Pefkochori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 616
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Csá
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#183782 Üzenet linkje2012-05-08 13:57:01  Válasz a #183781. hsz-ra

Mondanám azt, hogy helyben keressetek szállást, mint más esetben de ez a rész rendkívül zsúfolt ebben az időszakban. Szószerint tömegnyomor van a plázson. Tehát ha szeretitek az ilyen kihívásokat akkor érdemes odalátogatni, ha nem, akkor egy picit délebbre, vagy a sziget nyugati oldalán szerencsét próbálni.
# 617
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tomi01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
184 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#187150 Üzenet linkje2012-06-11 21:47:35 

Alakul az Iolis nyaralásunk. Még nem biztos, hogy lesz hely akkor, mikor szeretnénk menni, de holnap kiderül.
# 618
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fogtunder
Aktív fórumos
Aktív fórumos
178 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#191797 Üzenet linkje2012-07-22 13:54:38 

Már csak 2 hét és minden kész:) Indulás!!
# 619
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#216842 Üzenet linkje2014-05-27 11:39:51 

Sziasztok!

Elég régi bejegyzések vannak, nem utazik ide senki??... mi idén ezt a települést céloztuk meg, és bár átutazóban voltam itt tavaly de, nem tudom pl, hogy mennyire nyüzsgő (hangos) ez a falu, kinek milyen szállástapasztalatai vannak, illetve a falu melyik részén jobb a tenger, lehet e szervezett kirándulásokon (hajó) részt venni... Akinek van friss élménye kérem ossza meg icon_smile.gif Köszönöm

# 620
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Dobaki2
Törzstag
Törzstag
538 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#216844 Üzenet linkje2014-05-27 13:01:17 

Egy pár éve szinte senki nem szervez ide utakat. Ez az oka az itteni "csendnek".
# 621
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#216845 Üzenet linkje2014-05-27 13:09:26 

értem.. kár...igen a magyar utazási irodákban nem túl nagy a választék....mi is internetes foglalás alapján mennénk...pedig a Kassandra félsziget nagyon szép és viszonylag közel is van...
# 622
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#216850 Üzenet linkje2014-05-27 14:54:49 

dobaki2 írta:
Egy pár éve szinte senki nem szervez ide utakat. Ez az oka az itteni "csendnek".


Sajna nem szerveznek. A szállásfoglalás még megoldható neten, de akinek nincs autója, mint nekünk, és nem akar 2 hétre felcuccolva ide-oda buszozni, annak azért macerás is. Pedig kellemes 2 hetet töltöttünk ott, igaz, már vagy 7 éve. Azóta hajókirándulás egyik állomásaként jártunk csak Pefkochoriban, és borzasztó zsúfolt lett, bár lehet, hogy a település másik felén, ahol annak idején a szállásunk volt, még mindig elviselhető, ott szélesebb is a part, mint a kikötő felőli részen.

# 623
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szeroz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#216858 Üzenet linkje2014-05-27 16:45:37 

Mi pár évvel ezelőtt nyaraltunk ott, már nem emlékszem melyik irodával voltunk. A széles fő utcán volt az apartmanunk, valami bankkal, vagy postával szemben, és még egy disco is volt alattunk.Ennek ellenére simán tudtunk aludni, nem zavart minket semmi. a települést nagyon szerettük, nagyon jó a strandja, kék zászlós volt a vize.Elég nyüzsgős volt az élet, az biztos, de nagyon hangulatos volt. A régi falu különösen tetszett, gyakran felsétáltunk.Pár napra kocsit is béreltünk, bejártuk a félszigetet. Sajnálom, hogy nem szerveznek ide utat mostanság, ha tudtok szállást szerezni, akkor biztos nagy élmény lesz.
# 624
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Dobaki2
Törzstag
Törzstag
538 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#216868 Üzenet linkje2014-05-27 18:30:46 

Mi is Marmaras-ról voltunk ot fakultatív programon. Kerestünk szervezett szállást de nem akaródzott egyedüli magyarként idegen nációk között lakni.
# 625
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#216891 Üzenet linkje2014-05-28 09:50:47 

Mi tavaly Polichronoban voltunk szintén netes foglalással és tény, hogy nem nagyon hallani magyar szót, de pl a studió ahol megszálltunk (Nemo studió) a tulaj felesége magyar volt és tökre megörült a magyar szónak...kicsi a világ icon_smile.gif de minket egyáltalán nem zavart hogy külföldi náció vesz minket körül, Polichronót szerettem...kisebb település de szép rendezett és szintén kék zászlós stranddal.... Pefkohoriba a Pililadis Hotelt néztem ki, az a falu vége felé van, igazán nem tudom milyen lehet arra a part, gondolom itt sem mélyül lassan, de a víz biztos szép tiszta lesz. Még Nea Kallikratiában gondolkodom, mert ott talán lassabban mélyül, de szintén szép a tenger (képeken legalább is) de valahogy Pefkohoriba húz most a szívem...icon_smile.gif arra több a kirándulni való úgy vélem.
# 626
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#216986 Üzenet linkje2014-05-29 14:59:39  Válasz a #216891. hsz-ra Előzmény #216891

Pancsika!
Az első görögországi nyaralásunkat 21 éve Nea Kallikrátiában töltöttük. Akkor még igaz volt, hogy csodaszép a víz. Aztán 2006-ban visszalátogattunk, amikor Polichronoban nyaraltunk, és nagy csalódás volt. Amellett, hogy nagyon zsúfolt is lett, a nagy strand melletti öblökből kikotorták a sziklákat, jót tönkretéve úgy a hangulatát, mint a víz minőségét. Szerintem inkább Pefkochori. Igaz, hogy az is nagyon zsufi lett, de a víz fantasztikusan szép, még ha elég gyorsan mélyül is - legalábbis azon a szakaszon, ahová mi jártunk annak idején.

# 627
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#217156 Üzenet linkje2014-06-02 11:40:19 

Köszönöm szépen, hogy megírtad a tapasztalatodat, így már nem hezitálok annyira... icon_smile.gif azt gondoltam, hogy gyorsan mélyül (kb mint Polichrono) ... na majd meglátjuk...nézegettem még Haniotit, bár ott a part a központri részen abszolút nem jött be két éve - megálltunk strandolni - nagyon keskeny, nagy sziklakő az elején, drága napágy fogyasztás nélkül....lehet a falu szélén jobb...még Siviri is szóba jöhet...de az olyan kicsikének tűnik és mi szeretjük este a bazáros, tavernás sétákat..icon_smile.gif
# 628
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
146 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#217227 Üzenet linkje2014-06-03 16:08:04  Válasz a #217156. hsz-ra Előzmény #217156

Siviri szerintem szép, de nem egy pörgős hely... Akkor inkább Kallitheát ajánlom még... icon_smile.gif Szép a part, lassan mélyülő és esténként lehet bazározni stb...
# 629
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#217273 Üzenet linkje2014-06-04 09:50:25 

Egy bajom van Kallitheával, hogy meredeken kell lemenni a partra, és az sem egybefüggő....szóval marad Pefkohori most már tuti icon_smile.gif és majd körbenézzük a félszigetet, milyen helyek vannak, mert én csak úgy hiszem ha látom.. icon_smile.gif
# 630
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fecsi33
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#218189 Üzenet linkje2014-06-17 23:39:07 

Szia Pancsika!

Policrono-ból hova érdemes leginkább kirándulni? Hol van a legjobb, nem gyorsan mélyülő strand? Megköszönöm, ha írsz pár hasznos infot, júliusban készülünk oda a családdal, kocsival.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 41 42 43 44   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu