Mediterrán tombola
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 766
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petraboo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226675 Üzenet linkje2015-02-01 19:06:16 

Nem akarok butaságot mondani, de nem csak úgy lehet kizárni, hogy egyszerre két úticélt? Én legalábbis nem hallottam még olyanról, aki csak egy helyet zárt volna ki, mi is érdeklődtünk és eddig minden évben azt mondták az irodában, hogy aki szeretne kizárni az kettőt választhat. Ha így van, akkor Bulgária mellé Karpathos helyett még mindig kellene valami másik opció, ha nagyon ragaszkodtok ahhoz, hogy kizárjátok Bulgáriát. Bár az is lehet, hogy nem KELL, csak LEHET két úticélt választani, így nyilván " jobban megéri", de aki csak egyet akar, megteheti. Ebben nem vagyok biztos. Én egyébként azt mondom, hogy mivel a repülős apartmanos utat választottátok, felesleges kizárni Bulgáriát, repülővel sosem vittek még oda senkit. Busszal igen, ahogy grandpier esetében is történt.
# 767
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Enda23
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226685 Üzenet linkje2015-02-02 10:32:53  Válasz a #226675. hsz-ra Előzmény #226675

Azt mondták,hogy kizárhatunk egyet is ( nem muszáj 2-t) viszont az ár ugyan úgy 10%. Tehát nem tudják arányosítani. icon_smile.gif
# 768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226688 Üzenet linkje2015-02-02 14:14:37 

Szia Psychoka! Mi is arra a hétre fizettünk be, de apartman, repülő desztinációba. Kefalóniát szeretnénk mi is. Korfun Zakintoson jártunk már tombolával. Nem zártunk ki semmit, lesz ami lesz, bízunk a szerencsében icon_biggrin.gif
# 769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Psychoka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226692 Üzenet linkje2015-02-02 15:38:55 

rebus: mi is voltunk már Korfun és Zakinthoson is, bár nem tombolával icon_smile.gif idén először megyünk gyerekkel, ezért örülnék, ha homokos partra sodorna a szerencse. Amúgy Zakintosnak és Krétának is örülnék (utóbbin pl még nem voltam) egyedül Korfura nem húz vissza a szívem. Viszont Kefaloniával nagy a szerelem.

Nem tudjátok, hogy félpanziót lehet-e utólag (akár a vételár teljes befizetésénél vagy a hotelban) fizetni? a csávó meg akart róla győzni, hogy csak most dönthetem el, igy nem kértük, de azt hiszem mégis kéne icon_sad.gif

# 770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pordanniki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
433 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226693 Üzenet linkje2015-02-02 15:54:00  Válasz a #226692. hsz-ra Előzmény #226692

Szia!

A szállodai elhelyezések esetén, 10% felár ellenében lehetőség van az indulást megelőző 14. napig félpanziós ellátást kérni.

# 771
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Lerana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
79 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226694 Üzenet linkje2015-02-02 17:54:11 

Nekünk nem lesz lehetőségünk nagyon az utazásra - akárhova kerülünk - , elég drágák a fakultatívok 2 főre. Az autó bérlés sem lehet túl olcsó, ezért max. ami gyalogosan megtehető, vagy helyi közlekedéssel olcsón kihozható, az jön szóba. Ezt figyelembe véve, ha a kisorsolt nyaralóhelyen tartózkodunk majd, ugye úgy is élvezhető minden sziget? icon_smile.gif
Nekem Korfun régen nagyon tetszett a szigettúra, olyat szívesen vállalnék bárhol,d e ez évben nem fér bele.
Kicsit aggódok, hogy olyan helyre kerülünk, ami nagyon unalmas és nem lesz semmi látnivaló helyben, vagy olyan hely, ahol lehet esténként egy kicsit sétálgatni.
Ugye nem így lesz? icon_smile.gif

# 772
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Psychoka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226696 Üzenet linkje2015-02-02 18:23:14 

pordanniki: köszi, nekem is így rémlett, de a fazon nagyon erőszakos volt... akkor még van időm kiagyalni

Lerana: szerintem nem olyan húzós az autóbérlés, de ha annak találjátok álljatok össze valakikkel icon_smile.gif mi Rodoszt és Korfut is úgy jártuk be, hogy összeálltunk előbbin egy párral, utóbbin két lánnyal és közösen béreltünk autót icon_smile.gif így sokkal olcsóbb volt és jól össze is cimboráltunk. Esetleg motor? vagy helyi közlekedés?

# 773
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226697 Üzenet linkje2015-02-02 18:59:23 

Lerana,a legtöbb helyen ha nem jutsz el kirándulni,akkor is jól eltölthető az idő.Egyet tudok pontosan,ahol nem,az Kefalonia Svoronata faluja,ahol konkrétan nincs semmi.Ott erősen ajánlott valamit bérelni.De egyébként egyszerű a megoldás:majd nem azt kapjátok! icon_wink.gif
# 774
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judiit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226703 Üzenet linkje2015-02-03 14:48:19 

Sziasztok! Még új vagyok ezen a topikon. Visszaolvastam már, sok hasznos dolgot tudtam meg tőletek. E14-re fizettünk be két felnőtt és egy gyermek részére. Egyik szigeten sem jártunk még, bármelyiknek örülnénk:-) Reménykedem, hogy Olymposzt nem kapjuk (ott már voltunk). Visszaszámlálást elkezdjük.
# 775
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Lerana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
79 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226717 Üzenet linkje2015-02-04 15:05:12 

Mi E 14-re megyünk és kizárjuk Korfut és Kefalóniát (végül azért nem nyerő, mert az egyik telephelyről azt írtátok és a katalógusban is az van, hogy nagyon csendes és ha nincs lehetőség autó bérlésre vagy kirándulásra, akkor nagyon unalmas).
Ennek függvényében az alábbiakat logikáztuk ki. Görögországban csak a szigetekre raknak repülővel. Ebből ugye kettőt kizártunk. Bulgáriába nem küldenek repülővel, de egyébként is csak 1 apartman van ott, és 3 fős a legkisebb, mi meg csak ketten megyünk. Rodoszon nincs apartman, oda csoda kellene, ami velünk úgysem történik icon_smile.gif

Ennek függvényében az esélyes helyek: Zakynthos, Karpathos és Kréta. Ebből bármelyik jöhet, de a leg-leg-leg holtversenyben Kréta és Zakynthos icon_smile.gif

Mi ezt szeretnénk majd kapni <3

# 776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petraboo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226718 Üzenet linkje2015-02-04 16:21:47 

Mi E15-re megyünk, és szintén ugyanez a 3 sziget jöhet számításba. Korfun és Kefalónián már voltunk, így ezeket -bár egyelőre nem tettük- a későbbiekben ki fogjuk zárni. Már most nagyon izgulok icon_biggrin.gif icon_lol.gif Hogy fogom augusztusig kibírni...
# 777
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Lerana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
79 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226730 Üzenet linkje2015-02-05 10:53:13 

Rosszul írtam, E13, augusztus 3-án kezdődő hét.
Szóval Zakynthos, Karpathos és Kréta az esélyes. Az ügyintéző megjegyzésbe odaírta nekünk, hogy Krétát vagy Zakyt szeretnénk nagyon. Máááár most izgulok, mi lesz még itt augusztusig icon_biggrin.gif

Egy kérdés: ketten megyünk férjemmel és a papíron szerepel, hogy 75ezret fizettünk be, de csak az egyikőnk neve van a papíron és nem írja, hogy ez 2 főre szóló "foglalás" lenne. Gondolom a rendszerben nyilván van tartva, csak a papír ilyen. Ugye? Remélem mindkettőnknek lesz hely icon_biggrin.gif

# 778
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henrietta0522
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226732 Üzenet linkje2015-02-05 12:44:04 

Szia! Mi is gondolkozunk ezen a tombolás dolgon. Ketten vagyunk a párommal és a 4 éves kisfiunkkal. Látom, hogy a repülős útnál írja Olympost és Halkidikit is. Na ott már voltunk kb. meg sem tudjuk számolni hányszor, így nagyon nem szeretnénk oda menni. Nem tudom mekkora esélye lehet annak, hogy oda sorsolnak bennünket, mert én még soha nem hallottam olyat, hogy szervezett út ment volna repülővel Nei Poriba vagy Sartiba . Ha kizárom még mindig ott van Bulgária, ahol két éve voltam a kisfiammal, nem vágyom oda sem. Nem tudod véletlenül, hogy érdeki-e őket az ilyesmi, nézik-e azt pl., hogy egy 4 éves gyerekkel ne rakjanak olyan helyre, ahol sziklás a part, vagy esetleg 600 méterre van az apartmantól? Vagy teljesen vakul szortírozzák az embereket?
# 779
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Lerana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
79 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226733 Üzenet linkje2015-02-05 13:42:46  Válasz a #226732. hsz-ra Előzmény #226732

Nekünk azt mondta az ügyintéző, hogy semmi, nincs oda repülőjáratuk.
A kérdésre, hogy mi a helyzet bulgáriával, arra azt mondta, hogy ugyanannyi az esély, mint az Olymposra meg Halkidikire.
Szóval semmi icon_smile.gif

Repülővel tuti szigetet kaptok.
Rodoszon nincs apartman, nagy túlfoglalás kell ahhoz, hogy apartman önellátóban oda sorsoljanak (mi nem sértődnénk meg icon_biggrin.gif ).
Ha kizártok 2 szigetet, akkor a lehetséges "nyereményt" 3 szigetre lehet szűkíteni.

# 780
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petraboo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226735 Üzenet linkje2015-02-05 14:25:32 

Sajnos nem hiszem, hogy figyelembe tudnának ilyeneket venni, hogy gyerkőccel homokos part közeli szállást kapjatok. Ez valóban egy sorsolás, a régi szép időkben még az iroda saját magának sorsolta ki az ott foglalt utakat, akkor lehetett "trükközni" hogy ki hova szeretne menni, de manapság már központilag folyik a sorsolás, számítógép által.
Még egy olyan plusz infóval tudok szolgálni, amit igazából nekünk az irodában mondtak illetve több éves tapasztalat alapján tudjuk igazolni, hogy főszezonban nagyon kicsi az esélye annak, hogy Zakynthos-t kapja valaki. Oda listaáron elviszik az utakat általában. Tavaly a szüleim és munkatársuk szeptember közepe-vége felé utaztak és ők mindketten Zakynthost kapták. Persze minden év más, hátha idén változnak az utazói szokások icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 51 52 53 ... 125 126 127   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu