Nei Pori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4072 Üzenet linkje2006-01-04 19:36:47 

Édes!

Mit is kell pontosan eldöntenetek?

Nei Pori remek hely! A homokos part kell, ott van helyben, ha kavicsos, akkor az meg ott van a szomszédban! Ezenkívül Nei Porinak még számos elõnye van!

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4079 Üzenet linkje2006-01-04 20:31:18 

Már végig olvstam mindent Nei Poriról,és nem kérdés:oda idén tuti elmegyek.Csak a gyerekem osztálytársainak a szüleit kellene gyõzködnöm,hogy engedjék el õket az iskola végén Görögo.ba.
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4372 Üzenet linkje2006-01-12 14:21:24 

Sziasztok!

Mesélnétek egy kicsit többet Nei Poriról? Az idei nyaralásomat Vrasna környékére terveztem, de véletlenül beleolvastam egy Nei Poris topicba és nagyon áradoztak róla, úgyhogy felkeltette a figyelmemet.
Most nagy dillemmában vagyok, hogy Vrasna vagy Nei Pori? icon_biggrin.gif
Tavaly Sartin voltam, nagyon jó kis hely volt. Valami hasonló helyre vágyok, ahol nincs tömegnyomor, de hulla csend sincs.
A medúzáktól félek. icon_sad.gif Sok van Nei Porin? icon_rolleyes.gif

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4378 Üzenet linkje2006-01-12 14:49:35 

Szia Andra,
Amint látod egy osztállyal szeretnék oda utazni.Tehát biztosan jó hely.Ráadásul délebre van mint Vrasna,közelebb több nevezetességhez,de Sartihoz hasonlót ne keress.Minden helynek megvan a varázsa.A meduzák fõleg viharok után sodródnak a part közelébe,de mivel tengerlakók bárhol elõfordulhatnak.Õk jobban félnek tõled.Képeket is találhatsz Nei Pori cimszó alatt a görögország lap.hu-n.

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4379 Üzenet linkje2006-01-12 15:18:31 

édes írta:
Szia Andra,
Amint látod egy osztállyal szeretnék oda utazni.Tehát biztosan jó hely.Ráadásul délebre van mint Vrasna,közelebb több nevezetességhez,de Sartihoz hasonlót ne keress.Minden helynek megvan a varázsa.A meduzák fõleg viharok után sodródnak a part közelébe,de mivel tengerlakók bárhol elõfordulhatnak.Õk jobban félnek tõled.Képeket is találhatsz Nei Pori cimszó alatt a görögország lap.hu-n.


Köszi édes az infót!
Tudom, hogy a tengerlakók jobban félnek tõlem, a család is állandóan ezt mondja nekem, de eddig még ne sikerült senkinek sem meggyõznie errõl... icon_lol.gif icon_redface.gif
A medúzától csak azért félek a kelleténél jobban, mert tudom, hogy csípnek. icon_redface.gif
Köszi a címet, megnézem a képeket.
Nem zsúfolt hely Nei Pori? Mert a Paralia féle tömegnyomorra nem nagyon vágyok. icon_confused.gif

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4399 Üzenet linkje2006-01-12 19:13:36 

Andra,
Én csak anyit voltam Nei Poriba amig végig sétáltam a partján,de nem Paralia ezt igérhetem. icon_exclaim.gif

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4444 Üzenet linkje2006-01-13 13:38:08 

édes!

Na ez jó hír! Mármint, hogy nem olyan zsufi, mint Paralia.
Olyan kevés képet találtam Nei Poriról. icon_cry.gif[/b]

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4447 Üzenet linkje2006-01-13 14:23:36 

Andra írta:


Olyan kevés képet találtam Nei Poriról. icon_cry.gif[/b]


Szia Andra!

Itt a hellasz.hu-n a "Fotóalbum" rovatban találsz Kiscsillag jóvoltából 2 albumot is, amelyik Nei Poriról készült. Az egyik 2004-ben, a másik 2005-ben.

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4448 Üzenet linkje2006-01-13 14:37:24 

kvalcsi írta:
Andra írta:


Olyan kevés képet találtam Nei Poriról. icon_cry.gif[/b]


Szia Andra!

Itt a hellasz.hu-n a "Fotóalbum" rovatban találsz Kiscsillag jóvoltából 2 albumot is, amelyik Nei Poriról készült. Az egyik 2004-ben, a másik 2005-ben.


Szia kvalcsi!

Köszi, meg is nézem gyorsan õket!

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4613 Üzenet linkje2006-01-19 07:54:36 

Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap megkaptam a várt árajánlatot icon_wink.gif .Kb 7ezerrel jobb mint az elõzõ.Ha erre NEMet mondanak a szülõk,akkor ilyen leszek icon_evil.gif icon_mad.gif ,aztán ilyen icon_cry.gif .

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4714 Üzenet linkje2006-01-23 12:10:16 

Sziasztok!

Édes, mit mondtak a szülõk?

Amúgy tudna valaki egy kicsit bõvebben mesélni Nei Poriról? úgy néz ki, hogy nyáron odamegyünk nyaralni.
Milyen nézelõdnivaló van azon a környéken?
Milyen élet van? Ha Paraliát és Sartit nézzük, melyikhez hasonlít jobban tömegileg? icon_lol.gif

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4715 Üzenet linkje2006-01-23 12:26:41  Nei Pori

Szia Andra!

Én Platamonasban voltam nyaralni a nyáron, ami tulajdonképpen Nei Pori ófalu része. Érdemes motort bérelnetek és a környéket bejárni vele. A platamonasi várból nagyon jó a kilátás, ezt ajánlom valamint Paleos Panteleimonast, a holt falut. Ez egy elnéptelenedett falu, tele romos házakkal, bár már szépen újítgatják fel és egyre több turista megy oda látogatóba. Fenn vagy a hegyoldalon és szép kilátás van az Olymposi Riviérára. Hangulatos kávézók és éttermek is vannak a faluban.
Helyi busszal vagy vonattal elmehettek Katerinibe is. Nagyon jó kis város, én szeretem.
Ami a tömeget illeti, attól függ mikor mentek. Én augusztus elsõ két hetében voltam és szerintem nagy tömeg volt Nei Poriban, de elmentünk egy fél napra Paraliára is és ott is tömeg volt. Talán azért is, mert sokan akik Platamonasban nyaralnak, így mi is, többször Nei Poriba mentünk strandolni, mert ott finom homoks a part.
Biztosan jól fogjátok magatokat érezni magatokat Nei Poriban. Én még nem tudom hova megyünk az idén. Valamelyik szigetet próbálnám ki.

Üdv
Adri

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4717 Üzenet linkje2006-01-23 13:16:25 

ferradri, nagyon köszönöm!!!!
Én is úgy tervezem, hogy augusztus elsõ két hetében mennék nyaralni 2 hétre.
Eredetileg Vrasnára szerettem volna menni, mert az nyugisabb hely és ott is lehet császkálni Asprovaltára, Stavrosba és Thassosra is, de ahol én lakom, egyik utazási iroda sem indít oda utat. icon_cry.gif
Így maradt Nei Pori. Eredetileg egy nyugisabb helyre szerettem volna menni, ezért is kérdeztem, hogy mennyien szoktak Nei Poriban lenni.
A motor bérléshez kell jogsi is? Gondolom igen.
És melyik szigetet néztétek ki? És mikor mennétek?
Az igazi álmom nekem is egy sziget lenne, de oda sajnos még elég drágák az utak. icon_cry.gif

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4728 Üzenet linkje2006-01-23 15:35:31 

A szülõkkel még nem beszéltem,de apró infókat szoktam nekik küldeni a gyerekek segítségével.Tudtommal már 19 gyerek mondta Gabinak,hogy jön.Február elején kiderül.
# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4836 Üzenet linkje2006-01-28 13:08:38 

Szia Andra!

Ha a legelsõ hozzászólást elolvasod, akkor abból elég sok dolgot megtudsz Nei Poriról!
Skiathosra egynapos kirándulást tehetsz, amit érdemes megnézni!
Gyönyörû hely!

Régebben a hellasz.hu-n még fenn voltak 2004-ben Skiathosról és Nei Poriról készült képeim, most már csak a 2005-ösöket tudod megnézni a Fotóalbumban.

De ha nagyon érdekelnek, akkor a www.assos.hu -n megnézheted. Ott is Kiscsillag vagyok!

Elõre is kellemes nyaralást kívánok! icon_wink.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 900 901 902   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu