Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9625
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171923 Üzenet linkje2011-08-03 18:33:57 

Siki!Videófelvételt követelek,mert Mi tuti nem tudunk jövőre Sartira menni!! icon_cry.gif
Hogy én miért nem bírom a csávót leírtam,de Nálatok valami komolyabb történt?

# 9626
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171930 Üzenet linkje2011-08-03 19:41:57  Válasz a #171907. hsz-ra Előzmény #171907

Szia beszter!

Igen sajnos már hazajöttünk, bár ha rajtam múlt volna még kinn lennénk icon_smile.gif Valóban még így is hamar eltelt, hogy tovább voltunk, de nagyon sok kalandunk volt, amit majd el tudsz olvasni a Nei Pori oldalon a beszámolóimban icon_smile.gif

# 9627
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171940 Üzenet linkje2011-08-03 20:35:58  Válasz a #171922. hsz-ra Előzmény #171922

Szia!

Köszönöm aranyos vagy, de az időpont nem változott csak a helyszín. Szerencsére nagyon jól sikerült, minden tökéletes volt (na jó induláskor ha nem késett volna a repülő még jobb lett volna).

Ajánlom mindenkinek!

Üdv.:Csilla

# 9628
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171943 Üzenet linkje2011-08-03 21:41:34  Válasz a #171673. hsz-ra Előzmény #171673

Sziasztok,szép estét mindenkinek!
Ezt most le kell,hogy írjam icon_lol.gif nagyon örülök,hogy a jószerencsém erre a fórumra vezényelt...ennyi kedves,humoros emberrel egy helyen rég találkoztam icon_smile.gif Ez a "Leo-téma" tetszik...majd távolról megnézem én is icon_cool.gif
Nagyon szuper volt Sancho beszámolója,élmény volt olvasni icon_lol.gif És itt a nyilvánosság előtt is megköszönném Fatinak a friss infoit szállásügyben és azt,hogy volt ideje időt szakítani rám icon_lol.gif KÖSZÖNÖM!!!!!!!!
Hajnah!!!!Hol vagy???Kíváncsian várom a beszámolódat neked is:)
Tehát köszönöm azt a sok infot mindenkinek,nagyon hasznos volt minden...kinyomtatva 20 oldal...és mindjárt aug.9-e lesz icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

# 9629
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171949 Üzenet linkje2011-08-03 22:35:15  Válasz a #171943. hsz-ra Előzmény #171943

Aphrodite!

Nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy tetszett icon_smile.gif

# 9630
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adrikanemeth
Aktív fórumos
Aktív fórumos
301 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171953 Üzenet linkje2011-08-03 22:44:31 

Sziasztok! A Lakis apartmanról tud valaki valami használható infot? Bárminek örülnék. icon_smile.gif A válaszokat előre is köszi, üdv: Adri
# 9631
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171965 Üzenet linkje2011-08-03 23:59:57  Válasz a #171953. hsz-ra Előzmény #171953

Jaaj, a Lakist neee! Tavaly a barátaink ott laktak, de soha többet nem mennének abba az apartmanba. Mi is átmentünk hozzájuk, baromi pici az apartman, ami nem lenne akkora baj, mert az elég sok apartmanra jellemző. Az utca felőli részen kaptak szobát, ahol a legnagyobb volt a forgatag, így a hangzavartól min. éjjel 2-ig nem tudtak aludni, a ház aljában pedig pizzéria üzemel. De a leggázosabb dolog az volt, hogy nem egyszer találkoztak a szobában csótánnyal. icon_eek.gif
Az elmúlt héten az itthoni utazási irodáknál érdeklődtem szállás iránt és több iroda is ezt az apartmant kínálta jó drágán, úgyhogy rögtön el is köszöntem.

# 9632
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171980 Üzenet linkje2011-08-04 09:23:03 

NAGYON FONTOS! TUDOM HOGY MÉR EZREN KÉRDEZTÉK DE NEKEM MOST NINCS IDŐM VISSZAOLVASNI!!!!!

szerbién macedónián keresztül utazott e mér valaki NEM KÁRTYA ALAPÚ hanem RÉGI KINYITHATÓS SZEMÉLYI IGAZOLVÁNNYAL????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

NAGYON FONTOS LENNE TUDNOM KÖSZIKE

# 9633
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dgeryke
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171986 Üzenet linkje2011-08-04 09:44:04  Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980

Kártyás személyi kell!
# 9634
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171987 Üzenet linkje2011-08-04 09:49:19  Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980

Mi most jöttünk haza és hol a személyit, hol az útlevelet részesítették előnyben, de úgy tudom mindenképpen új tipusú azaz a kártya alakú személyit fogadják csak el.
# 9635
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tothrita
Aktív fórumos
Aktív fórumos
347 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172002 Üzenet linkje2011-08-04 11:05:40 

Sziasztok!
Mi két éve voltunk Sartin, ekkor Leo volt az idegenvezetőnk, de sokat nem tett hozzá a nyaralásunkhoz. Igaz el sem vett, mert nem foglalkoztunk vele. Az irodában valaki durván összeveszett vele, amikor éppen mi is fakultatívra akartunk foglalni. Persze negyed órát biztos vártunk, mire hajlandó volt valaki foglalkozni velünk. Hozzáteszem, többen voltak az ügyintézők az irodában, mint a kirándulni vágyók, tehát kapacitás lett volna, csak...ki tudja.
Mindegy, ne foglalkozzon senki ezzel az emberrel, kerüljétek és próbáljatok máshol kirándulást foglalni és érezzétek jól magatokat, mert nagyon jó hely Sarti! icon_biggrin.gif

# 9636
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172004 Üzenet linkje2011-08-04 11:28:24 

Útlevél kész!!!! Útinapló készülget....még 30 nap és indulunk. Remélem jó idő lesz, a többi nem számít, mert a Kedves Fórumozók segítségével eljutottunk odáig hogy Leó fakultatív programjai nélkül is jól érezzük majd magunkat. Nem leszünk a kedvencei, mert mi ugyan egy programra se fizetünk be nála icon_biggrin.gif
# 9637
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172005 Üzenet linkje2011-08-04 11:53:08  Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980

Szia

Kizárólag a kártyás jó.

# 9638
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adrikanemeth
Aktív fórumos
Aktív fórumos
301 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172013 Üzenet linkje2011-08-04 12:13:44  Re:

Relax írta:
Jaaj, a Lakist neee! Tavaly a barátaink ott laktak, de soha többet nem mennének abba az apartmanba. Mi is átmentünk hozzájuk, baromi pici az apartman, ami nem lenne akkora baj, mert az elég sok apartmanra jellemző. Az utca felőli részen kaptak szobát, ahol a legnagyobb volt a forgatag, így a hangzavartól min. éjjel 2-ig nem tudtak aludni, a ház aljában pedig pizzéria üzemel. De a leggázosabb dolog az volt, hogy nem egyszer találkoztak a szobában csótánnyal. icon_eek.gif
Az elmúlt héten az itthoni utazási irodáknál érdeklődtem szállás iránt és több iroda is ezt az apartmant kínálta jó drágán, úgyhogy rögtön el is köszöntem.


Szia Relax! Köszi az infot! Továbbítottam a barátainknak...sajnos volt egy megérzésük, hogy nem kapnak róla túl sok pozitívumot..... de 7 görög nyaralással a hátam mögött, én csak annyit mondtam nekik, hogy úgyis egész nap a strandon lesznek, így kibírható lesz....bár az ára tényleg borsos volt....Sarti viszont gyönyörű hely!!
Szép napot, üdv: Adri

# 9639
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnah75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172090 Üzenet linkje2011-08-04 20:30:30 

Szia aphrodite! Ahogy ígértem megírom rövidke élménybeszámolómat! Júl 22.-én délután indultunk Sartira. A nővéremékkel mentünk 2 autóval. Röszkénél 2 órát kellett várni , közben bevetettük az ukrajnai kocsitologatós módszert:)Útközben minden simán ment Belgrádban volt egy kis útfelújítás, de attól simán tudtunk haladni. Nagyon fárasztó volt az út , néha álltunk meg egy-egy MOL kútnál felfrissülni. Fél óra kellett volna hogy odaérjünk Sartira ,de abból másfél óra lett. Annyian voltak előttünk , mint a határnál és pont olyan tempóba haladtunk rendőrök irányították a forgalmat. Végül 20óra alatt érkeztünk meg. .Túlléptük a régebbi 17 órás utunkat , de ezt ráfogtuk a hétvégi indulásra. Minden elismerésem a páromnak , hogy ilyen ügyesen elvitt minket sartira.icon_smile.gif
Szállás: Nagyon sok helyet megnéztünk , de olyan árakat mondtak , azt hittem lehidalok!! Több helyen közölték , hogy csak 1 -2 napra van szállás utána költözni kell máshová , mert telítve vannak. Pl. A George ott 60EUR lett volna egy családnak lett volna hely , és csak 2 napig maradhattunk volna , amúgy is keddtől áremelkedés. Volt egy amitől padlót fogtam Tengerre néző a nevét nem tudom ,ott lett volna mind a 2 családnak , de első nap 80 EUR utána át kellett volna költözni, a tengerre néző szobájukba az pedig 90EUR . Nekünk azért nehezebb volt, mert a gyerekek miatt egymáshoz közel akartunk szállást foglalni , és ez csúcsszezonban nem egyszerű. Egy családnak könnyebb. Kifogtuk mert rengeteg görög utazott le hétvégére Sartira. Végül elmentünk az Evros étterembe Sarti beachen van és ott találtunk 55EUR ért , ha klímát is kérjük 60 EUR. Ahogy nézegettük ez valamikor egy kis pince lehetett és úgy lett átalakítva. Végül nem volt rossz állapotban , csak picike volt az ablakunk, és pont a konyhába nyílott. Nappal nagyon jól elvoltunk este jöttek a gondok.. Fölöttünk egy étterem volt, és ahogy zárás következett elkezdtek mosogatni , székeket asztalokat pakolászni , ezt hajnalban újra ismételték. Még ez semmi ahogy sötétedett jöttek a gyíkok. Azt hittem rosszul leszek egy a klímánál nálunk is bebújt a szobába , a párom úgy zárta el az útját. Esténként szerettünk volna a teraszon egy kicsit összeülni , beszélgetni , de a gyíkok miatt nem lehetett. Így minden este fölmentünk a faluba és ott ültünk le valahol. Mindenesetre és ezt a szállást senkinek nem ajánlom!!!.
Amúgy nagyon jól éreztük magunkat, sokat fürödtünk, búvárkodtunk minden nap kánikula volt , szép csokin tértünk haza.. Több naptejet érdemes vinni , mert ott duplájába kerül! Leégésre vettem panthenol és aloe vera sprayt ,de nekünk a legjobban a körömvirágkrém vált be. Blue lagoon kiránduláson voltunk .Nekünk tetszett, most voltunk 3-szor. Leo volt az idegenvezető. Ha autóval mentek érdemes minden kis letérőnél bemenni ,mert gyönyörű öblöket lehet látni. Volt egy kedvenc helyünk Sartitól 27 km –re Porto Carrasnál kell letérni és ott van egy kis eldugott öböl. A víz sokkal szebb és tisztább mint a narancsparton., és kevesen vannak! Hazafelé szombat reggel 8 –kor indultunk Belgrádban a szokásos útfelújítás lassította a forgalmat. Röszkénél akartuk átlépni a határt , de 5-6 órát kellet volna várni ,így visszafordultunk Tompa felé ott fél óra alatt átmentünk. 18 óra alatt értünk haza. Amióta hazajöttünk minden nap elmondjuk , hogy visszaakarunk menni!!!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 641 642 643 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu