Túl az óperencián :-)
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57276 Üzenet linkje2008-04-16 17:28:28 

Szia Andi!
Most szembesültem, hogy csak 9 nap és indulsz nyaralni. Ez felháborító!!! icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Mármint, hogy nem én indulok ilyen hamar. icon_mad.gif
Azért érezd Magad nagyon jól! icon_lol.gif icon_cool.gif

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57278 Üzenet linkje2008-04-16 18:33:42 

josza2 írta:
Szia Andi!
Most szembesültem, hogy csak 9 nap és indulsz...

Hol van az még...!? icon_wink.gif icon_razz.gif

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57286 Üzenet linkje2008-04-16 19:57:02 

Szia Andi!

Ha minden jólmegy, még mi is gondoltunk egy túl az óperencián körutazásra,de sajnos csak közelebbre sikerült.Igy jött elõtérbe az Abádszalók,Tunyogmatolcs,Bükk-fennsík szenzációs körutazás... :lol
Sajátbérlésû 1500-as Ignisünkkel tesszük meg ezt az utat.Nagyon félünk az ottani belföldi helyzettõl és amég be nem vezetett €-ró árától.Mert az 1-2-3 éves csikóknak akarunk kockacukrot venni,meg az általunk már ismert mályinkai származású csikósnak egy kétdekás törköly pájinkát.Majd, hogy bírjuk ezt anyagilag még nem tudom... icon_lol.gif Tehát irány Csipkéskút egy eldugott kis rész a glóbuson... icon_lol.gif Ha nem rúg meg egy csikóssem majd újra jelentkezünk az óperencián túlról.. icon_lol.gif
Csak szatírának szánva búcsúzunk a bolygó másik végérõl... icon_sad.gif

Atosz-tökszõrös milliomos. icon_lol.gif

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57302 Üzenet linkje2008-04-16 21:02:24 

josza2 írta:
vojandi írta:
Ha kijövünk a mostani anyagi görögbõl, akkor még össze is jöhet. icon_smile.gif

Freudi elszólás icon_lol.gif icon_wink.gif


Észre sem vettem. Én állandóan mellépüfölöm a billentyûket, mert kapkodok, mint egy eszement, mert igencsak hyperaktív vagyok.
De láthatod, jozsa2, én csag görögben tudok gondolkodni icon_smile.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57303 Üzenet linkje2008-04-16 21:06:12 

Atosz, én nem értem, hogy lehet az, hogy az ember állandóan csak "hülyeségeket" tud beszélni. Rólam köztudott, hogy túl komoly vagyok és jókat lehet szivatni, mert nem értem a viccet, de egyszerõen sosem értem meg, hogy hogy léteznek ilyen emberek, akikbõl úgy tud dõlni a bolondság, mintha megírták volna és betanulták volna elõre. Te, meg h.apci elmehetnétek valami komédiás ba. icon_wink.gif
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57319 Üzenet linkje2008-04-16 22:18:37  Válasz a #57303. hsz-ra Előzmény #57303

Hello Andi!

Nálam meg van az a képesség, ha kell tudok váltani,ez jelenti azt,hogy érzésekben is!
Viszont viszolygok és ironiával irok olyan dolgokról amelyek a mai körülmények és élethelyzetekben bántják legtöbb ember önérzetét.Pl. ki engedheti meg magának magának manapság az óperenciás utak milliós költségeit amikor a magyar társadalom nagyon nagy része máról-holnapra él, vagy nemsokkal jobban... icon_cry.gif Én itthon élek és naponta emberekkel foglalkozom és elvagyok képedve és szomorodva!!!Az ironia,a hülyéskedés sokesetben egy védekezési mechanizmus.Biztosan érted!

Üdv:Atosz icon_wink.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57333 Üzenet linkje2008-04-16 23:53:50  Válasz a #57303. hsz-ra Előzmény #57303

Andi.
Na, meg az hogy sosem érted a viccet az már baj.Nem akarlak megbántani, de ez lehet inteligencia kérdése is,vagy tényleg hiperaktív vagy ami manapság jelentheti azt is,hogy túlzottan feszûlt vagy,sok a stressz, a rossz stressz mert ilyen is van.Probálkoztál már valaha meditációval,vagy légzési gyakorlattal?Relaxációval?Ha nem talán megkéne próbálni... icon_smile.gif

Napsugaras jóéjszakát!

Atosz icon_wink.gif

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Geot
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1046 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57366 Üzenet linkje2008-04-17 11:48:04  Válasz a #57319. hsz-ra Előzmény #57319

Atosz,
nagyon beletrafáltál! Egyetértek.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57392 Üzenet linkje2008-04-17 13:51:56 

Atosz a választ inkább priviben küldeném...
# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57525 Üzenet linkje2008-04-18 19:57:15  Válasz a #57366. hsz-ra Előzmény #57366

Szia Geot!

Köszönöm az egyetértésedet,bár nem írtad le azt,hogy mibe trafáltam bele? icon_smile.gif Sejteni,sejtem.

Üdv:Atosz icon_wink.gif

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adri87
Aktív fórumos
Aktív fórumos
76 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58695 Üzenet linkje2008-05-01 01:25:06 

Szia Kiscsillag!

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de most vettem észre a kérdésed!

Nekem Tunézia nagyon nagyon tetszett.

A közbiztonság nagyon jó. Mi Mahdia-n voltunk. A szállodáknak általában saját partszakaszuk van ahova csak a szálloda vendégei mehetnek. Ahol mi voltunk a parton 2 biztonsági õr állt és figyelte, hogy még csak véletlenül se jöjjenek be "idegenek". Mikor kimentünk az utcára mindenki minket figyelt, de nem volt probléma. Pár fiú jött oda és beszélgettünk velük, de nem volt baj. Ezzel ellentétben a bazár... Mentünk a bazársoron és minden üzletbõl jöttek ki, megfogták a kezünket, hogy menjünk nézzük meg a boltot. Engem pl. egyik fickó berángatott az üzletbe pedig ott állt mellettem apukám aki kb. 130kg kigyúrt magas ember, de nem érdekelte és csak cibált. icon_biggrin.gif Persze nem akart õ sem és egyik sem semmi rosszat csak, hogy nézzük meg a portékáját, de nekünk ez nagyon furcsa dolog. Egyszóval nem volt probléma csak más a mentalitás.
Mentalitásról:
Megismerkedtem a szállodában egy pincér fiúval (Salah), tök jóban voltunk. A 2 hét alatt folyton együtt lógtunk. Mikor beszéltem más fiúval is rögtön ment a dühöngés. Minden pillanatban rajtam volt Salah fél szeme. Teljesen ki akart sajátítani. De ettõl függetlenül nagyon édes volt és mindent megtehettem a szállodában. Olyan rendezvényeken voltam bent ahova csak kemény pénzek árán juthattam volna be, olyan kajákat kaptam amiket más túrista nem stb. icon_biggrin.gif Mivel akkor még (2005) csak kicsit tudtam angolul Salah bevitt a magyar idegenvezetõhöz és lefordítatta vele: Ha bárkivel bajom van csak szóljak és kidobatja a szállodából. (Mint kiderült a szállodaigazgató unokaöccse volt Salah.)
Mikor mentünk a reptérre nem akarta engedni, hogy felszálljak a buszra. Mikor sikerült a busz ablakából láttam, hogy rugdossa a virágokat és a tuját a szálloda elõtt és könnyezett. Úgy sajnáltam. icon_biggrin.gif De én nem bírnék ilyen kisajátítva, "elzárva" élni.
Egy magyar csajjal találkoztunk aki Tunéziába ment férjhez és õ mesélte, hogy még a boltba sem engedi el egyedül a férje. mondta, hogy volt mikor fõttkukoricát akart venni a szemben lévõ árustól, de azt mondta a férje majd õ hoz neki õ ne menjen sehova. De ezeket csak a más mentalitás miatt írtam. Ez a téma már nem ide tartozik ( és nem is volt kérdés), pedig tudnék róla órákat mesélni és még pár furcsa sztorim is van. :p
Ja és persze az, hogy a lányokat az arab pasik x db tevéért akarják megvenni. Értem Salah apja 1500db tevét ajánlott apukámnak. icon_biggrin.gif
De szerintem ha valakit érdekel Tunéziával kapcsolatban bármi, keressen meg: varnai.a@freemail.hu msn címen.
Puszika mindeniknek és bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Estella
Aktív fórumos
Aktív fórumos
402 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65641 Üzenet linkje2008-06-08 15:49:47 

El sem hiszem, hogy az álmom valóra válik és eljuthatok EGYIPTOMBA.
Mióta általános iskolában elõször hallottam Egyiptomról azóta szeretnék eljutni oda. Ha érdekel majd valakit szívesen leírom a tapasztalatainkat.

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Döme
Törzstag
Törzstag
896 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65650 Üzenet linkje2008-06-08 17:47:02 

Sziasztok,

év elején Dominikára készültünk- aztán jött a hurrikán, nagyon érdekelt volna Costa Rica is (még a pókokkal sem lenne gondom, ha cserébe pl. elmehetek egy pár napos õserdei túrára és lakhatok a fák lombja közé épített majdnem "luxus" szálláson) de az amcsi vízum miatt (pedig csak tecnikai megálló lett volna) ez is kiesett. Eljutottunk viszont egyéni szervezéssel ZANZIBÁRRA. Számunkra egy csoda volt ez a kis sziget a maga szinte érintetlen (kivéve az északi részt) természeti környezetével.
Jövõ januárban is valami hasonló helyre szeretnék eljutni. Ha van valami ötletetek ami egyénileg is megszervezhetõ (tudom: minmdent lehet, csak akarni kell, de mégis...) ja és nem kell hozzá amcsi vízum ( hátha az még kellene januárban) kérlek javasoljatok uticélokat !

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Döme
Törzstag
Törzstag
896 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65654 Üzenet linkje2008-06-08 18:20:33 

Néhány kép, kedvcsinálónak Zanzibárról:
Zanzibár leszállás elõtt


A mi helyünk a parton



Paje-itt laktunk


pihenõ...


a víz alatt sem csúnya...




tengericsillag


# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Döme
Törzstag
Törzstag
896 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65655 Üzenet linkje2008-06-08 18:23:17 

bocs, valamit elbénáztam. Az én képeim miért nem jelennek meg ???
Valaki segítsen !!!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu