Nei Pori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4837 Üzenet linkje2006-01-28 13:13:32 

Elnézést kérek, az elõbb tévedtem!!!!

Még mindig meg lehet nézni a régebbi képeket is! Egy hónapja nekem ez nem sikerült, azért írtam, hogy már nincsenek fennt!

Mégegyszer elnézés a félretájékoztatásért! icon_redface.gif icon_rolleyes.gif

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5126 Üzenet linkje2006-02-17 17:37:18 

Érdeklõdnék:tudtok-e bármit a KALOUDA és a FOTINI apartmanokról,azon kivül,hogy Nei Poriban található?
# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5133 Üzenet linkje2006-02-18 21:02:10 

Kiscsillag!

Köszönöm neked is a tájékoztatás, meg is néztem a képeket és ezek alapján nagyon tetszik Nei Pori.
Most kerültem nehéz helyzetbe, mert közben tõlünk is indítanak utat Vrasnára, így most már tényleg nem tudom eldönteni, hogy Vrasna, vagy Nei Pori legyen az uticél. icon_confused.gif
Igaz, még van idõm eldönteni, de nem lesz könnyû. icon_cry.gif

# 34
Vendég
Figyelmeztetve
- Figyelmeztetve -



Nincs beírva úticél.
#5138 Üzenet linkje2006-02-19 18:06:04 

NEI PORI icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Nem ismerem Vrasnát, de Nei Pori minden szempontból jó hely!

Én mellette szavazok! Remélem te is! icon_wink.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5139 Üzenet linkje2006-02-19 18:07:57 

Egyébként az elõzõ hozzászóló is én voltam és kimaradt az üzenetbõl, hogy szívesen! Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan!
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5143 Üzenet linkje2006-02-19 19:38:42 

édes írta:
Érdeklõdnék:tudtok-e bármit a KALOUDA és a FOTINI apartmanokról,azon kivül,hogy Nei Poriban található?


Nem tud senki segítei? icon_cry.gif icon_confused.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5145 Üzenet linkje2006-02-19 19:40:41 

Mármint segíteni.-az n betût kihagytam...
# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5182 Üzenet linkje2006-02-22 13:28:14 

Andra írta:


Most kerültem nehéz helyzetbe, mert közben tõlünk is indítanak utat Vrasnára, így most már tényleg nem tudom eldönteni, hogy Vrasna, vagy Nei Pori legyen az uticél. icon_confused.gif
icon_cry.gif


Szia Andra!

Én Nei Porin nem jártam még, de Vrasnán igen. Vrasna csendes, de a parti sétányon számtalan taverna és üzlet található. A víz nagyon tiszta, és elég gyorsan mélyül. A tengerpart homokos, de a víz elött kb. 1 méteres sávban aprókavicsos. Nagyon sok napágy, és napernyõ van a parton, melyeket általában fogyasztás ellenében lehet igénybevenni. Asprovalta kb. 20 perces séta, ahol sokkal nagyobb a nyüzsi.
Üdv.:

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5215 Üzenet linkje2006-02-23 13:22:48 

Szia Édes!

Sajnos én nem ismerem ezeket az apartmanokat, de a Fotini az ismerõs! Ha jól emlékszem elég népszerû volt! Ha nem kapsz más infót, akkor szerintem válasszátok azt! icon_wink.gif

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5216 Üzenet linkje2006-02-23 13:55:08 

Köszönöm,megoldottam.
# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5226 Üzenet linkje2006-02-24 13:20:12 

kvalcsi írta:
Andra írta:


Most kerültem nehéz helyzetbe, mert közben tõlünk is indítanak utat Vrasnára, így most már tényleg nem tudom eldönteni, hogy Vrasna, vagy Nei Pori legyen az uticél. icon_confused.gif
icon_cry.gif


Szia Andra!

Én Nei Porin nem jártam még, de Vrasnán igen. Vrasna csendes, de a parti sétányon számtalan taverna és üzlet található. A víz nagyon tiszta, és elég gyorsan mélyül. A tengerpart homokos, de a víz elött kb. 1 méteres sávban aprókavicsos. Nagyon sok napágy, és napernyõ van a parton, melyeket általában fogyasztás ellenében lehet igénybevenni. Asprovalta kb. 20 perces séta, ahol sokkal nagyobb a nyüzsi.
Üdv.:


kvalcsi nagyon köszönöm neked is választ! Most inkább nyugisabb, csendesebb helyre vágyom,akkor ezek szerint Vrasna erre a célra jobb. Azért is néztem ki elõször Vrasnát, mert közel van hozzá Asprovalta is, Stavros is, át lehet ruccanni Thassosra, de maga a szállás csendes helyen lenne. Nei Pori nyüzsgõsebb hely, gondolom.
Csak egy kicsit félek az idõjárástól. Vrasna elég északra esik, ott milyen idõ szokott lenni?

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5227 Üzenet linkje2006-02-24 16:05:40 

Andra írta:
Csak egy kicsit félek az idõjárástól. Vrasna elég északra esik, ott milyen idõ szokott lenni?

Andra!
Csak röviden: jó! Évek óta megbízhatóan jó az idõ, bár a múlt évben kicsit több esõ esett a megszokottnál, de isteni szakadó esõben fürdõruhában sétálni! icon_lol.gif icon_lol.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5228 Üzenet linkje2006-02-24 16:19:56 

Szia Andra!

Nagyon jó idõ szokott lenni Vrasnán, ne félj tõle. Én elõször Stavrosból mentem át június elején, de már a tenger is elég kellemes volt, és lehetett fürödni is benne. Ekkor egy csepp esõ sem esett. 2002-ben szintén Stavrosból mentünk át június végén. Ekkor volt egy 2 órás zuhi, de pillanatok alatt utánna kiderült, és nagyon meleg volt. 2003-ban ott nyaraltam Vrasnában 2 hetet július 9-tõl, és ez idõ alatt még felhõt sem láttam. A hõmérséklet legalább 40°C volt.

Üdv.:

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5244 Üzenet linkje2006-02-26 11:17:57 

Rebeka írta:
Andra írta:
Csak egy kicsit félek az idõjárástól. Vrasna elég északra esik, ott milyen idõ szokott lenni?

Andra!
Csak röviden: jó! Évek óta megbízhatóan jó az idõ, bár a múlt évben kicsit több esõ esett a megszokottnál, de isteni szakadó esõben fürdõruhában sétálni! icon_lol.gif icon_lol.gif


Rebeka, köszi az infót. icon_lol.gif Tavaly Sartin voltam, akkor is esett az esõ, de a másfél hét alatt csak egyszer, az is csak 3 óra hosszáig tartott és akkor is meleg volt. Aztán kisütött a nap, mintha mi sem történt volna. icon_smile.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5245 Üzenet linkje2006-02-26 11:20:55 

kvalcsi írta:
Szia Andra!

Nagyon jó idõ szokott lenni Vrasnán, ne félj tõle. Én elõször Stavrosból mentem át június elején, de már a tenger is elég kellemes volt, és lehetett fürödni is benne. Ekkor egy csepp esõ sem esett. 2002-ben szintén Stavrosból mentünk át június végén. Ekkor volt egy 2 órás zuhi, de pillanatok alatt utánna kiderült, és nagyon meleg volt. 2003-ban ott nyaraltam Vrasnában 2 hetet július 9-tõl, és ez idõ alatt még felhõt sem láttam. A hõmérséklet legalább 40°C volt.

Üdv.:


kvalcsi neked is nagyon köszönöm az infót, most megnyugodtam. icon_lol.gif Azt hiszem az idén Vrasnánál maradok, jövõre meg jöhet Nei Pori. icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 900 901 902   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu