Paralia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kingus
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#781 Üzenet linkje2005-07-11 07:55:54 

Szia Laura!

Ezen a linken találsz infókat a WaterLand-rõl:

http://www.waterland.gr/sen/default.htm

# 47
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#796 Üzenet linkje2005-07-15 10:54:41 

Mi most értünk haza Paraliáról! mondanom sem kell, hogy még mindig nem hiszem én hogy én ott jártam és azt sem hogy haza kellett jönnöm! azt hiszem tényleg az a legjobb szó rá hogy egy PARADICSOM! én már most megfogadtam hogy jövõre megyek vissza! mi is busszal mentünk, de bárki bármit mond, egyáltalán nem vészes az út! kárpótol minket az ott eltöltött idõ! viszont tényleg vigyetek a buszra melegebb cuccot is mert mi is majdnem megfagytunk! kicsit kényelmetlen és aludni sem lehet nagyon, de gyönyörû tájakon megyünk keresztül, már útközben lehet egy csomót fényképezni! icon_lol.gif aztán ahogy odaérsz, belecsöppesz egy teljesen más világba, ahol szinte úgy érezzük hogy nincsenek gondok és minden a legtökéletesebb! ami nekem a legjobban hiányzik az az emberek viselkedése, mentalitása! szerintem életemben nem ismerkedtem meg ennyi új emberrel! ott bárkit kérdezel mindenki készséggel segít ha problémád van! a tengerpart gyönyörû, érdemes egy nap megnézni a napfelkeltét!!! az éjszakai élet pedig a legjobb! olyan helyek vannak ahova korhatár nélkül bárki elmehet! ha ott jártok feltétlenül menjetek el a "Cocus"-ba, hihetetlen hely, minden este akkora partyk vannak, hogy csak na! aludni kicsit nehézkesen lehet, mondjuk mi pont a központban voltunk, de reggel 4-tõl olyan 11-ig mi is tudtunk aludni! icon_biggrin.gif de bõven elég volt!
JÓ NYARALÁST ANNAK AKI MOST ODA MEGY! ÉS ÜZENEM NEKI HOGY HASZNÁLJON KI MINDEN PERCET! és ha valaki hazajött akkor jöjjön ide fel és meséljen hogy mi van most ott, mert nagyon hiányzik a hely! icon_cry.gif

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickyvicky
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#797 Üzenet linkje2005-07-15 11:18:02 

Sziasztok! Én azt szeretném megkérdezni, hogy Paralian lehet-e kapni Coca Cola light-ot, mert ha nem, akkor azt is viszek magammal. Elõre is köszi a válaszokat.
icon_rolleyes.gif

# 49
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#798 Üzenet linkje2005-07-15 11:26:59 

Szija! hát lehet kapni! de nagyon drága, úgyhogy ha tényleg nem tudsz meglenni nélküle akkor inkább itthonról vigyél! icon_biggrin.gif
# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickyvicky
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#799 Üzenet linkje2005-07-15 11:34:03 

Az mit jelent, hogy nagyon drága? Kb. hány euróba kerül?
# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Babuka_18_
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#801 Üzenet linkje2005-07-15 11:44:15 

végülis relatív kinek mi a drága, azt nem tudom pontosan h a 1,5 literes mennyi, de azt tudom h a 0,5-ös volt 1,2 euro! most fogsz menni nyaralni?
# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#802 Üzenet linkje2005-07-15 11:46:36  motor bérlés

Szia!

Mi két hét múlva megyünk Görögországba.
Béreltetek autót vagy motort? Megtudnád mondani, hogy mennyibe kerül?
Mi is busszal megyünk. Hány óra volt az út? Nem kellett sokat várni a szerb vagy a bolgár határon?

Válaszaidat elõre is köszi.

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Babuka_18_
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#803 Üzenet linkje2005-07-15 11:46:45 

még azt kihagytam a beszámolóból h a Waterland nagyon szuper és az életmentõk nagyon csinosak! icon_wink.gif
# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Babuka_18_
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#804 Üzenet linkje2005-07-15 11:50:06 

De jó nektek, úgy irigyellek Titeket! húú azt nem tudom h mennyi az autó bérlés, mert mi nem béreltünk! a buszút, ha nagyon jó a sofõrötök akkor kb 24 óra, de nálunk is közbejött egy csomó minden, úgyhogy mi például 29 órát utaztunk! a határokon általában nem kell olyan sokat várni, de ez is attól függ h milyen határõrt fogtok ki! a legtöbbet amúgy mi a magyar határon vártunk, egyedül itt nem hagytak minket békén! ahol nagyon megéri vásárolni útközben az a vámmentes boltok! olyan olcsón lehet kapni dolgokat h az hihetetlen!
# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#805 Üzenet linkje2005-07-15 11:56:02 

Én már csak az útra gondolok. Nagyon várom.
Mi Paraliától délebre megyünk, de nem leszünk messze, kb 30-40 km. Biztosan elmegyünk Paraliára ezért érdekel minden, ami ezzel is kapcsolatos. Olympic Beachre átmentetek? Ott mi újság?
Én 5 éve nem voltam azon a vidéken, ezért is akarok most oda is visszamenni.
Milyen problémák voltak a buszútnál? Ez is érdekel. Csak azért, hogy mire számítsunk.

# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Babuka_18_
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#807 Üzenet linkje2005-07-15 12:07:48 

elõttünk történt egy baleset, összeütközött bulgáriában egy kamion meg egy kocsi és a kamion felrobbant...mondjuk szerintem ez veletek nem fog elõfordulni de minket ez tartott fel nagyon sokáig, mivel ott voltunk a senki földjének közepén! aztán az sem túl szerencsés ha a határokra pont mûszakváltáskor értek oda...az megint csak megnöveni az út hosszát 1-2 órával! de ezek abszolút nem jellemzõek! úgyhogy nyugi, minden sima ügy lesz! icon_wink.gif de a buszra tényleg ne felejtsetek el vinni meleg cuccot, mert este nagyon hideg van!!! voltunk olympic beachen, az inkább olyan nyugis hely! akik velünk jöttek, egy házaspár azt mondták h ott már olyan éjfél körül csend van, még parálián még 4kor is nyüzsgés volt! amit persze mi élveztünk nagyon! icon_biggrin.gif mondjuk nem tudom h te hány éves vagy és mennyire vágysz a nyüzsgésre?! és ti hol lesztek pontosan? kérdezz ám még nyugodtan ha eszedbe jut valami!
# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#809 Üzenet linkje2005-07-15 12:25:08 

Hát a baleset tényleg nem mindennapos azon a szakaszon remélem. Biztos minden rendben lesz. Hirtelen más kérdés nem jut eszembe. Inkább csak emlékek. Én már 3-szor nyaraltam Olympic Beachen, és sokszor átjártunk Paraliára, fõleg a szórakozó helyek miatt. Ismerem a helyet és tetszik. Utoljára 2000-ben voltam ott. Mi nemcsak a COCUS-ba jártunk, hanem egy Ypnovates nevû helyre és a Hook-ba. Mindkettõ a Katerini felé vezetõ úton van. Ezeket nem próbáltátok ki? Bár azt sem tudom megvannak-e még, így 5 év után. A COCUS már nagyon régóta megvan.
Mi Platamonasba megyünk, Nei Pori szomszédos faluja. Onnan akarunk átmenni Paraliára és Olympic Beachre.
Mi 12 napos utat választottunk, ebbõl az út 2 nap, és még marad 10 napunk ott. De még ez is kevés, bár több, mint az 1 hét.

# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Babuka_18_
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#810 Üzenet linkje2005-07-15 12:33:38 

nem is tudom mennyi idõ lenne elég arra, hogy azt mondhassam mostmár eleget láttam és haza akarok jönni görögországból! szerintem egy élet nem lenne rá elég! én most voltam elõször itt, de nagyon megragadott az egész környezet, az emberek és a hangulat! nem gondoltam volna, hogy van egy ilyen hely, ahol az emberek elfelejtik a gondjaikat és a nap 24 órájából kb 23 nevetnek! már alig várom h jövö nyár legyen! biztos h vissza megyek, ha törik ha szakad! sõt nagyon ki szeretnék menni úgy hogy ott is dolgoznék a nyáron! ebben nem tudsz esetleg valami tanácsot adni? hol lehetne érdeklõdni egyáltalán?
a Cocus még mindig a legjobb hely a környéken! a másik két helyen mi nem voltunk! elsõ nap megmutatták nekünk a Cocust és onnantól nem is akartunk máshova menni! icon_lol.gif megismerkedtünk ott egy csomó emberrel és akkorákat buliztunk még még életemben soha! icon_lol.gif majd ha hazajöttetek elmeséled milyen volt az utatok? várom majd az élménybeszámolót!

# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#813 Üzenet linkje2005-07-15 15:18:40 

Sziasztok!

Örülök, hogy itt is kicsit megtört a jég, és már más is ír a Paraliai élményeirõl, mert nagyon jó õket olvasni. Szerintem akik már megjárták ezt a helyek azok is szívesen visszaemlékeznek az újak élménybeszámolói alapján. Én ismét kint voltam, és szerdán értem vissza Paráliából. Muszáj volt kimennem, mert annyira jól éreztem magam. Ami igaz, most már tömeg volt a parton, és zsufoltság a boltokban, tavernákban de még így is klasz volt.

Kedves Babuka!

Az online expresszben a diákmunkák csoportban találsz, ajánlanak görögországi munkalehetõséget. Szerintem nézd meg, és ott érdeklõdjél, biztosan segíteni fognak. Sok szerencsét hozzá.

Kriszta

# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Babuka_18_
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#819 Üzenet linkje2005-07-15 21:33:16 

Kriszta! köszönöm a segítséget, mindenképpen meg fogom nézni! remélem összejön! mi is most szerdán értünk haza...és tényleg nagyon jó h ezen az oldalon vissza tudok egy kicsit emlékezni, h mik is történtek ott! icon_lol.gif az igaz h néha már nagyon zsúfolt volt minden, de ez csak a hétvégére volt jellemzõ, amúgy szerintem elviselhetõ volt a tömeg! tömeg ide vagy oda a hely nagyon elragadó! imádom és alig várom h vissza mehessek! Neked hogy telt a vakáció?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 ... 800 801 802   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu