A Görög Labdarúgó Szövetség (HFF) 2010-ig marasztalná Otto Rehhagel szövetségi kapitányt, aki 2001 óta dolgozik a válogatottnál.
"Nekünk van a világon a legjobb edzõnk! 2008-ig érvényes a szerzõdésünk a német trénerrel, de úgy gondolom, õ a legmegfelelõbb ember arra, hogy felkészítse válogatottunkat a 2010-es világbajnokság selejtezõire is." - mondta Vaszilisz Gagacisz, a HFF elnöke az athéni Sport Day címû lapnak.
Rehhagel még nem reagált hivatalosan az esetleges szerzõdéshosszabbításra, de az elnök bizakodó a jövõt illetõen.
Az egykori Bundesliga-tréner 2004-ben Európa-bajnoki címig vezette a görög nemzeti együttest, amely azonban a 2006-os világbajnokságra nem kvalifikálta magát.
Forrás: |