Álmaim célpontja
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
Hozzászóló Üzenet
# 91
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Timba
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
497 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#101718 Üzenet linkje2009-05-27 10:57:30 

Sziasztok!

Mivel ebben az évben inkább csak a vágyakozás maradt, álmaim uti célja egyszer eljutni Venezuelába, és megnézni az Angyal vízesést, hát szerintem az maga a mesebeli csoda!

# 92
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128672 Üzenet linkje2010-03-12 12:35:56 

Sziasztok!
Ma álmodozom...ha esetleg jövő nyár kimaradna,nem mennénk sehova,akkor sanszos lehetne mondjuk Thaiföld 2012februárjában.Szép?
LAMAI-BEACH-Koh Samui

# 93
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128687 Üzenet linkje2010-03-12 13:56:01 

Szia Zsebkuty!
Én is vágyom oda, azaz Thaiföldre nyaralni, de amióta a tsunami volt, nem mernék sehol se megszállni a parton és attól 1 km-re, de ilyen szállás meg jóformán nincs. Mindig, mikor valahol van valami ilyen természeti katasztrófa, attóla helytől megrémülünk és lehúzzunk az álomlistáról. De így a végén mindent kihúzhatunk.

Én most minden nap a Seychelle-szigetekről álmodozom, amiket a világ legdrágább helyének gondoltam, ahova csak dúsgazdagok juthatnak el. De kénytelen voltam rájönni, hogy el lehet menni egy görög nyaralás árából is és ez a gondolat most megőrjít. Most azonnal mennék!!!!

Pusssz
Andi

ps.: hamarosan beültetem a paradicsommagjaidat icon_wink.gif

# 94
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128688 Üzenet linkje2010-03-12 14:07:36  Válasz a #128687. hsz-ra Előzmény #128687

icon_lol.gif Szia Druszám!
Én nem félek semmitől,jöjjön,aminek jönnie kell...azért gondoltam Koh Samui-ra,mert változatosak a strandok,szépek,vannak seychell-es sziklácskák is és tényleg,ez is kb.annyiba kerül,mint egy Görög all-in.
Meglátjuk,egyelőre csak álmodozom,de ki tudja? icon_wink.gif
Ps:Remélem,kikelnek....

# 95
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128708 Üzenet linkje2010-03-12 17:34:51 

Sziasztok hát pont ez a két hely közül lett volna idén valamelyik de mivel idén nősülök igy biztos kimarad
Pedig nekem is nagy álmom Seychelle-szigetek, épp valamelyik nap láttam a tv-ben pálma fákról ugráltak a vizbe hát nekem ez az álmom de remélem jövöre össze jön
Szerintem a világ egyik legszebb helye

# 96
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128711 Üzenet linkje2010-03-12 17:58:11  Válasz a #128708. hsz-ra Előzmény #128708

Szia Papamaci!
Sey a világ legszebb édenkertje,de szerintem Koh Samui megfizethetőbb számomra és ott is vannak ,,hasonlóan"szép partok,mint Seyen...persze,csak akkor jönne össze,ha 1év kimaradna Görögföldön.Az pedig nehéz...
Egyébként a karibi világ is gyönyörű.Tetszik még Costa Rica,Malajzia,Puerto Rico...stbstb... icon_wink.gif

# 97
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128715 Üzenet linkje2010-03-12 18:10:56 

Szia zsebkuty
Hú szép helyek de ha már itt tartunk egy karib tengeri hajó út,legalább egy jó honapos de ez szerintem nekem nem igazán jön össze
Mauritius,Austrália és a többi nagyon sok olyan hely van ahova max. a lottó ötösböl tudnák kimenni
De azért nekem is megmarad görögföld ezt még idén is meg tudom fizetni és nagyon szeretem itt is sok szép hely van:wink: icon_lol.gif

# 98
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128717 Üzenet linkje2010-03-12 18:19:57 

Elvileg minden helyet ki lehet hozni olcsón is, ha türelmes és ügyes kuttó az ember.
Én jövőre nagyon szerettem volna a három szigetes karib-tengeri utat, saját szervezésben, a szigetek között belföldi repülővel, de horror árak jöttek ki, ahhoz képest Seychelles olcsók.
Papmaci, ha házasodsz, pont jó lenne nászútnak! Csomó helyen (szállásra gondolok) adnak nászutas kedvezményt!
Nekünk még Új Zéland az álmunk, ami szintén horror-drága.
Mauritiuson voltunk, nem volt drága, az volt az első távoli utam és sajnos kifogtuk 8 napon át a hurrikánt.
az index fórumon mindegyik hely topikjában sok infó és ötlet van, hogylehet olcsó repülőjegyhez jutni...stb...

# 99
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128722 Üzenet linkje2010-03-12 18:34:00 

Igen ezt én is nézegettem hogy vannak nászutas kedvezmények de sajnos mivel a szülök nem sokat tudnak segíteni igy önerőböl kell megoldani a lagzit igy sajna nem fogok ezekre a szép helyekre kijutni idén
Most a menyaszonytáncból ill. az ajándékokból remélem sok boriték lessz ebböl tudunk kimenni Pargára
De a remény hal meg utoljára
Mauritius az idön kivül milyen volt tényleg van olyan mint a képeken

# 100
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#128766 Üzenet linkje2010-03-12 23:33:47 

Szia papamaci!

Írok neked privit, abban megadom a fotóalbumom elérhetőségét is.
Röviden csak annyit, hogy a sziget csodálatosan szép természeti látnivalókban, de a partjai nem azok, amiről az ember álmodik. Azaz szépek, világos homok, stb...de nincsenek pálmák, hanem egy ún, casuari fenyő fajta van mindenütt, ezáltal nem sokkal másabb a hatás, mint egy szép európai strandon.






# 101
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Evuka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#129060 Üzenet linkje2010-03-16 22:14:39 

Háááááááááááááát, elgondolkodtam. Gyerekkorom óta két hely van a világon, ahová megmagyarázhatatlan módon vonzz valami. Az egyik a Grand Kanyon az USA-ban, a másik pedig Kréta. Életemben először mégis Rodoszra mentem és nem bántam meg. De azt hiszem, még a bakancsos kanyon-túrámról is lemondanék, ha valahol Görögországban a tengerparthoz közel élhetnék..... Talán még nem késő!!!!!!!!!!!
# 102
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
351 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#129095 Üzenet linkje2010-03-17 18:47:55 

Szicíliába szeretne a férjem eljutni.
Én Marseilles-t és Párizst nézném meg.

Ezek talán elérhetőek lesznek egyszer, ha a gyerekek felnőnek.

Seyselles-szigetek, Ausztrália, Grand kanyon ezek pedig álmok maradnak.

Kanada, Öt-tó vidéke, Szent Lőrinc folyó torkolata, Sziklás-hegység
ez pedig amit elmulasztottam, már megvolt a repcsi jegyem
csak nem voltam elég bátor.

# 103
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#129096 Üzenet linkje2010-03-17 19:02:50 

A napjainkban oly kedvelt Kajmán sziget

[img]

[/img]

# 104
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vaesz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
418 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#129115 Üzenet linkje2010-03-17 19:58:30 

Az én álmom Bora Bora...
# 105
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#129121 Üzenet linkje2010-03-17 20:29:35  Válasz a #129115. hsz-ra Előzmény #129115

Kambodzsa és Vietnam érdekelne:

A legendás Angkor Birodalom központja a mai Kambodzsa területén helyezkedett el. A birodalom fénykorát a XI. és XII. században érte el, ekkor épültek a méltán világhírű hatalmas templom-piramisok, a díszes szentélyek, a víztározók, a szerteágazó, világszerte egyedülálló csatornahálózatok, az útés gátrendszerek.
A khmer birodalom virágzó civilizációja ma már Világörökségünk része, az építészet nagyszerű alkotása, a Khmer civilizáció leghíresebb emléke. A hatalmas templomváros, a mai Siem Reap közvetlen közelében helyezkedik el.










Legutóbb josza2 szerkesztette (2010-03-17 20:39:28), összesen 1 alkalommal
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
<   1 2 3 4 5 6 7 8   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu