Kos szigeti élmények
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Élménybeszámolók
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44590 Üzenet linkje2007-09-12 13:29:25 

Igen Andra, pontosan így van, ahogy mondod. Aeolussal akartunk menni, mert náluk van 12 napos turnus, az áraik pedig nagyon vonzóak, de valóban, nem volt választék. Lambiban csak ez az egy apartman volt a katalógusban, mi pedig Kos városhoz szerettünk volnak közel lenni. (Bezzeg Kefalosban 3 vagy 4 apartmant is kínáltak.) Szálloda nekünk sem jöhet szóba. Úgyhogy maradt ez a szállás, de nem baj, jó volt az. A sziget pedig mindenért kárpótolt! icon_razz.gif
# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44591 Üzenet linkje2007-09-12 14:02:10  Válasz a #44588. hsz-ra Előzmény #44588

h.apci!

Mármint tengerre nézõ szobára gondoltál? De az is csak úgy jó, ha szinte a parton van a szállás, mert ha elõtte út van és ott nagy a forgalom, akkor már nem annyira élvezetes.

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44592 Üzenet linkje2007-09-12 14:04:52 

kristin!
Én is Koshoz szeretnék közel lenni, de leginkább Kos városában szeretnék szállást, csak sajnos a szálloda nekem is megfizethetetlen. icon_cry.gif
Amúgy én is úgy vagyok ezekkel a kis nudli szállásokkal, hogy a környék úgy is kárpótol a nem túl szuper szállásért. Azt a másfél hetet ki lehet bírni ilyen szálláson is. icon_lol.gif

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44596 Üzenet linkje2007-09-12 14:13:06  Re:

Andra írta:
h.apci!

Mármint tengerre nézõ szobára gondoltál? De az is csak úgy jó, ha szinte a parton van a szállás, mert ha elõtte út van és ott nagy a forgalom, akkor már nem annyira élvezetes.

Hát ezaz... Ahol voltam Toloban, vannak olyan apartmanok, ahol elõtte van egy kis terasz, ahonnan 2-3 méterre van a saját napernyõd és még 5 méterre a víz! icon_eek.gif icon_exclaim.gif Na de ez itt már off... icon_wink.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44599 Üzenet linkje2007-09-12 14:24:10 

Megelõztél h.apci! Éppen azt szerettem volna mondani, hogy ez a topic Kos szigeti élmények miatt lett nyitva. A szigettel kapcsolatos kérdéseket, válaszokat, ismertetõket, stb. továbbra is a Kos topicba kéretik írni. Köszönöm!
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jordan23
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#76339 Üzenet linkje2008-08-11 19:40:28  Válasz a #43781. hsz-ra Előzmény #43781

Siasztok.

2×voltun eddig Kos-szigetén két eltérõ helyen.

1.: Marmari, apartman Nagyon nyugodt rész Kosz városátol kb.10percre (autóval) a Sziget északi részén van Tigaki és Mastikari között Kalymnosszal szembe. A tengerpart erre homokos kis hullámok nem túl zsúfolt gyerekeseknek ideállis. Itt a legmelegebb a tenger a szigeten kivéte a hõforrásos részt(Therma Beach).
2.: Kefalos na ez volt a tuti!!! Kristálytiszta tenger az öbölben 1 apró szigetecske rajta egy kápolnával. A falu a hegyen helyezkedik el csak az üdülõ rész van lent a parton. A falucska olyan mint Santorini(OIA) csak kicsiben. A háttérben 4 szélmalommal. A környezett itt nagyon kulturált és nyugodt erre a részre szinte csak angol és francia, nyaralók érkeznek. Bármit ott lehet hagyni a parton!!!!! Ezen a részen hihetettlen ,de vannak olyan öblök, hogy csak 2en voltunk. Ezekhez a partokhoz kefaloszon túl kell utazni(quadozni icon_lol.gif ) Van kite-os part ,surfös part stb... Lehet motorcsónakot bérelni 100-120euro/nap Quad 15-30euró/nap Buggi35-80euro/per nap kocsit is én Suzuki Jimnyt javaslom mert azzal nincs megközelíttetlen part. Ja és a kedvenc szigetem irigylem aki most indul oda.....

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tibor16
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#77910 Üzenet linkje2008-08-21 13:12:20 

sziasztok,
készítek egy honlapot, amely Tatabánya középsõ régiójának a teljesen nem hivatalos szabadidõ magazinja. A cikkeket maguk az érdeklõdõk írják. A fórumhoz az kapcsol bennünket, hogy egy Kos szigetén történt nyaralás emlékeibõl készített úti ajánlót egy kedves tagunk. Ezt tudjátok megtekinteni képgalériákkal a

Görögország, Kos szigete

címû oldalakon. Szeretettel várunk mindenkit, jó szórakozást kívánva az oldalak megtekintéséhez. icon_smile.gif

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Weiszani
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#149068 Üzenet linkje2010-08-15 14:33:58  Válasz a #43872. hsz-ra Előzmény #43872

Szia, olvastam a bejegyzésedet Kosról. Mi most fogunk menni.
Az lenne a kérdésem, hogy mikor autót bérelsz lehet hozzá gyerekülést kérni? irod hogy ti is gyerekkel voltatok.
Nekünk 6 és 2 évesek a gyerekek.
köszi szépen
Anita

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#149583 Üzenet linkje2010-08-19 12:32:05  Válasz a #149068. hsz-ra Előzmény #149068

Szia weiszani!

Itt tedd fel a kérdésed, valószínűleg hamarabb kapsz választ.

http://www.hellasz.hu/forum/viewtopic.php?t=62&start=1935

Azon kívül írhatsz privát üzenetet is Kyrának. (pü.)

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Élménybeszámolók
<   1 2 3


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu