Vrasna
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9757 Üzenet linkje2006-06-26 12:51:04 

Andra írta:
Szegény Vrasna teljesen el van hanyagolva. Senki nem megy oda az idén rajtam kívül??? icon_lol.gif

Teszek be a Vasilis apartman szobáiról képet, hátha a jövõ nemzedékének a segítségére leszek ezzel. icon_lol.gif


Szia Andra!

Rajtad kívül még én megyek idén Vrasnára. icon_lol.gif icon_lol.gif Még 2 hét!
Nagyon szép apartmanban lesztek!

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9835 Üzenet linkje2006-06-27 09:47:21 

kristin1 írta:
Andra írta:
Szegény Vrasna teljesen el van hanyagolva. Senki nem megy oda az idén rajtam kívül??? icon_lol.gif

Teszek be a Vasilis apartman szobáiról képet, hátha a jövõ nemzedékének a segítségére leszek ezzel. icon_lol.gif


Szia Andra!

Rajtad kívül még én megyek idén Vrasnára. icon_lol.gif icon_lol.gif Még 2 hét!
Nagyon szép apartmanban lesztek!


Szia kristin!

De jó, hogy más is megy Vrasnára rajtam kívül!!!! icon_lol.gif Bár nem egy idõpontban megyünk, én majd kb. 5 hét múlva, de az még nekem egy örökkévalóság. icon_cry.gif Annyira mennék már!!!!!

Te viszont már mindjárt mész. icon_smile.gif Megkérdezhetem, hogy melyik apartmanba lesztek és hogy melyik utazási irodával mentek?
Ha visszajössz, majd tartasz élménybeszámolót ugye? icon_lol.gif

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9852 Üzenet linkje2006-06-27 11:24:10 

Szia Andra!

Meandros Village az apartman neve, és a Sol-Tours ut.irodánál foglaltuk a szállást. Egyénileg megyünk.
Ha visszajöttem, nagyon szívesen válaszolok minden kérdésre!! icon_smile.gif

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9855 Üzenet linkje2006-06-27 11:34:47 

Ez lesz a szállásunk:
# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9857 Üzenet linkje2006-06-27 11:49:26  Vrasna Beach

Én is már számolom a napokat! icon_wink.gif


# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9861 Üzenet linkje2006-06-27 12:34:11 

De szép a ti szállásotok is!!!! Jól néz ki.
Elhiszem, hogy számolod a napokat, én is azt teszem, csak nekem sajnos még sokat kell számolgatni. icon_confused.gif icon_cry.gif
Mennyi idõre mentek majd? Lehet, hogy még indulás elõtt pont olvashatom az élménybeszámolódat.icon_smile.gif

Azt hiszem jó kis helyre megyünk nyaralni. icon_wink.gif

# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9862 Üzenet linkje2006-06-27 12:47:38 

10 napra megyünk, július 9-én indulunk, és 20-án jövünk haza.
Nekem már ez a 2 hét is örökkévalóságnak tûnik, ami még hátra van nyaralásig. Fõleg, hogy ilyen meleg van! icon_cool.gif

Ti hány napra mentek, és hányan lesztek? Mi öten.

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9866 Üzenet linkje2006-06-27 13:33:36 

Jó a 10 nap, bár az is olyan hamar el fog telni. icon_sad.gif TAvaly 11 éjszakát töltöttünk Sartin, de úgy elrepült.icon_sad.gif
Elhiszem, hogy lassan telik az idõ. Úgy érzem én is, hogy minél közelebb a cél, annál lassabban telik. Legalábbis én tavaly is úgy éreztem, meg most is.icon_sad.gif

Mi július 31-én indulunk és augusztus 16-án jövünk haza, az pont 2 hét. Utazással együtt 17 nap.
Ketten megyünk csak, a kisfiam és én. icon_smile.gif 5-en jól ellesztek biztosan. Jártál már ezen a vidéken vagy most mész elõször?

# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9867 Üzenet linkje2006-06-27 13:34:52 

Aranyos a mókusos képed! icon_smile.gif
Hogy lehet ekkorát csinálni? Csak mert nekem a delfines képemet ilyen picikén fogadta csak el, ennyire le kellett kicsinyítenem.

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9868 Üzenet linkje2006-06-27 13:43:04 

Tavaly voltam elõször Görögországban, Toroniban voltunk, és átmentünk Sartira is. És Neos Marmarasból is láttam egy kicsit. (Onnan indultunk hajókirándulásra.)

Irigyellek a 2 hétért, az jó hosszú idõ! icon_wink.gif

# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9869 Üzenet linkje2006-06-27 13:47:45 

Kristin!

Itt egy 15 napos idõjárás elõrejelzéses honlap, nem tudom, hogy ismered-e, de ezen majd láthatod, hogy milyen idõre számíthattok Vrasnán. EGy másik fórumról "loptam". icon_smile.gif

https://wwwa.accuweather.com/w...../&metric=1

Remélem jól írtam le. icon_smile.gif

# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9870 Üzenet linkje2006-06-27 13:48:43 

Privátban írok a képpel kapcsolatban, nehogy ránk szóljanak az off-olásért.
# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9871 Üzenet linkje2006-06-27 13:52:46 

kristin1 írta:
Tavaly voltam elõször Görögországban, Toroniban voltunk, és átmentünk Sartira is. És Neos Marmarasból is láttam egy kicsit. (Onnan indultunk hajókirándulásra.)

Irigyellek a 2 hétért, az jó hosszú idõ! icon_wink.gif


Akkor te is most mész ide elõször. Nem hiszem, hogy rossz helyre megyünk, legalábbis a leírások és a képek alapján jó kis helynek tûnik.
Én jártam már egyszer Paralián, tavaly Sartin, az idén Vrasnán és ha minden igaz, már a jövõ évi uticélom is meg van. icon_lol.gif
Még az ideire se indultam el, de már a jövõ évit is megterveztem. icon_smile.gif
Remélem össze jön majd a rávaló.

Én is örülök a 2 hétnek!!! Egy hétre el se nagyon indulnék ilyen helyre, mert mire feleszmélsz, már jöhetsz is haza.icon_sad.gif TAvaly jó volt a 11 éjszaka, de az a pár nap, ami hiányzik a 2 héthez még kellett volna.
Most ez jó hosszú lesz így, bár fizethettem is rendesen. icon_smile.gif

Milyen hajókiránduláson voltatok tavaly?
És itt terveztek valamilyen kirándulást?
Én Thassosra és Kavalába mindenképp szeretnék eljutni, a többit meg majd meglátjuk.

# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9872 Üzenet linkje2006-06-27 13:58:07 

Andra írta:
Kristin!

Itt egy 15 napos idõjárás elõrejelzéses honlap, nem tudom, hogy ismered-e, de ezen majd láthatod, hogy milyen idõre számíthattok Vrasnán. EGy másik fórumról "loptam". icon_smile.gif

https://wwwa.accuweather.com/w...../&metric=1

Remélem jól írtam le. icon_smile.gif


Sejtettem, hogy nem fog simán menni.
Szóval felülre a city, Country helyére írd be, hogy Vrasna és akkor kidobja.
Legalábbis remélem.

# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9933 Üzenet linkje2006-06-28 06:35:39 

Köszi a linket, megnéztem!

Tavaly a Toroneos túra nevû programon voltunk. Nagyon jó volt. Neos Marmarasból indultunk, Pefcohori-ban kiraktak minket, ott 1-2 órát töltöttünk, majd vissza a hajóra. Kaptunk ebédet (na, ez kevés volt és nem is ízlett), utána kikötöttünk egy öbölben, ott fürödtünk. Hazafelé is megálltunk egyszer, de nem kötöttünk ki, hanem a hajóról lehetett ugrálni a vízbe. Ennyi volt röviden. Szép volt, jó volt, és nem is ment el az egész nap vele.
Mi is Kavala és Thassos kirándulást tervezzük, de jó lenne valahogy egyénileg megoldani, mert amúgy félek, hogy egy rohanás lesz. Legalábbis akik voltak ezen a programon szervezett úton, õk azt mondták (ezen a topicon is), hogy végig rohant velük az idegenvezetõ, és nem töltöttek sok idõt sem Kavalában sem Thassoson.

Én a jövõ évi úticélt még nem tudom. Nagy álmom a szigetek, azok közül is Santorini, Kos, Rhodos, Kréta. Ebben a fontossági sorrendben. icon_lol.gif De szerintem nem lesz rá pénzünk, ezért marad megint egy északi kis falu, de abszolút nem bánom azt sem.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 ... 52 53 54   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu