KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Hírek


Görög anarchisták újabb szaúdi követségi autót robbantották
Szaúd-Arábia athéni nagykövetségének második autóját robbantották fel hétfő este - közölte a görög rendőrség. A hatóságok feltételezése szerint görög szélsőségesek állhatnak a merénylet mögött. A szaúdi nagykövetség első autóját hétfő hajnalban robbantotta fel egy magát A Felforgatás Sejtjeinek nevező szélsőséges csoport, amely telefonon jelentkezett a merénylet elkövetőjeként. A jármű alá egy gázpalackot helyeztek, amit felrobbantottak. A keddi merénylet elkövetőjeként ugyan még senki sem jelentkezett, de az elkövetés módja ugyanaz volt.

Forrás: index.hu


  2008-04-15 

  484 80% 




..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!