Legszebb helyek
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Fontosabb látnivalók
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1789 Üzenet linkje2005-09-13 13:39:15 

kvalcsi írta:
Szia Kriszta35!
Ide írok, mert ebbe a topicba tartozik szerintem!


Kedves Valcsi!

Igen olvastam és nagyon tetszett Nissirosról amiket írtál.
A csacsis utazást azt kipróbálnám icon_biggrin.gif
Amit szeretnék még kérdezni, hogy Skyathosra hogyan, kivel jutottatok el, nem reklám célzattal, szeretném ha válaszolnál. Az utazási iroda címét üzibe elküldenéd?

Hydráról már hallottam, hogy nagyon szép, és szeretnék el is menni oda, megint nem ide vág a kérdés, de nem tudom máshol feltenni, szerinted gyerekkel szoktak oda menni?

Köszi
Kriszta

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1803 Üzenet linkje2005-09-13 14:24:17 

Kriszta35 írta:
kvalcsi írta:
Szia Kriszta35!
Ide írok, mert ebbe a topicba tartozik szerintem!


Kedves Valcsi!

Igen olvastam és nagyon tetszett Nissirosról amiket írtál.
A csacsis utazást azt kipróbálnám icon_biggrin.gif
Amit szeretnék még kérdezni, hogy Skyathosra hogyan, kivel jutottatok el, nem reklám célzattal, szeretném ha válaszolnál. Az utazási iroda címét üzibe elküldenéd?

Hydráról már hallottam, hogy nagyon szép, és szeretnék el is menni oda, megint nem ide vág a kérdés, de nem tudom máshol feltenni, szerinted gyerekkel szoktak oda menni?

Köszi
Kriszta


Szia Kriszta!
Nagyon jópofa dolog csacsigolni, de eléggé labilis mikor megy fel a lépcsõkön a domboldalra. Én legalább is attól féltem, hogy leesek.
Miért ne lehetne gyerekkel menni Hydrára? Tolóból megy hajó.

Skyathosra Evia szigetérõl mentem át, de az az iroda már nem létezik. Eviáról a Minos Travellel tudsz átmenni, Paráliáról az Anett Toursszal, kimondottan nyaralni pedig az Aeolus Utazási irodával.

Majd küldöm üziben a címeket.

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1818 Üzenet linkje2005-09-13 16:12:18  Hydra és Spetces sziget

Szia Kriszta35!
Találsz Hydráról gyönyörû képeket és leírást is itt a honlapon a "Leírások" rovatban. Vojáki Andrea készítette. Érdemes megnézni és elolvasni. Teljesebb képet kapsz így mindenrõl.
Üdv.:

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1819 Üzenet linkje2005-09-13 16:23:29 

Köszi Valcsi azt is megfogom nézni, de jó, hogy segítesz nekem!

Irtam is Rebekának a csacsizást, úgy megörültem neki, de nem ezért megyek, hanem a hely varázslatáért icon_biggrin.gif

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2116 Üzenet linkje2005-09-22 12:25:13  Ioánnina

Ioánnina, az epirusi körzet fõvárosa, kb. 50km-re fekszik Igoumenítsától. Ioánnina egy tó mellé épült, és a tó közepén lévõ szigeten áll a Pendelímonos kolostor, ahol 1822-ben Ali pasát megölték. Ioánnina szélén a Pérama-barlangokat is érdemes megtekinteni.
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2117 Üzenet linkje2005-09-22 12:30:31  Dodona

Dodona valaha Zeusz jósdája volt, dombok között fekszik. Érdemes meglátogatni a csaknem 2300 esztendõs színházat.
# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2119 Üzenet linkje2005-09-22 12:37:08  Vikos-szurdok

Ioánninától északra található a Pindos-hegység, és a Vikos-szurdok. A krétai Szamária-szurdok után a második leghosszabb Európában, ám nehezebben járható. A hatalmas vízmosás környékén elbûvölõ zagórai falvak símulnak a tájba. Keskeny, macskaköves utcák kanyarognak a kõházak között. A településeket õsi gyalogutak kötik össze, itt-ott hidak ívelnek át a folyók felett.
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2122 Üzenet linkje2005-09-22 14:10:31 

Szia Valcsika!

A kép alapján nagyon szeretnék oda is eljutni jó ég, mennyi gyönyörû hely van, csak nézem õket. icon_biggrin.gif

A történeteidet ismét csak élvezni tudom!

Puszi

Kriszta

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2123 Üzenet linkje2005-09-22 14:16:08 

Kriszta35!

Mi tetszik a képen?

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2130 Üzenet linkje2005-09-22 14:48:05 

Kedves Jox!

Maga a történelem amit azok a kövek rejtenek, amivel építették.
Ha ott lehetnék, megsimogatnám õket, és lehet, hogy elkezdenének a szép ókorról mesélni, mit láttak és hallottak.

Ha tehetném ott élnék köztük, mert engem maga az ókor lenyûgöz, és itt az egyiptomot is megszeretném említeni, a fáraókat, és a piramisokat.

Kriszta

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2132 Üzenet linkje2005-09-22 15:00:39 

Amit még az elõbb elfelejtettem írni, hogy én nagyon szeretek ilyen helyeken sétálni, legyen az akár egy kis rom, de a történelem szerintem ott van a levegõbe.

Sajnos nem voltam elég jó tanuló, és nem lett belõlem régész, pedig nagyon szerettem volna, így pénzügyi területre sodort az élet, és itt nincs kaland, pedig a lelkem nagyon szereti a kalandokat.

Kriszta

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Foxi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
93 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#2493 Üzenet linkje2005-10-01 13:44:05  Foxi

Sziasztok!
2 hétig uton voltunk. Ami a legjobban tetszett Macedoniában az a Pilion félsziget hegyi falvai és utjai, Olümposz háta mögötti hegyi ut. Edessza,
és Kasztoria. Persze a Meteorákat is ujból meglátogattuk. CSodálatos volt Verginában a muzeum ahol a királysirokat lehet megtekinteni, ezenkivül Pella és Delfi.
Üdv.Foxi

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2621 Üzenet linkje2005-10-07 15:39:51 

Szia Foxi!
Szép helyeken jártál, irigyellek. Remélem készítesz majd egy bõvebb beszámolót is, valamint a fotóalbumban megcsodálhatjuk a képeidet.
Üdv.:

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Foxi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
93 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#2623 Üzenet linkje2005-10-07 18:25:34 

Szia Valcsi!
A beszámolóra már gondoltam, de még nagyon frissek az élmények,.le kell ülepedniük, aztán összeszedem gondolataimat és irok egy beszámolót. Fényképek azok nem lesznek, mert az elsõ kattintás után elromlott a fényképezõgépem. Máig is bosszant, mert pont utazás elõtt vittem szervizbe kisebb hibával, amit megcsináltak. De most meg egyáltalán nem müködött. Szerencsére videonk van, igy azért vissza tudjuk nézni, de én jobb szeretem a fényképeket. Ez az egy negativum történt az utazásunk során.
Foxi.

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#2727 Üzenet linkje2005-10-10 09:59:47 

Szia Foxi!
Várom majd a beszámolót. Sajnállak, hogy elromlott a fényképezõgéped, és nem tudtad megörökíteni ezeket a gyönyörû tájakat. Én mindíg viszek magammal két fényképezõgépet, mert az elsõ görög útunk alkalmával éppen a Meteórákon merült le az elem a gépemben. Azóta mindíg kettõt viszek, így nem érhet baj. Én is fotózni szeretek, a kamerát a párom kezeli.
Üdv.:

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Fontosabb látnivalók
<   1 2 3 ... 9 10 11   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu