Asprovalta
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 361
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171587 Üzenet linkje2011-08-01 06:09:09 

Határokon kérdezték,hogy van-e biztosításod?
# 362
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnal79
Aktív fórumos
Aktív fórumos
88 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171621 Üzenet linkje2011-08-01 11:24:37 

Odafelé elég gördülékeny volt az út, a magyar szerbeknél vártunk 1 órát a többinél kevesebbet. A fizető kapuknál szinte semmit. A szerbeknél tankoltunk az eko kuton dieselt 1.75E icon_twisted.gif Szerintem érdemesebb nagyobb kúton pl.OMV-n. A görögöknél 1,5E volt.A Macedonoknál a kapuknál 2-1-1E-t fizettünk. Ott adtuk a zöld kártyát is az útlevelekkel és semmit sem kérdeztek. Befelé csak a zöld kártyát nézték az útlevelet nem.Sőt visszafelé 1-el kevesebb útlevelet adtunk oda (1 véletlenül a kesztyűtartóban maradt ) és nem szólt azért sem semmit. icon_redface.gif
Szupermarket 2 nagyobb van. Mind a kettőben ua. az ár és a választék is.Az egyik az egyik végén van Asprovaltának (5 Marinopulosz) a másik a másik vége felé van (DIA SuperMarket).Tavalyelőtt a Dia-ban nagyobb választék volt és egyes dolgok olcsóbbak is, már nem. icon_sad.gif
pl.coca cola zero 1,68
kenyér 0,89
joghurtok 1,4
csomagolt felvágott 1-től
nagy dobozos vaj 2,28
Érdemes az akciókat nézni.Vagy Stavros irányában van a Lidl.

# 363
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnal79
Aktív fórumos
Aktív fórumos
88 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171624 Üzenet linkje2011-08-01 11:29:58 

Amúgy nem kérdezték a biztosítást!Semmit sem 2 helyen kérdezték (a magyar és a mac.),hogy hova megyünk!
# 364
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Merszia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171639 Üzenet linkje2011-08-01 14:09:18  Válasz a #171577. hsz-ra Előzmény #171577

Sziasztok.Szintén tegnap értünk haza!
A válságból semmi nem látszik.2 eurós törcsit nem szabad venni,mert 1 mosást sem bír ki.A fő utcán 6 E.nagy vastag igazi minőségi.(máshol 16 e.volt ua.)Mi a Nikos apartman alatti étteremben ettünk sokat,finom volt minden kedves kiszolgálással.Magyar nyelvű étlappal,ha valakinek segítség kellene ez ügyben.
Nekem a kavicsos part nem jött be,de magán vélemény.
Ha érdekel valakit valami szívesen válaszolok.Metaxa ártól az aranyig mindenből van friss hír.icon_smile.gif

# 365
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnal79
Aktív fórumos
Aktív fórumos
88 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171659 Üzenet linkje2011-08-01 16:26:10 

Hát akkor nekünk szerencsénk volt a 3 E nagy törcsivel, mert nedvszívó és bírja a mosást is.
# 366
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Yegenye
Aktív fórumos
Aktív fórumos
53 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#178962 Üzenet linkje2012-01-30 11:43:58 

1997 júliusában, Asprovaltán töltöttük a mézesheteket. Az asszonykám nyerte az utat, az akkor még létező, miskolci T-rádió nászutas nyereményjátékán. Az utazást az azóta szintén megszűnt Világjáró utazási iroda biztosította. Apartman+busz. '97-ben még nem volt olyan szép a város, mint ahogy most látom a net képein... Sokat fejlődött. Akkoriban a város végén volt egy vurstli, a tengerparti sétányon pedig lehetett sült kukoricát és forró csokiba mártott vaníliafagyit venni... Csóró gyerekek voltunk, talán, ha kétszer vacsoráztunk étteremben, Az egyik alkalommal suvlakit, a másik alkalommal polipot ettünk. Előbbi jobban ízlett. Egyébként itthonról vitt páncélosokat ettünk, s akkor ott megfogadtam, hogy soha többé konzervkoszt. Inkább két-három évig gyűjtünk rá, de minden este tavernában, étteremben akarunk enni.

Meghatározó élmény volt azért. Első tengerparti nyaralás. Ha akkor nincs ez a nyert út, talán sohasem vágyakoznánk a tenger után...

# 367
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tzotya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#193416 Üzenet linkje2012-08-10 10:55:52 

Sziasztok!
Idén úgy alakult,hogy 2helyen nyaralunk.Szept. 7-15-ig Nei Poriban leszünk,aztán 15-22-ig Vrasna beachen.A Diaszeussal megyünk,de mivel a második heti nyaralásunk csak most dőlt el (szabadság) már nem volt hely Nei Poriban, így saját szervezéssel megyünk Vrasnára.
Szeretném megkérdezni,hogy tudjátok e Thesszalonikiből honnan indul a busz Vrasnára.
Előre is köszi a segítséget!

# 368
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
131 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#195476 Üzenet linkje2012-09-18 21:55:36 

Nem rég értünk haza Asprovaltáról. A Dias Zeus Travel által értékesített studiót vettünk ki 10 éjszakára egyéni utazással. Hát szörnyű volt! Ezt az utazási irodát nem ajánlom senkinek! Februárban lefoglaltam a szállást ahol részletesen leleveleztem a P. V. nevű hölgyeménnyel (mellesleg ő volt aztán a kitelepített idegenvezető is itt), hogy a 4 fős szobában két 2,5 éves kisgyerekkel fogunk menni, akik a saját utazóágyukban fognak aludni, amit viszünk magunkkal. Persze rendben, meg minden.... Amikor odamentünk, megkaptuk a szobát amiben 2 db fél franciaágy méretű ágy volt és az ágy körül kb. 40-50cm-re a fal. Felhívtam és kérdeztem hová tegyem a gyerekágyakat, sose aludtak rendes ágyon a gyerekek, leesnek róla?!?! Gondolhatjátok 16 óra utazás után a 2 kisgyerekkel... Kevés türelem és megértés volt bennem... Jött a tulaj és az egyik ágyat felállította a fal mellé, a matracot rádobta a másik ágyra és mondta hogy aludjunk így! Mondom, ez hülye... Szépen megkértem hogy menjen ki. Átmentem Stavrosba és megkerestem a Dias Zeus Travel tulaját, igazgatóját (ha valaki nem tudná ő ott található meg) mivel ez a csodálatos V... fakultatív kiránduláson volt. Mondtam neki hogy nem ezt kértem, és így ezt a szobát nem is fogadom el, nem költözök be. Vagy kiviteti az egyik ágyat, vagy ad másik szobát amiben elférünk, vagy bérelek egy másik szállást saját költségen, ő meg ad nekem egy jegyzőkönyvet arról hogy nem vettem át a szobát mert panasszal éltem, mivel nem ezt foglaltam. Ezt e-mailekkel is alá tudom támasztani. A többit meg otthon a fogyasztóvédelemmel elrendezzük.... Finoman mondva lesz@rta, de a fogyasztóvédelem hallatán megváltozott. Azt mondta hogy az nem az ő szállása, az egy szerb utazási iroda szállása, ő csak közvetíti, nem tud mit csinálni. A végén szerb utazási iroda cserélte ki a szobánkat egy másikra ahol elfértek a gyerekágyak, délután 6 körül. Délelőtt 11-től ment ez, a gyerekek meg a kocsiban... Nagyon kiakadtam rájuk! Na így kell elhinni amit foglaláskor leegyeztetsz a hölgyeménnyel, meg így kell a fizető vendégekkel bánni a Dias Zeusnál...
# 369
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fanibabax
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#199132 Üzenet linkje2013-02-21 00:15:35  Asprovalta

Sziasztok mennek egy par baratnommel Asprovaltara szeptember 6-tol 15-ig es azt szeretnem tudni hogy akkor meg milyen az ejszakai elet mivel mar reg voltam Asprovaltan... Mind a negyen a huszas eveinkben vagyunk es hat jo lenne egy kis szorakozas is icon_smile.gif O es meg egy kerdes, tud valaki valami informaciot adni a Nikos Apartmanrol mivel oda szeretnenk menni es hat olvastam egy par dolgot rola jot is es rosszat is...
Elore is koszonom!

# 370
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Apuka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#199227 Üzenet linkje2013-02-25 10:23:08 

Szia Fanibabax! Szeptemberben már mindenhol nyugisabb minden mint főszezonban.Olvastam,hogy Sidari is szóba jöhet,az ugye Korfun van.Ajánlották nektek Laganast az meg Zakynthoson van. Nektek kell eldönteni,hogy hová szeretnétek menni,bulihelyet mindenhol találtok. Asprovalta csendesebb a másik kettőnél,és árban is másabb mindegyik.
# 371
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#199728 Üzenet linkje2013-03-08 08:55:01 

# 372
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#200769 Üzenet linkje2013-04-07 14:06:31 

Mi 6 éve voltunk itt barátnőmmel,2 hétig. icon_biggrin.gif
A tengerpart nagyon szép,végigmentünk Stavrosig,itt pedig van egy nagyon szép tengerparti diszkó,ez tetszett a legjobban itt.
Amúgy unalmas volt nekem egy kicsit.Mentem volna több felé is,de csak este mentünk,ekkor Thesszalonikibe a helyi ismerőseinkkel,itt is buliztunk.

Fakultatívra Thassos-ra mentünk.
Egyszer nappal is bementünk Szalonikibe,el is tévedtünk rendesen és bőrig áztunk.Az első dolgom az volt,hogy farmernadrágot vegyek,mert én optimista,sortban mentem. icon_confused.gif

A sétáló utca az nem nagy,hamar végigjárja az ember.
A tengerparton vannak a tavaernák,van 2 diszkó is-akkor még volt-.A nagyban eg ymagyar lány volt a felszolgáló.Ha előveszem a fényképeket,akkor a nevüket is fogom tudni icon_biggrin.gif

Éjszaka lehet a tengerparton sétálni,világít a szórakozóhely fénye a vízra és ki vannak téve a napágyak,ez is nagyon tetszett.
Árusok vannak este végig,mindent árulnak.
Utószezonban eg ykicsit gyér lesz már a kipakolás,meg a forgatag is.

Ekkor már csak a főút végén lévő diszkó működik igazán.Itt lehet is táncolni még és adnak magyar slágereket is,csak kicsi.Ennek sem tudom már a nevét,mert mindig más és más club nevet jegyzek meg az utazások során icon_biggrin.gif

# 373
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
V_gyongyi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#213375 Üzenet linkje2014-02-15 14:33:27 

Sziasztok!

Július végén, vagy augusztus elején Asprovalta-ra készülünk a kislányunkkal, akkor lesz másfél éves. Érdeklődni szeretnék, hogy volt-e már itt valaki babával? Milyen a part, a víz? Hány fokos szokott lenni kb.? Hol érdemes ekkora babával strandolni??? icon_smile.gif
Előre is köszönöm a válaszokat! icon_smile.gif

# 374
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jistvan
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#213376 Üzenet linkje2014-02-15 16:30:51  Válasz a #213375. hsz-ra Előzmény #213375

Gyöngyi! Jó választás mi nem voltunk babával de utaztak velünk a buszon egy tündéri kis babával kb 2 éves lehetett csak akkor vettük észre,hogy a buszon voltak mi kor Asprováltában leszálltak. A víz csodálatos lesz. A tenger apró kavicsos nagyon jól fogják érezni magukat. Üdv István.
# 375
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
V_gyongyi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#213377 Üzenet linkje2014-02-15 16:37:45  Válasz a #213376. hsz-ra Előzmény #213376

Kedves István!

Köszönöm szépen!!!! icon_smile.gif Mi autóval megyünk majd. Azt még megkérdezhetem, hogy a tenger milyen gyorsan mélyül, illetve homokos part is van? icon_smile.gif
Köszönöm szépen!!!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 24 25 26 27   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu