Autóval Görögországba
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
Hozzászóló Üzenet
# 19726
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anna007

Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250078 Üzenet linkje2020-08-01 16:59:00 

Hello! Én azt hallottam, hogy az angol nyelvű eredmény meghosszabbítja az idejét és azért 48h kb amíg megkapjuk. A magyar 24h belül :/ Érdekes. Ezt ügyintéző is mondta már. Nem tudom mindenhol így van-e. Szívás. Nekünk egy vasárnapi naptól van a szállás, tehát szombaton indulunk, ami azt jelenti, hogy csütörtökön esedékes a mintavétel. De ott az angol miatt lehet nem kapjuk meg pénteken icon_biggrin.gif Van ahol hétvégén is kiadják az eredményt plusz 10e ft-ért icon_biggrin.gif Vicc
# 19727
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Turkish

Aktív fórumos
Aktív fórumos
128 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250079 Üzenet linkje2020-08-02 19:01:38 

A Debrecen környékéről autóval indulókkal szeretném elsősorban a hétvégi tapasztalataimat megosztani a magyar szakaszról:
Kipróbáltam 4 év után a 47-es főutat. Berettyóújfalutól Mezőberény végéig az út borzasztó minőségű, rettentő gyenge átlagot gurultam...
Továbbra is preferálom a Szolnok-Szentes útvonalon történő megközelítését Röszkének. Távolságban forma-forma, viszont feleannyi településen keresztül vezet, minőségileg JOBB, és sokkal jobban tervezhető az utazási idő.

# 19728
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox

Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250080 Üzenet linkje2020-08-04 13:14:23 

en tegnap megerkeztem Rodosra, Velenceb0l indultam, mocsoklada hajoval Asterion II,
tegnap ledöngettem Igou-bol Pireusra be a masik oriashajoba, ma fel 10-kor Rodosz . Hőseg ---, Igouben torok pemecselest csinaltak, mert a zsaru ezt kivanta , halal rendesek voltak, Igouban aludtam, havernal is voltam a nekrotafioban, sajnos
Rodoson a kaedvenc szallom zarva epitkeznek, vendeglős haver maskor DUGIG etterme ÜRES !,
reszletesen majd a Motorral --rovatba ha elegem lesz mindenből, es visszatepetek
JA: Ioninabol az uj palya Patrasig valami elkepesztő sima , meg ilyet nem láttam,
Velencei hajopenztarba nagy balhe volt, mire lefotoztam a segglukat es elarultam neki, hogy Pireusi ANEK -LINEA-nal feljelentem--panaszt teszek. Masnap masok voltak, elfogadtak a mar kifizetett jegyemet 45 percig allt a bal, soha eletbe előre sehol nem fizetek .
sőt adtak egy halo kabint is . . . .valamit mondhattak nekik telefonban , Pireusban, mire mosoly született...

most ugy erzem nem indulnek neki megegyszer --iden .

# 19729
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Barbageorgopulosz

Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
241 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#250081 Üzenet linkje2020-08-06 08:50:27 

Szombaton sajnos el kell hagynunk Görögországot 50 hétre. icon_smile.gif icon_sad.gif
Ment valaki haza a héten ?
Nyitva van Evzoni ?

# 19730
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord

Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#250082 Üzenet linkje2020-08-08 13:31:56  Válasz a #250081. hozzászólásra Előzmény #250081

# 19731
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Barbageorgopulosz

Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
241 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#250083 Üzenet linkje2020-08-08 20:33:47  Válasz a #250081. hozzászólásra Előzmény #250081

Na, akkor mondom a tutit. icon_smile.gif
A Görög határ, mármint Evzoni, kifelé folyamatosan nyitva.
Ma reggel 2 perc alatt jöttünk át rajta.
Befelé csak reggel 6-tól este 10-ig van nyitva. A Görögöknek. Turisták nem mehetnek, csak Bulgária felől.
12 óra alatt értünk Budapestre, Afitosból. Az É- Macedón - Szerb határ volt a leghosszabb, 10 perc. Kihalt autópályák, benzinkutak. Hazafelé. A másik oldal már telítődött a Török hordákkal.
Mivel a Magyar határ felé közeledve itt is megjelentek, ezért egyből Tiszaszigetnek jöttünk.
Senki sem volt rajtunk kívül.
Mivel zöld besorolású Görögország, ezért nem kaptunk karantén lapot, szabadon távozhattunk. icon_smile.gif

Aki kihagyta az idei Görög adagját, sajnálhatja.
Sokkal élhetőbb volt az idei két hét odakint. A megszokott embertömeg 20 - 30 %-a van szerintem jelen. A 99 %-a Görög, néhány Román, Bolgár. Magyar szót egyszer hallottunk
Persze sajnálom a turizmusból élőket, de most ez van az egész világon.
És megértem azokat is, akik gyerekkel, vagy egyéb okokból nem mertek elindulni, de nekünk megérte ez a némi rizikó.
Jövőre, veletek, ugyanitt. icon_biggrin.gif

# 19732
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox

Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250084 Üzenet linkje2020-08-09 20:52:31 

en ma Rodosbol hajoval kijőttem a szigetre , semmi stress, de faszan eldőlt a motor kiszallas előtt egy oldalhullamnal, ugyhogy a labfekkar meggőrbúlt, A Szigeten aztan kifurtam, csavar bele stb es megrendeltem az ujat majd magyarba valaki atveszi.
Rodoszon voltak magyarok, 3 -4 csaladdal is ősszefutottam.egyik kerdi a setaloutcan: itt nincs sehol egy kuka ? Akartam mondani nekik, de ott megy melletted . . .
a masikak pont az ovaros bejaratanal mondjak, na akkor visszaforduljunk? Mondom, ne marhaskodjatok, itt kezdődik az ovaros a legertekesebb resze a szigetnek, nem tudtak .
a sziget űres , csak a szokasos olasz haztulajok, nyugi van .
szoval lehet jönni, nem veszes semmi

# 19733
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord

Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#250085 Üzenet linkje2020-08-15 12:35:23 

Most mondják, h Szerbiába csak két napnál nem régebbi negatív teszttel lehet belépni, még aki Bulgárián keresztül jönne görögből haza, annak is. Pont erre céloztam a múltkor, h ezért nem indulok neki gyerekekkel egy ilyen nyaralásnak, mert ilyen szívást nem vállalok be.
Jelenleg ami maradt még, hogy Bulgárián át Románia, és úgy haza. De ki tudja, h hány napig működik ez még......

# 19734
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox

Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250090 Üzenet linkje2020-08-27 15:02:22 

tegnap visszajőttem motorral, gőrőgből, az eg vilagon sehol nem volt kontrolle vagy barmi ellenőrzes .
hajo-patras-ancona--velence--slovenia--lenti--balaton

# 19735
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Peter1885

Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250122 Üzenet linkje2021-01-22 18:09:00 

Sziasztok!
"Ezer éve" voltam autóval Görögországban (azóta csak repülő), idén párommal szeretnénk útra kelni ismét egy kis kalandos autózással egybekötve, több helyen megszállva.
Kérdésem: az E75-ösön akár Szerbiában, akár a macedónóknál tud valaki biztonságos (esetleg zárt parkolós) panziót, bed and breakfast-öt stb ajánlani?
Köszi előre is!

# 19736
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz

Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250123 Üzenet linkje2021-01-22 19:49:11  Idézet innen: #250122

Peter1885 írta:
Sziasztok!
"Ezer éve" voltam autóval Görögországban (azóta csak repülő), idén párommal szeretnénk útra kelni ismét egy kis kalandos autózással egybekötve, több helyen megszállva.
Kérdésem: az E75-ösön akár Szerbiában, akár a macedónóknál tud valaki biztonságos (esetleg zárt parkolós) panziót, bed and breakfast-öt stb ajánlani?
Köszi előre is!

Helló Péter!Hazafelé minden esetben Leskovacban szállunk meg a Gross hotelben. Nem közvetlen a 75-ös mellett van, de olyan fantasztikus az étterme a kerthelyisége, ételei. / grill mix/, hogy mi már alig várjuk, hogy oda érjünk. Odafelé általában egyhuzamban megyünk, ha nem akkor Gevgelija Nar Hotelben szállunk meg. Bookingon foglaltunk idén is, már a nyárra/ reménykedünk, hogy mehetünk/ most nem kell fizetni a járvány miatt előre, majd csak egy hónappal az indulás előtt. Addig simán lelehet mondani, minden fizetési kötelezettség nélkül. Jó utat!

# 19737
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Peter1885

Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250124 Üzenet linkje2021-01-23 08:32:25 

Efharisto para poli, Csarlsz! icon_biggrin.gif

2001-ben csináltuk azt 4-esben ( 2fiú, 2lány), hogy Sartin foglaltunk szállást 7 éjszakára, de odafelé 3 éjszakát Kalikratiában töltöttünk, visszafelé meg Thesszalonikiben 2 éjszakát. Sartit és környékét robogóval fedeztük fel. Mindenkinek ajánlom! Óceánjáróztam jópár évig, de azok a partok, öblök, sziklák, a semmiből előtűnő tavernák, amiket a Chaldikin találtunk verhetetlenek! Akik szeretnek menni, mozogni és nem All Incl hotelben henyélni (az sem rossz néha!), azok írják föl a bakancslistájukra!
Azóta amúgy szakácskodtam Sartin 2017-ben, volt ott akkor valaki innen?
Szóval most kettesben mennénk, de a görög határ előtt is megszakítanánk az utat.
Köszönöm a hasznos infot!
Jó nyaralás szervezést mindenkinek!

# 19738
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ian

Aktív fórumos
Aktív fórumos
432 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#250125 Üzenet linkje2021-01-23 10:48:11  Idézet innen: #250122

Peter1885 írta:
Sziasztok!
"Ezer éve" voltam autóval Görögországban (azóta csak repülő), idén párommal szeretnénk útra kelni ismét egy kis kalandos autózással egybekötve, több helyen megszállva.
Kérdésem: az E75-ösön akár Szerbiában, akár a macedónóknál tud valaki biztonságos (esetleg zárt parkolós) panziót, bed and breakfast-öt stb ajánlani?
Köszi előre is!


Hello!

Mi csak itt szállunk meg évek óta: https://popovakula.com.mk

Őrzött parkolója is van, reggeli az árban, de kiváló és megfizethető étterem is található a hotelben. Nem utolsó sorban jó minőségű borokat is vehetsz, mindezt megfizethető áron.

Email-ban foglalhatsz, foglaló nem kell, majd a helyszínen fizetsz.

# 19739
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Peter1885

Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250126 Üzenet linkje2021-01-23 11:05:41  Válasz a #250125. hozzászólásra Előzmény #250125

Efharisto! icon_biggrin.gif
# 19740
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos

Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250134 Üzenet linkje2021-02-11 10:15:07 

Hali!

Mi utóbbi időben Bitolában alszunk egyet a Hotel Theatre-ben, modern-folklór designos, reggelizős hely a belvárosban 5 percre gyalog a sétálóutcától, ahol lehet enni-inni (éjszaka is). Brutál jó a kaja, sör, minden fillérekért. Vannak apartmanjai is kb. 50 méterre a hoteltől, ott egy zárt, kamerázott udvarban lehet hagyni a kocsit, mi ki sem szoktuk pakolni a cuccokat, csak ami estére kell.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
<   1 2 3 ... 1315 1316 1317 ... 1324 1325 1326   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu