Dumcsi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 1261
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fornit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
54 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#232864 Üzenet linkje2015-07-19 22:14:30 

Valaki tud görög tengeribetegség elleni gyógyszert?
(ha esetleg kifogynék a daedalonokból)

# 1262
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nagyfotos
Aktív fórumos
Aktív fórumos
158 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#232995 Üzenet linkje2015-07-21 22:12:06 

Sziasztok!
S O S segítség kellene barátnőm hétfőn indulna nyaralni Grand -al Paraliára és most vette észre 10 nap híján nincs meg a személyi-ében a 3 hónap aminek érvényesnek kellene még lennie
Szóval 39000.- lehet egy nap alatt útlevél de nincs szabija nem pesti utazás még plusz költség....
Tapasztalat van valakinek????Ennyire szigorúan nézik a 3 hónapot?????Mit tudnak csinálni ha mégis kötekednek?????Nagyon köszi a segítséget előre is icon_smile.gif

# 1263
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233128 Üzenet linkje2015-07-23 10:10:04  Mit ehet és mit nem egy gluténérzékeny?

Akit érint:

Mit ehet és mit nem egy gluténérzékeny? - Összefoglaló táblázat:
https://glutenerzekeny.hu/mit-.....-tablazat/

# 1264
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233139 Üzenet linkje2015-07-23 11:28:34  Válasz a #232995. hozzászólásra Előzmény #232995

Nekünk három hét alatt jött meg a gyerkőc személyije. Hétfői naponként van érkeztetés így ha ezen a héten nem jött volna meg a jövő hét nagyon necces lett volna. A hölgytől kérdeztem mit lehet csinálni ha a héten nem jön meg. Sajnos csak az általad vázoltat mondta, érdemes lenne rákérdezni hogy személyit nem-e lehet sürgetni felárért vagy pesten nem adják-e ki azt is... hátha olcsóbb.
# 1265
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233149 Üzenet linkje2015-07-23 12:21:13  Válasz a #232995. hozzászólásra Előzmény #232995

Nézd! Ezt most írták az utazás autóval fórumon:
#233147 titi68Ma, 12:15
Sziasztok! Tegnap mi is megérkeztünk Vourvourouba. Az út eseménytelen volt, éjszaka rendőrt csak Hódmezővásárhelyen láttunk (-10 perc szonda, minden adat lekérve a központból. Biztosan annyira ártalmatlannak látszottunk, hogy gyanúsak lettünk). A szerbek, macedónok gond nélkül elfogadták a lányom 1 hónapig érvényes személyijét.....

# 1266
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233151 Üzenet linkje2015-07-23 12:45:34  Válasz a #233149. hozzászólásra Előzmény #233149

Igen, neki most elfogadták, mondjuk úgy: mázli. Csak, amikor majd a következőnek nem fogadják el, akkor ez nem hivatkozási alap, hogy "dehátkovácspetikeisigyjöttegyhónapalezelőtt".
Ez pont ugyanolyan, mint a repülősöknél a "nagyobb a bőröndöm 5 centivel" kérdés. Kovácspetike (maradjunk ennél a névnél most icon_smile.gif ) beszámol róla, hogy neki meg se nézték a bőröndjét, erre utasunk boldogan meg a nagyobb pakkal, ámde pont őt ellenőrzik, és fizet, mint a katonatiszt. Miért? Mert van egy hivatalos szabályzat, ami nem egyenlő kovácspetike tapasztalataival.
Félreértés ne essék, mindenki azt rizikózik meg, amit akar, csak ha éppen nem lesz mázlija, akkor vegye tudomásul szó nélkül.

# 1267
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nagyfotos
Aktív fórumos
Aktív fórumos
158 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#233158 Üzenet linkje2015-07-23 13:14:14 

Kedves segítő fórumosok !!nagyon köszönöm mindenkinek...a dolog úgy oldódott meg hogy e-mail be kap Macedon hatàrörségtől egy igazolàst nemtudom hogyan mert az ut.irodàtól angolul intézték neki a szerbeket is hívtàk a hatàrőrséget közvetlenül es azt mondtàk ők azt nem nézik csak érvényes legyen....hàt igen fura mert ha kötegedni akarnak pont csomó példa van az ellenkezőjéről ...viszont kap egy igazolàst angolul és ha kell azt lobogtathatja a Baràtnőm szóval remélem így minden ok lesz...esetleg a fejleményeket majd megírom...
# 1268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bogi2001
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#233411 Üzenet linkje2015-07-27 16:59:52 

Kedves Kónyu!
Köszi a kioktatást! Ha nem tetszik a kérdésem, nem kell reagálnod rá! Nem szokásom személyeskedni, de én elég normális hangnemben és udvariassn érdeklődtem. Ezt a színvonalat inkább Te is más fórumon alkalmazhatnád.

# 1269
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233421 Üzenet linkje2015-07-27 18:26:35  Válasz a #233411. hozzászólásra Előzmény #233411

Kedves Bogi!
Nem szívesen oktatlak ki, de úgy látom, szükség van rá, mert sokadszorra sem érted meg, hogy ez nem az a fórum, ahol ezen rugózhatsz!!
Köszönöm, ha végre megérted, hogy mire van a topik! Ha nem válaszolnak, annak oka van (a fórumetikett szerint is!!).

# 1270
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233463 Üzenet linkje2015-07-28 11:45:07 

Ide írom, hogy ne adott topik menjen el rossz irányba:

Azzal soha nincs baj, ha valaki leírja a tapasztalatait, csak kár általánosságokat levonni ebből, meg "hangulatot gerjeszteni", és ezáltal már rástresszelni/rástresszeltetni az utazásra, hogy "de rossz lesz".
Pl. én rengetegszer utaztam az Aeolussal, volt egy-egy fennakadás, de ettől még szerintem (akkoriban) az egyik legjobb iroda volt mind utazásilag mind szállásilag - mégis sokan nem szerették őket.
Utaztam Zeussal is, a szállás nem forgott kacsalábon, nem is vártam tőle, és reggel 6-kor már Kamena Vourlában álltunk.
Utaztam Apollonnal többször, vegyes volt mind utazásilag mind szállásilag.
Buszosok terén a sokak által szeretett Grandot kihagytam - tök egyszerűen azért, mert nekem nem volt kedvem az ide-oda átszállós mókához.
Utaztam rengetegszer önállóan - még ott is előfordult egyszer, hogy más szállásra tettek, mégsem zavart, pedig én is fáradt voltam érkezéskor.

Hozzáteszem, mindig azt kaptam, amit kértem, bár nem is vártam luxust se az utazás se a szállás terén.
Ebből általánosítani? Szerintem nem lehet.

Én azt mondom, az ember legyen tisztában az ár/érték arányokkal, legyen tisztában azzal, hogy mit foglal le, mit tartalmaz a szállás és mit nem, és olvassa el az utazási szerződést is, és legfőképpen legyen tisztában azzal, hogy ő mit szeretne, neki mi tetszik, ő mit gondol, és ne arra alapozzon, hogy mit mondott a szomszéd vagy a tök ismeretlen valaki egy fórumon. Sok kellemetlenség és félreértés megspórolható.

Igen, lehet, hogy hosszú lesz az út (de az is lehet, hogy rövid), lehet, hogy a szállás másmilyen lesz, mint ahogyan azt képek alapján elképzeli valaki, de alapvetően mi a lényeg? Nem Görögország és a tenger???

Jó nyaralást mindenkinek!

# 1271
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233469 Üzenet linkje2015-07-28 12:29:47  Idézet innen: #233463

Pontikos írta:
...Igen, lehet, hogy hosszú lesz az út (de az is lehet, hogy rövid), lehet, hogy a szállás másmilyen lesz, mint ahogyan azt képek alapján elképzeli valaki, de alapvetően mi a lényeg? Nem Görögország és a tenger???...

Hát, nem egészen... Nagy divat lett Görögország többek között azért is, mert lehet szervezetten sokszor nagyon olcsón is eljutni a kommersz nyaralóhelyekre. Majdnem mindennel egyetértek, amit írtál, de ki kell egészíteni valamivel szerintem. Sokszor abból adódik a legtöbb probléma, hogy a tisztelt utazó lecsap a legolcsóbb ajánlatra anélkül, hogy előzetesen részleteiben is tájékozódna arról, hogy mit is kap cserébe. Csodák nincsenek, s ingyen sincs semmi. A foglalás után kezd az utas érdeklődni, hogy milyen is, amit lefoglalt. Így is lehet, de akkor ne várjon csodákat. De... a lényeg persze, hogy Görögország és a tenger, de nem mindenáron; azt el lehet várni, hogy amit az iroda ígért és előzetesen bemutatott, azt kapja az utas. Sok iroda nagyon ért a csábításhoz, s a végeredmény pedig sajnos siralmas, s köszönő viszonyban sincs az ígért szolgáltatás a nyújtottal.

# 1272
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233494 Üzenet linkje2015-07-28 16:36:44  Válasz a #233469. hozzászólásra Előzmény #233469

Egyetértünk, hogy bármennyi is az ár, azt kell kapni, amit ígértek/ígérnek, csak sok utas nem így gondolkodik ... kergetnek ábrándokat, hogy mi minden "jár" nekik, elbeszélésekből táplálkoznak, "irigykedve" néznek más szállásokat, de arra nem gondolnak, hogy annak az ára is más volt...stb.
# 1273
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lulu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
35 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#233531 Üzenet linkje2015-07-29 06:06:17  Válasz a #233450. hozzászólásra Előzmény #233450

Szia Tibcsig!

Igen, akkor lehetséges. hogy találkozni fogunk. Bocsánatot kérek az offolásért a többiektől, de szeretném itt megkérdezni Tőled, hogy találtatok az Eanosról valami infót az utazási irodák leírásain kívül? Mert én nem találtam semmit, illetve úgy tűnik,, abba az apartmanba nem igen szoktak innen járni. (Amúgy a La Grotta szállásán leszünk).
Akkor jó utat kívánok nektek és természetesen mindenkinek, és zökkenőmentes megérkezést. icon_smile.gif

# 1274
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csurgo1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233565 Üzenet linkje2015-07-29 13:03:52 

Sziasztok!

Volt már valaki Paralia Dionysiou-on? Szívesen vennék véleményeket, "város", part, stb....
Előre is köszi!

# 1275
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tibcsig
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
20 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#233568 Üzenet linkje2015-07-29 13:48:51  Válasz a #233531. hozzászólásra Előzmény #233531

Szia Lulu! Nincs semmi konkrét infónk az Eanosról, csak ami a neten is fellelhető pl. a Lagrotta oldalán. Annyit mondtak, hogy megérkezéskor a Sithon utazási irodánál kell lejelentkezni Sartin. Annyit derítettünk ki, hogy a Galini mellett van a focipálya sarkánál, a tengerre néz az épület, ha igaz.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 84 85 86 ... 106 107 108   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu