Asprovalta
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 1
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#207 Üzenet linkje2005-03-14 08:03:27  Asprovalta

Kérdések, vélemények, tapasztalatok Aszprovaltáról icon_cool.gif


Legutóbb Jox szerkesztette (2005-04-27 17:43:12), összesen 1 alkalommal
# 2
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#344 Üzenet linkje2005-05-05 16:12:42  Asprovalta

Sziasztok!
Ez a népszerû üdülõhely szinte teljesen egybeépült Vrasnával. Tengerpartja homokos, mely igen gondozott. Eléggé népszerû az angol túristák körében is, és elég nyüzsgõs. Aki a mozgalmasabb nyaralóhelyet szereti annak jó, mert rengeteg szórakozóhely, taverna van. Elég zajos, mivel a fõutcáján átmenõ forgalom van Kavala felé és vissza Szalonikibe.
Üdv.:

# 3
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#879 Üzenet linkje2005-07-19 17:20:39  Asprovalta és környéke

Sziasztok!

Augusztusban megyek Asprovaltára, és szeretnék addig sok infót gyûjteni róla. Minden érdekelne: szórakozási lehetõségek, kirándulások, árak, egyéni tapasztalatok.
Kiváncsian várok midnen hozzászólást!

# 4
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsazso
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#998 Üzenet linkje2005-08-01 13:04:31  Hol van delfinárium?

Asprovaltára megyünk aug.8-án, azt halottam van valahol delfinárium, ti esetleg tudjátok hol van?? Nagyon szertnék delfint látni. Elöre is köszi. Zsazso.
# 5
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katerina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
115 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#1000 Üzenet linkje2005-08-01 14:48:01 

Zsazso!

Én voltam Asprovaltán, és sehol nem láttam delfináriumot! Ez a falu szerintem túl kicsi egy delfinárium fenntartásához. icon_lol.gif
Ez a hír szerintem kicsit tévesen került a köztudatba.
Merthogy delfineket azt kora hajnalban a tengerben láthatsz!
Mi egész rajokat láttunk, mikor kint voltunk, kb 100 méterre a partttól!
Érdemes valamikor a kora reggeli órákban kinézni!

# 6
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1005 Üzenet linkje2005-08-02 10:13:49  Asprovalta és környéke

Kedves Vendég!
Asprovalta egy nyüzsgõ üdülõhely, rengeteg szórakozási lehetõséggel. Ha esetleg itt nem találnál (amit kétlek) ízlésednek megfelelõ szórakozóhelyet, átmehettek Stavrosba a Cross Discóba is. Apstrovaltáról van ide buszjárat, sõt egyénileg bebuszozhattok Thesszalonikibe is. Ott nagyon sok látnivaló van, pl. Fehértorony, Szent György Rotunda, Galérius császár diadalíve, Török bazár, a Felsõvárosban lévõ vár a Láncos toronnyal, az Agiosz Dimitriosz Bazilika, Nagy Sándor szobra, stb. Kavalába is nagyon érdemes elmenni, mert gyönyörû fekvésõ város. Itt érdemes megnézni a római kori vízvezetéket, a várat és a török nagyedben lévõ Mohamed Ali házát, valamint az Imarettet. Nagyon hangulatos városrész, a szûk kis utcácskákkal. Ha van kedvetek Thasszosz szigetére is át lehet hajózni. Festõi kis sziget.
Én 2003-ban jártam Apstrovaltán utoljára, így mostani árakat sajnos nem tudok mondani.
Üdv.:

# 7
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#1209 Üzenet linkje2005-08-17 20:32:56 

Sziasztok! Engem az érdekelne a legjobbam, hogy van-e Asprvovaltán olyan hely ahol igazi görög zene szól, és táncolni is lehet. (???)
# 8
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1215 Üzenet linkje2005-08-18 08:40:06 

Anonymous írta:
Sziasztok! Engem az érdekelne a legjobbam, hogy van-e Asprvovaltán olyan hely ahol igazi görög zene szól, és táncolni is lehet. (???)


Kedves Vendég!

Azt sajnos nem tudom, hogy Asprovaltán van-e, de Vrasnában van élõ görög zene, és lehet táncolni is. Vrasna kb. 20 perc gyalog. A tengerparti úton van a taverna, egy sarkon. A nevére nem emlékszem, de ha hétfõig nem késõ, akkor megnézem a videófelvételünket, úgy rémlik rajta van a neve.

Üdv.:

# 9
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#1267 Üzenet linkje2005-08-21 20:10:47 

drága Valcsi!
Nagyon megköszönném ha megírnád a hely nevét!!!!

# 10
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1294 Üzenet linkje2005-08-24 09:08:17 

Anonymous írta:
drága Valcsi!
Nagyon megköszönném ha megírnád a hely nevét!!!!


Szia!

Megpróbálom megnézni még ma este és megírom holnap. Bocs, hogy csak most válaszolok, de beteg voltam, és én csak a munkahelyemrõl tudok internetezni.

Üdv.: Valcsi

# 11
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1321 Üzenet linkje2005-08-25 08:30:34  Taverna

Kedves Vendég!

A taverna neve ahol élõ görög zenét hallgathatsz Petrakisz Beach. Görögül van ugyan kiírva, de biztosan meg fogod találni. A Vrasna felé menõ tengerparti úton egy utca sarkán van, még mielött elérnéd azt a szakaszt ahol már autók nem közlekedhetnek.

Kellemes nyaralást és szép idõt kívánok!

Üdv.:

# 12
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#1640 Üzenet linkje2005-09-03 12:19:20 

Sziasztok!
Hétfõn indulok Asprovaltába. Tudnátok nekem segíteni?
Ott milyen a tömegközlekedés? Nagyon bonyolult lenne pl. Thasszoszba eljutni?
Meg szeretném nézni a Meteorákat is, de fakultatív programként elég drága. Tudnátok valami olcsóbb megoldást ajánlani?
A válaszokat elõre is nagyon szépen köszönöm!

Nóry

# 13
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1642 Üzenet linkje2005-09-03 12:43:41  közlekedés

A távolsági buszokkal szinte bárhová el tudsz jutni görögországban, de ehhez valamilyen nyelvismeret ajánlott (a legjobb ha legalább a görögbetûs feliratok kiolvasását tudod és azt a 3-4 szót, ami a jegyváltáshoz kell, de ha csak az angol, vagy az olasz megy mondjuk, azzal is elboldogulsz valahogy). A viteldíjak szerintem elfogadhatóak, de az útazásra jóval több idõt kell szánnod, mintha külön oda szervezett kirándulást tennél. Ezek a buszok nagyon gyakran megállnak útközben, néha várakoznak is és az is elõfordulhat, hogy esetleg többször át kell szállnod mire célbaérsz.
Ezzel együtt összehasonlíthatatlanul élménydúsabb lesz a kirándulásod, mintha túristacsoporttal mennél.
A távolsági buszok túlnyomó többsége mercédesz márkájú, de a többi is márkás, megbízható, légkondicionált és kényelmes.

# 14
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Foxi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
93 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#1643 Üzenet linkje2005-09-03 12:48:40  foxi

Kedves Vendég!
Asprovalta fõutcáján járnak a távolsági buszok, különféle helyekre. Szalonikibe is. A megállóban ott a menetrend is. Pár euróért eljuthatsz oda, de a megállóban le kell inteni a buszt, mert különben nem mindig áll meg. Ezenkivül még Kavalába is érdemes elmenni, ez az ellenkezõ irányban van. A Meteorákhoz szerintem jobb ha fakultativ indulsz.
A tengerparton vannak jó tavernák. Ajánlani tudom Antoinit. Ha a tengerrel szemben állsz, akkor jobb oldalon ugyhiszem az utolsó elötti. Magyar étlap is van, és házias a konyhája.
Ha van még kérdésed irj.
Üdv Foxi

# 15
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lusa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#3963 Üzenet linkje2006-01-02 14:43:23 

asprovalta jo nyaralohely?
két 15 éves csajnak, meg 40 éves nöknek........?
szoval ide szeretnénk idén menni de nem tudok rola szinte semmit, ha valaki küldene képeket amiböl meg lehet ismerni asprovaltát vagy leirást, ill. élményeket.... árakat......megköszönném
köszi alöre is!!!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
1 2 3 ... 25 26 27   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu