Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4105 Üzenet linkje2006-01-05 20:09:57 

Sarti szóba került az idei nyaralás tervezése során nálunk is. Mint már írtam itt mindig visszavágyunk, ha tehetjük elmegyünk ha más nem ebédelni. icon_lol.gif Én mindenesetre Sarti végében, emlékeim szerint Sarti Beach részen foglalnék szállást. Mi mindig arra a részre jártunk fürödni, mert ott homokos a part és igen sekély a víz. Gyerekekkel ez nem egy hátrány!
# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andi1023
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4110 Üzenet linkje2006-01-05 21:54:10 

Sziasztok!
Mi tavaly is Görögországban voltunk(Paralia), de idén Sartira szeretnénk menni. Van valakinek összehasonlítási alapja? Melyik szállást ajánljátok, ha kicsit nyûzsisebb helyen szeretnénk lakni? Melyik utazási irodát javasolnátok, ha Békés megyébõl, max Szegedrõl szeretnénk indulni busszal? Köszi a segítséget elõre is!

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bogobea
Aktív fórumos
Aktív fórumos
338 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4111 Üzenet linkje2006-01-05 23:04:20 

Szia Andi!
Mindenképpen Sartira szavaznék Paraliával szemben! Sartinak megvan az a bája, kedvessége, ami Paraliának nincs (szerintem). Sartin is minden megvan, ami kell egy jó nyaraláshoz. A part nincs kiépítve, nincsenek napernyõk, napágyak (csak esetleg amit magad viszel), de éppen ettõl olyan jó. És persze nincs zsúfoltság. Napközben lehet pihenni, vagy esetleg autót, motort bérelve csodás kis öblökbe eljutni. Semmiképpen nem szabad Narancspartot sem kihagyni! Este pedig belevethetjük magunkat az éjszakai életbe, ami a hely méreteihez képest meglepõen élénk (és nagyon nagy bulik vannak!!!). Ha egy kicsit nyüzsgõsebb helyen szeretnétek lakni, akkor mindenképpen a "központhoz" közel keressetek szállást, semmiképpen ne Sarti Beachen, mert onnan kicsit messze vannak a szórakozóhelyek, tavernák. (bár a part ott a legjobb, de egyszerûbb nappal elsétálni oda, mint egy buliból hazakóvályogni hajnalban).
Én tavaly a Bella Toursal mentem Sartira. Az õ buszaik megálnak Szegeden is. Teljesen elégedett voltam velük. Az idegenvezetõik nagyon kedvesek, barátkozóak. A foglalt apartmanjaik is mind jó helyen vannak (egy kivételével, ami majdnem a hegytetõn).
Remélem tudtam kicsit segíteni a döntésben. Ha Sartit válsztod, készülj fel, hogy többé nem fogod elfelejteni! Én 4 hónapja voltam kint utoljára, de azóta számolom a napokat, hogy mikor indulhatok vissza!

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andi1023
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4151 Üzenet linkje2006-01-07 10:47:13 

Kedves Bogobea!

Köszönöm a válaszodat, remélem jól fog sikerülni a nyaralás.
Andi

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lusa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4192 Üzenet linkje2006-01-08 15:32:02 

szia bogobea!
köszönöm a válaszodat!
egy-két dolog ami érdekelne:-nyüzsgés -kávézok száma -boltok -árak -hangulat -hegyek -kirándulási lehetöség, nem szervezett..... -emberek:magyarok sokan vannak?mennyire? -esténként...mennyi ember van az utcán -reggelenként?is...

# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4198 Üzenet linkje2006-01-08 17:04:26 

lusa!
Minden kérdésedre csak pozitív választ lehet adni. Sartiban minden meg van amit keresel. Sok ember, és rengeteg magyar. Gond nélkül kiszolgálnak szinte mindenhol magyarul, mert sok a magyar turista. Esténként igen nagy a nyüzsi, nos reggel persze nagy a csend hisz mindenki alszik. icon_lol.gif A parton mégis elég kellemes, nincs az a nagy tömeg mint pl. Parálián. Nem tudom milyen módon akarod a kirándulásokat magad szervezni, de akár motorral is sok szépet láthatsz, autóval messzebbre is eljuthatsz. A fak. kirándulások nagy részét így sokkal olcsóbban megoldhatod és ami a fõ, hogy a saját tempódban! Olvasgass itt egy kicsit és sok ötletet találsz erre vonatkozóan. Sarti csúcs és ennek ellenkezõjét még senkitõl nem hallottam.

# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lusa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4206 Üzenet linkje2006-01-08 18:48:28 

köszi Rebeka!
Sajnos asszem félreértettél, én ezeket asprovaltárol kérdeztem...sartin már 2x voltam , tudom hogy csodás, de más helyekre is el kell jutni....csak azt kértem h valaki ezek a szempontok alapján hasonlitsa asprovaltát sartihoz....
lusa

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4207 Üzenet linkje2006-01-08 18:52:10 

Bocs Lusa, nem figyeltem eléggé! Nos igazad van, mást is meg kell nézni! Nos Astravoltának szerintem nincs meg az a bája mint Sartinak, de nem rossz hely. Az idén ott is sok ember volt és minden más. Nekem azért Stavros jobban tetszik. Mi már pár éve voltunk Vrasnában is, ami Astravolta és Stavros között van, átsétáltunk mindkét helyre. Nos Stavros akkor is jobban tetszett. Az idén szállást keresve is ott maradtunk. Van élet, kellemes helyek. Szóval szerintem inkább Stavros, ott is van egy sajátos hangulat, Astravoltán inkább érzõdik az üdülõhely, bár mindegyik az.
# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lusa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4208 Üzenet linkje2006-01-08 18:58:16 

az eöbb emlitett kérdéeim alapján össze tudnád hasonlitani stavrost vs asprovaltát
???

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Foxi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
93 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4231 Üzenet linkje2006-01-09 16:43:44 

Sziasztok!
Szerintem is Stavros jobb mint Asprovalta. Nagyon szép a fekvése, van kikötõje, sok az étterem, szórakozóhely. Jók a vásárlási lehetõségek.
Asprovaltan viszont a strand nekem jobban tetszett. Itt nagyon tiszta a viz, a hely kifejezetten üdülõközpontnak tünt. Ugy értem, kisebb mint
Stavros. Itt is vannak jó éttermek, és szórakozási lehetõség is van. De mivel oly közel vannak egymáshoz, gyakorlatilag mindegy. Még busszal is félóránként át lehetett menni.
Üdv.Foxi

# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4250 Üzenet linkje2006-01-10 10:07:59 




# 57
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#4258 Üzenet linkje2006-01-10 15:31:12 

ezek a képek hol készultek????mert nekem nagyon bejon ez a hely.....én eloszezonban mennnék akkor hol nagyobb a nyuzsi? árakban is eltér stavros asprovaltátol???
# 58
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#4260 Üzenet linkje2006-01-10 15:32:55 

a kozépso sarti nem???
# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4261 Üzenet linkje2006-01-10 15:40:48 

Lusa!
A két hely majdnem forma-forma azon szempontok alapján amiket leírtál. Elõszezonban mindenhol kevesebb ember van, bár jó az idõ, de hideg a víz. Aztán az elõszezonnak is vannak idõszakai, az elején nem minden van esetleg nyitva, a végén meg már fõszezoni kínálat van. Az árak szerintem közel egyformák, de ugye üzletek között is vannak eltérések.
Hidd el, Stavros jobb választás! Szerintem. icon_lol.gif

# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4262 Üzenet linkje2006-01-10 15:42:47 

A képek Sartit mutatják
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu