Körutazás
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83976 Üzenet linkje2008-10-28 21:20:03 

H.apci! Nagyon jó a beszámolód, és gyönyörűek a fotóid! Örülök, hogy Pargában Te sem csalódtál. Sőt! Sok mindenben én is hasonlóan érzek, mint Te, pl. Lefkadát és Thassost illetően.
Lefkadára én is kíváncsi voltam, nem akartam elhinni, hogy léteznek azok a "kékek", meg kellett győződnöm róla személyesen is, viszont ott nyaralni nem vágyok százszázalékosan, bár ki tudja még?!
Thassossal is úgy érzek, hogy kíváncsi vagyok nagyon, de nem érzem azt a nagy vonzó erőt, mint más helyekre, így mindig csak halogatom. Lehet, hogy ha odamennék akkor oda is visszavágynék majd, de egyenlőre még nem.

Lényeg, hogy nagyon köszönöm a beszámolódat, irigyellek, hogy ennyi csodás helyet láttál, de örülök, hogy megosztottad velünk. icon_smile.gif

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83979 Üzenet linkje2008-10-28 21:40:08 

Szia Anikó!

Te jártál Kefalónián? Mi nem szövegelünk sokat egymással,de ezt mán megkérdezem ha a kékről és zőldről és a szépségről írogatunk.Csak úgy spontán mondom, ha nem veszed zokon... icon_biggrin.gif

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83980 Üzenet linkje2008-10-28 22:12:08  Válasz a #83979. hsz-ra Előzmény #83979

Szia atosz! Már miért venném zokon?
Sajnos még nem jártam Kefalónián, még csak filmeken láttam azt a szigetet, de kíváncsi vagyok arra is, mint ahogy rengeteg sok másra még Görögországból.

Biztos, hogy gyönyörűszép, legalábbis a filmeken, de eddig még Lefkada viszi a prímet nálam a szineket illetően.
Szépségben pedig a tavaly látott öblök, partszakaszok Parga környékén. icon_lol.gif

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#83982 Üzenet linkje2008-10-28 22:20:48  Válasz a #83976. hsz-ra Előzmény #83976

Örülök, ha tetszett az összefoglaló. Éppen azt próbáltam érzékeltetni több esetben, hogy mennyire nem egyformán hatnak ránk ugyanazok a helyek, dolgok, látványok, s ez természetes. Értelmetlen dolognak tartok bármi vitát arról, hogy melyik hely szebb vagy jobb. Persze sok olyan hely van, amit a döntő többség szépnek, jónak értékel, de pl. Pargáról is olvastam már, hogy szép, szép, de semmi pézért sem nyaralna ott valaki. Én mindíg örülök, ha egy helyről többféle véleményt - akár szélsőségeset is - olvasok, sőt, akkor leszek csak igazán kíváncsi rá, s aztán majd eldöntöm, hogy hogyan viszonyuljak hozzá. Erre (is) jó pl.ez a fórum. icon_wink.gif icon_razz.gif
# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84006 Üzenet linkje2008-10-29 11:36:01 

Ez igaz H.apci. Én is szivesen olvasok sok véleményt egy adott helyről, aztán az a biztos, amit én látok. Legalábbis én abban hiszek, hiszen nem vagyunk egyformák, és ez benne a jó. icon_smile.gif
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Josza2
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1775 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84063 Üzenet linkje2008-10-29 15:40:00  Válasz a #83953. hsz-ra Előzmény #83953

Kedves H.apci!
Nagyszerű beszámolót alkottál és fantasztikusak a képed is. Én is elolvastam a szanaszét lévő , különböző topikokba szétszórt leírásaidat is és végre megszületett az összefoglalás, illetve keret.
Csodálatos út lehetett. Egyszer, ha a sors kegyes lesz hozzám mi is elmegyünk, valami hasonlóra.
Mégegyszer gratulálok és köszönöm.
Üdv: Josza

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84096 Üzenet linkje2008-10-29 23:21:25  Válasz a #84063. hsz-ra Előzmény #84063

Igen, valóban szép út volt; elégedettek is vagyunk vele, annak pedig külön örülök, hogy talán sikerült elfogadható képet adnom az egészről, de az igazsághoz tartozik az is, hogy előtte voltak komoly aggályaink. Bonyolult dolog egy ilyen körutazás, ezért nem is bíztatok rá senkit, mert van rizikója. Hozzánk kegyes volt az időjárás, az autóm is jó partner volt végig, s elkerültek a komolyabb egyéb problémák is, de másképp is történhetett volna.

Nem volt még szó róla, de pl. én külön élvezem egy ilyen út során, hogy olyan helyekre is eljutok (kényszerűségből, mert a kijelölt helyeket össze kell kötni, s útba esik ami…), amiről addig nem is halottam szinte semmit, így nem is várok tőle semmit, aztán meg nem győzök megállni és bámészkodni.






# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84125 Üzenet linkje2008-10-30 13:36:35  Válasz a #84096. hsz-ra Előzmény #84096

icon_lol.gif Kedves H.apci!!!Egyszer már dicsértelek téged a képeid miatt,most had tegyem ezt újra a beszámolódért is!Emelem kalapom az olyan emberek előtt,mint amilyen te is vagy.Kitűzöl egy célt,beleveted magad,kilómétereket vezetsz,élményeid izesen irod le,s nem utolsósorban nagyon is bölcsen teszed mindezt,sok tapasztalattal a hátad mögött.Bár nincs szülinapod,de kivánok neked még nagyon hosszú életet,sok görög utazást és gyönyörű élményeket!!! kiss.gif
# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84132 Üzenet linkje2008-10-30 14:57:01  Válasz a #84125. hsz-ra Előzmény #84125

Köszönöm! icon_redface.gif Értem én a célzást! icon_wink.gif Happy birthday! kiss.gif
# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsebkuty
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84134 Üzenet linkje2008-10-30 15:03:45  Re:

h.apci írta:
Köszönöm! icon_redface.gif Értem én a célzást! icon_wink.gif Happy birthday! kiss.gif


icon_redface.gif Igaz,nem célzásnak szántam,de azért jólesett,köszi a kisvideót!!! icon_lol.gif

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84136 Üzenet linkje2008-10-30 15:19:03  Re:

zsebkuty írta:
...Igaz,nem célzásnak szántam,de azért jólesett,köszi a kisvideót!!! icon_lol.gif

Szívesen! Dont, worry, be, happy! icon_wink.gif icon_lol.gif

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84138 Üzenet linkje2008-10-30 16:18:51 

H.apci, nagyon édes a szülinapos videó. icon_smile.gif Nagyon tetszett.
# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mono
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
646 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84160 Üzenet linkje2008-10-31 08:34:22  Válasz a #84138. hsz-ra Előzmény #84138

Igen,szerintem is nagyon aranyos icon_lol.gif
# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84174 Üzenet linkje2008-10-31 11:12:01  Re:

Mono írta:
Igen,szerintem is nagyon aranyos icon_lol.gif

Hát ennyit a körutazásról... icon_eek.gif icon_confused.gif icon_biggrin.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155618 Üzenet linkje2011-01-30 20:17:36 

Ismét „bekukkantok” (Bulgáriából) szeptember elején Görögországba, s csak annyiban lesz körutazás, hogy jól körbejárom a kiszemelt környéket, ezért megfelelő topic híján, kínomban - írom ide a kérésem.

Nea Peramos a cél. Amit lehetett, minden szükséges információt összeszedtem már, az útiterv is kész, de ha esetleg üdült már ott valaki, örülnék egy kis személyes tapasztalatnak is. Láttam már képeket zsúfolt és kihalt tengerparttal is, olvastam remek halvendéglőkről, stb. Bázisnak szánom a helyet a környék alaposabb megismeréséhez Ouranopolis-tól Xanthi-ig.

Örülnék, ha valaki írna valamit a hely hangulatáról.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 4   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu