Psakoudia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223310 Üzenet linkje2014-08-14 19:06:46 

Szia Gabor,
na szoval itt minden szep es jo icon_smile.gif
Remek ido van, a tenger 31 fokos, hihetetlen!
azt mondta az ismerosom, aki ide valosi, hogy jo a szllodatok nagyon, bar nem a konyhajarol hires icon_smile.gif
De en meg gorogorszegban soha nem ettem rosszat, akarhol voltam felpanzioval szallodaban.
az ettermi arakrol: ketszemelyes haltal 20 eur, gyrostal 6.5, mythos sor 2.5, sult feta sajt (ezt probald ki, ha nem ismered es szereted asajtot) 3
Szoval elfogadhato szerintem...ja, Kosztasznak szoltam, sot kikertem a sorodet meg 2 cippurot is, gondolom a gyerek meg nem iszik...meg jelentkezem icon_smile.gif)))

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Turbogabor
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223339 Üzenet linkje2014-08-15 12:45:51  Válasz a #223310. hsz-ra Előzmény #223310

Nagyon jó! majd írd meg milyen névre hivatkozzak nála:) Feleségem rendesen beizgult a sült/grillezett fetára:)
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223492 Üzenet linkje2014-08-18 16:59:20 

Sziasztok, na hat ma itt nagy lehules volt, leesett a homerseklet 30 fokra...icon_wink.gif de azert valahogy tuleljuk... Penteken atmentunk Sartiba befizetni egy hajokirandulast ( furdos hajokazas) 32 eur volt. Iszonyat tomeg a faluban es szerintem minden szinten megy a lehuzas , nekem nagyon nem tetszett... Foleg hogy meg a pincer is magyar volt, magyar etel az etlapon....pffff ki a fene akar Gororgosrzsgban marhaporkoltet enni?? Szoval en nem javqslom Sartit. Holnap elmegyunk Pefkochoriba, megnezzuk azt is meg ott sosem jartam. Itt a starndon nem kell fizetni a napagyakert csak kell rendelni valami italt vagy etelt es akkor egesz nap heverhetsz az arnyekben. Sor 3 , club sandwich 5, toast 2,5. A bolti arak kicsit talan a magyar arK felett vannak de elfogadhatok.
# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223510 Üzenet linkje2014-08-18 21:41:11 

Sziasztok! Pár éve már szemeztünk Psakoudia-val, de aztán olvastunk pár értékelést valamelyik külföldi lapon, ahol eléggé lehúzták a helyet. Pár képet tennétek majd fel a partról, vízről, a faluról? A további tapasztalatokat is szívesen venném. Jövő évi úti célunkat keressük. Köszi.
# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223527 Üzenet linkje2014-08-19 08:13:32 

Szia,
ez egy egeszen kis falu, de mi eppen ezert szeretjuk, van egy tengerparti utcacskaja 6-8 etteremmel, nehany kis bolttal meg 2 szupermarkettel aztan kesz, de eppen ez a jo, nehany eve csak gororgok voltak itt pihenni, de most mar vannak kulfoldiek is, igaz, nem sokan. A szallas arakrol nem sokat tudok, mi 40 eurot fizetunk az appartmanert naponta, legkondival, erkellyel (terasz, ami a tengerre nez). En javaslom, ha nem feltetlenul az ejszakai elet a vagyatok, bar innen minden konnyen elerheto. A Tripadvisornak meg nem kell hinni, az angol vendegeknek semmi sem jo icon_wink.gif

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Turbogabor
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223528 Üzenet linkje2014-08-19 08:19:07  Válasz a #223527. hsz-ra Előzmény #223527

Szia Aracsp!

Úgy sajnállak titeket a lehűlésért....icon_smile.gif
Itt is lehűlt az idő, bár itt tényleg 20-25 fok környékére.

Azt én se értem hol "húzták le" ezt a települést, én már 3 éve is készültem ide, de akkor a kinézett szállodában (ahova most megyünk) nem volt olcsó hely. Én rosszat még nem olvastam. Azzal meg tisztában kell lenni, hogy ez nem Sarti, meg Paralia, de pont ezért lesz jó, 20 évesen még azok tetszettek, ma már inkább ez fog. Már csak 5 nap és indulunk:) Ide meg majd jövő csütörtökön érkezünk:) Aracsp! Hazafelé úttal óvatosan, befelé határokon óriási sor volt már hétvégén! Még Ásotthalomnál is! Ha van friss infóm írok. Mikor jöttök haza?

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223530 Üzenet linkje2014-08-19 08:39:54 

turbogábor-né,jól is teszed,a grillezett feta az egyik legjobb előétel.igaz,hogy lefkadaról,de itt egy kép rólahttp://ujraajontengernel.miskolciutas.fotoalbum.hu/?get=/viewlarge/pictureid/22033894
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223531 Üzenet linkje2014-08-19 08:45:34  Válasz a #223527. hsz-ra Előzmény #223527

Olvastam a hozzászólásaitokat, azért is keltette fel a figyelmemet Psakoudia. Mi is a nyugodt helyeket kedveljük, így ez nem gond A lényeg az, hogy szép legyen a víz - ami nálam azt jelenti, hogy több méter mélyre is simán lelátni icon_smile.gif - és jó legyen a gyros icon_biggrin.gif. Ráadásul a szomszédos település Nikiti, ahol klassz 2 hetet töltöttünk el pár éve, ott is csodás a tenger, bár nagyobb, mint a leírásotok alapján Psakoudia, és ott ettem Görögország legfinomabb souvlakiját icon_smile.gif. Paralia már 20 éve sem nyert, Sarti meg túl zsúfolt lett, tele magyarral, így bármennyire szép a fekvése és a tenger, már nem játszik. Majd tényleg szívesen vennék néhány fotót!
# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Turbogabor
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223533 Üzenet linkje2014-08-19 08:53:26  Válasz a #223531. hsz-ra Előzmény #223531

Szia anyuci!

Fotóban, beszámolóban nem lesz hiány:) Épp a hétvégén vettem egy új fullhd kamerát is, a postán meg várom a 64gigá kártyát bele:) Megígérem részletes beszámolót írok szeptemberben.

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223568 Üzenet linkje2014-08-19 18:49:23  Válasz a #223533. hsz-ra Előzmény #223533

Szia Gabor,
27-en megyunk haza, remelem szerdan nem lesz tomeg a hataron, probalok kepet feltolteni de foggalmam nincs hogyan kell, de igyekszem. Jo utat nektek!

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fekikecske
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223569 Üzenet linkje2014-08-19 19:12:23 

Szia Aracsp, azt gondolom, hogy ez nem az a topik ahol lehúzz más nyaralóhelyet. Dicsérd azt ahol nyaralsz, írd meg arról a jó és rossz gondolataidat, de semmiképpen ne szidj más helyeket. Sartit meg pláne ne, mert nagyon szép fekvésu hely szuper tiszta tengerrel. Több helyen nyaraltam már és képzeld Sarti is jözte volt, semmi rosszat nem tudnék mondani, de ha igen, azt a Sarti oldalon tenném.
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223624 Üzenet linkje2014-08-20 21:11:45  Válasz a #223569. hsz-ra Előzmény #223569

Nem huztam le, azt mondtam nekem nem tetszett, ennyi. Termeszetesen mindenki eldontheti, mit szeret, aki Sartit szereti, teljesen rendben van reszemrol.
# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223676 Üzenet linkje2014-08-22 10:06:31 

Psakoudia partja kb 1 km hossu, homokos, apro kavicsos, a tenger lassan melyul nagyon szep tiszta a vize, most eppen 31 fokos. A helyi barataink azt mondjak meg novemberben is szoktak uszni a tengerben. A tenger alja finom homokos amig a lab leér majd fuves ami ha nagy a hullamzas neha leszakadt fuszalakat hoz ki a partra de ezt masnapra eltakaritjak. Szoval jo hely. Van ejszakai elet is, van 2-3 bár ahol hajnalig lehet szorakozni, foleg helyiek jarnak le, mertviszonylagkeves a kulfoldi, bar iden mar lenyegesen tobb mint korabban
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223677 Üzenet linkje2014-08-22 10:09:03 

Gabor, izzitsd a loerőket icon_smile.gif
# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Aracsp
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
32 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223970 Üzenet linkje2014-08-28 19:21:18 

Haaat ennyi volt....tegnap nagyon fajo szivvel jottunk el ebbol a csodas orszagbol, nagyon jol ereztuk magunkat, gyorsan eltelt ez a 2 het...szomoruak vagyunk picit, de hat ahhoz hogy ujra elmenjunk, eloszor haza kell jonni...jo nyaralst kivanunk a most ineduloknak.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu