Utazás repülõvel
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lacca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
67 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7492 Üzenet linkje2006-05-25 12:43:04 

szia, ferrari!
még az a szerencse, különben hová menekülne itt MO-n az ember a mindennapok szürkesége elõl! icon_lol.gif az pedig pláne jó, h egyéb érdekes történettel, infóval, stb. tudtok szolgálni (gondolok itt az összes topicra a Hellasz.hu-n), és mindez ezen a honlapon olvasható! köszike érte Nektek ezúton is! icon_biggrin.gif
üdv

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7495 Üzenet linkje2006-05-25 13:24:59 

Szia Lacca!

Szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy nagyon szívesen. icon_wink.gif

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7519 Üzenet linkje2006-05-25 22:23:09 

Csak röviden az elõzõekhez. A megszállottak éltetik ezt az oldalt, és mi mindannyian azok vagyunk. És nagyon jó a köreitekben lenni! Andi
# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7524 Üzenet linkje2006-05-26 07:59:10 

Mit ne mondjak, így a nyaralás elõtt egy hónappal nem is tudom mi lenne velem a Hellasz.hu nélkül. Megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ily megszállott és valószínüleg nem vagyok emiatt zakkant. Vagy ha mégis így lenne akkor jó társaságban vagyok és nagy a csapat! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eeraa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7526 Üzenet linkje2006-05-26 09:08:56 

Szia Rebeka!

Nem csak te vagy "ilyen zakkant". Bár ritkán írok a fórumokba (kevés az idõm), de folyamatosan követem az eseményeket, olvasom a beszámolókat és nézem a fotóalbumokat. Ezért minden héten másik szigetbe/helybe szeretek bele. Azt hiszem 20 évre elõre megvan a nyári üdülés programja icon_smile.gif
Idén elhatároztam hogy én is megírom a beszámolómat a szept-i nyaralásomról.

Era

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lacca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
67 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7538 Üzenet linkje2006-05-26 12:43:00 

SZIASZTOK!!!!!
MINDENKINEK SOK PUSSSSSSZANCS! icon_lol.gif JÓ, HOGY VAGYTOK! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kitartás a nyaralásig! icon_cool.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7562 Üzenet linkje2006-05-26 20:09:10 

Sziasztok!

Megpróbálunk kitartani aug. végéig.
Aki viszont elõbb megy , feltétlen számoljon be az élményeirõl.

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7693 Üzenet linkje2006-05-30 11:33:04 

Helló mindenkinek!

Mi július 9.én megyünk Rodoszra. Van közületek valaki aki szintén ekkor utazik? Jó lenne hasonlóan "zakkant" Görögország imádó Hellasz-osokkal utazni!

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzuki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7932 Üzenet linkje2006-06-04 06:38:09 

Sziasztok! Utazik közületek valaki június 18.-án Santorinire az Apollontravellal ????
# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8011 Üzenet linkje2006-06-05 13:05:07 

Sziasztok!

Hallottátok, hogy a korfui gép 7 órát késett? Nagyon megdöbbentem, s õszintén sajnáltam azokat akik arra vártak. Fõleg a kisgyerekkel utazókat!

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8017 Üzenet linkje2006-06-05 13:49:02 

Ennyi idõ alatt (késés+utazás) akár autóval is mehettek volna. icon_confused.gif Nem jár ilyenkor valamilyen kárpótlás?
# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8019 Üzenet linkje2006-06-05 13:57:35 

Szia Rebi!

Ez abszolút jó kérdés!
Mégpedig azért, mert én saját (igaz németországi) tapasztalatom tudom felhozni: a német légitársaságoknál kártérítést fizetnek, ha a késés meghaladja a 2,5 órás idõtartamot. Ezért akit ilyen késéses dolog érint mindenképpen irasson a reptéren egy jegyzõkönyvet a késésrõl. Legalábbis Németországban így mûködik.
A kártérítés akár háromszor is magasabb összeg lehet, mint maga a repülõjegy ára volt!!!!
Ismerõsöm Kanadába repült, nem tudom, hány órát késett a gép, de mivel õ vidékrõl jött a reptérre, nem küldhették haza egy fél napra, így elszállásolták a müncheni reptéren lévõ Kempinskibe és ingyen fogyaszthatott bármit...

Nagyon jó kérdést vetettél fel, jó lenne a dolognak magyar vonatkozásban egy kicsit utána nézni.

Bár azt hiszem ez az egész dolog a charterjáratokra nem érvényes, csak a menetrendszerintire, de charternél szerintem az utazási iroda a felelõs.

Andi

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aranyvirag71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8044 Üzenet linkje2006-06-05 19:06:04 

Szia !

Mi 18-án utazunk Santorinire , de nem az Apollonnal , hanem saját szervezésben és 17.05 - kor indul a repcsink.
Era

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzuki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8285 Üzenet linkje2006-06-09 02:25:37 

Szia Era /aranyvirág 71?/! Mi is 06.18.-án indulunk Santorinire és 17.05.-kor indul a gép Ferihegy 2/A-ról. Hol lesz a szállásotok ?? Meddig maradtok?? Voltatok már Santorinin?? Már csak 9 nap az indulásig!!!!!!!!
# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Antero
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
630 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8800 Üzenet linkje2006-06-16 00:44:51  ...

Drága vojandi !

Nem hitte el senki , amikor írtam ; hogy a magyarországi utas nem utas , bár többett fizet , mint bárki más Európában

a pl. Neckermann -os / TUI stb leány-és más vállalkozás / utak tapasztalatai
ezt mutatják .
Itt még mindig , v. ujra " hiánygazdaság " illetve ; generált módosulata a jellemzõ.

De kicsi kis közgazda vagyok én ahhoz , hogy ezeket p....csán tudjam rúgni/rugatni.
Tán érdemes lehetne -tán , egyszer- , utánanézni , kik is azok , akik itt diktálnak ?!?!?!? -A Switzerland-i fõnököket nem igazán érdekli, hogy járatok késnek , kimaradnak .... , szolgáltatások ; amiért fizettél ; nincs - elmarad stb.- lényeg : jöjjön a pénz ; ezt nem Te , hanem a szinte védtelen Mo.-i
BIRKA utasok fizetik.
(sorry a kifakadásért)

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
<   1 2 3 4 ... 141 142 143   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu