Útitárs kereső
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kristi
Törzstag
Törzstag
845 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#149755 Üzenet linkje2010-08-21 18:01:12 

Ha valaki szept.3-tól 12-ig autóval megy le Sartiba és van 2 szabad hely keressen meg icon_wink.gif

köszi

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szanna
Törzstag
Törzstag
519 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155186 Üzenet linkje2011-01-21 18:49:00 

Sziasztok!
Mivel az idén nincs kivel nyaralni mennem, útitárs keresésre adom a fejem.
Nyaralás időpontja: még nem fix, de a főszezonban nem szívesen utaznék. Július elejétől szeptember közepéig (végéig) lenne jó.
Nyaralás időtartama: 10 -14 nap
Nyaralás helye: még nem tudom, de lehetőleg nem Görögország (se Tunézia, se Egyiptom).
Nyaralás ára: a határ nem a csillagos ég (különben világ körüli útra mennék) icon_biggrin.gif
Megjegyzések: Nem dohányzom, ezért lehetőleg szintén nem dohányzó útitársat keresek. Mivel én 30 év körüli vagyok, szintén ebből a korosztályból várok jelentkezőket.
Szóval, ha neked sincs kivel utaznod és lány (mint én) vagy, akkor küldj nekem egy üzit.
Üdv:Szanna

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szanna
Törzstag
Törzstag
519 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155187 Üzenet linkje2011-01-21 18:57:22 

Kérdésekre szívesen válaszolok. icon_smile.gif
# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mirza
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
46 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#155417 Üzenet linkje2011-01-27 16:13:50  Válasz a #155186. hsz-ra Előzmény #155186

Nem kukacoskodásnak szánom, de ha nem Görögországba szeretnél menni, miért a hellaszos fórumon kereskedsz?
# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155418 Üzenet linkje2011-01-27 16:30:21 

no comment icon_biggrin.gif jogos icon_biggrin.gif
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155441 Üzenet linkje2011-01-28 06:26:16 

Egyébként van olyan "más országok" icon_smile.gif
# 22
Kijelentkezve--
-törölt nick 12762
Törzstag
Törzstag
1456 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155443 Üzenet linkje2011-01-28 07:29:04 

mirza írta:
Nem kukacoskodásnak szánom, de ha nem Görögországba szeretnél menni, miért a hellaszos fórumon kereskedsz?


puma írta:
Egyébként van olyan "más országok" icon_smile.gif


Pont ezért keres itt: a hellasz.hu fórumon van "Más országok" topic is, és nincs olyan topic, hogy "kizárólag görögországi útitárs kereső" icon_razz.gif

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155450 Üzenet linkje2011-01-28 09:22:53 

A baj nem is ezzel van, hanem azzal, hogy kijelenti icon_biggrin.gif nem Görögországba akar menni icon_biggrin.gif akkor menjen a "Más országok" topicba icon_wink.gif de nyilvánvaló, ha egy Görögországos fórumon van az ember és utitárs keresés topic van icon_biggrin.gif akkor szerintem evidens, hogy azok jönnek ide, akik görögországi nyaralásukhoz keresnek utitársat icon_smile.gif és akik meg nem, azok meg a "Más országok" topicba keresgélnek utitársat icon_biggrin.gif Amúgy se tartom túl etikus megjegyzésnek, egy görögországi fórumon azt "hangoztatni" hogy nem ...... hanem máshova icon_smile.gif De ne indítsunk el parasztfelkelést icon_biggrin.gif ezzel icon_biggrin.gif
# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mediterraneo
Törzstag
Törzstag
1300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155452 Üzenet linkje2011-01-28 09:52:06 

puma írta:
A baj nem is ezzel van, hanem azzal, hogy kijelenti icon_biggrin.gif nem Görögországba akar menni icon_biggrin.gif akkor menjen a "Más országok" topicba icon_wink.gif de nyilvánvaló, ha egy Görögországos fórumon van az ember és utitárs keresés topic van icon_biggrin.gif akkor szerintem evidens, hogy azok jönnek ide, akik görögországi nyaralásukhoz keresnek utitársat icon_smile.gif és akik meg nem, azok meg a "Más országok" topicba keresgélnek utitársat icon_biggrin.gif Amúgy se tartom túl etikus megjegyzésnek, egy görögországi fórumon azt "hangoztatni" hogy nem ...... hanem máshova icon_smile.gif De ne indítsunk el parasztfelkelést icon_biggrin.gif ezzel icon_biggrin.gif


Puma,
Azt látom, hogy mégiscsak kukacoskodni szeretsz.
Új vagy itt, Szanna pedig régesrégi, ismerjük, tudjuk, hogy milyen utakat szeret, hogyan nyaral, stb. ezért természetes, hogy itt is keres.
Biztos vagyok abban, hogy elsősorban az lenne a fontos, hogy legyen kivel mennie, az út célja pedig másodlagos, azt sem tartom kizártnak, hogy meg lehet győzni arról, hogy Görögországba legyen az a cél, hiszen millió olyan sziget van, ahol még nem járt.
Meg aztán mi, akik ismerjük és van talán más ismerősünk is, aki talán szintén nem Görögországban nyaral, össze tudjuk hozni őket icon_smile.gif
Összefoglalva: szállj le Szannáról és a témáról (mármint miért ide ír, ha nem Görögország a cél) is, légyszi!

Kösz,
Medi

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155454 Üzenet linkje2011-01-28 10:17:41 

Nem vagyok új icon_smile.gif kezdem ezzel icon_smile.gif max pár évig nem írtam. Tudnék neveke mondani, akik meg engem ismernek :)Kicsit fogjál vissza a stílusodból, mert senki se volt rajta. icon_smile.gif A fórum azért fórum, hogy véleményt is alkosson az ember. Ezt amíg kultúráltan, nem sértőn teszi az ember, addig nincs gond. Úgy gondolom semmi ilyet nem írtam, hogy te nekem essél icon_smile.gif Viseld azt is a szíveden, aki visszatérő a fórumra és nem kell olyan hangnemet megütni amivel elüldözöd icon_biggrin.gif Olvasd el mégegyszer korábbi hozzászólásom icon_wink.gif lehet megérted mi is a lényege.
# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155455 Üzenet linkje2011-01-28 10:20:52 

Kukacoskodást meg nem nekem írták icon_biggrin.gif azt is nézd meg icon_smile.gif
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155456 Üzenet linkje2011-01-28 10:22:24 

De már látom, hogy te az ujjakra szeretsz rápattanni icon_biggrin.gif más is írt ezzel kapcsolatos észrevételt mégse volt gond. Ja icon_smile.gif hogy ha valaki már bővebben fejti ki a dolgot az már gond icon_biggrin.gif értem főnök icon_biggrin.gif
# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155457 Üzenet linkje2011-01-28 10:34:24 

puma írta:
De már látom, hogy te az ujjakra szeretsz rápattanni icon_biggrin.gif más is írt ezzel kapcsolatos észrevételt mégse volt gond. Ja icon_smile.gif hogy ha valaki már bővebben fejti ki a dolgot az már gond icon_biggrin.gif értem főnök icon_biggrin.gif


OFF Puma, biztos arra gondoltál, hogy Medi az újakra szeret rápattanni, te meg ragadozó voltadból kifolyólag az ujjakra. icon_lol.gif ON
Az útitárskeresőben meg (címéből adódóan) lehessen már útitársat keresni bármilyen országba...

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155458 Üzenet linkje2011-01-28 10:37:21 

Útitársat keresek Kínába ! icon_biggrin.gif
# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
ZA07
Aktív fórumos
Aktív fórumos
287 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#155459 Üzenet linkje2011-01-28 11:01:39 

Sziasztok!

Légyszí ne vitázzatok ezen bár Jox a topic elején valóban azt írja, hogy útitárs kereső görögországi nyaralásokhoz. Szerintem azonban mégis itt van legjobb helyen Szanna felhívása.

Üdv: Anita

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
<   1 2 3 ... 14 15 16   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu