Kefalonia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 7006
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marcsigrand
Aktív fórumos
Aktív fórumos
294 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177721 Üzenet linkje2011-12-22 22:57:11  Válasz a #177279. hsz-ra

ok.én azért bízom azért benne hogy találkozunk mégis Kefalonián icon_biggrin.gif
# 7007
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marcsigrand
Aktív fórumos
Aktív fórumos
294 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177720 Üzenet linkje2011-12-22 22:54:08 

Örülök hogy így gondolod Kónyu icon_biggrin.gif
Boldog karácsonyt, Sikeres Boldog új évet és jövőre ujra találkozunk Kefalonián! icon_biggrin.gif
puszi nektek!

# 7008
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177279 Üzenet linkje2011-11-22 13:58:15  Válasz a #177193. hsz-ra Előzmény #177193

Jövőre biztos nem - 2013-at írtam. Hogy hova lesz jövőre, az itt OFF icon_smile.gif
# 7009
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tallér
Aktív fórumos
Aktív fórumos
456 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177196 Üzenet linkje2011-11-17 07:19:59 

Én is ezt várom,hogy megnézzem!
# 7010
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marcsigrand
Aktív fórumos
Aktív fórumos
294 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177193 Üzenet linkje2011-11-16 19:42:16  Válasz a #177075. hsz-ra Előzmény #177075

Árpi!
Január első hetében szerintem már meg lesz a lehetőség a honlapunkon az on-line foglaláshoz:) és a prosink is kész lessz januárban.
Örülök hogy jövőre is találkozunk:)

# 7011
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177150 Üzenet linkje2011-11-12 20:03:06  Re:

kónyu írta:
Ha most kéne döntenem, asszem megint Kefára mennénk 2013-ban. Ha addig nem változnak az érzéseim, akkor harmadszor is ez a csodás sziget lesz a cél.

Pedig "ez" a kolléga nagy Lefkadás volt, én is de... Kefa lett belőle... icon_smile.gif

# 7012
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177148 Üzenet linkje2011-11-12 19:23:56 

Ez a szinte a rajongásig tartó vonzerő Kefalónia iránt, amióta legelőször ott voltunk azóta tart.Hogy miért?!
Mé nem Rhodosz,vagy mé nem Kréta, vagy Evia, Zante stb? Nem tudom.Képtelenség megmagyarázni,no de nem is kell...
Talán ezért is propagálom nektek ezt a gyönyörűséget,ha oda kerülök. icon_smile.gif
Ha tehetitek, menni kell!
Ha ez "flúg" akkó vállalom ezt a titulust is,mé ne... icon_biggrin.gif

# 7013
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177126 Üzenet linkje2011-11-11 17:58:27  Válasz a #177077. hsz-ra Előzmény #177077

Ha most kéne döntenem, asszem megint Kefára mennénk 2013-ban. Ha addig nem változnak az érzéseim, akkor harmadszor is ez a csodás sziget lesz a cél!
Persze van más terv is, de az még nagyon képlékeny icon_smile.gif

# 7014
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsokri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
381 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177077 Üzenet linkje2011-11-09 10:44:05  Válasz a #177075. hsz-ra Előzmény #177075

Köszönöm kónyu a megerősítést! Bízom benne, hogy azon túlmenően, hogy az euro az egekben, így okosabban kell beosztani, más akadálya nem lesz, hogy jövőre mi is megcsodálhassuk ezt a Jón-szépséget.
Az azért szerencsés, de ha "letudjátok" majd a kötelezettségeket, akkor majd lehet megint ismételni icon_smile.gif

# 7015
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177076 Üzenet linkje2011-11-09 10:34:58  Válasz a #177072. hsz-ra Előzmény #177072

Ati!
Mivel az egyik repjegyünk már megvan, ezért az már nagyjából tuti (de mi tuti manapságicon_smile.gif)?

# 7016
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177075 Üzenet linkje2011-11-09 10:33:41  Válasz a #177070. hsz-ra Előzmény #177070

zsokri!
A Grand Tours nemsokára kihozza a jövő évi útjait, ők buszosak, tehát a repülős sztrájkokkal nem kell foglalkoznod. Lassan lehet konkretizálni. Nekünk nem a görög helyzet miatt marad el a 2012-es görög utunk, egyszerűen van 2 "más irányú kötelezettségünk", ami másfél hónapi elfoglaltság, így időhiányban szenvedünk. De 1 év múlva pótoljuk, ha a helyzetünk engedi (nem a görög, hanem az itthoni) - de ez már nagyon OFF.

# 7017
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177072 Üzenet linkje2011-11-09 08:49:56  Re:

kónyu írta:
Engem a tervezgetés éltet, már kb. 2-3 hónapja pontosan tudom, jövőre mikor hol leszek majd.

Evvel én is hasonlóan vagyok mint te.Csak, hogy valóban ott is leszünk akkor, arra semmi garancia.Ettől függetlenül ad egy jó érzést és elánt, mert tervezni jó,izgalmas. De bizonyosak nem lehetünk benne. Pláne ha a körülmények néha olyanok amilyenek...

# 7018
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsokri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
381 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177070 Üzenet linkje2011-11-09 08:34:56  Válasz a #177067. hsz-ra Előzmény #177067

Igen, olvastam, hogy nagy rajongója vagy Kefalóniának icon_smile.gif
Igazából én a Dodekánosz-szigetek közül, vagy Krétát szemeltem ki elsősorban - idén sajnos Zante némi csalódást okozott - érdekes módon Korfu nem, pedig nagyon lebeszéltek arról is. Igazából lenne is apropója, mivel Zantéról nem fért bele a Kefalónia-fakultatív, s mindenki mondta is: nem baj, megér egy utat bőven, talán tudnánk most pótolni.Én is tudom, mivel nyúltam mellé, ezért ennek kiküszöbölésére gondoltam most jó előre felkészülök, s talán ez ideális lenne. De most fogalmam sincs, mikor kezdjek konkretizálni, egyáltalán mennyivel előre lehet már biztosra tudni dolgokat. Azt nem hinném, hogy utak elmarad, szerintem azért a görögök - főleg a szigeteken - nagyonis jól tudják, hogy a turizmus az egyik fő bevételi forrás, mindent megtesznek majd. Az árak nem tudom mennyire szaladnak el, főleg a kinttartózkodásra gondolok. Na de ez megint off volt, elnézést. De már megint kezdem beleélni magam, most éppen Kefalóniába. Sok hasznos dolgot olvastam, megint elkezdtem összegyűjtögetni - jön a hideg, ezzel egyenes arányban nő a kedvem a tervezgetésre - remélem összejön a dolog. Addig is nézegetem a csodaszép képeiteket, nem hiszem, hogy be lehetne telni velük.

# 7019
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#177067 Üzenet linkje2011-11-08 22:52:25  Válasz a #177059. hsz-ra Előzmény #177059

Engem a tervezgetés éltet, már kb. 2-3 hónapja pontosan tudom, jövőre mikor hol leszek majd. Sajnos örök szerelmem, Görögország 20 év óta először nem fér bele az időnkbe, de ha az asszonynak lenne még 2-3 hét szabija, most úgy érzem, megint Kefallóniára mennék. Neked is szívesen ajánlom, garantáltan nem fogsz csalódni benne!
# 7020
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsokri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
381 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#177059 Üzenet linkje2011-11-08 13:59:23  Válasz a #177055. hsz-ra Előzmény #177055

Köszönöm a válaszodat!
Igazából tényleg szeretem év elején lefoglalni, most már van favorit is, így olvasgatás után, de tényleg kiszámíthatatlan még most is, gondolom év eleje sem lesz még teljesen "tiszta" hogy mi lesz.
Kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel a tervezgetéssel -igaz az már a dumcsi témája, nem szeretnék offolni.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 467 468 469 ... 730 731 732   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu