Érdekes információ látott napvilágot az UEFA-kongresszuson, amely szerint eggyel kevesebb ellenfelünk lehet az Eb-csoportban.
Elképzelhető, hogy kizárják az Eb-selejtező csoportunkból a címvédő görög válogatottat. A görög kormány durva módon beavatkozik az ottani szövetség életébe, és a FIFA már többször is figyelmeztette az illetékeseket, hogy szüntessék meg ezt az áldatlan állapotot - árulta el az UEFA egyik vezetője. - Most június 15-éig kaptak határidőt erre, és ha ez nem történik meg, akkor kizárhatjuk a görögöket az Eb-selejtezőkről, sőt, a Bajnokok Ligájában és az UEFA-kupában sem indulhatnak a csapataik.
Forrás: |