Mediterrán tombola
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 1726
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241633 Üzenet linkje2016-08-16 12:10:42 

Sziasztok! Végigolvastam már az egész fórumot a témával kapcsolatban,eddig csendes szemlélő voltam:) Évek óta járunk Görögországba nyaralni. Minden évben busszal mentünk eddig,két hétre. Idén úgy alakult,hogy egy hetes nyaralás fért csak bele a keretünkbe és ezért gondoltuk kipróbáljuk ezt a lehetőséget:) Szeptember 5.-i indulási héten megyünk repcsis-apartman kategóriában. Kefalóniát és Korfut zártuk ki,mert mindkét helyen voltunk már. Zakynthost nem igazán szeretnénk,többi jöhet.icon_smile.gif Krétára szerintem kevés lenne az egy hét,meg igazából oda nászútra szeretnénk majd menni,ha lesz egyszer:D Nagyon izgatott vagyok már,mert én év elején már neki szoktam állni az infógyűjtésnek az adott helyről,de idén így abszolút nem tudok tervezgetni-szervezgetni:) Remélem hamarosan hívni fognak minket is:) Mindenkinek szurkolok,hogy azt a helyet kapja,amit szeretne:)
# 1727
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisszy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
30 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241637 Üzenet linkje2016-08-16 16:09:44 

Szia Tity! Sok szerencsét kívánok Nektek icon_smile.gif Jó,hogy írtál icon_smile.gif Már én is nagyon izgulok icon_smile.gif Írd meg légyszi hová sorsoltak benneteket icon_smile.gif
# 1728
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nesn
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241648 Üzenet linkje2016-08-16 21:48:45 

Sziasztok! Ma hívtak minket. Augusztus 29. heti indulással, repülős apartmanos kategóriában. Mi Zakinthost kaptuk, azon belül Laganasban a Periyali apartmant. Egy kicsit csalódottak vagyunk, mert nagyon szerttük volna Rodoszt kapni, ráadásul tavaly majdnem ugyanott voltunk. Még az apartman is úgy néz ki mint a tavalyi szállásunk. De pont erről szól a tombola... Ettől függetlenül már kész terveink vannak, amik kimaradtak vagy ahova újra el szeretnénk menni Zakinthoson. Szóval nem fogunk unatkozni. icon_smile.gif
# 1729
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anya
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241665 Üzenet linkje2016-08-17 13:52:46 

sziasztok !
jött a telefon! megdobbant a szivem, de szerintem ebben a kategóriában a legrosszabbat kaptuk...
rhodos -princess flora***!
sajnos valóban mig nem szolnak mi az eredmény addig nem lehet tervezgetni..
miután hivtak azonnal googl + vélemények olvasása -és mikor megláttam a kietlen területet, ahogy irta valaki közel sem távol sehol semmi, boltok szórakozási lehetöség látni való csak apartmanok és épitési törmelék, a kiszáradt növényzet között sétálni sem érdemes kimenni minek semmi sincs ott kalithea város 3 km- távolságra, ha látni akarsz valamit,autót kell bérelni akkor meg minek az AI -ellátás ha benn vagy a városban 3 km-re, akkor már ott is eszel azt irták külföldiek az ongo, tripa..a közeli vizpart nagy sziklás köves - csótány van a szobában, hangyák a fürdöszobában, az étel egyhangú az ebédröl megmaradtat pótolják ki a vacsorához, rám jött a sirógörcs 300 ezer ft -ért
( ***/**** foglaltunk), szörnyü érzés, mikor azt érzed kidobtad a megspórolt pénzed egy évet vártál hogy egy hétre kikapcsolódj jól érezd magad.ezzel is csak úgy jártam mint a lottóval, OTT SINCS SZERENCSÉM, szerintem ez is pofára megy costa del sol, sicilia, mallorca ,török riviera ,ki tudja kinek adják ,mert sem itt sem az indexen senki sem irja hogy kapott ide .
a lényeg: nem fogadtuk el én nem vezetek, és ez inkább ** /apartmannak felel meg igy egész nyaralásom kizárólag, a szállodában tölthetném, a medence melett .nem tudom az ibusznál miért vannak túl értékelve a szállások de ez magasan túl van..
arról nem beszélve hogy ilyenkorra már szept elsö heti indulások erösen le vannak akciózva, még böven a befizetett 300 ezer ár alatt lenne. nagy butaság volt !!! már február elejétöl befizettünk. maradtam volna a jól bevált last minit -nél sokkal olcsóbban jobb helyre és föleg magad választod.és nem emészted magad 6 hónapig kiszolgáltatva hogy mit kapsz..
ez a mediterrán.mi igy jártunk.
akik kint vannak jó idöt jó nyaralást, kellemes idödöltést akik pedig most mennek jó készülödést,érezzétek jól magatokat.

# 1730
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ananda9
Aktív fórumos
Aktív fórumos
292 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241681 Üzenet linkje2016-08-17 21:32:31 

Nem értem miért kell ilyen helyzetbe hozni magadat!? Annyi jó út van már és olyan jó áron is, hogy tényleg felesleges ilyen lutrival boldogtalanítani magunkat. Minek? 300.000.-ft nem kevés és ezért már két hétre is el lehet menni last minute befizetéssel, pláne oda ahova csak akarsz... sajnálom icon_sad.gif

Nem fogadtad el az mit jelent? Se pénz se út vagy valamennyit visszafizetnek? Rhodosz jó hely egyébként, érdemes megnézni csak ajánlani tudom!

# 1731
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pusedlys
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
46 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241687 Üzenet linkje2016-08-18 10:05:31 

Kedves Anya! Sajnálom, hogy ennyire rosszul jártatok, a princess flora, tényleg nem egy jó hely, én sem fogadtam volna el. Viszont, a befizetett pénzből foglalhatsz egy jó last minute-t, én mindig ezzel nyugtattam magam. Ha nem tetszik a szállás, akkor a befizetett 300 ezerből egy jó görög tengerpart kijön. Mi kétszer tomboláztunk, szerencsénk volt, nincs ismerősünk az ibusznál meg semmi. Egyszer Mallorcát kaptuk, Hotel Sant Jordi, másodszor Szicíliát Hotel Kalos. Fantasztikus volt, mind a kettő, tengerre néző szobák....
# 1732
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
IBUSZ
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241688 Üzenet linkje2016-08-18 10:58:50  Válasz a #241665. hozzászólásra Előzmény #241665

Kedvese Anya

Soraiból nem derült ki, hogy mikori bejegyzéseket olvasott, illetve azok milyen típusú szobákról és ellátásról szóltak.
A hotel közösségi részeit (lobby, étterem, kert) ugyanis 2016. év májusára azaz a szezon kezdetére felújították. Ugyancsak felújításra kerültek az IBUSZ saját garanciális szobái, amelyet társaságunk finanszírozott meg. Ennek következtében utasaink azaz az IBUSZ vendégei nem a standard szobákban szállnak meg. A félpanziós és all inclusive ellátás minősége között is különbség van.
A közlekedést pedig a szálloda előtt lévő helyi busz megállója is megkönnyíti.

Tisztelettel
IBUSZ

# 1733
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nita15
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241693 Üzenet linkje2016-08-18 13:18:07 

Szeptember 8 Mallorca Hotel Marbel icon_smile.gifÉn ezt szerettem volna,remélem nagyon jó lesz
# 1734
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241719 Üzenet linkje2016-08-19 10:00:21 

Szia Anya!
Szerintem ott rontottátok el hogy nem zártátok ki Rodoszt.Abból a kategóriából ,ahová foglaltatok,már tényleg olyan sok pénzről van szó,hogy "tutira kell nemmi".Én úgy csináltam,hogy végignéztem a kategória ajánlatait,és azokat a helyeket,ahol sanszos volt,hogy "gagyit" kaphatunk-ahogy írtad,messze mindentől,stb-kizártam.Még így is,hogy az apartmanos repcsis kategória sokkal olcsóbb.De nem biztos,hogy rosszul jársz,azért ne keseredj el annyira,lehet még ez a nyár életed eddigi legjobb nyaralása!Most mit tervezet,mire cseréled be?

# 1735
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241720 Üzenet linkje2016-08-19 10:09:42  Válasz a #241637. hozzászólásra Előzmény #241637

Köszönöm Krisszy!Amint tudok valamit,mindenképpen jelentkezem. Gondolom már csak jövőhéten lesz sorsolás. Próbálok arra gondolni,amit szeretnénk,hátha bejön icon_biggrin.gif
# 1736
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241721 Üzenet linkje2016-08-19 10:09:53 

Hát,igen,most néztem meg a szállodát több helyen,valóban nem sokkal különb,mit az apartmanok,amiket foglalni szoktunk-és kaptunk is pl. pont itt a mediterrán tombolában...az egyik oldalon meg még azt is olvastam,hogy a parton a napágy-ernyő térítés ellenében...na,mindegy,azért ne keseredj el!
# 1737
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisszy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
30 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241750 Üzenet linkje2016-08-19 22:58:50 

Tity Nektek biztosan jövő héten sorsolnak! icon_smile.gif Szorítok icon_smile.gif Utána már mi jövünk remélem icon_smile.gif Üdv: Kriszta
# 1738
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241807 Üzenet linkje2016-08-23 17:00:29 

Sziasztok!
Tegnap megtudtuk a sorsolás eredményét: Zakynthos-Tsilivi-.Ragia apartman. Nem mondom,hogy örültünk neki,mert pont Zakyt nem szerettük volna,de azóta bújom a képeket,leírásokat és Tsilivi település nagyon megtetszett,szerintem szép a strandja is,és elég nyüzsis hely. Úgyhogy nekünk ezt dobta a gép,most már örülünk neki és nagyon várjuk az indulás napját,szeptember 9.-ét. Ja,és változott a menetrend,a gépünk 05:30 helyett 07:30kor indul:)

# 1739
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241811 Üzenet linkje2016-08-23 21:09:40 

Szia!
Tsilivi miatt valóban nem kell izgulni,jó hely.Mi azért zártuk ki Zantét,mert sok ház volt a prospektusban Agios Sostisban,és azt viszont tudom,hogy az meg nem jó...kapták is sokan.Biztosan van,akinek bejön,nekem nem...jó nyaralást nektek!

# 1740
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241819 Üzenet linkje2016-08-24 10:06:22  Válasz a #241811. hozzászólásra Előzmény #241811

Köszönöm a megerősítést,így már nyugodtabb vagyok:) Na ja,Agios Sostis-ra nagyon nem szívesen mentünk volna,szeretjük azért a pörgést.icon_smile.gif Bár azt mondják annak meg a fekvése jóicon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 115 116 117 ... 125 126 127   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu