Neos Marmaras
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 1156
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Icop
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231793 Üzenet linkje2015-07-05 11:52:20 

Köszönöm a gyors választ, megnyugtattál.
# 1157
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Icop
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234204 Üzenet linkje2015-08-10 06:48:34 

Minden kedves fórumozónak kellemes nyugodt nyaralás, én és a barátnőm most indulunk Marmarasra, és a legjobb, hogy mind a ketten tegnapra jól meg fáztunk, most várom a 8 órát, hogy ki nyisson a gyógyszertár.
Még egyszer mindenkinek jó pihenést, mi mai nap elkezdjük az utat. Üdv.

# 1158
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hal1994
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234748 Üzenet linkje2015-08-20 00:40:15 

Hali Valaki tudna pár árat irni(pl:sör,viz,zoldségek stb...)mennyibe kerülnek?
A strandon a napozóágyak mennyibe kerülnek 2 személyre?

köszi előre is icon_biggrin.gif

# 1159
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frida
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240681 Üzenet linkje2016-07-14 06:20:57 

Sziasztok! icon_smile.gif
Aki már volt Marmaras, SOS segítséget várnánk.
25-én indulnánk ide a Granddal. El sem hisszük, hisz 24 éve voltunk tengernél utoljára...Ezért hatalmas izgalommal várjuk, próbálok minél több infót összeszedni. Hárman mennénk a kis-nagy fiunkkal.Három apartmanban van még három ágyas stúdió, az Athéneben, Politisban, és a központban lévő Mousesban.
A kérdés: Kinek melyik volt a beváltabb "nagystrand" és melyik apartmanból? Ahogy így olvasgattam többen a Portó Carrasit részesítik előnyben, ahhoz a Mouses van közelebb.... Kb hány percre lehetnek a nagy standok az apartmanoktól? Szeretnénk azt választani ami kedvezőbb, "jobb minőségű", de nem kell órákat gyalogolni a hőségben az eléréséhez.A tenger mindennapos program lenne, a gyermekem nagyon vízimádó. (de mi is)
Nagyon várom a tapasztalatokat, előfoglalásban vannak, döntenünk kell! icon_smile.gif

# 1160
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Dobaki2
Törzstag
Törzstag
538 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240683 Üzenet linkje2016-07-14 09:12:39 

A Porto Carras-i partra nem engednek be a biztonsági őrök. Ez tavalyi személyes tapasztalat. Az az 5* szállodának van fentartva, hiszen magántulajdon! Mellette viszont szabad a fürdőzés!
# 1161
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frida
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240686 Üzenet linkje2016-07-14 09:42:18  Válasz a #240683. hozzászólásra Előzmény #240683

Nem kifejezetten a hotel körüli területre gondoltam, hanem a partszakaszra. Én azt gondoltam, hogy a Marmarastól délre/nyugatra lévő nagy strand egész területének ez a neve. icon_smile.gif
# 1162
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henrietta0522
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240689 Üzenet linkje2016-07-14 12:07:49 

Kedves Frida! A Porto Carrasi part abból a szempontból jobb, hogy vannak tavernák. Ezeknek a nyugágyait egy ital rendelése fejében egész nap használhatod. Mi frappét szoktunk kérni és annak fejében egész nap ott lehetünk. A vendéglátó hely mosdóját is használhatod szükség esetén, ami nem egy rossz dolog. A Mouses házban szoktunk megszállni, mi nagyon szeretjük. A kikötővel szemben, a központban, minden ott van helyben, nem kell 30 percet sétálni, mint az Athene háztól. Ott is szálltunk már meg. Onnan a Porto Carrasi partra el sem jutottunk csak a harmadik Athene házas nyaralásunknál. Messze van, legalább 40 perc séta. A Mouses háztól ha a templom vagy iskola már nem is tudom mögött végig a parti sétányon haladsz, akkor elkerülheted az emelkedőket, mert az a városon keresztül van jócskán. Viszont a városon keresztül meg az üzletek miatt jó sétálni. A parti sétány meg egyszerűen gyönyörű. Mind a két utat nagyon szeretjük. A másik part a Paradisos, az is nagyon szép, csak minket az zavar, hogy egy ÜVEGTIGRIS-en kívül nincs ott semmi. Még egy rágót sem tudtunk venni. Toalett használati lehetőség sincs. Az Athene háznak a környezete csodálatos, kimondhatatlanul szép és nyugodt. A Mouses ház a központ miatt nyilván zajosabb, de pihenne akkor is nyugodtan lehet ott is. Nekem a Mouses ház állapota, felszereltsége jobban megfelel mint az Athene házé. Mi az utolsó két marmarasi nyaralásunkon már ott szálltunk meg. Remélem tudtam segíteni. Ha valami érdekel még nyugodtan kérdezz. Egyébként a Mousestől a carrasi part egy laza 20 perces sétával elérhető. A part város felőli szélén még egy hajójavító rész is van, ahol lehet a szánkat tátva figyelni, hogy dolgoznak a ladikokon a helyiek. Útközben kocsiról árulják a gyümölcsöt. Onnan érdemesebb venni mint a boltból. A homok nagyobb szemű homokos. Hamar a derekadig ér a víz, de azt a mélységet tartja is több méteren keresztül. A víz kristálytiszta. A parton árnyékot adó bokorszerű csodás növények csipkés lombozattal. Egyszóval imádom a Carrasi partot. Remélem nektek is tetszeni fog.
# 1163
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frida
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240695 Üzenet linkje2016-07-14 15:00:00  Válasz a #240689. hozzászólásra Előzmény #240689

Kedves Heni! A hozzászólásoddal feltetted az I-re a pontot. icon_smile.gif Ha eddig bármiben is kételkedtem volna a jó döntést illetőleg, most ez a határozottan pozitív beszámoló segített abban, hogy foglaljak. Meg is történt a Mouses apartmanba. Köszönöm szépen! )(Kérdéseim, pedig biztos lesznek még. icon_smile.gif )
# 1164
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Toni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240744 Üzenet linkje2016-07-16 11:42:30 

Kedves Frida! Ha van lehetőségetek,akkor béreljetek autót,a közelben a városi strand felé van egy rent a car,utána pedig nézzétek meg a Lagomandra strandját,az egész fenyőerdőben van.
# 1165
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anditoth90
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240748 Üzenet linkje2016-07-16 15:22:48 

mi tavaly a paradisos beachre jartunk le, tudtunk egy ital vasarlasa utan napagyat foglalni es a barnal levo mosdot is hasznalhattuk. volt jegkrem, frappe, sor minden, ami kell. cserebe nincs tomeg sem, igaz lejutni egy meredek utcan lehet, de ennyi edzes kellett a reggeli fankok utan icon_biggrin.gif
# 1166
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Toni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240749 Üzenet linkje2016-07-16 15:48:48 

A paradisos beach szélesebb része ami a városhoz legközelebb,szélvédett,itt akkor is nyugodt a viz ha máshol fúj a szél,egy kis domb amin a sátortábor van,az védi az öböl e részét.
# 1167
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frida
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240751 Üzenet linkje2016-07-16 17:01:58  Válasz a #240689. hozzászólásra Előzmény #240689

Heni! Írtam neked üzenetet (privát), kérlek olvasd el! icon_smile.gif
# 1168
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frida
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240752 Üzenet linkje2016-07-16 17:07:28  Válasz a #240744. hozzászólásra Előzmény #240744

Kedves Toni! Emlékszel még, hogy kb mennyiért lehet bérelni autót egy napra, biztosítással, mindennel együtt? icon_smile.gif
# 1169
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Toni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240793 Üzenet linkje2016-07-17 15:38:00 

Kedves Frida! Mivel autóval mentünk nem néztük az árakat,de általában 45 euro körül egy napra,ha pedig több napra akkor csökken a napi ár 33-35 euroig km korlát nélkül.Ha interneten foglalsz olcsóbban is járhatsz.Különben ha jól emlékszek Alpha drive volt a neve,van internetes elérésük is.
# 1170
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242231 Üzenet linkje2016-10-26 09:02:51 

Sziasztok!
Jövőre Neos Marmarast néztük ki.Sajnos úgy néz ki,a Mouses már nem lesz,pedig oda mentünk volna,3-an.Pellában nincs 3 ágyas,így marad az Athene,ami visszaolvastam csodás környezet,de messze mindentől,és a Politis ami kicsi alapterületű.Politis az Athene és a Mouses közt van,inkább a Politis felé hajlok.Athenenel zavar a zuhanytálca hiánya.Szerintetek??

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 77 78 79 80   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu