Hova utazzak?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 436
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246479 Üzenet linkje2018-01-01 19:58:15  hova.

Ha már voltatok Zakyntoson akkor az utat tudjátok . S mivel van uj pálya "Ioaninna-Antario hid között igy sokkal rövidebb az idő és jobb az ut. Ez Lefkadára is igaz mivel pályán Filipiadáig el lehet menni és onnan tovább Prevezzán keresztül Lefkadára ez kb másfél orás ut jó 80km. Lefkadára alaguton kell benenni 3eu és egy forgohidon. Sartin ősszel voltunk nekem nem jött be . S nem is a vizzel partal volt a bajom.Még a szállás is jó volt . Lefkada szép és jó is minden évben töltünk kis időt. De igazábol nem sok lassan mélyülő van és homokos. ezt a gyerekek miatt irom. Mi egy jó ideje Kefaloniára járunk ott jobban vannak lehetőségek viszont van egy kompozás és messzebb van. Korfu is szép de kompozni kell. Lehetőség még Parga és környéke egyszer oda is el kell menni mindenkinek. Zakyntos ugyancsak gyerek barát ,ha lefkadához nézem kb 5órás ut amit menni kell még.Mi Tolo-val vagyunk ugy hogy messze.
# 437
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Momóka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246483 Üzenet linkje2018-01-02 16:23:07 

Köszönöm. Lefkada régi, nagy álmom... de nem gyerekekkel, és főleg nem az Édesapámmal icon_smile.gif Ő nem bírja a kavicsot, homok párti... Thassos sem volt a kedvence.
Nei Pori és Sarti csak azért jött szóba, mert viszonylag közel vannak kicsikkel, autóval, és homokos a partjuk.
Szeretnék gyönyörű partra menni, ami viszonylag közel van... és nem feltétlenül szükséges az ott töltött idő alatt több közeli part, a gyerekeknek megfelelő egy is, ami homokos. Szóval ha Nei Pori-Paralia, vagy Sarti-n kívül ajánlanátok szebbet, ami hasonlóan praktikus, örömmel venném.

# 438
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246484 Üzenet linkje2018-01-02 16:27:43 

Nem tudom hol laktok,de ha ennyire közelit keresem miért nem mentek Horvátországba. Csodás egy ország és gyönyörű partszakaik vannak,ja és van nagyon sok homokos partszakasza is. Hozzáteszem ez már baromira nem ide való témakör.
# 439
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TPisti
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
111 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246485 Üzenet linkje2018-01-02 19:03:12 

BÚÉK 2018!
Evia nyugati oldala Ag.Georgios és környéke?
Több homokos part is van a környéken.
Volosról és Ag.Konstantinosról is van komp.
Csak egy ötlet...

# 440
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Raven71
Aktív fórumos
Aktív fórumos
341 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246486 Üzenet linkje2018-01-02 20:54:50  Válasz a #246483. hozzászólásra Előzmény #246483

Pelion???
Bár nem voltam még, de nemsokára sorra kerül!

# 441
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Djbobo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
186 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246487 Üzenet linkje2018-01-02 21:25:36  Válasz a #246477. hozzászólásra Előzmény #246477

Peliont nem ajánlanám. Gyönyörű helyek vannak de nagyon szerpentines. Nekem nem bírták a gyerekek. Elég sziklás is. Mi kicsi gyerekkel Vourvouroun voltunk, lassan mélyülő fehér homokos strandja van. Nincs is messze.
# 442
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Momóka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246499 Üzenet linkje2018-01-04 10:07:10 

Sziasztok!

Olvasgattam ez előző hozzászólásokból is... belenézek majd a repülős fórumba is, bár biztosan sokkal drágább lenne, mint autóval.
Én szállást is úgy kerestem tavaly Thassos-ra, hogy a Google Maps-en keresztül megnéztem, mi van a parton, és ha ki volt írva a neve, rákerstem külön icon_smile.gif

Nekem az lenne nagyon fontos, hogy viszonylag közel legyen... mi Thassos-ra is 2 napon keresztül értünk le, Szerbiában megaludtunk, de így is 2x12 óra volt icon_smile.gif
A gyerekek miatt nem ragaszkodom ahhoz, hogy sok különféle partot meg lehessen nézni, de annál fontosabb, hogy a szállás olyan helyen legyen, ahol homokos a part, mert lehet, hogy ők végig ott lesznek.
A féjrem és saját magam miatt lenne fontos, hogy mégis valami különleges part legyen icon_smile.gif Türkiz és tiszta vízzel icon_smile.gif Zakynthos-hoz képest nekünk Thassos nem volt az igazi... de az ijeszt meg, hogy sokan nagyon leszólják a Chalkidiki félsziget partjait, vagy az Olympic Beach részt... és nem tudom, valós e.
Ha Parga-n van homokos part, ami szép, szívesen továbbmegyek még 3 órát...
Evia nem vonz, Kefalonia sem annyira, Lefkada meg kavicsos icon_sad.gif

# 443
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Momóka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246522 Üzenet linkje2018-01-05 09:48:12 

Szia!
Sivotat ismered is, vagy csak olvastál róla? A homokos partok miatt kérdem icon_smile.gif

# 444
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henrietta0522
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246523 Üzenet linkje2018-01-05 10:16:02  Válasz a #246499. hozzászólásra Előzmény #246499

Szia! Pargan olyan homokos part, amit te keresel nincs. Inkább apró kavicsos és Nei Porihoz képest gyorsan mélyül. Ha homokos kristály tiszta, türkisz vizű partra vágysz, akkor Kefalonia. icon_smile.gif Jól mondták, ilyen igényeknek nem felel meg sem a Halkidiki sem az olymposi rész. De ettől még nagyon sokan szeretik és sokan vissza is járnak ezekre a helyekre.
# 445
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szunyi
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246524 Üzenet linkje2018-01-05 12:19:28 

Szia! Bocsánat, de ezzel nem értek egyet. Pargan 3 strand van melyből 2 kavicsos, de a legnagyobb a Valtos Beach az homokos.Ha az is fontos, hogy közel legyenek az éttermek,bazár stb. akkor nem jó választás de apartmanok itt is vannak bőven és 1-2 kisbolt is akad. Türkizkék és áttetszően tiszta vizet viszont ne várj de Olympic Beach/Nei Pori és társainál sokkal szebb.
# 446
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henrietta0522
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246525 Üzenet linkje2018-01-05 12:54:48  Válasz a #246524. hozzászólásra Előzmény #246524

Igen. Homokos, de nem az a finom, apró szemű, homokvár építő homok. Megpróbáltuk a gyerekkel és nem ment. icon_smile.gif
# 447
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246526 Üzenet linkje2018-01-05 12:55:37 

Ha már Parga vagy Sivota, én Korfun is elgondolkoznék, pl. a Glyfada beach az tökéletes aranyhomokos, a vízben is lassan mélyülő homokdűnés. De délen is van csomó ilyen a nyugati parton, csak ott nincsenek hegyek díszletnek. Csak hát ugye még kompozni kell egyet az autózás végén.
# 448
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szunyi
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246527 Üzenet linkje2018-01-05 14:14:53 

Mi mindig elsétáltunk a strand közepén is túl, ott finom homokos, homokvár építős volt a terep, de lehet csak mindig jó helyre cuccoltunk le icon_smile.gif Viszont egyetértek Mezzossal, én is tovább mennék Korfuig.Szerintem maga a komp út is egy élmény és Korfu egy napon sem említhető a korábban felsorolt helyekkel. Glyfada beach is nagyon jó de nekünk a best az Pelekas!!!
# 449
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Momóka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246528 Üzenet linkje2018-01-05 15:20:10 

Köszönöm mindenkinek icon_smile.gif
Megnézem... Pelekas és Glyfada beach a vízben is homokos...? Mert ha kint homok van, de kavicsokon kell besétálni, Apukám frászt kap, és ezt fogom hallgatni 12 napon át icon_biggrin.gif
A víz Korfun olyan gyönyörű, mint Zakynthos-on? Végülis az az oldal...

NAgyon köszönöm.
Ezek szerint Sivota kizárva....

# 450
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246529 Üzenet linkje2018-01-05 16:36:22 

mindkettőn homok minden, mezítlábas strandok, Korfun is vannak olyan szép színek, mint Zakynthoson, de ugye nem a homokos partok a leglátványosabbak. Én tuti Korfut választanám, ha már a környéken nézelődöm, megéri a komp árát pluszban.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 ... 29 30 31 32 33   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu