Zakynthos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 2281
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114088 Üzenet linkje2009-08-13 20:06:17  Válasz a #113931. hsz-ra

Kedves Annesz!
Meg vagyok döbenve, hogy nem voltál megelégedve a Georgina tavernájával. icon_confused.gif Mikor mi júniusban ott voltunk isteni finom kajákat készítettek és nagyon olcsón. Egy nagyon híres szakácsuk volt, aki egy óceánjárón dolgozott előtte. Még megkérdezném, hogy tudsz e valamit arról, hogy miért váltották le az idegenvezetőt. Júniusban Edina nevű volt és nagyon kedves volt. Hallom, hogy azóta Zsuzsa nevű van. Biztos ő is nagyon aranyos, meg minden, de nem tudom miért váltottak a Grand Toursnál? A férje is a Georginánál dolgozott az étteremben és Sanyinak hívták. Ő sincs már ott? Csodálkozom, mert nagy terveik voltak Zakynthoson. Tudsz e róluk valamit?
Hogy vannak Georgináék? Én nagyon megszerettem őket.

Üdv: Josza

# 2282
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kmaja
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
22 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114158 Üzenet linkje2009-08-14 11:25:53 

Sziasztok?
Vki nem tud vélelten vmi infót Zakynthos-Kefalónia kompról?
Egyénileg szeretnénk megoldani..
Emlékszem rá hogy volt már róla szó...de sajna icon_smile.gif már nincs időm átolvasni...Hétfőn iindulunk icon_smile.gif

# 2283
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Urbia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
243 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114200 Üzenet linkje2009-08-14 14:44:37 

Sziasztok!
Mi vasárnap délben érkeztünk haza Vasilikosból. Érdekes amit így visszaolvasok tapasztalatokról. Mi az Aeolus utazási irodával mentünk, és hát itt jön be a nagy kapkodás és "last minute"-zél átka, hogy nem néztem utána, hogy ugye szlovák busz, aranyhal memóriával rendelkező szlovák sofőrökkel. Még felszálláskor tudott magyarul, aztán ahogy elindultunk a rövidtávú memória megsérülhetett, mert innentől kezdve elfelejtette ezt a tudását. Megnéztünk 2 remek szlovák nyelvű dvd. Már élmény volt. Egy szót nem szóltak még angolul sem. Kompnál csak kiraktak a jegyet pedig egy szlovák utasnak adta a sofőr ez is utólag derült ki. Határátlépésnél ugye elvették az útlevelet, de csak a szlovák utasoknak adták oda, a miénket letették. Úgyhogy szakadjon meg az utazási iroda! Na mindegy ez nem vette el a kedvünket. Egy pozitív, bárki bármit mond Bakos Tamás a kinti képviselő ritka türelmes, és tájékozott idegenvezető. Vele voltunk a hajókiránduláson, bármiről kérdeztünk teljesen kimerítő választ adott. Ügyintézni is segített szal mindenben. Nekünk nagy szerencsénk volt, láttunk 4 delfint, háromszor álltunk meg, kikötöttünk a Navaggio öbölben is, sőt 2 barlangba is bement a hajó. Azt mondták ez nagyon ritka. Láttuk a zászlót lebegni, szóval egy szavunk nem lehetett. Kocsit béreltünk 2 napra, egy még belefért volna. Ezzel szintén mákunk volt, A kategóriást foglaltunk le, sajnos lerobbant előző nap, így C kategóriást hoztak, de csak az A kategóriát kellett fizetni. BIZTOSÍTÁST KÖTNI!!!! Meghúztak minket is. Utólag vettük észre, mert leléptek. Vasilikosi part egyszerűen gyönyörű. Limnione fürdőzést ne hagyjátok ki. Remek volt. Ja és ha hátulról akarjátok Navaggio öblöt fényképezni, akkor cipőben ásványvízzel induljatok útnak.

# 2284
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sanchez
Aktív fórumos
Aktív fórumos
83 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114214 Üzenet linkje2009-08-14 16:43:31  Válasz a #114088. hsz-ra Előzmény #114088

Az biztos hogy amikor mi ott voltunk a Georgina étterme mindig üres volt, a mellette lévö Olé-Olé viszont mindig tele volt, ez azért jelez valamit. És az agyondicsért Sanyi is szépen átvágott bennünket.
# 2285
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Farek007
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114290 Üzenet linkje2009-08-15 12:44:35  R

Sziasztok!Jövöre Zakynthos-ra tervezük a nyaralásunkat lenne pár kérdésem.Melyik a legjobb nyaralo hely a szigeten? Volt e már valaki a Zeus Travel-el repülövel mi ezt nézztük mert ez magyar is és valamennyivel olcsob is az aeolusnál.
# 2286
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Annesz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
40 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114292 Üzenet linkje2009-08-15 13:03:30  Válasz a #114088. hsz-ra Előzmény #114088

Szia Josza!Hát igen mi nem voltunk megelégedve az étteremmel Sanyi nevezetű biztosan nem volt és Edina sem.A szakács egy idős férfi volt meg állítólag a Nikosnak a fia akit mi mindig csak locsolgatni láttunk.Az idegenvezetőnk Zsuzsi volt aki tényleg egy nagyon kedves lány bármi bajunk problémánk volt ő megoldotta.Arról hogy a másik csapattal(Edina,Sanyi) mi történt mi nem hallottunk semmit.Az biztos hogy az étel elég rossz volt de Georgina és Nikos nagyon kedvesek mindig kérdezték hogy vagyunk ugyanis ők vittek a dokihoz minket 3x.Azt olvastam valakitől hogy az ole ole tavernába mindig sokan voltak és az adelfiába pedig senki ami teljesen igaz mi is furcsálottuk hogy görörgöket nem látunk bent csak 1-2 apartmannbelit azt se sokat és hát utolsó nap mindenki mesélgette hogy milyen rosszat evett csak hát nem volt képünk elsétálni egy gyrossal az étterem előtt amit nem ott vásároltunk mikor a kedves Nikos mindig érdeklődik és beinvitál minket.
# 2287
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
DOROYLA
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114304 Üzenet linkje2009-08-15 18:50:56 

# 2288
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Solya81
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114307 Üzenet linkje2009-08-15 20:43:03 

Sziasztok!

Egy apró segítséget szeretnék kérni Tőletek!
Többnapi fórum olvasás után se találtam olyan leírást ami segítet volna a döntésben. Zakynthosra szeretnénk mindenképp utazni a Férjemmel, az is biztos, hogy Laganas nyugisabb részére. Két apartman között vacilálunk: Vossos Apartmanhotel vagy Marinos apartmanház, mindkettőt a Dias Zeus ajánlatában láttam.
Ha valaki volt már itt kérem írjon róluk infot.
Hálás köszönet!

Solya

# 2289
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsófi73
Aktív fórumos
Aktív fórumos
250 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114315 Üzenet linkje2009-08-16 08:26:55 

.....[quote="kmaja"]Sziasztok?
Vki nem tud vélelten vmi infót Zakynthos-Kefalónia kompról?
Egyénileg szeretnénk megoldani......

Szia kmaja!
Van spec. kompos tompic itt a hellasz-on!
Utazás/utazás komppal-hajóval
///Zante fórumon (pld.): 3. oldal. 31. hozzászólás/vojandi///

üdv.: Zsófi73

# 2290
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114341 Üzenet linkje2009-08-16 13:39:31  Válasz a #114307. hsz-ra Előzmény #114307

Kedves Solya81!
Vossos-ról tudok irni neked,a másikat nem ismerem icon_redface.gif
Mi mindennap a Vossos mellett mentünk el,Laganas központi részében van,szerintem nem a legjobb választás,ha nyugodtan akartok aludni.

# 2291
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Solya81
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114350 Üzenet linkje2009-08-16 14:12:35  Válasz a #114341. hsz-ra Előzmény #114341

Köszi, az infot Zsebkuty, akkor a google map elég rossz infot ad,
( Ez van a googleben:
http://maps.google.com/maps?f=.....Q&split=0)

vagyis két Vossos aparthotelt is jelöl az egyik tényleg Laganas közepén, de a másik Kalamakiban, és ezt a Vossost néztem:
http://www.vossosclub.com/vossos/en_index.php
Postal Address
Vossos Studios - Hotel
(part of the Vossos Club group)
Laganas - Zakynthos
Τ.Κ.29100

Már csak az a kérdés, hogy a Dias Zeus melyiket árulja, a katalógusképek alapján azt amit én néztem Kalamakiban.

Ahogy itt a fórumot néztem Kisáék a Vossosba mentek most 08.10-én Dias Zeus-szal, csak mirre ők hazajönnek már el kell döntenem, hogy melyikbe menjünk, mert nem lesz hely.

Holnap megpróbálom a Dias Zeust telefonon megkérdezni.

Ha akad még azért valakinek infoja szívesen veszem.

Köszi

# 2292
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Urbia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
243 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114409 Üzenet linkje2009-08-16 20:42:32  Válasz a #114350. hsz-ra Előzmény #114350

Nézd, ha választani akarsz a menő angol hülyeség, és az igazi görög életérzés között Laganos az első mellett dönt. Semmi köze az igazi görögököhöz, csak az összevissza pénzforgás. Költeni akarsz ám legyen. De ne várd az igazi görög életérzést, az feltétlen szeretetet. Ott már minden üzlet, angol és keveredés. Mc, Pizza Hut, Sb. koktél-bár, KFC semmi köze a görögökhöz.
# 2293
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Odetti
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#114427 Üzenet linkje2009-08-17 07:39:18  Válasz a #114409. hsz-ra Előzmény #114409

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz.
Aki igazán görögöt és igazán pihenést akar az nem ide megy. Mi Argasiban voltunk az idén. A lehető legjobb hely véleményem szerint. Mindenhez közel és mégis távol a vad angol élettől!

# 2294
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114430 Üzenet linkje2009-08-17 07:50:50  Válasz a #114427. hsz-ra Előzmény #114427

Sziasztok!
Az előttem szólókkal egyetértek. Nagyjából ugyanezt monhatom el Agios Sostisról, ahol idén júniusban voltam. icon_cool.gif
Persze mindenkinek más tipusú nyaralás jön be. Mást vár el a helytől.
Én biztosan nem mennék Laganasba nyaralni. Talán bárhová a szigeten, csak oda nem. Persze ehhez hozzájárul az is, hogy én már az idősebb korosztályhoz tartozom(sajnos icon_cry.gif ). Lehet, hogy ha 30 évvel fiatalabb lennék, akkor én is inkább Laganasba mennék. icon_wink.gif Bár ez sem biztos.
Üdv: Josza

# 2295
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
WhiteFrost
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
594 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#114432 Üzenet linkje2009-08-17 08:11:38  Válasz a #114430. hsz-ra Előzmény #114430

Egyetértek az előttem szólóval. Mi Argassiba voltunk kétszer is az is elég hangos volt éjszakánként, akkor Laganas milyen lehetett.
Nappal nekem nagyon tetszik Laganas de este nem, elviselhetetlen, hát még ott lakni, pedig én nem vagyok csak 36 éves de nekem se jött be.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 152 153 154 ... 490 491 492   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu