia Fecsi!

Jó olvasni még egy véleményt a faluról! icon_lol.gif
Ti is kint vettetek vérszívó riasztót? Csutek írta, a mi riasztónktól csak jobban híztak, de nem tágítottak. icon_lol.gif
A "tömör" véleményed alapján és persze Csutek kimerítő beszámolói alapján, úgy itélem meg, jó választás volt Fuorka.

# 285
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102931 Üzenet linkje2009-06-03 07:02:57  Válasz a #102890. hsz-ra Előzmény #102890

Szia Fecsi!

Persze, hogy rád gondoltam! icon_lol.gif
Azt hittem, ha haza érsz, legalább egy fotóalbumot teszel fel. icon_cry.gif Jó lett volna látni, mit változott a hely 1 év alatt. Mert biztosan változott, ahogy előtte is.
Ha a sarki gyrososon azt a nagy gyorséttermet érted, ami a főtéren van, annak az utcának a sarkán, ami a közlekedési lámpától visz a térre, akkor ott tényleg jó a kaja. De csak szezon idején! Mert ahogy csökken a forgalom, úgy lesz egyre álottabb a hús. Ott adnak hatalmas gyros tálakat. Nem olcsó, de egy adagból egy felnőtt és egy 5-6 éves gyerek is jól lakik.
Úgy látszik, még sem annyira rossz a férjem azon szokása, hogy amikor leadjuk a kulcsokat, azonnal hazaindulunk, kitérők nélkül. Nekünk még sohasem jelentett gondot a török invázió. Macedóniában még csak akkor ébredeznek a parkolókban, amikor mi már a szerb határhoz érünk.
Mesélj már egy kicsit! Melyik apartmanban voltatok, hol strandoltatok, merre kirándultatok, stb?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 18 19 20 21   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu