Mediterrán tombola
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 1456
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dia91
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237548 Üzenet linkje2016-03-06 16:21:21 

Sziasztok!
Idén mi is a mediterrán tombolát néztük ki magunknak, egyetlen egy kérdés merült fel, amire sem az Ibusz honlapján sem a fórum visszaolvasása után nem sikerült egyértelmű választ kapnom.
Hogyha négyen megyünk akkor külön kérni kell hogy egy helyre (egy szállásra, lehetőleg külön apartmanba)? Vagy ezt hogyan lehet megoldani? Gondolom ha együtt van a foglalás akkor egy helyre sorsolnak, de nekünk jobb lenne a külön apartman. Volt már valaki hasonló helyzetben?

# 1457
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237550 Üzenet linkje2016-03-06 19:37:09 

Szia Dia! Két kétágyast kell foglalni. A foglaló egy személy legyen. Így egy foglalásnak számít. Üdv: Rebus
# 1458
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judiit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237628 Üzenet linkje2016-03-12 20:27:40 

Rebus! Az apartmanban volt egy franciaágy és egy kanapé-szerűség, ami a kétszemélyes apartmanban pótágyként funkcionált.
# 1459
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237657 Üzenet linkje2016-03-16 15:30:00 

Köszi Judit! Azt hittem valami kempingágyat adnak pótágyként, de így már rendben van.
# 1460
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237892 Üzenet linkje2016-03-30 15:57:00 

Sziasztok!Megy valaki 8.01 héttől repcsis apartmanos verzióval?
Illetve érdekelne még,hogy a csoportból mennyire volt jellemző,hogy
Bulgáriát kapták?

# 1461
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238010 Üzenet linkje2016-04-04 20:16:38 

Sziasztok,
Én most foglaltam repülő 3-4 csillag hotel, kizárással augusztus. Kizárom Szicíliát és Mallorcát, marad reggelivel Costa del Sol. Törökország nem valószínű, mert csak egy 4csillagos hotelt találtam. Costa megint nem mert 200 felett van /fő reggelivel. Marad tehát bármelyik sziget all-lal. Én így gondolkodom. Véleményetek ? icon_smile.gif

# 1462
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238021 Üzenet linkje2016-04-05 20:12:49 

Érdekes a logikád...ha én azt a kategóriát választanám,akkor egészen biztosan csak azért,mert Szicíliát,Mallorcát vagy Costa del Solt akarnám kapni.Ár-érték arányban ugyanis ezek érnék meg a kategóriaárat.Meg az adott ország (Olasz,ill Spanyol )árfekvését is szem előtt tartva.
És itt kapcsolódik a számomra érthetetlen dolog:hogy nem értem,miért kell Rodoszon,vagy mondjuk Zantén All i. ellátás?Egyszer voltam Al.I. ellátással a török riviérán-két hétig voltunk,-nem mondom,jó volt,de Görögországban nem szeretném...

# 1463
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238039 Üzenet linkje2016-04-07 14:42:16 

Szia,
Meggondoltam icon_smile.gif Maradt a jólbevált reggelis ellátás , Laganas repülővel icon_smile.gif Aeolusnál foglaltam,őket nagyon kedvelem .

# 1464
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238043 Üzenet linkje2016-04-07 19:15:54 

Szia!
Nem vagyok biztos benne,hogy nekem irtad,de úgy veszem...szerintem jól tetted,hogy nem az AI megoldást választottad.És innen már csak egy lépés,hogy elmondjam,mennyire szeretek lemenni reggelenként a pékségbe,és venni friss kenyeret,meg alkalmanként más és más süteményt.Aztán általában kinn az erkélyen pizsiben-bármiben megreggelizni...aztán szintén gatyában megkávézunk,stb...(Több helyen útközben néhány citromot is szedek a fákról,és saját limonádét készítek a reggelihez...)Mondjuk,tagadhatatlan,hogy magamnak kell megcsinálni!De jó a reggeli csendben maszatolni vele...szóval én nem kérném a reggelit sem!
Aeolus,melyik hotel?

# 1465
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238044 Üzenet linkje2016-04-07 20:08:29 

"#238043 Üzenet linkjeMa, 19:15 Hozzászólás a témáhozVálasz erreHozzászólás idézettelOff bejegyzés
Szia!
Nem vagyok biztos benne,hogy nekem irtad,de úgy veszem...szerintem jól tetted,hogy nem az AI megoldást választottad.És innen már csak egy lépés,hogy elmondjam,mennyire szeretek lemenni reggelenként a pékségbe,és venni friss kenyeret,meg alkalmanként más és más süteményt.Aztán általában kinn az erkélyen pizsiben-bármiben megreggelizni...aztán szintén gatyában megkávézunk,stb...(Több helyen útközben néhány citromot is szedek a fákról,és saját limonádét készítek a reggelihez...)Mondjuk,tagadhatatlan,hogy magamnak kell megcsinálni!De jó a reggeli csendben maszatolni vele...szóval én nem kérném a reggelit sem!
Aeolus,melyik hotel?"

Andreolas Beach. Egyszerű, de közvetlen parton van, célnak megfelel. Én még nem csalódtam az Aeoulusban, szerintem nagyon korrekt iroda. Elolvastam a tripadvisoron a véleményeket, nem szidják nagyon a hotelt, de szerintem mindegy úgyis csak aludni mész oda icon_smile.gif

# 1466
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238170 Üzenet linkje2016-04-13 21:15:01 

Sziasztok. Nagyon sokszor voltunk már Görögországban, autóval is, busszal is. Utóbbi időben sajnos ritkábban jutunk el és csak busszal, idén még semmi sem biztos. Gondolkodunk ezen a tombolás utazáson is, az olcsósága miatt, de ha összejön is csak szeptemberben. Volt már valaki szeptemberben ezzel a módszerrel? Azt is már most ajánlatos lefoglalni, és mi a garancia, hogy mindenképp Görögországot kapjuk? Mit érdemes kizárni ősszel? Mik az esélyek? Még nem biztos, hogy ezt választjuk, de érdekel minket. Köszönöm előre is a válaszokat.
# 1467
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238179 Üzenet linkje2016-04-14 19:35:28 

Szia Anikó!
Nem is igazán a tomboláról írnék,mivel csak repülővel tomboláztam eddig,meg ősszel sem voltam még soha...viszont ha az ár nagyon fontos,akkor javaslom,kövesd nyomon az Apollontravel villám akcióját.Hihetetlen jó árak vannak,és a dátumokban is nagyon változatosak...nem csodálkoznék,ha őszi is lenne nemsokára.

# 1468
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238198 Üzenet linkje2016-04-15 21:30:51 

Köszönöm miskolciutas. Mindent nézegetek, minden érdekel. Sajnos még semmi sem biztos, de ha összejön is, mindenképp szeptember lesz. Addig még van idő nézelődni, hátha valami jót kifogok!? Még nem vetettük el a tombolát sem, de azért ettől biztosabbra akarunk menni. Köszi még egyszer.
# 1469
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238210 Üzenet linkje2016-04-16 21:02:07 

Egyébként az Ibusznak is szuper akciója van április 25-ig.Már addig kell foglalni,de őszi időpontok is bőven vannak.Chalkidiki,Olympos,Zakynthos és Kefalonia is van...Szerintem ide is belinkelte valaki,de az Ibusz oldalon biztosan utána nézhetsz...
# 1470
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238253 Üzenet linkje2016-04-18 21:14:22 

Köszi miskolciutas! Tárgytalan a dolog, másképp alakult minden. Lesz görög szeptember, de elvetettük a tombolát. Azért lehet, hogy egyszer mégiscsak nekivágunk!!! icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 97 98 99 ... 125 126 127   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu