Panteleimonas
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 76
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#142630 Üzenet linkje2010-07-05 19:45:59 

henita13-nak

Megkerestem a számlákat icon_smile.gif Ezek mind a Filoxenia árai.
görög saláta 6 euró, muszaka 7,50, sült krumpli 2,50, tzatziki 3,50, spagetti carbonara vagy bolognese 6,50, grillezett csirkemell körettel (2 hatalmas szelet husi) 8, szuvlaki (3 db) 7,50, grillezett padlizsán vagy cukkini 4, Mythos 2,80

# 77
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henita13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#142717 Üzenet linkje2010-07-06 11:43:25 

glamdring nevű fórumozónak

Nagyon szépen köszönöm az infókat, még soha nem kaptam ilyen klassz részletes leírást. Az árak tényleg jók még mindig. Tetszik a dolog, de a hamar mélyülés kicsit elriaszt. Lehet nei pori lesz a vége, mert úgy tudom ott lassan mélyül. Látom Ti is oda mentek még az idén. voltatok már máskor is?
Platamonról esetleg tudsz valamit?Köszi mégegyszer. Heni

# 78
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#142881 Üzenet linkje2010-07-06 21:35:38 

henita13 írta:
glamdring nevű fórumozónak

Nagyon szépen köszönöm az infókat, még soha nem kaptam ilyen klassz részletes leírást. Az árak tényleg jók még mindig. Tetszik a dolog, de a hamar mélyülés kicsit elriaszt. Lehet nei pori lesz a vége, mert úgy tudom ott lassan mélyül. Látom Ti is oda mentek még az idén. voltatok már máskor is?
Platamonról esetleg tudsz valamit?Köszi mégegyszer. Heni


Kedves Heni!
Nagyon szívesen!
Nyaralni még csak Panteleimonason voltam, de jártam Platamonasban és Nei Poriban is. Platamonas nyüzsis, de a part nem tetszett, kevés az igazán fürdésre-napozásra csábító hely, Nei Pori meg tipikus üdülőfalu. A part széles és homokos. Ide azért megyünk, mert anyukámat "viszem" és olyan helyet kerestem, ahol tud majd sokat sétálni-nézelődni. Tavaly ősszel halt meg apukám, ő azóta sem pihent és most nem akarom, hogy sok ideje legyen gondolkozni meg szomorkodni. Panteleimonasra mentek volna tavaly apuval, ez már ugye eleve kilőve...
Rá ill. lebeszélni sem szeretnélek, de szerintem nem bánod meg, ha az Afroditit választod. Itt igazi görög vendéglátásban lenne részed. A víz meg csak részletkérdés icon_lol.gif Én egyébként mindig partközelben maradtam az eddigi nyaralások során, mert nem tudtam úszni icon_rolleyes.gif
Írd majd meg, hogy döntöttél végül. Ha még bármi kérdésed van, jelentkezz!
Csilla

# 79
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eva56
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#143010 Üzenet linkje2010-07-07 16:04:10 

Kedves Glamdring!
Ezek szerint te már voltál az Afroditibe.Mi most 12-én indulunk.Milyen tapasztalataid voltak?Mit értettél azon,hogy a víz csak részlet kérdés!Ha tudsz válaszolj.
Éva

# 80
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#143092 Üzenet linkje2010-07-07 21:34:41 

eva56 írta:
Kedves Glamdring!
Ezek szerint te már voltál az Afroditibe.Mi most 12-én indulunk.Milyen tapasztalataid voltak?Mit értettél azon,hogy a víz csak részlet kérdés!Ha tudsz válaszolj.
Éva


Kedves Éva!

Henitának írtam, hogy a víz elég gyorsan mélyül, ez kicsit visszarettentette. Erre írtam, hogy részletkérdés.
Az előző oldalon írtam a nyaralásról, nagyon jól éreztük magunkat, jövőre szeretnénk visszamenni.
Olvasd el az előző hozzászólásaimat és ha van még kérdésed, szívesen válaszolok icon_biggrin.gif
(most 2 nap 12 órás telefonos ügyfélszolgálati meló után kicsit agymosott vagyok, de pénteken szabadnapos leszek, kipihenve jövök a fórumra icon_lol.gif )

# 81
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henita13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#144107 Üzenet linkje2010-07-14 18:02:29 

Szia Csilla!

A dolgok mindig változnak, legalábbis amíg nincs befizetve az út. Tesómék úgy döntöttek, hogy ők is velünk jönnek, de így nem busszal hanem autóval megyünk.Sajnos ők csak aug 20-28 ig érnek rá, ezért most más irodát kell keresnem, mert Anettéknél nincs ilyen turnus. Nei pori v. Toroni-ra gondoltunk mivel a kisfiukat is hozzák s ezeket a helyeket írják homokos, lassan mélyülő tengerrel. Na és az nekem is frankó lesz.Legalább a gyerkőc se látja, hogy parázom, még kinevet. Most lehet akkor Dias Zeusz v. Apollon travel lesz, őket még szintén megbízhatónak tartom. Majd még írok, hogy döntöttem, lehet segítséget is kérek.Ja és , ha sikerül így mennünk megírom milyen volt.
Egyébként Te kocsival mentél? üdv. Henita

# 82
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eva56
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#145342 Üzenet linkje2010-07-22 14:28:14 

Sziasztok!
Tegnap érkeztünk haza egy csodálatos hét után.Majd írok bővebben is.
Éva

# 83
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#145816 Üzenet linkje2010-07-25 20:52:00 

henita13 írta:
Szia Csilla!

A dolgok mindig változnak, legalábbis amíg nincs befizetve az út. Tesómék úgy döntöttek, hogy ők is velünk jönnek, de így nem busszal hanem autóval megyünk.Sajnos ők csak aug 20-28 ig érnek rá, ezért most más irodát kell keresnem, mert Anettéknél nincs ilyen turnus. Nei pori v. Toroni-ra gondoltunk mivel a kisfiukat is hozzák s ezeket a helyeket írják homokos, lassan mélyülő tengerrel. Na és az nekem is frankó lesz.Legalább a gyerkőc se látja, hogy parázom, még kinevet. Most lehet akkor Dias Zeusz v. Apollon travel lesz, őket még szintén megbízhatónak tartom. Majd még írok, hogy döntöttem, lehet segítséget is kérek.Ja és , ha sikerül így mennünk megírom milyen volt.
Egyébként Te kocsival mentél? üdv. Henita


Kedves Henita!

Nei Pori és Toroni is jó választás, ahogy itt olvasom, bár szerintem Görögországban bárhol csodás lehet icon_biggrin.gif Írd majd meg, mi lett a végső döntés és ha Nei Poriba mentek, majd adhatsz nekem egy csomó jó tanácsot, mert pont hazaértek, mielőtt én indulok icon_lol.gif
Mi busszal voltunk, jogsim csak nekem van és nem merek még ilyen hosszú útra vállalkozni.

# 84
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#145819 Üzenet linkje2010-07-25 20:56:50 

eva56 írta:
Sziasztok!
Tegnap érkeztünk haza egy csodálatos hét után.Majd írok bővebben is.
Éva


Kedves Éva!

Várom a beszámolódat icon_biggrin.gif
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Nekünk is minden tökéletes volt, de nyilván más volt nekünk előszezonban, amikor még sokkal kevesebb a turista és több figyelem jutott ránk... Bár ahogy én hallottam, Stelios mindig tökéletes házigazda icon_biggrin.gif Mi még ott elkezdtük tervezni a jövő évi utat icon_lol.gif

# 85
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eva56
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#145991 Üzenet linkje2010-07-26 19:48:48 

Kedves Glamdring!

Tényleg nagyon jól éreztük magunkat. Ha osztályozni kéne az Afroditit csak kiváló osztályzatot kapna.Ezt a szállást bárkinek jó szívvel tudnám ajánlani.Stelios figyelme és kedvessége páratlan volt.Minden nap takarítottak.2 naponta ágyneműt cseréltek.A reggeli is bőséges volt.Turista dömping most sem zavarta az embert.A Filoxéna étterem is remek.Kedvesek udvariasak voltak a felszolgálók.Jorgos elvitt minket Nei Poriba.Ott tényleg zsúfoltság volt a strandon,de Pantelimonasba kényelmesen válogathattunk a napozó helyekbe.Felejthetetlen volt ez az egy hét még akkor is ha a hazafelé utunk egy kissé kalandosra sikeredett.Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok aki még ezután indul útnak.

# 86
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#156766 Üzenet linkje2011-02-19 18:25:18 

Kedves Éva56!
Ma láttam az utazólistában, hogy Ti is Panteleimonas Beachre mentek idén is icon_smile.gif Mi előttetek megyünk, együtt azzal a nagyon kedves párral, akiket a tavalyi nyaraláson ismertünk meg.
Írok majd az idei tapasztalatokról is icon_smile.gif
Csilla

# 87
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kissas57
Törzstag
Törzstag
699 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#186414 Üzenet linkje2012-06-05 16:51:19 

Sziasztok!

Szeretném a Hotel Afroditi (remélem jól írom) honlapját elérni, de nemtom a címét, hálás lennék, ha valaki elküldené, 24 éve voltunk ott először azóta többször is az Ofalut akkor láttam, de semmi élet nem volt benne, viszont a kilátás lenyűgöző volt, remélem megnézhetem az idén is.

# 88
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#186415 Üzenet linkje2012-06-05 16:57:26  Válasz a #186414. hsz-ra Előzmény #186414

# 89
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kissas57
Törzstag
Törzstag
699 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#186459 Üzenet linkje2012-06-05 21:14:09  Válasz a #186415. hsz-ra Előzmény #186415

Igen icon_smile.gif
# 90
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glamdring
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#186694 Üzenet linkje2012-06-07 20:54:33  Válasz a #186414. hsz-ra Előzmény #186414

Jelenleg az Afroditiben nyaralok, minden szuper. Ha bármi kérdésed lenne, írj bátran icon_lol.gif
A honlapon még a régi árak vannak, az idén olcsóbb lett... 2 napja tette ki a szobákba a Stelios az aktuális árlistát.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu