Dumcsi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 406
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231348 Üzenet linkje2015-06-29 10:29:55  Válasz a #231340. hozzászólásra

Ha van üzemenyagod és készpénzed, akkor nem nagyon kell aggódnod.
# 407
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231346 Üzenet linkje2015-06-29 10:21:08  Idézet innen: #231340

killerlaca írta:
Sziasztok


Szerintetek ami most folyik Gorogorszagban az mennyiben befolyasolhatja nyaralni indulokat?
Nincsenek bankok,esetleges benzin hiany tuntetesek.
En csak remelni tudom, hogy az udulotelepeken nem lesz ez erezheto.
Minden info erdekel. Mi Julius 15.-en indulunk OB-re.

Udv


Semennyire nem befolyásolja a nyaralást !! Vigyél sok eurót, és élvezd a nyaralást !! icon_biggrin.gif

# 408
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Killerlaca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
477 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231340 Üzenet linkje2015-06-29 10:02:32 

Sziasztok


Szerintetek ami most folyik Gorogorszagban az mennyiben befolyasolhatja nyaralni indulokat?
Nincsenek bankok,esetleges benzin hiany tuntetesek.
En csak remelni tudom, hogy az udulotelepeken nem lesz ez erezheto.
Minden info erdekel. Mi Julius 15.-en indulunk OB-re.

Udv

# 409
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231313 Üzenet linkje2015-06-29 00:13:51 

Kedves aXXon és Csarlsz!
Félre értés történt. Nem kívántam senkinek, hogy kussoljon, csak nem szerettem volna off lavinát a topicban. Csak annyi volt a szándékom, hogy ebben az egoista generációs világban gondoljuk át a dolgokat!
Ha már mégis tovább gördült a téma, akkor az egyszerű kérdésemre is válaszolhattatok volna!

# 410
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231300 Üzenet linkje2015-06-28 21:01:58  Idézet innen: #231231

"[quote="Styleair"]Ó jaj! Ha te lennél menekült merre mennél, hogy ne zavard az Európaiakat?
Nem kell válaszolni!"

Tehát, Te vagy az aki a tutit megmondja, aztán nekem meg kuss!
Nemrégen még háború kellett ahhoz, hogy legyőzzenek egy országot, most sokan, tárt karokkal fogadják a hazánkat pár év alatt elfoglalókat.Ez meg nekem nem tetszik, sőt nagyon nem tetszik.

# 411
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230658 Üzenet linkje2015-06-19 20:51:03 

Ezt viszont írhatnám én is. Témát lezárnám, arra viszont megkérlek, hogy ne minősíts és akassz rám jelzőket, gondolj rólam amit akarsz, csak tartsd meg magadnak! Jó nyaralást!
# 412
Kijelentkezve--
-törölt nick 21624
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230645 Üzenet linkje2015-06-19 16:20:55  Idézet innen: #230640

Styleair írta:
Mi is Görögországgal kapcsolatos információk, tanácsok, párbeszéd miatt regisztráltunk ide, nem aktuálpolitizálni. Jelenleg napi szinten aggódó kérdéseket olvasunk. Kumanovo, menekültek, GR válság, stb. Most jön a kerítés, mint hír. Reakció, újabb kérdések, hogyan érinti majd ez az utazásunkat, a megítélésünket. Ezekről szólnak időnként hozzászólások, mert teljesen nem elkülöníthető. Mit nem értesz ezen?
Jössz, okoskodónak titulálsz 9 millió főt, minősíted az embereket lekezelően, mint aki mindent tud. (Erre nincs itt szükség.) Közben csak eltérő véleményt olvastál, a magadétól. A véleményedet te is leírhattad volna másik kritizálása nélkül is.
Ok-okozat.



Gyakorlatilag erre ugyan azt leírhatnám mint amit az előző hozzászólásomba, de hiába tenném, nem hiszem, hogy lenne értelme. Ha nem sikerült megérteni elsőre, másodszorra sem fogod. icon_wink.gif



Legutóbb -törölt nick 21624 szerkesztette (2015-06-19 16:25:42), összesen 1 alkalommal
# 413
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230640 Üzenet linkje2015-06-19 15:49:54 

Mi is Görögországgal kapcsolatos információk, tanácsok, párbeszéd miatt regisztráltunk ide, nem aktuálpolitizálni. Jelenleg napi szinten aggódó kérdéseket olvasunk. Kumanovo, menekültek, GR válság, stb. Most jön a kerítés, mint hír. Reakció, újabb kérdések, hogyan érinti majd ez az utazásunkat, a megítélésünket. Ezekről szólnak időnként hozzászólások, mert teljesen nem elkülöníthető. Mit nem értesz ezen?
Jössz, okoskodónak titulálsz 9 millió főt, minősíted az embereket lekezelően, mint aki mindent tud. (Erre nincs itt szükség.) Közben csak eltérő véleményt olvastál, a magadétól. A véleményedet te is leírhattad volna másik kritizálása nélkül is.
Ok-okozat.

# 414
Kijelentkezve--
-törölt nick 21624
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230639 Üzenet linkje2015-06-19 15:06:11  Idézet innen: #230618

titi68 írta:
urti86 írta:
Na most jelenleg éppen 9 millió határszakértő országa lettünk. ...


Ezért aztán érdemes volt regisztrálnod!


Köszi a bókot, de nem ezért regisztráltam, csak eléggé bántja a csőröm, hogy itt is feszegetve van a téma! Nem az bánt, hogy megkérdezi valaki, hogy biztonságos lefele az út a bevándorlók miatt, hanem maga a politika része, hogy egy nyaralásról szóló fórumon is ilyeneket kell olvasni:

Styleair írta:
"Elgondolkodtam egy ilyen szövegű matrica csináltatásán (az autóra):
"The Hungarian people are not equal in Hungarian politics"

"Egyébként meg semmi értelme a kerítésnek. Átvágják, aláásnak, kikerülik és akkor is bejönnek a menekültek. A hazájukban kellene segíteni, hogy ne kelljen az esetleges halál elöl elmenekülniük otthonukból. Jó reggelt Európa, jó reggelt világ!"


Szerintem az ilyen jellegű hozzászólásoknak nem itt van a helye, de biztos igazad van, amikor azt mondod, hogy nekem "kár volt ide regisztrálni" icon_wink.gif Részemről téma lezárva, nyugodtan vitassátok meg az aktuálpolitikai kérdéseket, de ne csodálkozzatok azon ha másnak sem fog tetszeni, mert nem hinném, hogy ezért járnak ide az emberek.

# 415
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titi68
Törzstag
Törzstag
835 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230618 Üzenet linkje2015-06-19 10:17:53  Idézet innen: #230543

urti86 írta:
Na most jelenleg éppen 9 millió határszakértő országa lettünk. ...


Ezért aztán érdemes volt regisztrálnod!

# 416
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judit71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230606 Üzenet linkje2015-06-19 07:22:14 

Sziasztok,

csatoltam egy linket, talán hasznos lehet azok számára, akik sokat használják a bankkártyájukat a nyaralásuk alatt. Bár véleményem szerint a cikk írója kicsit eltúlozta a főcímet, de azért a téma elgondolkoztató.

http://ripost.hu/cikk-remalom-lehet-a-gorog-nyaralas/?source=hirkereso

Szép napot és a jelenleg nyaralóknak pedig csodálatos időt és jó pihenést kívánok ! icon_smile.gif
üdv
Judit

# 417
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230602 Üzenet linkje2015-06-19 01:16:30 

Én nem kötekedek a leszólásod után, se nem "okoskodok" (ezt egyébként is tőled idéztem) csak próbálom felnyitni a szemed, hogy lehet más vélemény is ami a tiedtől eltérő. Attól, hogy én nem tartom megoldásnak a kerítést még nem rémisztgetek senkit, tehát a kiforgatás a te eszközöd volt ismét. Okoskodónak titulálni mást, aki eltérő véleményen van, illetlenség. Ok, okozat összefüggésben születnek az esetlegesen neked nem tetsző válaszok is. Én is jó nyaralást kívánok neked! icon_wink.gif
# 418
Kijelentkezve--
-törölt nick 21624
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230601 Üzenet linkje2015-06-19 00:40:58  Válasz a #230593. hozzászólásra Előzmény #230593

Ha màr engem idèzel akkor megkèrhetlek, hogy ezt teljes egeszèben tedd? Gyakorlatilag összeolloztad ùgy az àlltalam leírtakat, hogy teljesen màs èrtelmet kapott. Nem szeretem ha kiforgatják a dolgokat! Èn azokra az okosokra gondoltam akik, előre vèszmadárkodnak, hogy a hatàron semmit nem fog èrni a kerìtès. Màsrèszről pedig èn nem okoskodtam, hanem megnyugtattam a kèrdezőt, hogy nem lesz problèma ùt közben velūk, eddig legalàbbis ezen a rèszen nem volt problèma. Ebben làtod a nagy okoskodàsomat? Nagyon sajnàlom. Biztos magadra ismertèl az általam leírtakban, ès nem esett jól, ezèrt nekiállsz kötekedni. Nem baj, kellemes nyaralást neked is...
# 419
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230599 Üzenet linkje2015-06-18 22:21:01 

Sziasztok!

Ha valaki kért már ajánlatot a Travel-Hellas-on, kérem írja meg mennyi idő múlva jött válasz!

Köszönöm!

# 420
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ananda9
Aktív fórumos
Aktív fórumos
292 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230541 Üzenet linkje2015-06-18 09:54:51 

Szerintem viszonylag kevesen mennek Kosz szigetére sajnos, legalábbis itt a fórumon nem nagyon pörög. Én is csak ezt találtam, de kíváncsian várjuk a hazaérkezőket...

http://kepek.444.hu/2015/06/07.....a-turista/

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 27 28 29 ... 106 107 108   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu