Panteleimonas
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 61
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
437 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#60287 Üzenet linkje2008-05-13 18:54:12 

Szia ungaria!
Esetleg készítettél képeket is? Ha igen,megoszthatnád velünk.
Köszi
Katus icon_razz.gif

# 62
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79090 Üzenet linkje2008-08-28 19:20:09 

Egyik délelõtt felmentünk paleos Panteleimonasba, van pár szép ház, meg jó kilátás, de nem nyûgözött le a hely.
Azért egy látogatást megér.

# 63
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Grg
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#104572 Üzenet linkje2009-06-15 15:53:37 

Sziasztok
A Panteleimonas beach az hol van? Neos Panteleimonas mellett, vagy az maga? És mi van ezzel a Nei Porival.
Találtam egy normálisnak tűnő szállást Hotel Afdroditi), de nem egyáltalán nem sikerült a helyet azonosítanom. Gyerekkel mennék az kén, hogy csendes legyen a szállás, legyen medence és közel legyen a tenger meg olyasmi hely ahol lehet este sétálni/kiülni/enni.
Makrigialos a másik tippünk, ott a Bora Bora lenne, de annak az a baja, hogy az esti programhoz autó kell, cserée közvetlen tengerparti.
SOS kéne a segítség!
köszi:
Gergő

# 64
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zerika7
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#104592 Üzenet linkje2009-06-15 17:47:58 

Kedves grg!

Érdeklödtél Panteleimonas Beach-ről, azon belül is a Hotel Afroditiről...igyekszem néhány információval szolgalni.
A platamoni vár északi oldalán található ez a település, Pieria megye egyik legszebb partján Európa legismertebb kempingjeivel. A több kilométer hosszú homokos, aprókavicsos tengerpartja miatt az egyik legnépszerűbb üdülöhely valamint rengeteg kirándulási lehetőség nyilik a környék látnivalóihoz.
A Hotel Afroditi 2006-ban felujitott, családias hotel, amely 250m-re található a tengerparttól. A szobák praktikusan berendezettek 2, 3 fő részére. Szolgáltatások: medence es pullbár...
Minden szoba erkélyéről a platamoni vár és az Olympos hegy látható.
Bővebb információt a www.anetttours.hu honlapon találsz.

Üdv: Erika Neoi Poriból

# 65
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Grg
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#104644 Üzenet linkje2009-06-15 21:44:41 

Szia Zerika!

Tök rendes vagy, hogy válaszolsz, csak az nem derül ki belőle, hogy csendes-e a szálloda környéke, illetve, hogy milyen a falu. Nem bántalak, tudom, hogy Anett-es vagy és az nem baj, mert a hírek szerint egy jó utazási iroda (én is azon vagyok, hoyg veletek utazzak). Csak tudni szeretném hova.-)
Gergő

# 66
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zerika7
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#104698 Üzenet linkje2009-06-16 10:39:01 

Szia Gergő!

Ha csendre es nyugalomra vágysz mindenkeppen Pantelimonas Beach-et javaslom Neked. Az üdülőhelyen nehany taverna, kávézó es üzlet várja az idelátogatot, nem találsz zsufolt ajándékboltokat és utcákat ...viszont annál kellemesebb sétákat tehetünk esténként a falu hangulatos utcáin...és izelitőt kaphatunk a görög konyhábol valamelyik helyi tavernában...
A Hotel Afroditit nevezhetném a nyugalom szigetének. A medence partjárol nagyszerű kilátás nyilik az Olymposzra illetve a platamoni várra.
A hotel környezete csendes, a közvetlen környezetében nem találunk zajos bárokat, szorekozohelyeket, tehát kiválóan alkalmas családok számára, akik kifejezetten pihenni vágynak.
A hotelben természetesen van lehetőség étkezésre (ellátás reggelivel) valamint vacsora igényelhető...mi sem csodálatosabb, mint egy hangulatos vacsora vagy egy reggeli kávé a medence partján és ehhez az Olymposz látványa társul!!!

Gergő, remélem kedvet csináltam Neked a nyaraláshoz...várom további kérdéseid!

Üdv:Erika

# 67
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Grg
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#105290 Üzenet linkje2009-06-19 09:41:59 

Sziasztok

Nagyon köszönöm a segítséget, amit ezen a fórumon (ebben a témában) kaptam. Végül úgy döntöttünk, hogy az Anetttours-szal megyünk Panteleimonas Beach-re a Hotel Afroditi-be. Nem kizárt, hogy kirándulunk a környéken és ha lesz olyan infom, ami érdekes a témába akkor utána megírom nektek.
Mégegyszer Köszönünk mindent!
Gergő

# 68
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zerika7
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#105453 Üzenet linkje2009-06-20 10:40:48 

Kedves Gergő!

Örömmel olvastam a neved a nevsoraink között....szep napokat kivanok neked a nyaraláshoz Panteleimonason es környeken.


Üdv: Erika Neoi Poriból

# 69
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Grg
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#106574 Üzenet linkje2009-06-26 13:38:02 

Sziasztok

Mi most vagyunk kint a Hotel Afroditiben, és minden igaz az Erika által leírtak közül. A szállás tökéletes, a tulaj aranyos, a part aprókavicsos, olyan 5 perc séta a szállodától. A medence szép tiszta, a reggeli nem az 5*-os szállodai, de nagyon korrekt finom és mindig van valami finomság. A közelben van Kostas étterme (Filoxenia a neve), aki tényleg szereti a magyarokat és istenien főz (25euro két főre egy átlagos vacsi, de megnyalod mind a tiz ujjad). NIncsn nagy forgatag de annyi taverna, bolt, supermarket van hogy ha akarsz tudsz minden este máshol enni, kocsival 10 perc Nei Pori, ahol már nyűzsi van, vagy Platamonas, Paleos Panteleimonas ami pedig igazi görög.
G

# 70
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kissas57
Törzstag
Törzstag
699 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#119296 Üzenet linkje2009-10-13 13:11:31  Válasz a #106574. hsz-ra Előzmény #106574

# 71
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eva56
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#131393 Üzenet linkje2010-04-17 15:08:20 

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy kijárt már a Hotel Afroditi-be.Érdekelne,hogy milyen volt a szállás,és a tengervíz mennyire tiszta?Az Anett tours-szal szeretnénk utazni.Ha valaki tudna információval szolgálni akkor legyen szíves megírni.
Köszönettel Éva.

# 72
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#132344 Üzenet linkje2010-04-28 13:57:24 

Szállás ajánlat: https://travel.hellasz.hu/telepules/panteleimonas

10 év alatti gyermeknek ingyenes a szállás.

Házikedvencet (kisállatot) is magukkal vihetik a vendégek.


https://travel.hellasz.hu/id/133

A háttérben a dombon a Platamoni vár látható.

# 73
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henita13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#141907 Üzenet linkje2010-07-01 09:22:45 

Sziasztok!
Idén Panteleimonast néztem ki Anettékkal, de keveset találtam róla egyenlőre. Ha valaki volt ott idén a Hotel Afroditiben akkor írna nekem bővebben róla? Ezen kívűl érdekelne még, hogy a tenger lassan v. gyorsan mélyül-e és hogy az egész part kavicsos v. van homokos része is? Van-e autó ill. motorkölcsönző és kb. mennyibe kerül? S az idei árakról egy keveset szeretnék tudni pl. gyros, gyümölcsök,víz, görög sali? Bocsi a sok kérdésért, de fontos lenne, mert eddig olyan helyen voltunk amelyekről pár kattintással lehet tudni mindent s fel tudtunk készülni.Most is ezt szeretném, mármint felkészülni.Köszönöm szépen előre is.

# 74
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#142050 Üzenet linkje2010-07-01 21:22:52 

henita13 írta:
Sziasztok!
Idén Panteleimonast néztem ki Anettékkal, de keveset találtam róla egyenlőre. Ha valaki volt ott idén a Hotel Afroditiben akkor írna nekem bővebben róla? Ezen kívűl érdekelne még, hogy a tenger lassan v. gyorsan mélyül-e és hogy az egész part kavicsos v. van homokos része is? Van-e autó ill. motorkölcsönző és kb. mennyibe kerül? S az idei árakról egy keveset szeretnék tudni pl. gyros, gyümölcsök,víz, görög sali? Bocsi a sok kérdésért, de fontos lenne, mert eddig olyan helyen voltunk amelyekről pár kattintással lehet tudni mindent s fel tudtunk készülni.Most is ezt szeretném, mármint felkészülni.Köszönöm szépen előre is.


június 3-14-ig voltunk Panteleimonas Beachen és nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda is klassz, nagyon szép helyen fekszik, a teraszról reggeli közben a platamoni várat és az Olympost láttuk. A tulaj, Stelios és a családja tüneményes, mindent megtesznek a vendégekért, a magyarokat nagyon szeretik. Ugyanez vonatkozik Kostasra, aki a Filoxenia nevű étterem tulaja, mi csak nála ettünk. Hatalmas adagok voltak, 20-25 euró volt kettőnknek egy vacsi. A hatalmas adagokat szó szerint értsd, mi 3 kilót híztunk icon_rolleyes.gif A görög saláta 5 vagy 6 euró volt, de egy lavórnyi méretű tálban, tehát az is simán elég 2-3 személynek. A gyros 2,50 volt, egy karton víz 1,80.
A reggeli is finom és bőséges, a kenyér általában még langyos és ropogós.
A part a víz felé egészen apró szemcsés, feljebb kavicsos. A párom fürdőcipő nélkül volt, nem a kövek zavarták, hanem a forró homok icon_biggrin.gif
Elég gyorsan mélyül, de ha nem tudsz igazán úszni, akkor sincs gond, először én is a parttal párhuzamosan úsztam icon_lol.gif Aztán a medencében jó sokat gyakoroltam és már ment a tengerben is icon_wink.gif
Autót Anettékon keresztül tudsz kölcsönözni, az árakat is megmondják előre. Nézz be a honlapjukra, ott is olvashatsz sok hasznos infót.
Kérdezz nyugodtan, hátha tudok segíteni!
Annyit azért elmondhatok, hogy jövőre is az Afroditit célozzuk meg, nekünk minden tekintetben bejött. Persze ha igazi nyüzsire vágytok, akkor nem biztos, hogy tetszeni fog...

# 75
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#142052 Üzenet linkje2010-07-01 21:28:40 

Igyekszem majd és megkeresem a számlákat és megírom a vacsink árait tételesen. Eltettem őket, mert szép görög betűkkel volt az ételek neve felírva icon_smile.gif
Hétvégén jelentkezem!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu