Olaszország
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
<   1 2 3 ... 18 19 20
Üzenet
  Xoyox | #249738 Üzenet | 2019-11-30 15:39:42 |
Most ez mi akar lenni Meghivo egy szervezett turara ?? Vagy csak bemutato, hogy ott jartal ??
mar voltam 1 x arra, ha szervezett ut lenne ---motorral !! --- akkor beneveznek.
De gyalogturakra mi a haverokkal Mariapfarr, Weißpriach, stb megyek Mi a felsö tonal vettünk 5 en egy fahazat , igy ezzel kell foglalkoznunk
  Cobranco | #249747 Üzenet | 2019-12-03 23:19:35 |
Ez csak egy szimpla amatőr filmes élménybeszámoló.Saját szervezés volt,mi az éjszakázás úgymond "egyedi" formáját preferáljuk,úgyhogy a szállás problémaköre ritkán foglalkoztat icon_smile.gif
A Dolomitokat motororral is erősen ajánlom,igaz nagy a tömeg,ezáltal a forgalom is.Gyalogtúrákra meg sokak szerint nincs is jobb hely a világon.
  Xoyox | #249749 Üzenet | 2019-12-07 18:10:56 |
egy reszet bejartam, regen a Klubbommal, Bad Gastein-ben voltunk a Hotelben es onnan napi kirandulasra mentünk at, , tenyleg tömeg volt, az utakon.
Gyalogturakra a Mariapfarr-Weißpriach-i fahazbol indulunk, 5 en vettük, mivel egyedül senki nem tudta volna kifizetni. Aztan kiadjuk telen sielöknek, nyaron turazoknak, meg nekünk magunknak amikor akarjuk. en a reszemet most fogom eladni mert a többiek kihasznaltak, es nekem kellett a teli tüzelöl-fat 5 Traktorral felvitetni stb, engem meg nem erdekel a love ami bejön, leköltöztem a balatonra , nyugit akaro k
Sloveniaban KOBARIT-ot ajanlom, a Doberdo környeki I Vil haboru szintere döbbenetesen csodalatos hegyi utak, ösvenyek, hegyek, kilatas, es maradek bunkerek, asatasok, ide menjetek
meg van egy kedvenc helyem a Gosau totol indul, Hallstatt utan. Hallstatt most zart a tüz miatt, elötte megy fel kanyargos ut , vagy Obertraun , fel a jegbarlangba, aaa van eleg hely ahol nem voltunk .
Bahamak icon_smile.gif)))
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
<   1 2 3 ... 18 19 20


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu