#1079852009-07-05 16:39:08 Válasz a #107703. hsz-ra
Szia Iloth!
Látom nem találsz vissza a topikba....olyan rég jártál erre. Se baj,lehet azé,hogy jó tippet adok egy régi kolleginának.Hajdani Euroturs után sokat utaztunk és mindig nagyon megvoltunk elégedve a ma is jó lábakon álló Imperátor Travel szolgáltatásával.Le a kalappal előttük!!Mindig azt kaptuk amiben a szerződés kötésekor megállapodtuk és ez nagyszó!Korfura,Zantéra Kefalóniába,Krétára és Santorinire utaztatnak kimondottan és te pedig valami ilyesmikről írtál ha jól emlékszem.Ugye?Podmaniczky ulicában van a központjuk.Én ajánlom!!- és ha ti gondoljátok...
#1079732009-07-05 13:12:19 Válasz a #107968. hsz-ra
Sziasztok ! Jó magam is így gondoltam. A feleségem unszolására hívtam fel az irodát a "biztos ami biztos" elv alapján, és akkor kaptam a fennt leírt választ.
#1079662009-07-05 11:24:15 Válasz a #107959. hsz-ra
Szia Csutek!
Ez így igaz,ha ezt az utat júnival bezárólag előlegezted meg ill.kötötted a szerződést, akkor az akkori jogszabályok vonatkoznak rád.Semmi köze az új "Hámfa"emeléshez, tehát nem érint anyagilag a dolog.Épp ezt írtam emilen a fiamnak aki erről érdeklődött épp nemrégiben a nejemtől aki vágja ezt a dolgot.Tehát gyakorlatilag nem érint sem téged,sem pedig az előtted szólót az Áfa-kulcsok variációja... Bár ebben a honban csak egy biztos van,hogy: oda nem tudsz vissza menni ahonnan jöttél... Na,de nem komolytalankodom.
Sziaztok ! Van-e valakinek azzal kapcsolatosan infója, tapasztalata, hogy a július 1-e előtt lefoglalt (mondjuk már a tavasszal) útra rászámolták-e az áfa emelést, ha júli egy után fizette be a hátra lévő részt ? Mi az Apollonnal utazunk, ott telefonos érdeklődésemre azt mondta egy hölgy, hogy 98 %, hogy nem emelik meg az utazás díját, de nem merte biztosra ígérni.
Én még az árfolyam ingadozás miatt hívtam fel a Grand Tourst, és ha már beszélgettünk, akkor az Áfa emelésre is rákérdeztem.
Azt a fedlvilágosítást kaptam, hogy a július elseje előtt leelőlegezett útra ez nem vonatkozik.
Végül is, a számlát a foglaláskor írták meg, tehát az akkori adó szabályok vonatkoznak rá. Szerintem!
Sziaztok ! Van-e valakinek azzal kapcsolatosan infója, tapasztalata, hogy a július 1-e előtt lefoglalt (mondjuk már a tavasszal) útra rászámolták-e az áfa emelést, ha júli egy után fizette be a hátra lévő részt ? Mi az Apollonnal utazunk, ott telefonos érdeklődésemre azt mondta egy hölgy, hogy 98 %, hogy nem emelik meg az utazás díját, de nem merte biztosra ígérni.
#1077052009-07-03 14:41:10 Válasz a #107050. hsz-ra
Miracska! Én az Aeolussal mentem Zakynthosra, és semmi gond nem volt. (kivéve az, hogy szervezett fakultatívokra nem érdemes menni, mert drága, és nem olyan jók, mint a kis helyiek). De meg voltam elégedve:) csak az volt fura, hogy az idegenvezető a legnagyobb melegben is hosszú kardigánban és nadrágban volt.
Hosszas, kényszerű hallgatás után megint itt vagyok és azonnal segítséget is szeretnék kérni! Lehet, hogy idén végül mégiscsak ellátogatnánk Görögország valamely kedves szigetére: talán Zakynthos, Korfu, Santorini.
Utazási iroda fronton a Dias Zeus, Ibusz és Aeolos került képbe, így kíváncsi lennék, hogy idei éves tapasztalataitok alapján ki kell-e zárnom valamelyiket magbízhatatlansága vagy egyéb, IDEI probléma miatt...
Tudom, hogy fent említett irodákról sok jó és rossz tapasztalat van, úgyhogy tényleg csak friss infó érdekelne. Mi eddig egyikkel sem utaztunk, de a Neckermannt idén nem választanánk...
Köszi
lloth
Atosznak üzenem, hogy megy majd privi, ha gondolja, csak csepp időre van még szükségem!
A helyek kizárásánál figyeljetek a repülőjáratok indulására
Nekünk szerencsére kizáródott magától 1-2 érdektelen célpont
Így lényegesen kevesebbet kellett ráfizetnünk.Már csak a nekünk megfelelő időpontokra kellett figyelnünk,mert 2 hét szabit már nem tudunk kivenni akkor!Így leszűkítettük a dolgot pontosan 1 hétre,és fizetni is csak 1 kizárásért kellett
Ez főként a szeptemberi utazókat érintheti,mivel akkor már
ritkulnak a járatok
Az iroda katalógusában benne van minden menetrend(busz,repülő).
Én még senkiről nem hallottam, aki bevállalta ezt az akciót Én örülök neki, azért mégis csak fele áron megyünk. Biztosan Ti is jó helyre mentek, kíváncsi vagyok.
#1074702009-07-02 14:44:46 Válasz a #107460. hsz-ra
Szia doro!
Én is keresgélem azokat az embereket akik ugyan erre az akcióra fizettek be...nagyon kíváncsi vagyok ki hova megy
eddigi adatok alapján mindenki Kef.-ra
#1074602009-07-02 14:15:38 Válasz a #107132. hsz-ra
Szia Sylwie!
Megírnád a Kefalónia topicban a repülőgép indulás és érkezés időpontját, ha már van róla infód?
Köszönöm!
Mi a szeptember 7.-i hétre "alkudtunk és nyaralunk".
D.