Jón-szigetek kombinációja
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Sziget-kombinációs utazások
Hozzászóló Üzenet
# 1
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82918 Üzenet linkje2008-10-10 18:37:32  Jón-szigetek kombinációja

A legegyszerűbbnek tűnő lehetőség, mert olyan közel vannak egymáshoz. Tíz évvel ezelőtti álmom volt Jón-szigetek hátizsákos bejárása. Akkor még meg is tettem volna ezt (ma már nem), csak nem volt társam hozzá. Mindenesetre valószínű, hogy ha variálok, Kefaloniát és Lefkadát fogom egy terítékre tenni. És ti?
# 2
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
WhiteFrost
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
594 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82935 Üzenet linkje2008-10-10 22:01:45  Válasz a #82918. hsz-ra Előzmény #82918

Ez már jobban kivitelezhető lenne akár nekünk is itthonról, akár saját autóval is.
Whitefrost

# 3
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82937 Üzenet linkje2008-10-10 22:09:48 

Már 13 éve annak, hogy ez a körutazás járt az eszembe, Korfun kezdtem volna és sorban lefelé mentem volna. De erre is szerintem minimum 6 hét kellene. Ilyenkor irigylem a tanárokat icon_smile.gif Egy volt tanárnőm férje teherszállító hajón volt kapitány és egész évben járta a világot. A tanárnőm meg nyári szünetben mehetett vele bárhova!
# 4
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82941 Üzenet linkje2008-10-10 22:25:32  Re:

vojandi írta:
A legegyszerűbbnek tűnő lehetőség, mert olyan közel vannak egymáshoz. Tíz évvel ezelőtti álmom volt Jón-szigetek hátizsákos bejárása. Akkor még meg is tettem volna ezt (ma már nem), csak nem volt társam hozzá. Mindenesetre valószínű, hogy ha variálok, Kefaloniát
és Lefkadát fogom egy terítékre tenni. És ti?


Csak egy kérdés.Ha én Kefalóniát nemtudom gk-val tisztességesen bejárni 2 hét alatt,lényegében hiányérzettel jövök el onnan, mert még legalább 2x ennyi idő kellene,hogy nadjábúl kielégüljön az az érzet,hogy mostmán kezdek tudni valamit róla és ezek után kombináljam Lefkadával amire szintén úgyan ez a verzió vonatkozik,akkó most hány hetes inkább hónapos kinntlét kellene a kombinésn-re.Na ne,azt már ne is firtassuk,hogy bakancsosan...Jó bakancsaink vannak,spécik,hátizsákok is,de ezt "betúrázni" nem csak kondició,hanem illúzió... icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Kb.így tudod egyterítékre tenni ezt a két szépséget...Bár csak megtehetném!! Kezdeném előről... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Az jólenne!!!

# 5
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82945 Üzenet linkje2008-10-10 22:38:10 

Szia Atosz!

Gondoltam, hogy ez a gondolat is fel fog merülni. Az ilyen szigetugráló turisták, általában csak pár napot maradnak egy adott helyen. Hogy ebben nekik mi a jó, ne kérdezd. Nekem egy egész nyár kellene... icon_smile.gif

# 6
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82948 Üzenet linkje2008-10-10 22:48:03  Válasz a #82945. hsz-ra Előzmény #82945

Szia Vojandi!

Szerintem az ,hogy látok egy két helyet Kefából és a másik helyen Lefkászból,hát lehet hogy valakit kielégít,de mondjuk engem nem és ennek ellenére nem vagyok maximalista. icon_wink.gif

# 7
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82949 Üzenet linkje2008-10-10 22:56:51 

Egyetértek! Engem sem elégítene ki.

Itt most nem arról van szó, hogy az összes Jón-szigetet sikerült-e valakinek egy csapásra lerohamoznia. Egyszerűen érdekelne olyan utazó beírása is (ha lesz ilyen), aki legalább két szigeten nyaralt pár napnál hosszabb ideig. Érdekelnek az ilyen utazás körülményei. Nagyon remélem, hogy lesz ilyen ember, aki ír majd ide, aki 2-3 szigetet járt be, egyikről a másikra utazva...

# 8
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82951 Üzenet linkje2008-10-10 23:15:18 

Mi végigjártuk a Jón-szigetek összes szigetét és mindenhól eltőltöttünk ált. két hetet,de nem összekötve egyiket a másikkal és csak azt írhatom még mindig,hogy mindez kevés volt az igazi megismeréshez.Sajnos.Ha valaki azt állítja,hogy ő 1v.2hét alatt valamelyiket is perfektűl vágja,akkó én csak egyet tudok: pofát-vágni... icon_evil.gif icon_wink.gif
# 9
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82958 Üzenet linkje2008-10-11 13:20:58 

Szerintem ezek a kombinácós utak inkább arra jók,hogy mondhasd,hát én itt is, meg ott is voltam,de a helyek megismeréséhez semmi köze.Felületes
ottléthez elegendő, de komoly tartalma nincs.Sokan vannak akik visszajárnak ugyan arra a helyre,vagy szigetre mert ők is rájöttek arra,hogy egy vagy két hét nagyon kevés idő.Ismételni kell,ha tényleg nem csak azért magyek hogy süttessem a hasamat,faljak nagyokat,lógassam a lábamat vagy csak bulizni óhajtok.Az eredendő szándék fog és vezérel mindenkit szerintem.Végig vágtázni helyeken és szigeteken én nem tartom célszerűnek.Persze ezt mindenkinek a maga joga. icon_wink.gif
Jó közmondásunk:"aki sokat akar markolni,az keveset fog."Akinek nem ez a véleménye,hát annak más... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 10
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82983 Üzenet linkje2008-10-11 20:36:41 

Mindebben igazad van. Csak éppen egy baj van, hogy az élet túl rövid, hogy minden nyárra csak egy görög sziget jusson. Ha van több idő és lehetőség, akkor szerintem érdemes többetis megnézni. Nem biztos, hogy mindenkinek egy az érdeklődése. Valakinek elég egy helyen egy hét is, míg más tizedszer is visszamegy és még mindig nem elég. Nem tudom. Csak örülnék, ha valaki írna ilyen több szigetes tapasztalatiról is.
# 11
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
WhiteFrost
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
594 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#82985 Üzenet linkje2008-10-11 20:43:08  Válasz a #82983. hsz-ra Előzmény #82983

Sziasztok!
Mi többször is voltunk szigetkombináción, de nem így
Eviáról átmentünk Skiathos szigetére.
zakynthosról ellátogattunk Kefaloniára, nagyon gyors és tömör nap volt, de így eljutottunk.
Minden olyan utat megfogunk ami kombinál valami szigetet, mert két gyerekkel csak így jutunk el több helyre
Whitefrost

# 12
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83017 Üzenet linkje2008-10-12 18:11:56 

Én az egy napos másik szigetre való kirándulást nem nevezném kombinációnak, mert itt most a több szigeten egymás után való nyaralásra gondoltam a topik nyitásával.
# 13
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83021 Üzenet linkje2008-10-12 18:30:19  Válasz a #82983. hsz-ra Előzmény #82983

Látod pont ez az a dolog ami a többségnek egy évben max.egyszer adatik meg,ha megadatik.Egy 2 hetes görög nyaralás,vagy nevezzük bárminek a legtöbb emberkét v.nembeszélve családot anyagilag érzékenyen érint.Hiába hivatkozik, sopánkodik,hogy jajj ez nekem kevés, mert olyan rövid az élet.Lehetőség ennyi és nem több.Az ima nem,a lottó nyeremény az segíthet... icon_biggrin.gif icon_sad.gif Arról nem is szólok,hogy mennyire kell vigyáznod itthon a munkahelyedre,ha azt még egy nyaralás után még esetleg látni akarod és visszafogad és biztosítja a komoly min.béres megélhetésed... icon_eek.gif Ez nem negatív hozzáálás, ez mai realitás a szép Magyarországon.No nem mindenkinek,csak a nagytöbbségnek. icon_wink.gif
# 14
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83022 Üzenet linkje2008-10-12 18:32:22  Válasz a #83021. hsz-ra Előzmény #83021

icon_smile.gif Szia Atosz!Maradok őszinte egyetértéssel,hived:Zsebkuty icon_lol.gif
# 15
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83028 Üzenet linkje2008-10-12 19:31:38 

vojandi írta:
Én az egy napos másik szigetre való kirándulást nem nevezném kombinációnak, mert itt most a több szigeten egymás után való nyaralásra gondoltam a topik nyitásával.


...és látod Vojandi ez az előzőeknek csak a négyzetre emelése lenne ami még kevésbé elfogadható egy "átlagnak".Mind utána járásban,pénzben és időben.Hidd el ha tehetnék igy csinálnák: 5nap Benitsesben majd egy-egy nap a Paxikon,egy 5napot kószálni Perigiáliban,majd hopp már is Fiskardóban olálkodnánk vagy Svoronátába és mán csak egy ugrás Laganas ahol én egy napot sem,de mások még öt napot elkavirnyáznának
Ez kb.20-25 nap,mert Mirtost kifelejtettem... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ez már combinations.
Ez még nekünk nem megy.Én igy gondolom. icon_wink.gif Jajj és még Ithaka!!!
Neked mi a véleményed?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Sziget-kombinációs utazások
1 2 3 4 5 6   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu