Nea Flogita
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
FMKinga2
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#127925 Üzenet linkje2010-03-06 14:32:36  Flogita

Kedves Zsuzsi

Olvastam, hogy Flogitán járt 2008-ban. Mi most készülünk oda és sajnos nem sokat olvastam még a helyről. A beszámolót olvastam.. tetszik is.
Viszont a szállás érdekelne, h milyen volt abban az időben, mert kinéztük magunknak és a képek alapján amit küldtek nagyon tetszik.
Köszönöm
Kinga

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papné Zsuzsi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#156104 Üzenet linkje2011-02-08 21:58:50 

Hűha, de régen jártam erre. Mentésgemre szolgáljon, hogy mostanában más forumokon vagyok aktívan jelen. Nagylányom 2009. decemberében 14 évesen cukorbeteg lett. Szabadidőmben így azokat a fórumokat kerestem fel, hiszen nagyon sok mindent kellett erről az alattomos betegségről megtanulnom / megtanulnunk.
Ettől függetlenül voltunk nyaralni, mivel az első nyaralásunk volt így, túl nagyot nem akartam kockáztatni. Tehát mindenképpen ismerős terepre akartunk menni. Így a választásunk az előnyös ár miatt, a tengerhez való közelség miatt és sok minden más ok miatt is Flogita mellett döntöttünk.
A házigazda örömmel válaszolt már az első üzenetünkre, Kedves Barátom, László írta megszólításként és egyből el kezdett regélni.

Nos végül alkudozás nélkül 25 Euro-ba került egy kétlégterű földszinti apartman nála. Határozottan jobb élményekkel értünk haza mint amikor legutóbb ott jártunk.

Természetesen mint ahogyan lenni szokott a legutóbbi nyaralást sem úsztuk meg orvosi ellátás nélkül. A Nea Mouldania-ban lévő baleseti sebészetet volt "szerencsénk" megint meglátogatni, most én következtem, Egy nagyobb kővel kerültem komoly kapcsolatba, én ráléptem ő pedig nem tolerálta, kifordult a talpam alól, kifordult a bokám, és a sarkammal történt valami. 2-3 napig lábra sem nagyon tudtam állni, kaptam fáslit, és gyógyszert, - amiről utólag itthon kiderült, hogy már jó pár éve kivonták a forgalomból -, de hatásos volt, mert a fájdalom a 3 nap után már kezdett enyhülni. Tehát jól jött, hogy közel volt a strand, nagy nehezen kibotorkáltam és egész nap csak a nyugágyon fetrengtem.

Szívesen tennék fel ide, erre a topicra egy pár fényképet Flogitáról is, de -remélem megbocsátjátok-, hogy már nem emlékszem, hogy hogyan kell. Tehát ha valaki kisegítene azt megköszönném.
Üdv.
Zsuzsi

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#211350 Üzenet linkje2013-12-08 08:45:55 

Most már biztos,az uticél Nea Plagia 2 hétre:) Remélem nem bánjuk meg,és lesz mit mesélni, ha hazajövünk. Bár beírtam az utazólistába, de nem látszik még icon_sad.gif Szeretnénk átmenni Nea Flogitába is, ez gyalog mekkora távolság mondjuk esténként?
# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#211352 Üzenet linkje2013-12-08 09:41:06  Válasz a #211350. hsz-ra Előzmény #211350

Szia Ágica!
Akkor idén megint 1 helyre megyünk. Ti mikor indultok? Szívesen olvasnék a tapasztalatokról.

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#211353 Üzenet linkje2013-12-08 09:54:09  Válasz a #211352. hsz-ra Előzmény #211352

Szia:) 1 rugóra jár az agyunk icon_biggrin.gif Június 13 indulunk, 29 érkezünk, 2 hét, Apollon Travel Ti? Ha Ti mennétek előbb, Te írsz nekünk! Kivel utaztok,és melyk apartmanban lesztek? Mi a Belissimában, egy 2 fős,és egy 3 főst foglaltunk, másképp nem lehetett a gyerekeket megoldani. Remélem jó lesz, szeretek bevállalni új helyeket.
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hidalgo
Törzstag
Törzstag
570 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#211354 Üzenet linkje2013-12-08 10:07:59 

Papné Zsuzsi írta:
Szívesen tennék fel ide, erre a topicra egy pár fényképet Flogitáról is, de -remélem megbocsátjátok-, hogy már nem emlékszem, hogy hogyan kell. Tehát ha valaki kisegítene azt megköszönném.


Szia Zsuzsi,

fel kell tölteni a képet valahová a netre.
Aztán egérrel rámész, jobb katt, "Képadatok megjelenítése".
Ott lesz egy legördíthető ablak, alatta rögtön: "Hely:", ott lesz egy webcím https ....
Azt kijelölöd és bemásolod az üzenetbe.
Itt megint kijelölöd és rányomsz fent az "Img" gombra. És kész.
Alul, az "Előnézet" opcióval tudod ellenőrizi, hogy sikerült-e.

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#211356 Üzenet linkje2013-12-08 10:19:11  Válasz a #211353. hsz-ra Előzmény #211353

Szia!
Akkor te tudsz előbb beszámolni, mert mi júli 25-én indulunk, szintén 2 hét, szintén Apollon, szintén Belissima, egy db 3 ágyas.
Épp egy másik topikban írtam, hogy annak idején akkor voltunk először Toroniban, amikor először indított oda utat az Apollon, szóval mi is örültünk az új lehetőségnek. Mi nem messze, Nea Kallikratiában nyaraltunk Görögországban, és múlhatatlan szerelembe estünk, ami már 20 éve tart icon_smile.gif. Olykor kicsit hűtlenkedünk, hol kényszerből, hol kíváncsiságból, de mindig Görögországba húz a szívünk.
Idén Toloban nyaraltunk, ami szuper volt, de most sikerült közelebbi célpontot találni. Eredetileg Pargára készültünk, de az csúszik most egy évet. A Kassandrán nyaraltunk már 2x, igaz, hogy N. Plagia csak a bejárat, de elnézve a képeket nem csalódhatunk. Dionisiou Beach-et biztos megnézzük, mert évek óta oda akarok eljutni, de eddig arra a környékre nem ment iroda. Most meg csak 6 km, ha jól emlékszem.
Én még nem vittem be az utaslistába a nyaralás időpontját, azzal azért megvárom, amíg legalább az előleget kifizetjük icon_redface.gif Egyelőre a lényeg, hogy lefoglaltuk.

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#211358 Üzenet linkje2013-12-08 11:53:12  Válasz a #211356. hsz-ra Előzmény #211356

Én még erre nem jártam. Remélem, nem lesz csalódás, bár eddig semmiben sem csalódtam, ami Görög. Igen, még én is csak foglaltam, nem előlegeztem, de nem fog változni, remélem icon_smile.gif Akkor viszont valóban én mesélek először, mi mindig így megyünk,ezt is alig bírjuk kivárni, mindig az utolsó iskolanap utazunk.
Remélem a tenger szép, kék, eddig csak talán paralián, és Stavroson láttam kevésbé szép tengert, meg Rodán, Korfun volt nagyon hínáros. Azt láttam, és olvastam, itt szép a tenger. A szállás annyira nem izgat, ugyis csak aludni megyünk. De ezek szerint csak mi megyünk ide nyaralni??? Vagy jó lenne a fórum nevét átírni Nea plagia-Nea Flogitára , így talán többen is jönnének, mivel ez most új uticél, sztem sokan kíváncsiak lennének tapasztalatokra. [/b]

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#211367 Üzenet linkje2013-12-08 17:30:10  Válasz a #211358. hsz-ra Előzmény #211358

A fórumcím módosítása jó ötlet!
A szállással nekünk is a legfontosabb szempont, hogy bogármentes legyen, és meglegyen az alapfelszerelés. Mondjuk a Beliisima nincs túl közel a parthoz, de annyi mozgás kell!
A Chalkidikin eddig mindenhol szép volt a víz (tény, hogy Stavroson a homokos meder miatt nem a legtökéletesebb, de azért ott is sikerült jó helyet kifogni, ahol nem voltak szétszóródott kövek a mederben, és tiszta is volt a víz), remélem, a tradíció folytatódik icon_smile.gif.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu